/polska/

Edycja narodowa

first for /balt/

hey kurwa, why are you so mad toward Russia all the time?

>xD

Commie.

Katyń of course!

polska

more like pooska

dobra edycja ty jebany zjebie

nie bez powodu boks umiera a MMA ma sie dobrze Sebku Kowalski z osiedla Szczeporzyce

...

More like our future Wilno am i right next województwo?

polski cygani

ASSTRALIA

what did he mean by this?

>xD

>przypakowany Mati zaczyna sie rzucać bez powodu by zaimponować swojej kurwydziwce
>wypierdalam mu w ryj stylem Hokuto no Shinken
>rozpierdalam mu ryj

true story anonki

INDONESIA

A tak naprawde dostales w pizde i teraz odreagowujesz.

tak było potwierdzam, sam widziałem

that peace will never be an option

>typowy Sebix rzuca sie ze swoimi boksami innymi chujstwami by zaimponować swojej prostykurwie
>wypierdalam mu w ryj shotgunem
>rozpierdalam mu ryj
tak było

>Poland on suicide watch again

but my piss on your face will be an option haha

Czemu Polacy sa tacy chujowi w MMA i innych sportach walki?
>hurr słowiańska siła xD
>dostaje wpierdol od murzyna
prawda jest taka że Polacy są za wolni i głupi na sztuki walki, brakuje im taktycznego myslenia, finezji i techniki jeżeli chodzi o napierdalanie 10vs1 jakiegos 15 latka to owszem Polacy rządzą ale jeżeli Seba Macierewicz spotyka Jamala Obongo to Jamal wykurwia mu z siłą tysiąca słoni w Warszawie a Seba ląduje w Gdańsku. To także wyjasnia czemu kraj rozebrano 3 razy.

>styl Hokuto no Sinken
>dobry na co kolwiek poza podcieraniem dupy
Od razu widać że fejk, tylko styl Jojo może coś zrobić.

Debilu jebany wiem że to dobrze cisnac po cebuli.

Ale popatrz kurwa na jebane bitwy polskie, zawsze mniej ludzi a wpierdol spuszczali innym. XD

>Hokuto no Shinken
>nie MUDAMUDAMUDAMUDAMUDAMUDA

get on my lvl fgt

Przegranie bitwy to nie spuszczanie wpierdolu.

Przyszedłem wam nakurwić w turnieju Mortal Kombat.

...

я пepдoлe

cyka blyat((

ooga booga blyat

because you killed our president

jak narodowa to tylko z januszem

>słowiańska siła
>nie biała siła
Tutaj jest problem. To całe pierdolenie ohoho Słowianie. Polacy to zwyczajne białasy które mają trochę innych genów od Germaniców, Anglosów i Nordyków. Wszyscy jesteśmy biali ale parę R coś tam nasz różnic.
>My słowianie
Gówno i tyle.
>Porównywanie czasów kiedy Polska coś znaczyła do dzisiaj
Dlatego dostajemy po dupie wszędzie. Zamiast się zebrać w garść to tylko
>a-ale dawniej t-to taki wpierdol dawaliśmy ż-że hej!
I chuj, teraz to co najwyżej możemy przyjmować wpierdol. Każdy szanujący się polak powinien albo chodzić na siłownie albo uprawiać kalistenike i to nie że "oh pa parę miechów na siłkę pochodzę i Sebie będę wpierdol dawkował" ale wprowadzić to do codziennego życia 2-3 dni w tygodniu.

>our president
>our
>president

a ile przegralismy wojen?

Why can't you type in normal humal alphabet - Cyrillics?

>anglosow
Usun to kurwa. Akurat mamy tylko od Skandynawow, a tak sie sklada ze skandynawowie dali tez troche w niemcy.

Pozdrawiam

>62580189
fuck off

zhchzhxhzhchtschxhchzhahhszhshzhsshdhszh

we don't have x

zdeh

hey kurwas, can you vocaroo this in Russian pls? I want to hear the difference between our languages.

Peaкциoннaя aнтинapoднaя пoлитикa дoвoeнных пpaвитeлeй бypжyaзнoй Пoльши, в ocнoвe к-poй лeжaл coюз c мeждyнapoднoй peaкциeй и вpaждeбнoe oтнoшeниe к вocтoчнoмy coceдy — CCCP, пpивeлa Пoльшy в 1939 г. к ceнтябpьcкoй кaтacтpoфe. Дopoгo зaплaтил пoльcкий нapoд зa пpeдaтeльcкyю пoлитикy бypжyaзных пpaвящих кpyгoв. Cтpaнa cтaлa лeгкoй дoбычeй нeмeцкoгo импepиaлизмa. Гepoичecкoй бopьбoй в тылy гитлepoвcкoй apмии и нa пoлях cpaжeний coвeтcкo-гepмaнcкoгo фpoнтa пoльcкий нapoд, вoзглaвляeмый пoльcкими кoммyниcтaми, внec бoльшoй вклaд в paзгpoм фaшиcтcкoй Гepмaнии.

>trenować kopnięcia i rzuty w 2016
>nie posiadanie noża i broni palnej

gniję xD

ale animki to wy szanujecie?

Tylko te w rajstopach

Nie

gardze

jak wyglada praca w media markcie jako ten co tam chodzi i sie go pytaja o rozne rzeczy np gdzie baterie

a co wowik chcesz pracować jako cieć?

Nie bo jestem zdrowym człowiekiem nie pedofilem.

Aż jedna bitwa.

no chyba nie stac mnie na wiecej niz zyc wagecuckiem moze kogos poznam i bede zyl z synem mojej zony

ale normicki gównogust

Tak trochę

>siłownia
>spuszczanie wpierdolu

jeżeli masz na mysli chodzenie w sensie ''Pudzian style'' dla samoobrony to to chujowy pomysł bo mięsnie tego typu obciążają serce a kondycja odgrywa olbrzymią role w walce wręcz po za tym jak ktos machnie ręką jak cepem jak większosc sebixów to to chuja da bo Mati zwyczajnie sie uchyli. Znowu Pudzian jest dobrym przykładem na to że siła bez techniki gówno da.

ja teraz

user proszę nie kłamać, wszyscy wiedzą że to cieć z wenezueli na tym zdjęciu

Czemu Polacy tak nie lubią broni? Bo co bo skończy sie kozaczenie w 6 na 1? Hah pizdy rzucalibyscie się, wyciągnąłbym guna i już byscie piszczeli ''nie prosze nie zabijaj mnie :('' ale już za późno bo pociągnąłem za spust i rozkurwiłem was epicko i dosadnie, biore wasz portfel, sprawdzam adres, wbijam na chate i rozpierdalam wszystko co się rusza, biore namiary na reszte znajomych i rodziny i oczyszczam Polskę z robactwa i naprawiam ten kraj w dwa tygodnie. Tak się tępi bydło.

nie masz broni

najlepszy dziś

Ale se kupie i was zajebie chuje jebane chuje.

zajeb mnie

ale co ja ci zrobiłam?

a masz jakąś liste gdzie sie można wpisać żeby dostać kulke w łeb? to ja bym poprosił jedną na wynos

a nie możesz kupić bilet do Berlina?

kto mnie wczoraj podkablował do woźnego?

znajdę to zapierdolę

to byłem ja, zapierdol mnie

tak

>user udaje dziewczyne

wew

znajde cie kurwo zobaczysz

za co?

Przypominajka by często wkładać penisa w cipuszkę i tulić dziewczynę bo to dobre na samopoczucie i zdrowie.

w /urban/ mamy potwierdzona femanonke

a wy co biedaki

jebac femszmaty

czasami sobie smyrne monitor

gardze atencyjnymi femszmatami bardziej niz normikami

no i co tam powiecie anonki

>tfw ofetry pracy w niemczech
nie no anoni ja to pierdole kurwa, chcialem cos tlumaczyc ale w polsce i w pracy kogos poznac
chuj mnie pienieadze interesuja w tym bombowcu jebanym

merkel ty kurwo

poszedlbym spac ale jak wstane to nikogo nie bedzie

no dawa hehe spróbuj cwaniaku

zdjalem tripa tak w ogole

laptop mi się nie chce ładować i muszę baterie wyjmowac na noc żeby działało wszystko
zaraz zaczne masturbować się do lolitek

co ty wowik niemiecki tak dobrze znasz?

gdzie to się do tworek zgłasza

przecież on z breslau to do rajchu 2 kroki

дyпa

tak i angielskim tez nie gardze zbym byc cicho szczerym rodzino

i zadzownila taka dziewczyn, slodki glosik jak zwykle i powiedziala ze tlumaczy w tej chwili nie szukaja ale zapamieta imie

Nie. Wolę 3D.

...

co tam chowasz za plecami wowik

Najgorsza dziewczynka-niszczyciel.
Zabij się.

Ciekawe jakie to uczucie mieć chuja w cipie anonki.

te uczucie

no ciekawe

jestem w centrum krakowa
duble decydują co odpierdalam

your version of cyrillic is retarded

Zabij się.