/polska/

Edycja jedyna słuszna

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=bYRYHLUNEs4
youtube.com/watch?v=9sMGgEi1gVM
twitter.com/NSFWRedditGif

Pierwszy za wyjazd do tajwanu

świetnie zmemione cycu

Witam w nitce. Będę waszym przewodnikiem

>to uczucie gdy nigdy PRZENIGDY nie będziesz Pawłem Tanajno

>Michel de Nostre-Dame (Nostradamus) - XVI-wieczny mistyk, który przewidział np. podboje i upadki Napoleona, czy Hitlera - często w swych wizjach wybiegał poza swoje tysiąclecie. Widział wówczas m.in. ogniste grzyby, upadek Wielkiego Słowianina, ekspansję Kalifatu Wielkiego Talibanu, czy rozpad Brytanii po narodzinach Mastina (Szkota, który ma zmienić wszystko w Europie).

>Na początek XXI wieku Wielki mistrz Nostradamus przewiduje najazd islamu na Europę. Ma to być jednoczesny najazd wielkich armii muzułmańskich na Grecję i Bałkany oraz na Włochy, Hiszpanię i Francję.

>Do Francji ma napłynąć tylu wyznawców proroka, że kraj ten nie będzie mógł sobie z nimi poradzić. Najpierw ma wybuchnąć wojna domowa we Francji spowodowana przez żyjących w niej muzułmanów a potem krwawe walki ogarną cały kraj i nastąpi rozpad państwa. Paryż ma spłonąć z rąk swoich muzułmańskich mieszkańców. Od tego momentu mają zacząć się wielkie rewolucyjne zmiany na całym świecie które Nostradamus określa jako wielki kataklizm. Podobny los czeka Hiszpanię i Włochy. Na rycinach widac kierunki ataków hord Mahdiego - tak nazywał Nostradamus wielkiego władcę imperium islamskiego który najedzie Europę. Podobnie tragiczny los spotka także część Niemiec i narody bałkańskie do których islam od dawna rości pretensje.

>Cała Europa Zachodnia ma cierpieć w wyniku wielkiej wojny cywilizacji. Wojna ma mieć charakter religijny, totalny. Zabijani mają być wszyscy. Starcy, dzieci i kobiety. Do Europy powróci niewolnictwo wprowadzone ponownie przez islam.

kim?

jedz do niej i sie nie namyslaj. nawet jak ma peniska. 4chanie jestes. przezyjesz.

Paweł nie forsuj

>Po wojnie w Europie ma zostać mniej niż połowa ludzi z czego Polska będzie najludniejszym krajem bo na jej terytorium nie będzie się toczyć wojna.

>Cały widoczny na mapie czarny pas ziemii obejmujący Niemcy aż do Morza Czarnego ma zostać skażony i będzie długo niezamieszkały. Po III wojnie światowej według Nostradamusa rządzić będą tylko dwa mocarstwa Polska i Francja. Obydwa kraje podzielą Europę - po wygnaniu wojsk islamskich - między siebie. Granica Polski i Francji przebiegać będzie na Łabie. Do Lechistanu - bo tak będzie znowu nazywać się będzie Polska - powrócą stare słowiańskie ziemie przez 1000 lat podbijane przez Niemców.

>Polska ma zjednoczyć wszystkie ziemie Słowian, w tym podbije upadłą Rosję i pod jednym berłem - tzw. III Kraka władcy Niezwyciężonego. Wielkiego dowódcy i stratega który nie przegra żadnej bitwy. Granice Lechistanu sięgać będą aż do Uralu, Kaukazu i Morza Czarnego.

>Persage IX 44, 88: "Po 500 latach kraj Jagiellonów powstanie z kolan. Zastąpi na wschodzie Wielkiego Rusa. Razem z Francją w wielkim Przymierzu. Po III wojnie rządzić będą razem Europą".

wszystko zgodnie z planem

>III Kraka władcy Niezwyciężonego. Wielkiego dowódcy i stratega który nie przegra żadnej bitwy
>tug mememagia wymemi z dudy zbrodniarza wojennego

>mame sie pyta czy jestem gotowy na egzamin

MY BEDO KRÓLE I CYSORZE

Antoni Macierewicz Niezwyciezony nawet ladnie brzmi

z czego

no własnie

me gusta

>Donald Niezwyciężony

>BEDO
NIE SO

ujebałem anestezjologię

>włącz TVN
>TRAMP TO RUSKI AGENT PRACUJE DLA PUTINA
I co to kogo obchodzi w tym śmierdzącym cebulą kraju?

gdzie kaszub krakiem debilu

>>III Kraka władcy Niezwyciężonego
>Andrzej Duda (ur. 16 maja 1972 w Krakowie)
rly mages yuo tink

>zbrodniarza wojennego
implikado historii nie pisza zwyciezcy

>3 miesiące temu

a straszenie rosjo to nie jest przypadkiem pisyzm?

t. wlasciciel amerykanski koncern

>impreza w 100% ufundowana z podatków
>ludzie płacą 150+ złociszy żeby móc pracować za darmo
>z kasy, którą pielgrzymi zapłacą za dach nad głową, ani grosz nie trafi do rodzin, które ich przyjmą
>zarobek z pakietów gojima (rzędu 300 milionów na czysto) pójdzie prosto do kieszeni biskupów
tyle wygrać

gdzie ci pis straszyl rosją

MY

żbsz jak sie nie jest zbrodniarzem wojennym to sie zazwyczaj przegralo wojne

chlubny wyjatek niemcy

BYLI

skończyło się bulwa

serio?

ja pierdole chciałem siė wreszcie przestawić na normalne spanie i właśbie wstałem

jak to kurwa naprawič

Masz na mysli wygrało.

Chyba że sugerujesz ZSSR dindu nuffin dobrzy chłopcy.

idz po flaszke i opierdol na szybko, raczej do 22 zasniesz

KRÓLAMI

przesiedziec 24h bez snu i zasnac o normalnej porze

serio. ostrzegal i niestety sie sprawdzilo. grał przeciw rosji tak samo jak przecie niemcom i zachodowi oprocz usa. jakos nie zauwazylem, zeby rosje szczegolnie ostrzej besztal

te okreslenia prawdziwych konstrukcji czy błedow procesów myślowych sa bez sensu porownane.
juz nie mowie o argumentach z dupy typu "Przedczesne uogolnienie"

>Jarosław III Krakczyński Niezwyciężony

Bernie to cuck

nie moge wytrzymac w tym jest problem, probowalem dzis to zasnalem o 11

To, wreszcie efekty panowania Mieszka I zdrajcy rasy słowiańskiej zostaną odwrócone.

A ukrainizm to co?

>otwieram sereczek wiejski
>kwaśny w chuj
>zjadam bo głód
>sraka

jak w zegarku

>ukrainizm
szczerze mowic nie wiem co to jest

bozia dała węch abys nie wpierdalal nieswiezego, ale nieeee. nasralej na bozie, to teraz zasrasz sie na smierc

Dziwisz wygląda jak Palpatine żbsz

No to takie ciągle popieranie majdanu

jaka matka nazwałaby dziecko Sheev

typowa mieszkanka naboo

Nie kupuję nabiału w lokalnym spożywczaku jak jest lato, bo niedojeby wyłączają chyba lodówki na noc

> الحق

>Palpatine
>zły
mam nadzieję, ze tego nie sugerujesz
youtube.com/watch?v=bYRYHLUNEs4

Trump to kandydat antyestablishmentowy i prawicowy, TVN nie lubi.

2 analiza lepsza
youtube.com/watch?v=9sMGgEi1gVM

>antyestablishmentowy
>prawicowy

koraba wiedza o świecie

przepraszam Sidiousa za to porównanie

akurat pis jest srednio proukrainski (patrz niedawna uchwala o ludobojstwie). to akurat po byla duzo bardziej proukrainska. ale ogolnie w polsce wszystkie partie popieraja ukraine. nie wiem dokaldnie o co ci chodzi.

>tug twoje zycie jest nudne i bezcelowe

Eh, jak sprawic by wstawac zadowolonym codziennie rano i miec sily do robienia fajnych rzeczy?

>czesc pomyslalem ze napisze do ciebie bo widze ze jestes totalnym przeciwienstwem mnie no i jak powiedzenie mówi ze "przeciwiesntwa sie przyciagaja", w kazdym badz razie jako ze tu jest tylko jedna wiadomosc dziennie (co jest w ogole bezsensu) i miala bys moze ochote moze popisac troche sie lepiej poznac to daj znac na gadu gadu xxxxxxxx


podbilem do loszki na sympatia bo widzialem takiego grubego do niej jak zarywal to sobie pomyslalem "nie kurwa nie zemna wojtyła" no i musialem co zrobic i dalem fotke i napisalem powyzej

opinie

znajdź fajną rzecz do robienia

polecam jakąs twórczosc artystyczną, zawsze się znajdzie ktos, kto kupi twoje wypociny

zacznij oglądać anime z ładnymi dziewczynkami

potwierdzam najlepiej pisać erotyki po angielsku i sprzedawać na amazonie za gównopieniądze

zawsze ktoś to kupi nawet kilkustronicowe wysrywy

dobrze jest

>Jest dobrze, szczerze mówiąc. Mógłbyś zagadywać do każdej. :)


moja 17 letnia eseistka napisala

>jedi = intergalaktyczna bezpieka

robilem już to, pisanie nie sprawia mi przyjemnosci, męczy mnie wlasciwie

Może zalozyc jakiegos gownostartupa czy cos?

bo pisanie ma męczyć durniu

>jedi = intergalaktyczna bezpieka
gorzej. sekta. nad bezpieka ktos teoretycznie stał. oni byli niezalezni. Rozkaz 66 to była samoobrona

to rób letspleje na tubie

dziekuje pan Sheev

ale to prawda

anony chciałbym być w Krakowie teraz

"user popatrz się na tych fajnych ludzi a ty co robisz ze sobą"

Kurwa

twoja stara to byla bezpieka jak ja ruchalem w dupe wczoraj a ty pokoj obok postowales tutaj memy smieszne i plakales jak twoja matka wyla z przyjemnosci dzis bedzie tak samo idz przygotowac lozko

nie chciałbys

t. krakus

za stary na to jestem
>lvl23

chcialbym zadawac sie z ludzmi ktorzy tworza jakies ciekawe rzeczy ale mieszkam na zadupiu i moje zycie to meka bo nic zupelnie sie tu nie dzieje

jak to zmienic jak byc kims zuchy,

chcialbym miec jakis serwisik internetowy i sprzedac go za miliony a potem lezec sobie z kolegami z branzy czy cos takiego

o to tez bym chcial tam robia gównostartupy

>tu w tym threadzie sa ludzie ktorzy nieironicznie zaglosowali by na trumpa
ale wracac na Sup Forums

siema anonki. spadam gwiezdne wrota ogladac

Ale weź wyjdź jak ci się nie podoba

Bejt syf

pokaż mi go palcem to go zajebe na śmierć memera

ale Momo to szanujecie?

>znowu ten koreaniec

wez wyjdz

kto?

reportujcie koraba

Siema stachu

kogo?

tug brak loszki spierdoszki szarej myszki do tulenia wielbienia i kochania wiecznego ułła

jeśli:
>nie jesteś głodny
>właśnie zwaliłeś gruchę
>nie chce ci się srać
>wytrzymujesz swój zapach

to nie masz powodu by smutać

ja mam taką tylko że grubą
fajnie się ja stuka i dobrze robi loda z polykiem

pozdrawiam user zwyciezca

wszystko się zgadza
tylko kupkę zaraz pójdę zrobić
czy mam smutać z tego powodu?

kosciół pazerny, ale nie da się ukryć, że jest to jednak jakas promocja kraju za granico

Szczerze mówiąc nie rozumiem was

Macie taki zajebisty talent do gownopostowania i prawdopodobnie jesteście całkiem inteligentni a zamiast coś z tym zrobić a nie jesteście wcale pozbawieni wyobraźni byście cis zaczęli szukać i wymyślili coś dobrego tylko trzeba ten talent wrzucić gdzieś gdzie się przyda

T.twoja inteligentna, przytulna ale stanowcza i pomocna mama której nie masz

Ale będą się ruchąc, chowajcie swoje szare myszki.

Sana - Chujana
Pizda obsrana

Chciałbym być bogaty zuchy,

przeprowadziłbym się wtedy do USA

Ale szpetna

Widziałem zwierzęta co ładniejsze są żbsz