/polska/

tu musimy bo tam ten anime zjeb obrazki zaspamowal

animeanimeanimeanimeanimeanimeanimeanime

RAZ

>zjeb
2 zjebów żbsz

postować anime żeby piekło femszmate

Jak sobie życzysz anonie

Oficjalnie zamykam /szeroką/
Oficjalnie otwieram /niewidzialną/

...

...

A koty to szanujecie?

>twarz normików gdy ten fred

...

...

hau hau hau

...

mur mur mur

...

>twarz szatniarza gdy globalna zasada 13.

...

...

...

...

...

Dzienny przypominacz: ja was wszystkich wciąż kocham, anime zjeba też

...

...

ehh anoni ide na piwo tak o 15, moze bede na spotted
#spotterka pozdrawiam tego przystojnego dobrze zbudowanego co z kolegami siedzial daj znac

ty to jednak normik jebany jestes

no elo wlasnie wstalem, co tam u was

a nie widać? animu sie stało

długo jeszcze ta samą jedyną dziewczynke będziesz postować? trochę kreatywności, błagam

t-ty też

No musze sie zgodzic anime dziewczynki fajne i w ogole ale troche przydaloby sie urozmaicic a nie caly czas to samo

>tug nigdy tym cudem nie pozapierdalasz
Ehh anoni

no normik, co po roku z domu wyszedl, koledzy z łaski pewine sie umawiaja i mysla "co user? on wyjdzie z domu xD?" jeszcze z 5zl musze wziasc do kieszonki od mame bo krotkie spodenki

>cromwell
>przez całą wojne bez pancerza pod kątem
akysz

SHIEET

sprzedany :^&)

ayy

zadziałało

Cromwell to był w sumie prekursor współczensych czołgów żbsz.
Byle pancerza żeby trochę chronić, i ma zapierdalać.

to w ktorej nitce postujemy co

>Cromwell prekursor współczesnych czołgów
prędzej T-34-85 jak już
>działo znacznie lepsze od miotacza ziemniaków cromwella
>prędkość niewiele gorsza
>pancerz znacznie lepszy

jedyny brytyjski czołg który miał wpływ na dzisiejsze czołgi to był MK1

tutaj, bo posty animeprzyjaciela wsysło i mamy więcej miejsca

Oficer blini.

ugh ciężko jest być dziewczyną w Polsce -.-
>polscy ''mężczyźni'' to banda zakompleksionych wsiórów
>nie umieją się ruchać
>szpetni
>tępi

a później wielkie zdziwienie czemu wolimy zagranicznych...

ughhhhhhh i can totally relate to that

rly mkaes u thnik....

cycki albo wypierdalaj

UGHHHHH TO! My Polskie dziewuchy jesteśmy dzikie ;). Potrzebujemy FACETÓW nie jakiś chłoptasiów -.-. Dlatego mam wesele w październiku z Ahmedem :D. Będziemy mieszkać w Turcji, mieć 2 mieszany dzieci oraz żyć w Luksusie ;} podczas gdy Polscy "mężczyźni" będą zabierali swoje kobiety nad Polskie morze XD. Każda dziewczynka powinna być uczona w szkole że jak chce być traktowana jak kobieta to powinna szukać zagranicznych mężczyzn :p.

powiedz mi lepiej coś obrzydliwego o kobietkach bo muszę się szybko oduroczyć

1-3 Pokemony
4-6 Operation Flashpoint
7-9 XCOM 2
0 kolejna cyferka wybiera

...

Dziszejsze MBT (main battle tank) to tak naprawdę czołgi srednie z uzbrojeniem czołgu cięzkiego dlatego prekursorem dzisiejszycz czołgów nie był 1 czołg ale kilka.
>Niemcy mieli Panterę
>Sowieci mieli t34
Każda inna nacja miała coś dla siebie.

ja ci wybiore

bier xcoma nie pierdol

Ehh, czas kontynuować.
200 godzin już utopiłem, aktualnie Commander na ruletce

>commander
nie wiedzialem ze mamy tutaj casual pewnie jeszcze bez ironmana

Kto /inżynier/ tutaj? Jestem ciekaw czy jak skończe studiować to te wszystkie memy o byciu inżynierem się sprawdzą czy będę musiał wypierdalać za granice jako cieć.

>ludzkie samice nie mają ogromnych, ciężarnych, twardych, luf z wielu różnych mieszanek metalu
jak dla mnie dosyć ochydne

owszem masz racje, lecz moim zdaniem ogromny wpływ na rozwój czołgów miał front wschodni, tam pancerniacy musieli się użerać z każdą niedoskonałością każdej swojej maszyny, rosjanie i niemcy mieli najgorzej głównie ze względu na swoje wrogo jak i tereny na których walczyli.
natomiast alianci na froncie zachodnim dosłownie się spokojnie przetaczali przez niemców którzy byli wyczerpani przez wojne z ruskimi, więc i nie było takiej presji na czołgi jak u ruskich żbsz

zalezy jaki i ile sam bedziesz sie uczyl na studiach, jesli nie wlozysz zadnej pracy i tylko zeby na 3 zdac to raczej tak. Musisz ogarnac co najwazniejszego pracodawcy oczekuja po twoim kierunki i zaczac sie tego samu uczyc. np u mnie 90% czego od ciebie chca to programowanie wiec typki ktore nawet jak skoncza studia a nie beda dobrze ogarniac programowania to gowno znajda.

>inżynier
no to się wjebałeś, user
t. comfy finanse + prawo

>jak dla mnie dosyć ochydne
Ale user, ja lubie małe, wrażliwe dziewczynki.
I tak btw - "ohydne" pisze się przez samo "h".

wybacz, a o gustach się nie rozmawia, każdy ma inne

t. bajgielrasz

musisz zapierdalac na studiach to bedzie ci dane. jak zdajesz byle by zdac to nic z tego nie bedzie

Czołgi ciężkie to mem który zżerał surowce. Niemcy zamiast inwestować w bezużyteczne Tygrysy 2 którym kończyło się paliwo zanim dojechali do przeciwnika powinni inwestować i dalej ulepszać Pantery. Im cięższy czołg tym lepszy cel dla lotnictwa i artylerii + łatwej grzęźnie w terenie, nie może przejeżdżać przez mosty itd.

Kurwa anonki nienawidze chleba czemu chleb w P*lsce jest taki chujowy? Smakuje jak jebany karton i sprawia że chce mi sie pić. Wy w kurwe jebane słowiańskie pizdy, nawet żarcia nie umiecie zrobić, w sporcie jestescie chujowi, zero osiągnięć naukowych chuj wam w dupe kurwy.

>ja lubie małe, wrażliwe dziewczynki.
No to masz problem bo takie nie istnieja, a te co istnieja sa nielegalne i pan policjant przyjdzie i wsadzi ci metalowa pale w dupe

>on kupuje chleb za 1,59 zł z biedry

A na chuj mam 2 raz na L/I grać

To W Polsce chleb mamy wykurwisty jeśli kupujesz dobrej jakości z dobrej piekarni a nie jakieś masowe gówno.
U mojej cioci na wsi jest taka mała piekarnia która zasila całą wieś i nigdzie nie jadłem tak dobrego chleba jak tam. Dosłownie nie kładziesz nic na kromkę tylko smarujesz masłem wiejskim i wpierdalasz. Jak wracam to zawsze z 3 bochenki ze sobą biorę.

Typowy karagówniak nie stać go na normalny chleb to idzie na Polskę i polaków ponarzekać w internecie tak cichutko żeby mama nie słyszała

o pierdolisz xcom2 jest latwy, duzo latwiejszy od 1 pomimo limitu czasu na misjach
>meme beacon
>kill zone
>hacki
>100% kryt z shotguna
sorry przez twoje memy nie wiem co to za poziom trudnosci, ale tak zawsze

user, czy czołg ma empatię i zawsze rozpozna, kiedy jest ci źle? Czy czołg zrobi coś do jedzenia z myślą o tobie? Czy czołg może cię podziwiać tak jak kobieta może podziwiać swojego mężczyznę?

Istnieją. Ta o której mówię jest o 3 lata starsza ode mnie (27 lvl) i jest nade mną w pracy.
I nawet mówi, że czuje się przy mnie jak mała dziewczynka.

biały chlebek wpierdalasz antypolaku, co ?

>muh kara

ja pierdolę co za smród

czolg user zrob cos takiego tylko z czolgiem to tej pizdzie od razu przestana sie kobiety podobac

JA
PIER
DOLE
POLACZKI

>miej sąsiadke znaną z tego że jest ''religijna i konserwatywna''
>ma chłopaka
>zaproponuj jej 200 zł za loda
>robi go

kek

nie zapłaciłem

>on nie gra z textmodem /xcg/

szanuje jak pojebany zrobilbym tak samo tzn zaplacil nie ze loda

sam jesteś pizda

>200zl
>za loda
kosciol jak zwykle zarobil na debilach

który to?

z pola o krzyzowcach masz to?

Chętnie bym sobie zbudował replikę takiej Pantery, wstawił bym zdezaktywowaną broń do srodka zeby ładniej wyglądało, więżyczka by się obracała, działo było by sztuczne bo za dużo pierdolenia z papierkami i cenami. Wiem że slepak 88mm pocisku kosztuje ponad dwsiecie funtów więć pierdole płacenie 1000zł za jeden strzał. Wyobrazcie sobie jaki biznes bym robił
>można wynająć na spotkania Air softowe
>na festyny jakieś, bym przejażdżki dawał za 30 zł
>na jakieś rocznice
>na odtworzenia historyczne.
>na wystawy
Koszt by się zwrócił zwłaszcza że jedyne o co by mi chodziło to wygląd. Części to bym brał jakieś używane, silnik od Stara, zamiast stali pancernej jakieś grube aluminium.

owszem, tylko że pantery jak na czołgi średnie były dosyć duże i ociężałe, ogółem rzecz biorąc to znaczna większość niemieckich czołgów to były memy
>ogromne
>powolne
>często się rozpadały w środku bitwy

>czy czołg ma empatię i zawsze rozpozna, kiedy jest ci źle? Czy czołg zrobi coś do jedzenia z myślą o tobie? Czy czołg może cię podziwiać tak jak kobieta może podziwiać swojego mężczyznę?
nie, i to jest w nich piękne, o czołg trzeba dbać, martwić się o niego i pomimo że to tylko maszyna, jest to maszyna która będzie cie kochać całym swym mechanicznym sercem, jeśli ty będziesz kochał ją, a gdy nadejdzie najgorsze, wraz z tobą, i za tobą ślepo pójdzie nawet i 6 stóp do piachu
czołgi to są przepiękne twory i osobiście zawsze będę je kochał ponad wszystko

>200 zł za loda
Za 200 stówy to full service bez gumy z analem powinien być, co ta sąsiadka to jakaś 10/10 że taka droga jest?

raczej która

ze to?

Ja mam takie

toż to czarli szin

tak. wczoraj czy przedwczoraj byla taka nic na pol. deus vult mnie rozpierdala
tego jeszcze nie wiedzialem

nie wiem nie wchodze na Sup Forums

zauwazyliscie ze faceci na ogol wygladaja o wiele lepiej od dziewczyn?

>nie zapłaciłem
czytanie ze zrozumieniem debile

taa. wszyscy tak mówią co wchodzą na pola

Jeszcze w sumie 1

Adolfimir Hitlerowicz był Rosjaninem i nienawidził Szkopów z pasją

>całe życie myslałem że jestem dziewczyną
>jestem facetem

nawet nie potrzebujemy makijazu by wygladac atrakcyjnie wystarczy nie byc grubasem jebanym

Tygrysy 1 był w miarę gdyby miały potrzebne środki do efektywnego walczenia. Niemcy projektowali czołgi tak żeby miał ciągłe wsparcie, mechaników itd. A Niemcy z każdym miesiącem walki mieli tego coraz mniej. Z Panterami mogli je ulepszać, zmniejszać koszt produkcji itd. Mogli też zrobić ważna rzecz to jest nie pozwalać niewolniczej pracy przy produkcji tych czołgów. Czytałem kiedyś książkę o własnie pracy niewolniczej w Niemczech i jak wiele sprzętu było sabotażowe przez pracowników.
>Tu parę srubek brakuje przez co za iles km sie przekładnia rozjebie
>tu kabelki pourywane
>tu brakuje tego i tego.
>tu ktoś naszczał do układu chłodzenia
Generalnie przez to Niemieckie maszyny więcej czasu spędzały w warsztacie niż na polu walki. Wiele Jagdtigerów czy innych maszyn zostało porzuconych przez załogi dlatego że rozjebała się jakaś ważna cześć a zamiennika czy wsparcia nie ma. No i do tego dochodzi Niemiecka natura komplikowania rzeczy. Pantera miała być odpowiedzią na T34, żołnierze Wehrmachtu domagali się Niemieckiego odpowiednika. Niemiecki t34 miał rozwiązać wszystkie problemy jakie t34 miał ale jak zwykle za bardzo skąplikowali to inzynierowie. Co nie zmienia faktu że według mnie pantera to najlepiej wyglądający czołg wojny.
>pic relajted
Prototyp Pantery, spokojnie można zauważyć że wygląda jak t34.
Religijne dziewczyny to największe kurwy. Zawsze największe szmaty to dziewczyny które co niedziele chodzą do kościoła.
>Source: mam znajomą z która chodziłem do podstawówki, gimbazy i liceum.
Zawsze chodziła na wszystko co było związane z kosciołem, pierwsze piątki, rózanice, spotkania itd.
Dzisiaj to jedna z wiekszych kurw jakie znam.

>Hitlerowicz
>nie Chorwat
To może Dżugaszwili też był ruskim?