/ex-yu/

nezavisna Vojvodina edicija!

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=gVyFy61SP4U&list=RDI4HmlBRWRjQ&index=10
16personalities.com/
tarzanija.com/pet-razloga-zasto-treba-da-zivis-sa-roditeljima-zauvek/
youtu.be/dAMR8iGkq0E
youtube.com/watch?v=cUbCp2WgkYw
vocaroo.com/i/s0f0tMBoJH19
youtu.be/tIUjOTdzHaU
klix.ba/vijesti/bih/dodik-srbi-imaju-ono-sto-niko-nema-dvije-drzave-srbiju-i-rs/160804126
twitter.com/SFWRedditImages

prvi za šerijat

drugi za OLUJA
SRBI BEJT DE FAK AUT

treci za šerijat

Za 1 sat slavimo mirodonosnu vojnu operaciju koja je okoncala ratove u Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini te donjela suzivot na nase prostore ZDS

ako cemo realno Oluja je bila zlocinacka operacija etnickog ciscenja

>za sat vremena obavezno moramo jebat svim srbima mater i nabijat im na nos da smo pobijedili
fils gud men

ovo, doslovno smo donijeli tisućljetni mir na Balkanu

HVALA FRANJO

>on ne podrzava etnicka ciscenja
nije ni cudo da ste puni muslimana usranih

peti za nezavisni sandžak

deveti*

Što su mislili s ovim

lako je vama bilo ocistit 300k ljudi. U Bosni je 2 miliona muslimana majku im jebem

>retardirani taksist
opet ti jebem te?

youtube.com/watch?v=gVyFy61SP4U&list=RDI4HmlBRWRjQ&index=10
jedina prava muzika
sve ostalo smece

OVO JE RVATSKA
OVO JE RVATSKA
RVATSKA RVATSKA :DDDDDD
FALA TI BOŽE ŠTOS NAS OSLOBODIJO OD KRVOLOČNIH ČETNIKA

ZA DOM SPERMNI =:DD=

Slepcino narkomanska propala, kada se vec raspravljas onda barem ne koristi meme.
PRVO taksista nisam ,to je mema odavde.
DRUGO Taxi ucim jer imam vezu, moze i po 1000evra da se izadje mesec ako se bas radi.
TRECE Ne kurcim se, pricam da sam BIO, VIDEO i PROBAO 100000x vise nego ti i da dobro znam o cemu ti pricam.
Klasifikacija moja nije bazirana na fizickim preferencijama nego prema tome sto si ti slabic nesposoban za promenu i ti kao osoba ne trebas da budes relevantan ama bas ni za sta.
Za mene i ne znaju ljudi da se drogiram i a jako malo zna i da sam to radio inace.
Ovo moje ovde je vecinom bila iskrena i korektna prica zato ne seri, bio sam ljubazniji od svakog lika na ovoj tabli, samo ne volim seratore kao ti, blago urbano, 50% hipi fazon likove koji su poludeli i lupetaju gluposti. Ti si zapravo prosecno inteligentan tip koji tripuje da zna nesto a zapravo ne znas, plus si luzer. To sto si napisao sada si jedno barem 4puta napisao meni samo u drugoj formi i vidi se da si copy/paste budala koja nista ne argumentuje. Ako zafali neki bupic ili pajdo, moze i met zovi samo, treba ti 10sati do bg-a ali pomoci cu ti za krizu. Sto je najjace pomogao bih ti ali bi te i tada pitao kada bih te video kao govno raspadnute da li si tako pametan, ne vredi tebi ni pricati.

Ljudi molim vas ne slusajte ovu budalu!!!

Bolje moje napade shitpostanja "VIDI BMW STA JE BILO PICKE" nego njegove umotvorine da slusate.

ovo me podsjetilo na ovaj personality test

16personalities.com/

toliko jebeno tocno, kao da sam citao o sebi

>vise ni nema argumente samo copy paste
ma retard si top klase balijo

nemorate da mrzite nikoga jer moj Isus voli svakog

A u cemu sam ponizen to?
Zato sto vas trigerujem jer imam devojku, sex, pare, posao, drugove, zivim lepo i zadovljno.
Dodjem na Sup Forums i sve to ostavim, vecinu stvari o kojima mastate ovde.
Osetite se guzobolnim jer vam je realno krivo i sve sto vidim je samefagovski reply koji ide u nedogled a samo kaze autista.
Ono sto sam i vocaroo i slikama postavio pa i klipovima niko od vas i nije a i ne moze.
Krenuo sam malo bezobraznije i pogodio u centar vecinu ljudi ovde a to je da su jebeni noliferi koji kapmuju 24/7 ovde i imaju 0 socijalnog zivota, 0 sexa i 0 ljubavi, 0 samopostovanja i samopouzdanja, 0 prihoda i 0 nekih zanimljivih dogadjaja, vi ste doslovno po Darvinu nesto sto se zove slabija vrsta, iako smo ljudi svi, vi prezentujete nesto sto se verovatno nece dalje ni reprodkovati, sto je na kraju i dobro.
Znam da je trulo to reci nekome ali je tako, tako je cak i dobro za covecanstvo u globalu.
Ponizenje je ako ces iskreno ono sto sam vama rekao (verovatno i tebi samo si sada stavio gramaticki bolju recenicu da ne budes samefag).
Hhahahaahahahaha, secam se kada sam bio u drustvu i ostavljali preko vocaroo-a razvaljeni neke price i ortak me pita jel to snimas za one strebere?
Ijaooo kako ste se smorili, koji su to odgovori i kmecanja i zabe a i ljubomora.
Mi malo pogledamo posle posta na par minuta i placemo od smeha nas trojca kakvi sve luzeri postoje.
Pazi kad je drugar rekao cak sta "nemoj brate to da ostavljas, pusti ih na miru, ovde je vecina ljudi sjebana isuvise da bi im ti ovde ubacivao ta sranja".
Tada sam i ja osetio ponizenje jer sam bio u fazonu sta radim ovo koj kurac, nemam ni neku satisfakciju.
Pravite neke pateticne uvrede na koje se tako smejete na silu ne bi li se osecali bolje jer ste ga "zavukli".
Postavio si pitanje sa ponizavajucim sadrzajem, jer je po tome vec utvrdjeno da sam ja ponizen, i to je smesno, to sam mozda u srednjoj skoli rezonovao tako i moglo je da prodje.
Niste vi deca vec ste nezreli i neiskusni mnogo.

>nemorate
le neguj mo Srbski jezik i kulturu

Kurac, MBTI test je jedan od najbiased testova ikad

>16personalities.com/

NEMA ANTE AZEMA NI TITE DA TE OPET OD SRBINA STITE
a za pola sata...
NECETE U CAVOGLAVE DOK SMO ZIVI MIIIII

jebem te retardiranog
odi pusi mami kurac

drze nesto za Srpske zrtve oluje u Hrvatskoj Katolickoj Crkvi ovdije i zabranili su slavljenje

da idem?

>konac prazan jer wage slavovi moraju ujutro ici radit
hahahahahahhahahahahahhahahaha

daj mu prestani davat (You)

ne
nadi drugu neku crkvu oni su kakovi

napij se i gađaj ih flašama, deri se "Ja sam mislio da je ovo Hrvatska!"

Jel igras neki mod ili ??

igrao sam jedno vreme Atilla sa slovenima pa me smorio
Sad igram Medieval II Third Age Total War mod

>radit na blagdan

>oni igraju igrice
jao sad da vas vidi taxista....

nova ekspanzija

>implicira da pekare i kauflandi ne rade praznikom

igrice su jedini nacin da ispustim stres na kraju dana
da ih nema klao bi srbe po gradu

možda šiptari, al svi koji sutra ne budu viđeni na oltaru domovine mogu slobodno za srbima u bosnu

Za Atiila ?

Znam da imaju oni DLCovi imao sam sve, ukljucuju i slavic nations, sa njima sam i igrao, Sclavenians

Ali nije zanimljivo kao Medieval II Total War

Jos kad ubacis Third Age Total War i Divide and Conquer pa se sibas od Anuminasa do Minas Tiritha.

>na oltaru domovine
sta je to?

volio bih da vam se jebem s majkama

Pa stavili su slavic nations dlc a i napravili su charlamenge (vec kak se pise) DLC gde igras u drugi timeline, tj nije uz sam atila singleplayer kampanju.
Pa da tako bi bilo bolje reci, dlc je sama sebi kampanja.
Nisam je igrao ali deluje bezveze.

moja mama je 160cm i 120 kg
ljep ukus balijo

pa i fedora ima toliko kila top cec lmaoooo

...

O jebem li vam mater! Što uče djecu u tim školama?!

definicija NEET fedore

>on misli da cu vozit auto da bi hodo pored nekakve zastave i kamenja
da da goy samo trosi novce

to sam i ja dobio...

Znaš li ti značenje pojma zahvale nerastu jedan?

Hvala ti majko što sam Hrvat!

Nisam NEET, imam posao i fakultet

Nisam ni ateista

Samo si ljubomoran sto sam slican Ellen Page i Kristen Stewart

>oni rade neke testove na interentu kako bi se lepo osecali
lepo je taxista rekao

eh, zaboravih sliku

slican sam angeli merkel i bushu

ko ce me ubit prije nego vas ja sve sjebem?

>implicira da nisam hrvat
ma jebi se sutra idem igrat igrice i slusat thompsona van sa frendovima
samo ti odaj pocast ljudima koji su krepali prije 500 godina

>prije 500 godina

tenkre kakvog nema

ja sam slican rothchildu
osjecam se dobro

>on je taksista i nema za grijanje pa mora nosit jaknu u kuci i grijat se pored macke
i ti njega ne ironicno slusas?

>ellen page i kristen steward na istom nivou Bill gates i Albertu
kaj?

jos 4 minute i onda udaram thompsona na zvucnike sto glasnije mogu
JEBITE SE SUSJEDI

tarzanija.com/pet-razloga-zasto-treba-da-zivis-sa-roditeljima-zauvek/

jel ovo istina?

evo ti (you) za memu

ej nemoj da te guja ujede da si pustio thompsona

Ne razumem kako ljudi jos uvek ne mogu prepoznati satiru kad je vide

ponekad znam dobiti debater

youtu.be/dAMR8iGkq0E

vrijeme je

youtube.com/watch?v=cUbCp2WgkYw

Pa moraju se ubaciti neke zene anone ;)

ne smemo biti rasisti i anti-feministi

Mora se ubaciti nova, jaka, moderna, samostalna zena

Marija Kiri nije bile feminista, ne moze ona, mora Ellen Page

jebo ove Hrvate, dobili jedan jedini rat u cijeloj njihovoj pisljivoj istoriji i usta ne zatvaraju

>ellen page
jel to ona qt lezbejka?

vocaroo.com/i/s0f0tMBoJH19

Evo ga i ovaj, mora da spadas u onu grupu ljudi sto ceo dan place o tome preko interneta kako su liberali glupi, ista ste govna samo se zalite jedni na druge.

a ovo bi bili primjeri

ne, to je ellen dedženeret

HAHA BALIJA SE LJUTI
JEDI GOVNA ALIJA
(samo jedan dan godisnje mozemo opravdano sranjepostat o ratu pa nas pusti)

evo ga ovaj sto je pokusavao da postane relevantan sa vocaroo

Beze srbi ko ZECEVI hhaahahah.. SERBS ARE RUNNING LIKE RABBITS!! >Hhahahahah ZDS!! BOG I HRVATI!!!

bas ima sexy glas, evo meni se digo

Da
Ali nisu na nju mislili
Vec onu kurvu sto je bila CEO reddita
sto je cak i reddit oterao, toliko je bila losa

Ti ako ne vidis propagandu u ovome ubi se.

Ili zaista mislis da je Ellen Page, propali CEO reddit i Kristen Stewart, poznata glumica vampira, imali istu licnost kao Bill Gates i Alberta Einstein

Moj jedini cilj je bio probit se do hibrida
a to sam i uspio

youtu.be/tIUjOTdzHaU

DOMOVINI VJERNI

Evo ga i ovaj, mora da spadas u onu grupu ljudi sto ceo dan, dubokoumno odgovara na politicka i socijoloska pitanja, na redditu(r/serbia)

a ovi srbi sto misle da su pametni oni su naj gluplji daj ljudi svi smo isti ako neko misli ja je pametniji neka dođe iz srbije ovde kod mene i nek se pozdravi sa [email protected]

Da

ZA DOM!
------------------SRBE NA VRBE-----------------

respect my Croatia brothers fuck srbija
BOZE POSALJI ME U RAJ,U PAKLU SAM VEC BIO- 91-95
ZA DOM!

zar je moguce da je ona lezbejka? A do nedavno sam svrsavo na njen film Hard Candy kad je kastrirala onog pedofila

To je Ellen Pao idiote

pogledao sam na testu sa kime sam slican po licnosti

Zar zaista mislis da dve glumice imaju istu slicnost kao bill gates i albert einstein ?

One su samo zato ubacene tu

>oni neironicno podrzavaju oluju
hahahahahahah
>hrvacani

To uopste nisam rekao, samo sam pomenuo kako si deo autista koji ceo dan bacaju anti-liberalne meme jer nemaju sta drugo raditi nego ici na Sup Forums i drkati kurac na propalitete kao Argon of Saarkand.
Lepo si mogao da kazes da nisu na istom nivou, ali ti si odmah skocio na le politicko korektno drustvo le sve unistavaju
evo vidi jedan primer Niste sposobni da lepo vodite diskusije, nego ste je svodili na "epske" meme

One of the smallest countries in the world but the most powerful people on the PLANET!!
ZA DOM

zašto ne jebote?
možda su sličan karakter samo što jedan je sposoban i ima pravilno postavljene ciljeve
pa nije kirsten stewart smetlarka niti je ellen page kruva u janjevu

zašto ne bi neki afrikanac u sudanu imao isti karakter kao bill gates naprimjer?
samo što se eto nije rodio u milijunaškoj obitelji niti u USA pa se može lagano jebat.

tako mi imamo onog rimca kojem svi govore kako je uspješan jer mu je stari bogat ali like ja izubitelj i dobar inžnjer
naravno, da se rodio u mojoj obitelji bilo bi kurac od tvrtke i najebao bi se dobor da neđa posao za 5400 kuna, i dogurao bi do 7000 nakon par godina i to je to
život bi ga pregazio nabio bi mješinu i radio u končaru do kraja života

srbi samo laprdate sta se niste pokazali od 91 do 95 . CIgani jedni ŽIVILA HRVATSKA

klix.ba/vijesti/bih/dodik-srbi-imaju-ono-sto-niko-nema-dvije-drzave-srbiju-i-rs/160804126

valjal ova?

ZA DOM SPREMNI ️ SS SKENDERBEG ️ BEKIM-BERISHA-ABEJA ️ XHELAL-HAJDA-TONI ️ DON'T FORGETT

SRBE NA VRBE

hrvari su srcan narod i nikad srbija nije mogla zgazit hrvatsku ni nece.Zao mi je samo sto ustase nisu uspjeli za vrijeme drugog svjetskog raza isrjebit srpski rod da je Hitler uspijo pobjedit nebi bilo srpskog naroda vi srbi ste hostapleri ovog svjeta vi ste tolko glup narod da to nisu istine ugnjetavali ste i albance ni nih niste mogli unistit

Ne idem na pol uopste, al ti ocigledno ides na reddit.

Propaganda je svuda oko nas, jedu govna ljudi svi smo isti

nismo isti, apsolutno niko nije isti.

Moze.
Sanse su male ali moze

Tesko je biti glumica sa stidljivom licnoscu i gde volis da izbegavas socijalne dogadjaje

Moze, ali cisto sumnjam.

They say that the croats fought with the nazis?
If that is true then it is just a greater reason to love Croatia more. Real warriors do not care about political correctness, the fight for what is right and their women and children and ancestors!
God bless Ustasja!

daj odjebi više s olujeom jebote
i ujak i stari su bili u ratu ali ne vidiš mene da sere naokolo

ideš i meni na kurac debilu, ovo je kao da prdiš stalno ali smrdi i hrvatima

postaj nešto smisleno debilu spammerski jebem ti mater pohrvaćenu lažnu

uf ubi se siptare