/tr/

Dostluk edisyon

Other urls found in this thread:

tr.sputniknews.com/turkiye/20160812/1024349236/turk-rus-uclu-mekanizma-oncelik-suriye.html
kanver.org/
haberturk.com/gundem/haber/1278124-marmara-denizi-ve-akdenizde-deprem
youtube.com/watch?v=LWoKwVR2oYk
cnnturk.com/turkiye/melih-gokcekten-14-agustos-icin-akilalmaz-iddialar
milliyet.com.tr/kizi-ile-yegeninin-gardiroba-gundem-2293257/
twitter.com/dijfasist1/status/764074804299182080
twitter.com/SFWRedditGifs

first for /balt/

dumb auss*e

rude

güzel edisyon tb.h

hassiktir

Benim günde 5 saat zamanım var.
Antreman, ders, ve daha niceler.
Plasma veriyorum, alışveriş merkezine gidip, bozuk kulaklık deģisterecem, bir Briefing için ise gidecem ve akşam saat 21 de eve gidecem.
Eğer uykum dikkat etmeszen, hayatını yaşamak zor oluyor.

tr.sputniknews.com/turkiye/20160812/1024349236/turk-rus-uclu-mekanizma-oncelik-suriye.html

bu ruslar olmasa bizim ç*marlar dolduracak s*riyelileri amk

Kaybolan değerlerimiz: Sakilik
Saki, objektif ve dürüst bir hakim kadar adaletli, ideolojisine sonuna kadar sahip çıkan bir sosyalist kadar eşitlikçidir. Ortamın yaşadığı kafayı bir lider edasıyla belirleyen yine sakidir. İçilen her ne olursa olsun miktarını ve süresini ayarlayarak dönen muhabbetin güzelliğine güzellik katar, nerde durması gerektiğini bilerek işleri boka sarmadan tadında bırakır.
Sakilik, olağan durumların dışında daima ortamın en küçük bireyine düşen bir görevdir. Bu sayede küçük yaşta toplumun sorunları ve beklentileri hakkında fikir sahibi olup, ileri dönemlerde daha etkili bir birey olma şansı kazanılır.
Bazı durumlarda sakilik görevi tüketilen maddenin içeriğine göre en çok deneyim sahibi kişiye verilir. Bu sayede tüketilen maddeden alınan zevkin seviyesi artar, yaşanmak istenilen kafaya keyifli bir şekilde varılır.
Saki olan kişi tüketilen maddenin son yudumunu/dumanını/dozunu daima kendisine saklar. Son vuruş daima sakinin hakkıdır. Yapılan görev icabı saki daima bu artıyı hak eder.
Sakilik görevini yapan kişi çevresindekileri ve elindekini kontrol altında tutması gerektiği için ulaşılan kafaya en son varan kişidir. Son vuruşun kendisine bahşedilmesinin sebebi ortamın seviyesine ulaşması içindir.
Toplumumuzda değeri giderek azalan bu kutsal görev varoş kesimlerde halâ önemini korumaktadır.
Saki saygı duyulan ve işine asla karışılmaması gerekilen kişidir. Bir sakiye yapılabilecek en büyük saygısızlık önünden tüketilen ürünü çekip almaktır. Bu durumda sakinin morali bozulur ve o andan itibaren keyifsiz dakikalar başlar.
Değerlerimize sahip çıkıp sakiliğe gereken önemi verelim.

Kamal sanırım gg beyler.
İnternette anonim sapıklık yaptığın kadına çikolata göndermek nedir amk mesajı görünce ben bile irkildim.
Yok sadece isim var diyemez, kredi kartıyla aldığı için tüm soyu sopu belli olur.
Burada yapmak gereken kadına sapığın kim olduğunu, burada postladığını, ve arşivdeki yazdıklarını gösteren bir e mail atmak.
Gerisi onun sikleyip siklememesine kalmış. Ama şehitpostinglerini de koyarsak, daha çok ciddiyet biniyor buna.
Umarım kadın tırsar da suç duyurusunda bulunur.

kimdir bu kemal? redpilleyin beni

merhaba, twitterimde sürekli kan donor tür seyler tanitlamalar geliyor
yakinda türkiye gidiyorum, bir araya getirebilirsem yolda kan donor etmeyi düsündüm

umarim olur
belki cok istenen kan grubum da cikar

toru sıçmığı ağır ergen shitposterın teki

Türkiye'de televizyonda boy gösteren bir kadın, çikolata göndermekten çok daha fazlası her gün başına geliyordur zaten.

Russian women love Turkish Cock.

kanver.org/

0-4 şehitlere dua et
5-9 tskya bağış yap

"Deme bana Kayı, Oğuz, İlhanlı, Türküm; Bu ad her ünvandan üstündür. Yoktur Azer, Kırgız, Özbek, Kazanlı, Türk Milleti bir bölünmez bütündür.''

-Ziya Gökalp

Pkk'nin mardin'deki sivil olduren bombali saldirisi hic ilgi gormedi bati medyasinda

bu bait mi? şaka mısın lan sen?
>biri bir şeyden sürekli dem vuruyorsa
bir kere dedim şizofren orospu çocuğu neden bahsediyosun sen
niye üstüne alındın

are you a russian woman?

ilgi görmez tabi hocam
millet neden hala batının gerçekleri kendi çıkarına göre manipüle etmesine şaşırıyor anlamıyorum
5 milyon dönercimiz var avrupada birisi propaganda yapmayı bilmiyor sikicem belanızı o kadar dil öğreniyorsunuz boşuna

reis ;_;

lenin stalin
ı am penis

He yav g-20 ekonomili, 80 milyon nufuslu turkiye cumhuriyeti daha lobbycilik yapamiyo ama suc bizim dimi. Feto'nun bati devletleri, meydasinda, kamuoyundaki etkisi ve gucu koskoca turkiye devletinden daha buyuk. Zaten Turkler burda ne zaman bise denemeye calissa 'erdogan'in uzun kolu' deyip ihmal ediliyor.

>kamalın 3 yıl sonraki hali

>14 ağustosda hiç bişi olmucak hocumm raat olun

haberturk.com/gundem/haber/1278124-marmara-denizi-ve-akdenizde-deprem

Öcalan'ın kurşuna dizildiği video yayınlanacak

Ulan yoksa saarp mi?

ikililer gelirse öcalan vurulacak fetö asılacak
erdoğan da 5 yıl içerisinde eceliyle ölecek

just to be sure
üstteki doğru mu?

...

...

HELAL OLSUN KOCA YÜREKLİ ÇOCUK HELALLLL!!!!
youtube.com/watch?v=LWoKwVR2oYk

ignore the 9fag watermark

anadolu zombileri kendilerini altayın çekik gözlü çocuklarıyla bir tutarken

:DDDDDDDDDDDDDD

>türkmenistan asıllı
>anadolu

...

t*rklerin yaptığı her şey cringe amk

Vurulmuş diye bi iddia var ortada. Aslı astarı var mı?

türkmenistan asıllı falan değilsiniz amk zombileri
hepiniz hattuşaş kalıntısısınız.
all*hıma bin şükür ki anadolulu olma utancını bana yaşattırmadı.

nerelisin?

>büyük İ

>1453 we faked your mathers

17 ağustos 1999'daki depremde insan yapımıydı herkes biliyor

cnnturk.com/turkiye/melih-gokcekten-14-agustos-icin-akilalmaz-iddialar

milliyet.com.tr/kizi-ile-yegeninin-gardiroba-gundem-2293257/

Helal olsun hemşerime.

fildişi sahili

*öğğğk*

...

10/10

KİRİNJ ULAN KİRİNJ

yanmışsın hocam

başarılı desu

>OC yapcak götü helak olmax
kimin yandığı çok belli t*rk piçi seni

>başka bir "ney olduğunu nereden geldiğini bilmeyen anadolu çomarı türkleride kendisi gibi zannediyor vakası"

ah be crypto kürt, biz soyumuzu biliyoruz

@63370977
>bana you verecek kadar yanmak

>ah be crypto kürt, biz soyumuzu biliyoruz

biz yörüğüz hacım,anne tarafı anadolu moğolu has türk baba tarafı nogay kazak, dede kırgızistandan göçmüş ; ama tipi şöyle :Ddddd

am

yalamak

>yanıyoooom
yan amk k*rdü yan

>ömrümün sonuna kadar bakir kalıcam

Oraya gelirsem alırım bekaretini

Efsane

bu arkadaşı dinle teknik olarak kadın olması gerekmiyor kadına benzeyen veya cinsi dişi herhangi bir canlı bile olabilir.

m-muhaberat ne demek ;_;

Someone translate.

Are we brothers again?

Yes, we will eat mandarin together again

amk korkak k*rtlerine bak ya nasıl da kaçıyorlar hemen :DDDDDD

twitter.com/dijfasist1/status/764074804299182080

Sil bunu

HAHAHAHAHAAH

yes
inside joke about a fat turkish poster
pic related

From left to right
>I'm an antisocial whoreson
>I have no brain
>and I'm afraid to leave the house because I'm 150 kilos

>no problem at all

The bottom panel is the typical shitpost you see on /tr/.

o kadar kişiye ateş açıp nasıl sadece 1 şehit edebilmişler aQ

>kilo
*pound
aptal orospu çocuğu
xd

efishağne amk hanginiz yaptı

>ben birimlerden anlamıyorum
>kilo ve poundu aynı şey sanıyorum
Siktir git burdan k*rt.

...

(from left to right)
1st picture: 1: I'm an anti-social son of a whore.2: I have no brain. 3:And I am afraid to leave the house because I'm 150kg.

2nd pic: No problem at all!

3rd pic (left to right): 1: >I'm burniiing get fucked t*rko, 2: *sneaks up to user and touches his head with testicles* 3: I am didem arslan's dog, I'm more worthless than her shit.

50 rouble for translate pls

karınızıda verin qnqlar

>>I'm burniiing get fucked t*rko, 2: *sneaks up to user and touches his head with testicles* 3: I am didem arslan's dog, I'm more worthless than her shit.

>1: >I'm burniiing get fucked t*rko, 2: *sneaks up to user and touches his head with testicles* 3: I am didem arslan's dog, I'm more worthless than her shit.
hoxam niye çeviriyosun bunları :DDDD

çok kötü hissettiriyor

olsun artik dünya görecek halimizi

>touches his head with testicles
lands his balls on user's head
>I'm burniiing
butthurt

s-seni seviyorum didem s-seni seviyorum AŞŞKIM

what does an average russian think about putin?

hoxam ingilizceniz mukemmel bana ogretir misiniz

y-yok hocam siz o kadar iyi konuşuyorsunuz ki ingilizce konuşurken taşaklarınızı ağzıma yerleştirmenizi istiyorum

hepinizden nefret ediyorum

gerilal her ş*hİT ettiği t*rkonun görüntülerini yayınlasada keyfimiz yerine gelse :DDDDDDDDDDDD

ayy kizardim

t*rklerden nefret ediyorum bi soykırıma uğrasalarda keyfimiz yerine gelse

Bir insan böyle bir postu utanmadan nasıl yazabilir ya

kakam geldi ama evde değilim wat do

s-sevmek suçmu

adam kalpli çukulata göndermiş. sen post diyorsun. ayrıca
>kamal
>insan

ş*hİT mezarı yok mu yakında?

bilmiyorum ama cok da güzel sanatci, spiker bayanlar da var türkiye'de yani böyle dandik dandik karilara takilip türk kizlarin itibarini cigniyorsun user