Teach Sup Forums how to shitpost/banter in general in your native language

Teach Sup Forums how to shitpost/banter in general in your native language

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=Pqe2-X6EQpY
youtube.com/watch?v=VqfvjbR9B70
twitter.com/SFWRedditGifs

Kian diablaĵon vi ĵus diris pri mi, idioto-idisto? Jam legeblas en la Fundamento, ke mi estas la unua-ranga soldato elektita de la Finvenkista Esperanta Komitato por protekti la tombejon de Lia Moŝta Zamenhof kontraŭ la atakado de 300 volapukistoj de mi plene mortigitaj? Mi speciale scipovas mensajn atakojn; nur mi povis elmondigi Kabe-on. Por mi vi estas nur plia murdoto. Mi neniigos vin pli precize ol kiom precize PMEG priskribas la gramatikon, mi ĵuras al vi je la barbo de Nia Unua Verdulo. Vi pensas, ke interrete vi povas diri tion kaj eviti min. Ĉi-momente mi kontaktas la kaŝitan duan UEA-on, kies spionaro nun serĉas la spurojn de via interreta adreso. Venas ne facila vento, sed nur glavo sangon soifanta. Mia kolegaro eterne militanta povas esti ie ajn, iam ajn por mortigi vin sepcent-maniere nur mane. Krom mia granda korpa kapablaro, mi havas ankaŭ ĉiujn armilojn koletitajn por atingi la Finan Venkon fini vian kompatindan estadon. Se vi nur scius kian kolektiĝon de batalantoj via eta diro kreus! Eble vi ne elbuŝigus tian fian malverdaĵon. Vi kaj via peko kiel feko forpurigendas. Por eterna ben' efektiviĝos.

vi estas stupido autisto

ferme ta gueule sale fils de pute. va niquer ta mere wesh

yada in japanese

when canadians banter everyone is "bud", even strangers and people you don't like

Koroče, budu pisat' na latinice, ibo nechuj. Včera večerom ja sidel za kompom kak obyčno. Zatem rešil ja schodit' za pivasikom i kupit' pel'mešek. Vychožu, a srannyj pod″ezd byl prosto živopisen ot zakata. Dolgoe vremja ja takogo ne videl, ibo pomnju, čto on vsegda byl nevzračen.
Ja uvidel ejo! Ta chrupkaja, nežnaja devuška stojala i smotrela na menja so zlost'ju. Ta byla mojej waifu! Ona, vidimo, ne byla rada tomu faktu, čto ja živu v govne. Oh, bože, ja ne mog sderžat styda!

kanker

>Yurtposter

>Tolstyj
>Ne možet čitat'
>Ne možet otličit' kazahskij ot russkogo
>Ne možet chodit' po ulicam, ne buduči zastrelennym
>Ne uslychal, ibo zastrelen

youtube.com/watch?v=Pqe2-X6EQpY

pls teach me to banter multiculturally

youtube.com/watch?v=VqfvjbR9B70
Top russian banter

We don't shitpost, sorry.

Hameçon de basse qualité

> pain au chocolat

>chocolatine

Fuck off ya pommy cunt

true

Est-ce que tu appelles le pain au raisin "raisinine" abruti?

90% of /ita/ posts:
- impiccati
- ammazzati
- ti spacco la faccia
- stai zitto
- t. maiale
- t. lambrenedetto
- t. terrone
- t. rumeno
- t. filippo
- t. luca
- t. fallito
- t. normie fallito
- >>>/diochan/

How to shitpost as a Catalan:

1. Piss off Spaniards
2. Piss off Spaniards
3. Piss off Spaniards
4. Repeat.

chocolatine > chocopain > pain au chocolat

t. terrone

t. walesfag

Drop wiki battles macro whenever a Spaniard makes a even vague hint at a Portuguese insult/dismissal, followed by "Olivença" or "Galiza". 7 years battle seems to trigger the most people.

Tell a Brazilian "vai apanhar na peida" (go get fucked in the ass). For some reason they find that phrasing of the insult very funny, since it's rare there and it sounds a bit silly.

Call a Lisbonner a moor lettuce eater (mouro alfacinha).

I don't have a lot more.

Authentic Swedish shitposting usually involves something along the lines of
>Pics of smug 2d girls
>Referring to yourself as a smug 2d girl
>Communicating your burning desire for rectal penetration
>Hitting on anything foolish enough to post in your chosen thread
Or
>Acting like you've pumped enough roids to shame Schwarzenegger in his prime
>ALWAYS ANGRY, ALL THE TIME
>BARBARISM
>Calling people pathetic
>Implying or saying right out that people should kill themselves
>Sup Forums tier paranoia and comspiracy theories

By Canadian standards, that must be some pretty brutal banter, almost tasteless

Why do underage Turks not shave their mustaches?
So they can use their mom's ID.