/ex-yu/

PLAKEM edicija

Other urls found in this thread:

g.e-hentai.org/g/963953/25c5cd1d8c/
m.youtube.com/watch?v=9GOGFZbCeDI
blic.rs/
sport.blic.rs/brazil-oi/dokaz-amerikancima-dali-dodatnu-sekundu-da-pobede-srbiju-u-riju-foto/k8z1r35
24sata.hr/sport/pokradeni-smo-to-je-jedna-od-najvecih-nepravdi-ikad-na-oi-487049
24sata.hr/sport/suci-su-me-ostetili-i-pogurali-svjetskog-i-olimpijskog-prvaka-487107
24sata.hr/sport/hoo-ne-odustaje-od-martinova-zlata-poslali-novi-dopis-fisa-u-487133
24sata.hr/sport/po-pravilima-fisa-e-i-martin-i-drysdale-su-morali-dobiti-zlato-487069
youtube.com/watch?v=EIRrZMYjS6c
m.youtube.com/watch?v=05fWeVTahhE
rts.rs/page/stories/sr/story/125/drustvo/2419563/univerzitet-u-beogradu-medju-300-najboljih-u-svetu.html
m.youtube.com/watch?v=7UeNFFpcbV0
en.wikipedia.org/wiki/Academic_Ranking_of_World_Universities
twitter.com/SFWRedditGifs

Dobro jutro.

.ortuj orboD

Šta ima?

>ook nemam rumunjsku ciganku

g.e-hentai.org/g/963953/25c5cd1d8c/

nevina je

natrag na poso niko ti nije reko da smijes uzet pauzu

...

ka i Ćaća

vidim dosta normija koji nose fedore, kako oni ne shvačaju da to izgleda retardirano?

>on misli da normiji nose fedore
to neetare ka ti nose

ajmo postat svoje sobe

Hrvatska kasni za zapadom par godina,tako kasne i ratnici pravde i šta god su ovi sa fedoroma.

...

Hello russian (Ukrainian belorussian and Rusin and russian)and serbs brothers i jest Wont to say thet We might not be the most rich countries in term of capital and all this gay fucking weak shit but we are way richer than all of this fucking world in term of national Identity we are the Best figters and most strongest and Best drinkers rakija and wódka we have the best movies and best girls and we have our family values, and really sad sad history thet we will never forget from astro hungarija to jugoslavija and ussr Serbia and russia and allda we will never forget our old pagan slavic culture, our russian Serbian brotherhod , our films and our butiful greeks sv kyrill i sv metodi cyrillic language, our authentic arthdox religion and spirituality to die for the Vizantijnsa imperija i vera nasza and our mothers lands and soon awe will dominate this world With fire and blood and every other nation gona suck our dicks We are wise and dignified nation we love and respekt our old pepole we really love our lands more then ourselves we are the sons thet our father and mother tell thet they Love us but we say we Love our lands more Unlike shallow stupid money driven americans or wana be Amerykans we are the Best

Stay strong orthdox serbs russian brothers and post nice things thet Made be us the Real vizan slavs :)

m.youtube.com/watch?v=9GOGFZbCeDI

>unlike shallow stupid money driven americans

Da se uvalim kod devojke na gajbu i da joj je to soba, ne verujem da bih mogao da održim erekciju da je jebem.

Consumerism and growth based economies that indebted future generations and squander resources will fail soon.
Than we must unite and destroy western degenerates and muslim arab shitskins.

>dudlati retardima

Us a serbian programer not a jew i only workin here I'm starting to believe you have made some kind of small american latin mobile dock sucking app that notifies you when a new cyrillic russian Serbian master race 100% thread is up??

I mean, how do you do it? And why ?? Why so much Hate did you watch american propaganda movies ?? Do you know we have the Best cyrillic movies and music ?? we win world war 1 and 2 and gona win in 3 soon and still no one can control us but you lost and its really sad weak hrvatska keep sucking the italian american dick

Hrvati zasto su vam vaterpolisti tolike picke? Nece ih klati tamo ovi nasi samo ce davati golove

Jedi govna bre.

JOS JEDNA REPRIZA ex-yua:
dijaspora hvali drzavu porijekla iako ne zna jezik

>but you lost
ayyy lmao

>kurvatski mediji
sad razumem zasto ste tako bolesni lol

dnevno.hr je satira
lmao
dok ova stranica blic.rs/
nije

blic je BBC za vase medije

>

blic je usrano govno sto samo DS botovi citaju

slazem se ali zanimljiviji je od rts-a i kvalitetniji je od usranog kurira
blic je nazalost najbolji medij kod nas i zbog toga ga citam

штa кaжe бopиc нoвкoвић кaд мy cpбoћeтници yкpaдy лaдy caмapy a oн нeзнa кo јe yкpao??
ткo ми тeбe yзe caмapa?

>blic je nazalost najbolji medij kod nas i zbog toga ga citam
epski

>50 dinara i kesica kečapa za sendvič su uplaćeni na vaš račun

LMAO
M
A
O

a koji je bolji?
da nije informer mozda?

>hrvat misli da poznaje srpske medije
kapiram ja da vuku koreni ali budimo realni

procitaj

to ima veze sa nasim medijima kako?

Citam b92 na mobilnom telefonu, nema potrebe da placam bagri za novine kako bi shillovali kad mogu besplatno citat novine.

procitaj svoj post
pa procitaj onaj post u kojem si komentira hrvatske medije
jel vidis slicnost?

>Citam b92

>cita U92
dobro nisi i N1 naveo
aj nazad na reddit

bukvalno sam postao ono sto sam video na sajtu

>oni citaju blic
Sta je sledece, gledate parove?

Prvo Felps a sada i ovo
Sve o nepostojecem obrazu amerikanaca procitajte u NAJNOVIJEM BROJU BLICA
sport.blic.rs/brazil-oi/dokaz-amerikancima-dali-dodatnu-sekundu-da-pobede-srbiju-u-riju-foto/k8z1r35

1. imate i vi dnevno.rs
2
>blic nema takve stvari

hipster triggerovan

>vuku koreni

O zemljo moja iranska,je čuješ Sarmatijca svog u tuđini kako za te plakem.

>dnevno
niko ne cita to shillersko govno i to s razlogom

i ta naslovnica je sasvim na mestu

PA ZASTO MI LINKAS ARTIKAL SA DNEVNO.HR
LMAO

politika

>sasvim na mestu

>kazem da citam b92
>odmah njih dvoje skoce na traktor i pocnu da kmece
>T-trigerovan!

>citam b92

sta fali b92

jer vi to citate
ja do sada nisam ni znao da postoji dnevno.rs

Ne može to da se objasni Hrvatu.

pa ti si hrvacanin, onda je uredu da citas U92 to ti i prilici
ajde samo predji neku granicu i ostani tamo Ante

nisan ga cita, ali zanima me sta mu fali
da moze, nego ti nemozes

brm brm

krivo san linka ignoriraj sta san posta
nego sta san mislia rec je, isto tako mi ne citamo to doslovno strawman

Šta danas imate za ručak?

onda sam dobio pogresan utisak
secam se da je neki user ili vise njih ranije stalno postao nesto odande

>narucim zvucnu karticu preko interneta
>sutradan polomim slusalice

finansiraju ih zuti pa su prilicno liberalni ili nesto slicno, ne znam
zasto niko ne cita politiku nego neke sranje tinfoiler portale koji o ko zna cemu pisu?

picu tvoje keve

GDE STE PICKE

dokad radi superKonzum danas?

NAS DVA BRATA OBA NEETUJEMO

NE PLAČ MAJKO AKO POGINEMO

zašto su crvatske pičke toliko guzobolne ovih dana ??

24sata.hr/sport/pokradeni-smo-to-je-jedna-od-najvecih-nepravdi-ikad-na-oi-487049

24sata.hr/sport/suci-su-me-ostetili-i-pogurali-svjetskog-i-olimpijskog-prvaka-487107

24sata.hr/sport/hoo-ne-odustaje-od-martinova-zlata-poslali-novi-dopis-fisa-u-487133

24sata.hr/sport/po-pravilima-fisa-e-i-martin-i-drysdale-su-morali-dobiti-zlato-487069

nazad u drinu anone

doslovno umiru od bolova

od ranog jutra kurcu svirate mamicu vam jebem balavu

kmeee, kmeeeeee, kmeeeeeeeeeeee.

youtube.com/watch?v=EIRrZMYjS6c

auu tepanje austro-ugarskih pičaka, to su bila dobra vremena.

opet ovaj klinac srbuje sa bezbedne distance

>ctrl+f (you)
>0 of 0

odoh do superkonzuma. Ako ispadne da ne radi jebat ću vam mater svima.

Zdravo brat moj hahaha da verlo dobro vrejmena :)

m.youtube.com/watch?v=05fWeVTahhE

...

...

Da li opravdavade nelegalne poslove, ne kriminal u smislu da nekog ubijam, otimam sirotinji, na grbaci sam i teretu onih koji nemaju, da nekom zivot ugrozavam itd....vec nelegalne poslice?
Iksreno anoni?

nezakonito nije i nemoralno nuzno.

tebi je zakonom zabranjeno da ako neko upadne kod tebe u kucu u sred noci i napadne te i pokusa da te opljacka, da mu uzvratis vecom silom nego koju on vrsi na tebe. sto znaci da ako neko upadne sa nozem ti ne smes da ga upucas.

jel to nemoralno?

ok je ako ja to radim

Ne ne ne u smislu da pljackas stan jebote i otimas ljudima a zrtva u ovom slucaju ima puno pravo da ubije provalnika po meni.
Nego da petljas nesto, npr...znas gradjevinskog inspektora i na zemljistu nekom ti da dozvolu koja umesto 300 000evra ispadne dzabe a ti njemu stan od 100 000evra koji tebe kosta 40 000evra, tako da ste i ti i on dobri, oboje ste uradili nesto nelegalno.
Da li me sada razumes?

rts.rs/page/stories/sr/story/125/drustvo/2419563/univerzitet-u-beogradu-medju-300-najboljih-u-svetu.html

Hrvati i Zlovenci na aparatima


>Univerzitet u Beogradu popravio je plasman na prestižnoj Šangajskoj listi, koja je jutros objavljena, i nalazi se među 300 najboljih svetskih univerziteta. Rangiran je između 201. i 300. mesta.


>Univerzitet u Ljubljani i Univerzitet u Zagrebu, osim Univerziteta u Beogradu, jedini su iz regiona plasirani na ovoj listi i nalaze se između 401. i 500 mesta.

Ili na primer imas veze u zdravstvu i uzimas neki lek koji je skup za dzabe i prodajes ga ljudima koji ne mogu drugacije da nabave.
Ili na primer neko treba za nesto sitno da odlezi godinu dana zatvora a ti mu sredis da ima nanogicu 1godinu i ugradis se 5 000evra.
Ili na primer imas firmu koja izlazi na tender sa nekom robom i tvoja roba je ok kvaliteta ali si sa gazdom jace firme ili direktorom dogovrio tender da ga ti dobijes unapred i napravis sebi posao a njemu das pare.
Sve je ovo ilegala ali koliko odobravate ili neodobravate?

>Mada je "Šangajska lista" neformalna
ayyy

kaj vam to vrijedi kad vam svi pametni ljudi sele van države čim diplomiraju, osim >programera

>Beogradski univerzitet
Iskreno do jaja je zajeban i priznat u svetu, ima mema fakulteta pod okriljem tog univerziteta ali sve sto spada pod Medicinu, Nauku, Matematiku, Prava, Elektotehniku, Inzenjerstvo je na dalekoooo vecem nivou nego bilo gde u komsiluku, to je dobro poznata cinjenica!

Hahaha soon we gona go full remove kabab :) i hope we gona die bjutiful manly death brothers

>Best remove kabab song so many pain and blood spilt and sad historia thet we will never forget

>This viking guy is truly the son of rus

Rip russian slavic etnic music legend Igor Talkov :) we miss you and we will never forget you :(

>Poccия m.youtube.com/watch?v=7UeNFFpcbV0

Guzobol odmah lmao

Sangajska lista je najreputabilniji sistem ocenjivanja univerziteta

en.wikipedia.org/wiki/Academic_Ranking_of_World_Universities

NA APARATIMA

vlado bićeš gepekovan, prestani se zajebavat

Jebote kako me prepoznate, majke ti, zato sto se puno proseravam kada pisem?
Budi iskren.

>odgovoriš mu na post koji je posvetio hrvatima
>"lmaooo guzobol aparati"
fakat nema smisla raapravljat o bilo čemu

samo jedan majstor voli i uveličava beograd kao ti :) ajde uživaj, odo trenkat

>On se pravi da uskracuje (You)

MA TO JE TO, GUZOBOL JE DOSTIGAO MAKSIMUM

>Academic Ranking of World Universities (ARWU), also known as Shanghai Ranking, is an annual publication of university rankings by Shanghai Ranking Consultancy.

>ARWU is regarded as one of the most influential and widely observed university measures, alongside QS World University Rankings and Times Higher Education World University Rankings.

NEMA APARATA ZA LECENJE GUZOBOLA MOMCI

401-500, LMAO, NIGERIJA UNIVERZITETI

Kako to misliš osim programera? Programeri isto bježe van.

>Programeri

AHAHAHAHAHHAHAHAHA

>imaju 3 milijuna vise ljudi
>govore kako im je fakultet u beogradu bolji
>imaju gore financijsko stanje
jel se isplati bas?

D A
A

superkonzum radi.

dijaspora =/= imigrant

nije lijepo bit jo jedan jebeni imigrant, pa vi hvalite odlaženje kolko hoćete

Ćemu se ti smiješ?