/ex-yu/

životni trener edicija

Other urls found in this thread:

vocaroo.com/i/s0OwyvsPoJZ9
vocaroo.com/i/s18v3hdEUj6Y
twitter.com/AnonBabble

fisrt

drugi

feet!

...

#mUhRosiyaBratushka #FuckLeEvilWEst

feet are hot

Sto si glup? Na zapad se ide da se digne lova,a matuska se voli u srcu.

plakem

>ostavlja komentare na ruskim videjima na jutjubu "Бpaћo Pycи Cpби вac вoлe и yвeк ћe вac вoлeти cpдaчaн пoздpaв из Cpбијe . Пecмa јe јaкo лeпa и pycки јeзик јe пoeтичaн . Cпacибo !!!!"
>ima putinovu sliku u novcaniku i brani ga na svim portalima
>nas i rusa 300 miliona

>idu na zapad u dijasporu
hehe plakem

hoce turci da me guze

this

A N I M E

ko vam je waifu, /ex-yu/?

dokle vise

...

Dubu

...

wow cute

Slepcino narkomanska propala, kada se vec raspravljas onda barem ne koristi meme.
PRVO taksista nisam ,to je mema odavde.
DRUGO Taxi ucim jer imam vezu, moze i po 1000evra da se izadje mesec ako se bas radi.
TRECE Ne kurcim se, pricam da sam BIO, VIDEO i PROBAO 100000x vise nego ti i da dobro znam o cemu ti pricam.
Klasifikacija moja nije bazirana na fizickim preferencijama nego prema tome sto si ti slabic nesposoban za promenu i ti kao osoba ne trebas da budes relevantan ama bas ni za sta.
Za mene i ne znaju ljudi da se drogiram i a jako malo zna i da sam to radio inace.
Ovo moje ovde je vecinom bila iskrena i korektna prica zato ne seri, bio sam ljubazniji od svakog lika na ovoj tabli, samo ne volim seratore kao ti, blago urbano, 50% hipi fazon likove koji su poludeli i lupetaju gluposti. Ti si zapravo prosecno inteligentan tip koji tripuje da zna nesto a zapravo ne znas, plus si luzer. To sto si napisao sada si jedno barem 4puta napisao meni samo u drugoj formi i vidi se da si copy/paste budala koja nista ne argumentuje. Ako zafali neki bupic ili pajdo, moze i met zovi samo, treba ti 10sati do bg-a ali pomoci cu ti za krizu. Sto je najjace pomogao bih ti ali bi te i tada pitao kada bih te video kao govno raspadnute da li si tako pametan, ne vredi tebi ni pricati.

Ljudi molim vas ne slusajte ovu budalu!!!

Bolje moje napade shitpostanja "VIDI BMW STA JE BILO PICKE" nego njegove umotvorine da slusate

>ook nestaju turisti
gotovo je anoni
lito zavrsava brzo

otkud je ova mema?

(^・ω・^ )

Ma to je taksista piso on uvijek tako nasere kad poludi

Jebalo vas anime!
Ja se zalio ortaku pre 4sata kako sam umoran i kako nisam spavao celu noc, trenirao, radio, imao obaveze i dosao kuci.
Kupio pivo da zaspem i nisam mogao a uvece me cekaju do jaja ozbiljne stvari i pregovori, bukvalno idem levo desno i ne znam gde sam.
Zamisli kralj me okrene i kaze aj sidji i da mi gram Kokain Flexa, to flexa znaci valjda da je udaran sintetikom nekom a ne obicnom smesom kojom se sece pa je jos jaci i skuplji.
Ljudi moji....Ja vama ne mogu da opisem kako se dobro oseca taj rad, znaci kida jebeno ali kida.
Postujem slike....i sta koj kurac kacite mene sa ovom sto joj pusim sa stopala, pa i da gledate da me iskompromitujete na netu ja mislim da nemam ortaka koji ne zna za moje fetishe prema stopalima i da sam perverzan itd....

U pravu si iskreno, nije sarkazam, ne znam ni sto se palim.
Tako sam inace sada napaljen da moram da jebem nesto, odmah me proradilo da kenjam i pijem kafu i cigaru.

perverzno je kad ribi jedes slag iz dupeta, kad joj svrsavas po faci a druga riba joj lize sa jezika i slicno

ti si samo obican degenerik koji se lozi na zanoktice ili koj vec kurac

IJAOOOOOO VECERAS PRAVIM DIL OD MILION EVRA!!!! ZAPAMTITE ANONI ZAPAMTITE!!!!!!!!!!!!

e taksista jel mi mozes rec otkud je ova mema?
vocaroo.com/i/s0OwyvsPoJZ9
ne sprdam te nego stvarno zvuci kao nesto tvoje a nikako da skuzim otkud je to

jel to ono kad je kroasanko pusio govna i ti si se svadao s njim?

>imaju hrvata na novčanici

ovo sam i ja primjetio, plakem

>ovoliko samefaggat

@63506243
biti ovoliko nov

do anime, not drugs

>12 sati smena, jos tri sata pa cu kuci konacno
>umoran, samo bih da otvorim hladno pivo, pustim neku muziku i igram CSGO sa ortacima i iskuliram malo jer sutra opet
>ko za inat devojke u HELANKAMA na sve strane
>da mi elan ali me u isto vreme i skenja dosta
>hteo bih da odem malo u zivot umesto da igram igrice
>nisam ni umoran toliko
>onda shvatim da su mi ortaci idioti koje picka ne zanima
>ne bi ni da piju u sustini
>mogu da iscimam nekog vec ali bi to bilo preko kurca, dosadne teme, iznervirao bih se jer bi mi bolje bilo kod kuce
>u sustini pravim metaforicki sendvic od supe i govana, sta god da uradim na kraju nece da valja nikako i bicu nezadovoljan
>ceo zivot nezadovoljan

cu idem u kurac vise anoni moji.

Auuu druze ja sam bas perverznjak, ne lozim se ja na smrdljive noge carape zanoktice i sranja, ja volim i cenim lepe prste, nekako mi to i karakter coveka odaje.
A mogu cak i dokumentovano da ti napisem sta smo radili jer me je njena drugarica pitala, to je bolest
Lizao sam je, lizao joj cmar i ona meni, pusila klececi na terasi, svrsavao po faci i cekao da se skori sperma, pisali smo jedno po drugom u kadi koliko smo bili napaljeni, skracivala je meni dlake sa kurca kao da me podsisa (mada ja vodim racuna i nije bilo potrebe vec joj je to trip), spankovao je sat vremena, terao je da prica sa muskarcima i da izdrzi da ne stenje dok joj diram klitoris, i ja sam morao sa ribama isto dok mi ona pusi, cak mi je trazila i kevu da zovem pa je ona zvala njenu i pusila mi je/lizao i dirao je dok pricamo sa roditeljima.
Igrali striptiz itd....brate kazem ti, bas sam bolestan kada upadnem u fazon, bas bas

...

lepo si iskulirao banter

jebem li ga brate, ja ne mogu da svrsim od pusenja nikako. interesantno mi i sve, ali na kraju ako ga sam ne izdrkam tih 5 sekundi po njoj, nece nista da se desi. ima devojka elan i sve, ali ako je pustim tako indefinitivno samo me upusta sve vise i vise dok ne pocne da mi se spusta kita. kao nekakva masaza ako me razumes.

>onaj osecaj kad na kraju legne a ti stanes nad njom i izdrkas joj po faci dok te ceska noktima po nicijoj zemlji i cmaru

top tier feel da ti kazem

...

jao koja bijeda toliko truda, a nije dobio nijedan (You)

iskreno mi ga je žao, nadam se da se neće ubiti momak

...

srce mi se kida :((( zašto mu niste dali (You) jebemu mater

nije valjda zbog toga što nije dobio NIJEDAN (You) počeo spamat

OVOLIKI SAMEFAG

svrsio sam

odjebi apartmanko isuse boze uopce ne razumijes meme, kako jedva cekam da pocne skola to nije normalno, ti si najveci novopeder ovdje, plakem koliko si nov

PLAKEM MORA POSTATI MEMA U ČAST OVOME JADNIKU, jednostavno MORA

jbt mozda pocnem da radim u prodavnici boja i lakova, tresem se, ne zelim da radim

koji bed jebote, čak je i gif napravio qeq

PLAKEM

radio sam taj posao, laganica
pitaj ako ti nesto nije jasno.

lmao
i sta da san novopeder

zasto?

koji bed jebote, čak i je sav ovaj tekst napisao, a vi ste ga hladno ignorirali
beeeeed

>>onda shvatim da su mi ortaci idioti koje picka ne zanima
>>ne bi ni da piju u sustini

Nije sve u životu pička i alkohol.

nije do tezine posla, naucili bi me verovatno, nisam tupav nego

ne zelim da radim, lepo mi ovako dok nitujem...plus mi je kontakt sa ljudima jako ostecen, nisam izaso iz kuce 2-3 godine

sto, zivis sa mamom i tatom? koliko imas godina?

dovoljno da ti jebem mater

sa mamom i sestrom studentom, imam 26....

sada me je bas ujak ribao zbog mog nacina zivota i dao mi je podsticaj da se zaposlim tamo, kaze da cu moci vec od sutra da krenem...pare, pa curice onda, pa kola itd...jebem mu mater, lepo je sve to, ali kad ne bi moralo da se ustaje rano i da se gubi pola dana na prodaju gluposti

pa bolje tako, nemoj bit usrana neetara cijeli zivot, imas samo jednu priliku za zivjet

>You will never be an Arkanovci Tigrovi.

>arkanovci tigrovi
Fuck outta here burger, you're embarassing yourself

nije poenta u radu, poenta je da imas kintu koju si sam zaradio i samopouzdanje koje proistice iz toga
za mesec dana ces da se smejes cobanima koji zive tvoj trenutni zivot

above average disciplined war looter unit, you ain't missing out my commiefornian friend

>curice, pa kola
>od 30 hiljada mesecno i to ako imas srece

KEK
KEKNUO SAM TAKO JAKO

kako mu ga lijepo dudlas, jel mu se to tako zahvaljujes jer to bombardirao 99ete?

hvala na ovim lepim obavestenjima

>ook gde su moja braca neetare da me podrze

KOLIKO JAKO, ANONE? RECI MI

ako oces bit pizdun idi na r9k ili negdje, ovdje nitko nije neet, svi su ili studenti ili rade(ili osnovnoskolska djeca koja dodu po ljeti)

hmm
sta to onda znaci za tebe s obzirom da govoris i pises ovde an srpskom jeziku?

>"samo radi brate, to je pravi zivot"
lol

dobro sad, imam kola ali nemam sa cim da ih punim, kad bi se zaposlio imao bi, a 30k je gde ja zivim odl suma jer slabo ko sljaka

ne, ja ovdJe govorim i pisem na hrvatskoj standardiziranoj varijanti srpsko-hrvatskog jezika

>t. parazit od 25 godina sa mesinom koji pije mali espreso iz velike soljice po ceo dan dok mu mama i tata rintaju u porodicnoj pekari na magistrali u usranim baosicima ili tako neki kurac vec

10/10

ti je ikad mama rekla da si budala lijeno govno etc

DUDL DUDL

This.

jebem ti mater

But I am, I want to kill Balijas and Hrvats like the subhuman above me.

Dobro jutro
>ook pijem bijeli rum

>stranac postavi neku glupost
>neko mu podudla
>ti podudlaš ovom što dudla strancima

Svaki put. Pa ubij se bre idi na reddit pa tamo plači za moderatore i retardirano upravljanje koncima.

alarm 7am i u krevet

tic toc

svaki dan...ja sam nasao odbrambeni mehanizam i odgovorim joj da je ona kriva sto ne radim, da su oni kao roditelji bili duzni da mi obezbede sve, pa i konekcije i tu se vrtimo u krug

you have to be atleast diaspora to do that

burger trying to roleplay a "chetnik" with bad google translated words

kakav je osecaj kad znas da ti se otac svakodnevno jede iznutra sto je debelo krme sa sporim refleksima

Serbia is a powerless and poor country.

>stranac postavi neku glupost
>neko mu podudla
>neko podudla ovom što dudla strancima
>ti podudlaš ovom što dudla ovom što dudla strancima
Svaki put. Pa ubij se bre idi na reddit pa tamo plači za moderatore i retardirano upravljanje koncima.

>croat trying to correctly converse in a foreign language

poorly* translated words cobane nepismeni, ucio si engleski 10 godina u osnovnoj i srednjoj skoli mater ti jebem nepismenu

sem hajd pliz :DD

REEEEEE BURGERS OUTTA EX YU

>>stranac postavi neku glupost
>>neko mu podudla
>>neko podudla ovom što dudla strancima
>>neko podudlaš ovom što dudla ovom što dudla strancima
>>ti podudlaš ovom što dudla ovom što dudla ovom što dudla strancima
>Svaki put. Pa ubij se bre idi na reddit pa tamo plači za moderatore i retardirano upravljanje koncima.

>ex yu trenutno
plakem novopederi jedni mars natrag u skolu ajde

post vocaroo bud

pa sta se onda tu nesto kurči ko neki šešelj o tome, a i nemojmo se svadjat svi smo mi braca s /rak/ijom

>>stranac postavi neku glupost
>>neko mu podudla
>>ti podudlaš ovom što dudla strancima
>>ti podudlaš i meni

Svaki put. Pa ubij se bre idi na reddit pa tamo plači za moderatore i retardirano upravljanje koncima.

burgeri nisu baš tako loši, samo se moli bogu da ne dodje ooga bugari

necu i stas sad

hehe int je sfw

vocaroo.com/i/s18v3hdEUj6Y

4u