/ex-yu/

...

Other urls found in this thread:

gov.me/en/News/163034/NATO-welcomes-Montenegro-as-a-new-member.html
youtube.com/watch?v=cZyEFXC8xK0
news.vice.com/article/black-flag-the-balkans-the-islamic-state-bosnia-herzegovina
spiegel.de/international/europe/islamic-state-presence-in-bosnia-cause-for-concern-a-1085326.html
inquisitr.com/2982255/isis-in-bosnia-and-herzegovina-balkan-nation-showing-islamic-state-surge/
youtube.com/watch?v=6a4MXYB79xk
artbrut-inside.org/2014/07/24/sveti-sava-u-osnovnoj-skoli/
youtube.com/watch?v=tJ9AoYacRI0
vocaroo.com/i/s1K9u1jXS4in
vocaroo.com/i/s163eosSvWO9
youtube.com/watch?v=75BshbzLN_k
twitter.com/NSFWRedditVideo

Prvi za jebi hercegovna

Hvala ti druze

Da li imaš iskustva u ratu?

Da li imaš zalihu municije i nekoliko komada oružija?

Da li imaš zalihu hrane, duvana, kafe, alkohola, medicinske opreme i sličnih stvari kojih prvo ponestane kad dođe sranje?

Da li si ikad ubio čoveka?

Da li si ikad ubio čoveka golim rukama?

Da li ti je dupe omekšalo od zatvorskih kurčeva i mekanog sedišta u renou?

Da li imaš blage veze o situaciji u Turskoj trenutno i kako ta situacija može da utiče na Srbiju u bliskoj budućnosti?

Da li znaš zašto američki senator Džon Mekkejn dolazi u posetu našem izdajniku od premijera?

Da li si svestan da mogu da te iznabadam galvom?
...

Odkud ta slika taksiste? Jel to on stavio, jebo mater?

sta li je mislio pod ovim?

Ne razumijem, prvo sam mislio da je ovo u hrvatskoj ali onda sam vidio da pise "kontrolisi"
Sto je ta reklama u vas?

ovo je u crnu goru

>preuzmi telekom ME
>ME
pa valjda možeš da skontaš da je crna gora

jesi cuo da je crna gora usla u NATO?

>turci su smatrali serve svojim imanjem

Ličimo li više na svoje očeve ili na Turke, pitao se svojevremeno jedan od rijetkih srpskih intelektualaca kritičkog mišljenja, Petar Džadžić, aludirajući pritom na zakon prve bračne noći, dok izrazita većina njegovih sunarodnika i danas u duhu velikosrpske hobotnice atribuira i pokušava asimilovati sve crnogorsko, a posebno crnogorski etički kodeks.

Paradoks je potpun: Crnu Goru i Crnogorce protiv kojih su vjekovima ratovali priznaju Turci, ali ne i njihovi višestoljetni podložnici Srbi. Turci su na trećem međunarodnom simpozijumu balkanske turkologije u Kotoru (9-12. 9. 2003) priznali crnogorski jezik koji Srbi negiraju. I ne samo to. Srbi prisvajaju i svojataju sve crnogorske vrijednosti iako se ne može negirati i asimilovati „nepostojeće“. Uz sve ostalo, na njihovom udaru našao se i crnogorski etički kodeks.

Lišeni etičke tradicije i opterećeni hipotekom i komleksom zakona prve bračne noći (Ius Primus Nocti) potomci turske raje stavili su vodanje konja i opanaka, dok im se Turčin naslađivao ženama, pod cenzuru. Vodanje konja i opanaka naknadno je praćeno debelim mukom i sakrivanjem autentičnih svjedočanstava u iluziji da sve što je sakriveno nikada neće izaći na svjetlost dana. Turski izum je bio: uzmi Srbinu ženu i imanje! Svetozar Marković je pisao da Turci smatraju Srbe svojim imanjem. U tom smislu podigli su najperverzniju građevinu svijeta – Ćele kulu. Ali prije toga potpuno su uništili elementarni ponos srpskog naroda o čemu postoje brojna svjedočanstva.

TOP KEK SERVI EVO VAM MALO POVIJESTI AAAHAHAHAHAHAAaaaaaaaaaaaa

to te neko slago

gov.me/en/News/163034/NATO-welcomes-Montenegro-as-a-new-member.html

nato prop'o

heh zamisli kakav ce bit clusterfuck kad pocne sljedeci balkanski rat a pola zemalja u NATU, pa i na obje zaracane strane da ima clanica

Nisu jos usli, tek imaju status posmatraca

treba da prodje kroz njihovu skupstinu zahtev.

NATO je samo izjavio da bi prihvatio crnu goru kao clanicu ako sve prodje kroz njih.

I daju im podrsku da sve prodje kako treba

Treba jos uvek da parlamanti svih clanica NATO prihvate Crnu Goru i da parlament Crne Gore prihvati to.

neznam zasto je srbija tako tvrodoglava da je jos sa rusijom. bez uvrede ali balkan je sve nato, jednostavno ne kuzim zasto samo se nepridruze, opet bez uvrede

Aha, razumijem
Ali parlament ce sigurno prihvatit zar ne, pa crna gora se u zadnje vrijeme nevideno ulizuje zapadno, cak i sankcioniraju ruse

najvjerovatnije hoce

verovatno da.

Mada moze biti neki happening dosta su protestovali protiv mila

Ipak je covek isti na vlasti od 1990

>neznam zasto je srbija tako tvrodoglava

Dobar dan.

reci mi zasto, brate

Dobar dan.

Odakle si ?

Kako je na odmoru u Hrvatskoj ?

Zato što bi inače značilo da su pogriješili

pula, super je kod vas?

ko misliš da će ratovati?

redpilovajte me o FFZG. što mogu očekivati?

Ocemo se skupit nas nekoliko tu sa ex-yua pa osnovat jednu Jugoslaviju?

Da crknes od gladi otprilike.

Marihuanu

Odite u Sarajevo
Dobit ćete odmah 10 000 članova

Da ti jebem mater i roditelje polusprske baku ti genocidnu partizansku bacam kroz prozor po Donjem Gradu šugo ženska

Nadam se mi protiv muslimana u bosni, jer vec drkare sa ISISisom mislim da je samo pitanje vremena kad ce balije pocet vrsit napade u hrvatskoj i srbiji, onda kad mi zapocnemo rat s njima moguce da ce im nato doc u pomoc jer "muh genocid"

zato što je stvar principa da ne dudlamo kitu nekome ko nas je bombardovao pre 17 godina iako nije morao.

budimo realni, bombardovanje je skroz nepotrebno bilo

>Odite u Sarajevo
>Dobit ćete odmah 10 000 članova
Sto si mislio reci ovim?

>budimo realni, bombardovanje je skroz nepotrebno bilo
Još i danas želite Kosovo.
Koji kurac govoriš? Kaj bi se sami makli?

Da su Bosančuge komunjare

t. hercegovno

da je puno komunjara
sumnjam da će vršiti napade po srbiji, jer znaju da će izbiti građanski rat opet a i svakako isisu nije u interesu srbiju da bombarduje, već zapadne zemlje (čitaj: nato) tako da za hrvatsku ne mogu biti toliko siguran.

>On ne studira na baziranom bg univerzitetu
Svi ostali ste go kurac.

hvala na informacijama
p-pitam za frendicu sam da se zna

Nimalo
Samo nisam komunjara jer ne želim posao od 4500HRK i kredit za stan od 35 godina i dječiji doplatak

Kako mi se gade svi koji spominju dječiji doplatak želim ih pobit
Mrzim Hrvate
Mrzim i sve ostale
Ali Hrvati su mi pod nosom, gnjide

Mitar Maksimovic Mando #cetnik #vojvoda #beliorlovi #šešelj #gavriloprincip #crnaruka #mladabosna #srpskagarda #karadzic #srbija #republikasrpska #1389 #cccc #velikasrbija #srpskiradikali #vojislavšešelj #vojislavseselj

Koji je smisao ovog zalijepa?

youtube.com/watch?v=cZyEFXC8xK0
>samo spakujte to za podpresednika
ah hahaha

>a i svakako isisu nije u interesu srbiju da bombarduje
pa ponasas se kao da isis ima nekakvu glavnu HQ zgradu gdje se dogovaraju tko ce koga napasti

oni samo inspiriraju muslimane koji onda vrse napade, oni svi u francuskoj napadi su muslimani koji tamo zive, vide ISIS propagandu na internetu i onda izvrse svoj napad

to se i dogada sa bosancima, vidi
news.vice.com/article/black-flag-the-balkans-the-islamic-state-bosnia-herzegovina
spiegel.de/international/europe/islamic-state-presence-in-bosnia-cause-for-concern-a-1085326.html
inquisitr.com/2982255/isis-in-bosnia-and-herzegovina-balkan-nation-showing-islamic-state-surge/

ima i isis video na bosansko u kojem bosanci govore svojim muslimanima doma da ubijaju hrvate i srbe, oces da ti nadem?

zašto jednostavno ne upišeš pravo ili ekonomiju kao sve normalne cure?

vjerojatno i hoću ekonomski upisat al jedna frendica hoće neš sa psihologijom i smatra da će završit na ffzg

hm možda si i u pravu

o-ok...
sto sad?
nitko mi nikad nije rekao to na 4chanu

kad odete kod frizera, sta mu kazete kako da vas sisa?

OVO
Znam dvije bosančuge koje su ozbiljno zabrijale na ta sranja, ono vesele se kada najebu neki česi jer ovi nisu vjernici i propovjedi im ponekad izlete van iz usta ( jeziva kuran sranja)

I bilo je napada 1992 u Rijeci

isti kao njegovog prethodnog

misli da je smesan

Ili ona tuznija opcija, zivot mu se svodi na vredjanje na anonimnoj mongolskoj tabli za razmenu tehnika streljavstva

ne znam kakav je taj ffzg konkretno, ali psihologija je skroz okej, ne znam čemu hejt od postera gore

sam mi sjebaj život buraz

>kako cemo sisat?
>a ono ko i uvijek

pa zasto ih jos uvijek znas?
udalji se od njih jer inace ce te zaklat dok spavas u ime al*ha

Onako malo kraće sa strane gore malo više ostaviti, paziti da ne ostanu duge šiške jer nisam sa stepa hehe

>Onako malo kraće sa strane gore malo više ostaviti
jesi li ti ja?

Pohađaju vježbaonicu tijela koju ja pohađam

>
oni samo inspiriraju muslimane koji onda vrse napade, oni svi u francuskoj napadi su muslimani koji tamo zive, vide ISIS propagandu na internetu i onda izvrse svoj napad
>kao da isis ima nekakvu glavnu HQ zgradu gdje se dogovaraju tko ce koga napasti

zbog tog

kad su njihovi muslimani imali želju da ih pobiju a ovi im dali hranu, poslove i stanove kakvi su bošnjaci budući da smo im uručili metke, nagazne mine i granate

krindj

hahah isto ovako i ja

pa bas zato imaju jos vecu zelju za napad, ajde stavi se malo u cipele radikalnog islamista u bosni

>hmm srbi su nas klali i genocidirali, bolje da ih ne diram!
>hmm srbi su nas klali i genocidirali, trebao bih se osvetiti!

Koji scenarij ti se cini vise vjerojatan?

kad su ex-yu threadovi postali srb-cro threadovi? poneki se bosanac eventualno pojavi

janezi i aleksandrovi puleni bleje na /balk/

youtube.com/watch?v=6a4MXYB79xk

T H I C C

videćemo, da l' će se razviti radikalizam BAŠ do te mere

jos da daje dobar SUCC

artbrut-inside.org/2014/07/24/sveti-sava-u-osnovnoj-skoli/
>te slike
top cec bre

slovenci nekad dodu ovdje ali su pre ponosni da govore srpsko-hrvatski, pa napisu jedan post na onom svom slavensko-njemackom jeziku, nitko ih ne jebe 0.5% i onda odu

makedonci znaju nekad doc, bio je jedan tu s nama dosta cesto ne znam di je sad

joj da mi je jedna ovakva jaojjjjj sto nisam crnac sve bi thicc bile moje

youtube.com/watch?v=tJ9AoYacRI0

TO JALA BRATE SVAKA TI CAST BAS SI POKIDO BRATE JALA

najjaci rapper jugoistocne evrope i evroazije

šta je ova maja? bošnjakinja/srpskinja/hrvatica?

inače, fatalna je krajnje

jugoslovenka je

vocaroo.com/i/s1K9u1jXS4in

I POD SJAJEM EXJUOVIH MEMA
ZELIM VECNO DA TE LJUBIM JA
KO TOPLINA FEDORINOG OSMEHA
MOJA LJUBAV DA TI BUDE SPAS

vocaroo.com/i/s163eosSvWO9

meow

>Croatia: 5/2/2 = 7
>Slovenia: 1/2/1 = 4
>Serbia: 1/2/1 = 4
>Kosovo: 1/0/0 = 1
>Bosnia: 0/0/0 = 0
>Montenegro: 0/0/0 = 0
>Macedonia: 0/0/0 = 0

Skoro mogu da vidim tvoju pateticnu debelu siluetu u mraku, osvetljenu tvojim kompijuterskim monitorom koji je jedini izvor svetla u tvojoj sobi, smejuci se kao devojcica dok opet pises tu tvoju poruku i radis captcha. Ili mozda i ne radis captcha. Mozda si toliko odvratan NEET da si zapravo platio za Sup Forums pass, tako da samo biras koju ces memu ovaj put. Jedna od onih 'epskih' mema, zar ne? Zamisljam te malog govnara kako se smejes toliko jako dok klikces da ti je poispadao Smoki po podu, ali ok je, tvoja mama ce pocistiti to ujutru. O da, tako je. Jel sam zaboravio da napomenem? Zivis sa mamom. Ti si debeli isprdak, verovatno ju je muka tebe do sada. Toliko ju je muka sto mora da radi sve svaki jebeni dan, svaki dan, za dete koje provodi svo svoje vreme na Sup Forums govnopostajuci. Samo zamisli ovo. Imala te je, i onda je pomislila da ces biti naucnik ili astronaut ili nesto veliko, i onda si postao NEET. Pateticni autisticni NEET. Verovatno place pre nego sto zaspe svaki dan razmisljajuci o tome kako je lose i kako bi zelela da prosto nestane. Ona verovatno ne moze ni da pokusa da prica sa tobom jer sve sto kazes je "NORMI REEEE, NORMI REEE, NORMI REEE." Postao si parodija samog sebe. I to se sve sto jesi. Tuzan mali covek koji se smeje u mraku sam dok se priprema da uziva u istom plesu koji je igrao milion puta do sad. I to je sve sto ces ikad biti.

>rapper

Vidite ovo anoni
www.dusanialisa.com
Hoćemo li gledali live stream?

>onaj odvratnan osjecaj kad vidis da si dobio (You) i sav sretan ides pogledat i onda vidis da ti ga je dalo hercegovno

kako je lepo kad se koriste meme sa drugih bordova

zakaj smo židi?

znati vi koliko je težko našparati za vw golf?

>nije morao
>n i j e m o r a o
aha, oke

youtube.com/watch?v=75BshbzLN_k

ova slovenka bolje priča srpski akcenat od pola srpkinja lol

>Završio natječaj za savršeni posao za mene, programirane & shit
>Prvi razgovor je obavljen u sred natječaja jer im se žuri
>Rekli javit će mi
>Nisu se javili

>Javili su se neki tamo treći sa osrednje-usranim poslovima da im dođem na prvi razgovor
>Prošao sam 10-ak prvih razgovora zadnjih mjesec i pol, dva druga razgovora i jedan treći
>0 posla do sada

J-javit će se ovi prvi? Zar ne?

zasto pricas srpski, sta je neka mema ovdje da svi moraju pricat srpski

>popularna "glazba"

>sranje poslovi - moraš da znaš gazdu ili da imaš sreće
>osrednji poslovi - moraš da imaš vezu
>osrednji poslvi u državnoj službi - moraš da imaš vezu i 5 hiljada evra
>kvalitetni poslovi - moraš da imaš neverovatan kvalitet ili jaku vezu i gomilu para
>kvalitetni poslovi u državnoj službi ili državnoj kompaniji - jaka veza i gomila para

Da. Nemam nikaj od svega toga.
Stopa zaposlenosti je oko 50% u 18-65 skupini.
Drugi su mi konkurencija a na svakom natječaju se jave neki iz nečije obitelji ili obiteljski prijatelji,

Prvi posao preko studentskog ugovora(jefitna radna snaga - nema doprinosa osim 5% na plaću) sam dobio preko prijatelja i to kao ishitrena odluka jer je originalni kandidat odustao za nešto drugo.
Dakle nabavio sam si sam vezu slučajno i potrefilo se 1/1000 šansa za poslom i uletio.
Drugi posao sam dobio kod istog tog frenda isto preko studentskog ugovora.

Mislim da sam poslao 70 ak ili više prijava za poslove zadnjih mjesec i sitno čije uvjete ispunjavam i dobio sam ništa.
I sada više nisam student i sada sam skupa radna snaga.

planovi za veceras momki?

Gledanje utakmice normalno

>gledati klokane
tek od 12 u svakom slucaju

>tek od 12 u svakom slucaju
Koje vreme ti podrazumevaš kao "normalno" za izlazak u grad?

>veliki Crnogorac
>živi u Švedskoj

seed more pls

pola 11 -11. gledam tekmu u gradu u svakom slucaju.

jok cu da izadjem u 5 ujutru. subotom se isto radi parazitu

>subotom se isto radi parazitu
>implicira da svaka firma radi subotom

Zašto bih bacao pare na kafić kad mogu sa društvom da kupim pivo i gledam?

Odakle si ti Niš? Leskovac? Pirot?

dobro jurtro rogonje hahahahahaah

OvO
B
O
Pishaj po rogonjama