/polska/

Edycja szarpania dzidy

Other urls found in this thread:

strawpoll.me/11046290
twitter.com/SFWRedditVideos

/balt/

/balt/

jak sie podoba edycja?

pierwszy za polską młodzież

dobre podoba mi się ja bym tego lepiej nie wymyslił

How do i get stronk polish gf like that?

Pls halp

dzida w ręku/spear in my hand already
reborting for duty

>tug mój ulubiony user nie wraca długo z siłowni
M-mam zacząć się martwić?

My gf

on the internet

being rich should be enough

if you can't get hungarian thick gf, you have no chances in poland either, sorreh
>mfw i'll never be able to wife her even tho we are the same age ;o;

Ale wiecie że tureckie dziewczyny są bardzo słodziutkie?

ma cie w dupie

wiemy

A propos Olimpiady, Grecja przegoniła Polskę po zdobyciu złotego medalu w skoku o tyczce. Ten dzieciak który postował tablicę relatywną kilka dni temu, chyba się już zesrał. Czemu Polska ma tyle sportowców występujących w etapach finałowych, ale nie może wygrać medali? Państwa takie jak Węgry, Nowa Zelandia, Kazachstan i Uzbekistan radzą sobie lepiej, a przecież nie są jakimiś światowymi siłami sportowymi jak Rosja, Stany Zjednoczone czy Chiny, na przykład.

overrated desu
would still let her crush me lmao

ankietę proszę wypełnić

strawpoll.me/11046290

jestem ale gram w gierke!!!

won do pokeballa

>dziewczyna
Oh anonku.

Anzu sranzu
Tylko Ilay

Tym lepiej.

ideał

Legia to stara kurwa

erdogan uczynił anime prawdziwym tak jak obiecał

ALE RACZEK NIEBORACZEK

mam nadzieję że wiecie, szanujecie i pamiętacie

Polska to gówniana kolonia zamieszkała przez zakompleksionych ludzi sowieckich bez krztyny godności

Anonku, tak się cieszę!
W co grasz? Mogę popatrzeć?

no troszku się zesrało

brąz to dosłownie nagroda uśmiechu

twój stary i jego odbyt to gówniana kolonia

dobra grecki nie pierdol, jeden złocisz różnicy, grecja i tak biedę odjebała

TO
A
K

To jest T E N post
TAK to jes T O

Mode PRZYPIERDOL

Srebro
>kurwa mać czemu ja tak zjebałem!!!!!
Brąż
>O KURWA MAM MEDAL

dobra ziomeczki

to już czas?

co tam famo lamo?

piecze olymkurwę

po chuj wy marnujecie czas na greckiego zwierza z lasu na żołędziach chowanego niejednokrotnie dał wszystkim do zrozumienia jaki to z niego półgłówek rogacz i plebejusz

Ilay
>wygląda jak miliard dolarów
>słodka i niewinna
>bardzo naturalna
Anzu
>wygląda jak pułapka i tania podróba cyndi lauper
>pustak, miała miliard kutasow w odbycie
>pomimo łysienia myśli że jest postacią z anime czy coś

no gram w kotor2 i jestem rozkurwiatorem pozdro dla kumatych to ja na obrazku

po tym zdjęciu dałbym 2/10
chujowy masz smak

Od zawsze liczyły się głównie złote medale, wy pierwszy raz oglądacie olimpiadę czy co?

>grecja i tak biedę odjebała
Kek, Grecja poradziła sobie znakomicie jak by na to nie popatrzeć -od stanu ekonomicznego kraju do faktu że sportowcy nie mają żadnego wsparcia. Polska w sumie też dobrze sobie poradziła, tylko śmieszy mnie to, że z jednej strony jakieś dzieciaki piszą o "nadgonieniu Niemiec i dotarcia do Europejskiej elity", a z drugiej strony nie radzą sobie lepiej od krajów takich jak Grecja.

Przypominacz, że Legia ostatnio zagrała w grupach Champions League w sezonie 1995-1996, gdy większość osób tu postujących (może nawet wraz z tobą) nie byli nawet urodzeni, albo mieli po 2-3 lat maksymalnie.

>no kotor 3

>nar shaddaa
>debil nadal ma wibromiecze
>dual wielduje dwoma
>nosi pancerz
>ma chujową maskę na willa
>0 explosives

zajebałbym cię dzieciaku grałem w to 10 razy

Grabisz sobie

Bo może oni są dorośli i nie mają problemu konwersować z osobami które mają inne poglądy od nich, w przeciwieństwie do ciebie, słona pizdo, co nie jesteś na tyle dojrzały emocjonalnie by zaakceptować że nie wszyscy ludzie myślą tak samo, a od razu pierdolisz o półgłówkach i plebejuszach.

piecze olymkurwę że musi innych obrażać bo nie ździerży

she's not even Polish, she's German

she was probably born in stolen territory

Polish vermin stealing our women

a co mam zrobić niby co ty taki kozak to powiedz mi co mam nosić napierdalam bo jestem dużym gościem dual wield najlepszy jak elliot rodger paladyn co ty wiesz

>przejmowanie się sporcikami olimpiadkami o które po 3 dniach nikt nie daje jebania

przyjemnie się to ogląda czasem ale jakby tego nie było to bym nawet nie zauważył

wypierdol natychmiast te dwa miecze i weź sobie jeden podwójny ma lepsze przeliczniki

mam nadzieję że maksujesz crita bo ci wpierdolę

ps. szmaty noś na jedi i tak masz pojebane deflecty chyba że wziąłeś mememaga to winszuję spierdolenia

Kolejna turczynka i patrzcie jaka śliczna
No oszukali mnie że one same brzydkie są

NEVER

EVER

Dobra zdjenia Anonku, wyglądasz jak prawdziwy r-rozkurwiator!
Podoba mi się Twój gust.
Popatrzę trochę jak grasz, bo nostalgia mocno, a potem pójdę gotować pyszny kurczak z ryżem.
Jakby złapała mnie senność, i-i głowa opadłaby mi na Twoje ramię, proszę szturchnij mię user. N-nie chcę żeby to wyglądało jakbyśmy byli parą.

Ciekawe kogo teraz obraziłem i czym? Tym że zapytałem, czemu Polska nie może wygrać medali? To kwestia interpretacji. Twoja zacofana główka nie może chyba zrozumieć, że taki post to nie szkalowanie Polski, po którym od razu bierzecie strasznie defensywną nastawę, ale chęć i aspiracje do czegoś lepszego. Bo do tej pory, to ja chcę aby Polska radziła sobie lepiej, a inni są zadowoleni że Polska pobija (w sportach, jak i w ekonomii) jakieś rozbite państwa z Bałkanów. I mają jeszcze czelność nazywać MNIE rogaczem, zamiast się w lustrze momentalnie przejrzeć.

Pod pewnym względem, po 3 dniach nikt o temacie X nie daje jebania, bo przecież taki jest spływ informacji, że zawsze coś się dzieje. Nie mówmy więc o niczym, bo nie ma sensu.

nie mam podwojnego jeszcze w featach wzialem heay armor zeby miec defa duzego deflecty juz mam ale ten poziom 1szy

chce miecza swietlnego eh

kiedy sie spotkamy w koncu chce ci wyznac milosc

Zostawcie anona w spokoju! Jest mój! MÓJ!
Nie martw się user, oni nie widzą jaki jesteś fajny.

>wziął heavy armor

chrychłem z przygłupa
są później cięższe zbroje dla jedi ale to nadal jest medium
heavy nie używa dosłownie nikt poza bao-debilem

>kiedy sie spotkamy w koncu chce ci wyznac milosc
A-user!
Przestań żartować, ha~ha~ha~.. Zawstydzasz mnieee! Przy wszystkich!

>słona pizdo
>nie obrażanie

piecze olymkurwę

>słona pizdo
przez chwilę poczułem się jak w 2007

no jaki ty debil jestes skad mialem wiedziec zeby nie brac pierwszy raz gram

kocham cie!!!

No jak wjeżdżasz z tekstami "dziki zwierz" i innymi kompleksami, nie spodziewaj się że będą do ciebie rozmawiać jak do króla. Ty jakimś aytystą jesteś?

no to będę cię szkalował nauczysz się na przyszłość jak będziesz grał siódmy raz

G-głupi user! Głupigłupigłupi!!!
*ucieka niezdarnie do kuchni*

ale on nie powiedział dziki zwierz, czemu go szkalujesz

czy aż tak piecze olymkurwę?

Widzę, że aby być Legikurwą, trzeba też być naćpanym w chuj.

weź kurwa idź tańczyć ten wasz taniec w kółeczku, i tak wiem kim jestes gralismy kiedys razem ty kurwa co masz ojca greka

Kyaaa

kyaaaa

kyaaaaaa

KRAAA KURWA
KRAAAA

Idź chłopie do psychologa bo takie psychozy to nie lekka sprawa.

Nie masz nawyku ruchania. Należysz do ludzi, którzy spędzają całe życie na wyspie fantazji nazywanej "kiedyś mi dadzo". Błąd. Nigdy ci nie dadzą. Nie masz jaj.

stefan kurwa przecież wiem że cie znam i ty też wiesz i kurwa nie zmienisz tego rozumiesz cwelu? myslisz ze jak pojedziesz do grecji to cie nie rozpoznam? od razu widze po stylu pisania i ogólnym obyciu po czanach. widzę przecież że nie jestes nowa ryba. zaprzestań

What the fuck are you talking about you stupid american ape.

nie pisz do niego

adrian ty kurwo miał być pakt

to nie ja, zgaduj dalej a ja się będę smiał z twojej pół greckiej krwi
GREEKED

The girl is clearly Germanic, not Polish. You stole Germany's territory. She was probably born in that stolen territory - she's not even Polish, she's ethnic German.

keep trying

>lose war
>be a crybaby about wahhh muh lost clay
Behind every fucking together tbqh family

Hm, teraz rozumiem co to chore dziecko miało na myśli kiedy mnie szkalowało pisząc "Mam potwierdone info" i inne chujnie. Jakiś autysta miał beef z GrekoPolakiem (może mu loszkę ukradł) i teraz został internetowym vigilantem.

Spoko, dobra historia nawet.

ten temat wieje chujem
no weźcie napiszcie coś smieszniego

ale bym cie przytulal pod kolderka ehhh

ehhhhh

DObra lecę udawać normika elo

hej anoni, kto jutro do roboty? :^)

ja jutro mam pierwszą jazdę brum brum samochodem w wieku lat 20 życzcie mi szczęscia kumaci a na pewno mi się uda!!

youre retarded if you think that girl looks even remotely slavic

i am greek.

i am greek.

i am greek.

dawaj grekanon ty też
i am greek.

i am turk.

she is clearly ethnic German but born in Poland

stay mad faggots

zamkniesz w końcu pysk?

prosze odpisz

tesknie