/ex-yu/

postajte H I T O V E

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=QHpfrfhuiq8
youtube.com/watch?v=YksyisXJYbk
youtube.com/watch?v=uqwScI9Z1co
youtu.be/TgeDVCeGND4
youtube.com/watch?v=M0d4qM7gCH8
youtube.com/watch?v=lgxOvmzpCts
twitter.com/AnonBabble

samo najbolje iz srbije
youtube.com/watch?v=QHpfrfhuiq8

youtube.com/watch?v=YksyisXJYbk

dana gavaja aka srpski crni andjeo

di je ljeto otišlo jebem ti život

...

>ook dnevna doza depresije udari bas pred spavanje
zdravo tamo, moj stari druze

dobro je sve dok ne legnem u krevet koji još uvijek miriše na nju [spojler]nisam mijenjao jastučnicu 2 mjeseca[spojler]

Najlepsa glumica na svetu

zasto ste raskinuli?

Meni samo mirise na sopstveni znoj HAHAHAHAHA

youtube.com/watch?v=uqwScI9Z1co

bila previše guzobolna

crni andjeo dakako

youtu.be/TgeDVCeGND4

Svi ste vi budale, svi ste jebane budale

Jebo klikere, video-igre i sve vas, ja odo krast.
Neću ko vi tu skupljati mast.

I love you, croatian

>svaki dan si mislim kako ću malo izaći na dvorište i sunčati se jer sam bijel kao avet
>napokon izađem u subotu, malo se sunčam (i izgorim)
>u nedjelju se probudim, pada kiša i izgleda završi ljeto
>i dalje bijel ko smrt

pa bolje da si bijel nego crn

*applaudis lentement*

*émerge des ténèbres*

Héhé.. pas mal, mon grand. Pas mal du tout. Ton mème, je veux dire. Il n'est pas mal. Un bon premier essai. Il est bien humide... Ça se voit que tu y as réfléchi... Beaucoup d'élément citables...
Mais le mèmage n'est pas fait que de soleil et d'arc-en-ciels, mon grand. Tu es capable... ça on peut le dire. Mais as-tu ce qu'il faut pour devenir un Memegister? Pour rejoindre ces rangs mèmetiques haut gradés? Pour te nommer un membre accompli du corps de Hommeruse ? Le mèmage requiert du talent, cela est vrai. Mais plus encore, il requiert du cœur. Les Mèmegister de classe mondiale- je parle des grosses pointures, comme Jeannot Marteauxbâtons and Guillaume Afleur - ils bossent jour et nuit, jusqu'à l'aube, travaillant d'arrache-pied pour confectionner le nouveau mème tapageur.
Et tu sais quoi, mon grand? 99 fois sur cent, ce nouveau mème échoue. Quelqu'un le qualifie d'appât, ou dit qu'il est "lèchebotte" ou l'ignore alors qu'il copie/colle le dernier cacapostage copiepâte craché par ces tristes excuses pour des mèmeurs de bas rang là-bas sur Reddit. Le Jeu des Mèmes est dur, mon grand, et je ne parle pas de celui que tu viens de perdre :^). C'est une dure affaire, et pour chaque mème artisanal que tu cuisineras, un suceur de bites sur 9gag a une image de canard ou quelconque merde à laquelle un million de Jeannot Sans-Nom attacheront une différente légende . Redresse-toi, mon grand. Ne commence pas à bouder. Tu as les capacités. Tu as le talent. Maintenant, tu n'as plus qu'à montrer ta détermination.
On se verra sur les planches...

post more crne anđele colombia.))

glasno sam se nasmijao i pljesnuo

kak bi bilo jebeno da imam milijune i da sam todorićev sin

Ta qifsha budalene nanen

...

youtube.com/watch?v=M0d4qM7gCH8
vrijeme je da se samouništite
Toni Rimac je desno

jebem ti mater šiptarsku.

samo za tebe op

Nisam ja, nisam ja
Nisam ja Franjin sin

...

djevcima se ledi krv u žilama zbog ove slike

Man I learned this from an Albanian guy.. he says that shit all the time

pocelo je

jesu na kraju slovenci il makedonci izmislili ajvar

Htio bih da me netko zagrli i kaže mi da će sve biti u redu.

PLAVA CIGANKO HVALA , PICKA TI MATERINA SHQPTARSKO JUBRE, STA CE TI PEVACICA pISDE

*polagano plješće*
*izađe iz sjene*

Heh... nije loše, klinjo. Uopće nije loše. Tvoj mem, mislim. Nije loš. Dobar prvi pokušaj. Podosta je vlažan... Mogu primijetiti da ima dubine u njemu... puno materijala vrijednog citiranja...

Ali u memiranju nije sve med i mlijeko, klinjo. Vješt si... toliko mogu vidjeti. Ali imaš li ono što je potrebno da budeš Memičar? Da se pridružiš tim cijenjenim mem postrojbama? Da se nazivaš članom Zavrzlamatorova Zbora? Za memiranje je potreban talent, istina. Ali više od toga potrebno je srce. Memičari svjetske klase - mislim na velike momke, poput Ivana Čekićmotke i Vilima Petrova - oni su na terenu dan i noć, sagaraju ponoćno mem-ulje, rade bezumorno na stvaranju tog sljedećeg velikog mema.

I znaš što, klinjo? 99 puta od stotinu, taj novi mem podbaci. Netko ga nazove mamcem, ili kaže da je "nadobudan", ili ga ignoriraju kopirajući i lijepljeći najnoviju sranjepost kopipastu smišljenu od strane onih jadnih izlika za memare koji rade za minimalac na redditu. Mem Igra je gruba, klinjo, i ne mislim na ovu koju si upravo izgubio :^). Grub je to posao, i za svaku majstorsku memu koju skraftaš u svojoj mem-pekari, neki kurcolizac sa 9gaga ima sliku patke ili nekog kurca na koji će milijun Ivana Bezimenih okačiti milijun različitih tekstova. Glavu gore, klinjo. Nemoj mi sad kmečati ovdje. Imaš vještine. Imaš talenta. Trebaš samo pokazati svoj poriv.

Vidimo se na daskama...

dobro debilu izvalio sam dobru foru ne moraš mi 5 (You)ova davat jebem ti mater bolesnu

oces da ti ja zavalim trisku govno kmečavo, neće ništa bit u redu jebemu boga zašto bi išta ikada bilo u redu

s kim pričaš

>dodjem na ex-yu
>to je crni andjeli thread

ponosan sam na vas momki

kakve cetvorke bakero moj

spektakularne brojke, još spektakularnija treba

youtube.com/watch?v=lgxOvmzpCts

vuko bi muda kroz staklo samo da ovoj sonji šupak posmrdim

O V O
V
O

Neće sve biti u redu.
Sve će biti lošije i gore što si duže bez posla i normalnog života.
Tama i ponor sve dublji i dublji i sve teže će biti da se iz istih isčupaš.

Počni već sad da radiš na sebi i da jačaš mentalno i fizički.
KRADI LAŽI OTIMAJ FAMILIJE MI FAMILIJE MI FAMILIJE MI

>t. glasam za kradulovića

trebo sam prije dva sata lec spavat

zakaj frende

mrzim kad se budim u 12/13h
odma dan prođe

ja se probudio juce u 19h

OPAAAAAAAAAAAAA

>KRADI LAŽI OTIMAJ FAMILIJE MI
ovo batane hahahahahh plakem

>djevcima se ledi krv u žilama zbog ove slike
J E L I M O G U Ć E

koliko sati u proseku spavate?

spavam u čarapama dbi

9 kad god mogu, 8 minimalno

6 sati nema jebenog boga da se probudim

ovisi kolko narkotika konzumišem

Bar 10h dnevno da ne budem pospan i govnjiv
Sada kad je leto sigurno u proseku 13-14h zabijem svaki dan, koja je poenta ustati ujutru?

znaci niko od vas nema zivot, obaveze, posao? 4 ujutru je aman anoni spavajte!

nisam čak ni previše ružan, visok sam ali jebeš ti to sve ako ne znaš zašprehat pičku vani. ne znam održat razgovor pa počnem bacat meme koje su se pokazale 100% uspješne u hlađenju pički

ja svaki put sanjam filmske snove i to me motivise da spavam dugo i mirno

sinoc sam sanjao da sam bio u prodavnici starih novina kod lika koji inace irl radi to ali na ulici

ova radnja mu je bila sva fensi, i izabrao sam jedno izdanje tempa iz 1980 i neke, i lik mi je odradio preko masine tvrde korice tog istog tempa, sa pojacanim bojama ...

crnkinje su najbolje zene, svima ih preporucujem, verne, strastvene, postene, bore se za muskarca

potvrdjujem ovo

belkinja bi te izjebala na keca i finansijski i emocionalno, dok nigde nisam cuo niti video da je crnkinja svog belog coveka ostavila na cedilu

možda sam nizak, al zato sam i debeo

ko je ovde izdrkao makar jednom na fedoru friz?

>makar jednom
misliš jednom dnevno ?

>nikad neces biti amerikanac
>nikad neces biti rodjeni amerikanac
>nikad neces imati irsku genetiku
>nikad neces ziveti na americkom selu
>nikad neces voziti motokros na americkom selu
>nikad neces jebati fudbalske keve
>nikad neces imati americku srednjoskolsku ljubav
>nikad neces biti ponosan na zastavu juga kao amerikanac beli sa juga

promijenio sam sliku na fejsu
ak budem imao manje od 50 lajkova kad se probudim brišem fejs i u fulu selim na instagram

poznajem jednog lika koji je inace velika paznjokurva, izgleda kao svedjanin, tetovaze, misici ovo ono

sta radi lik, ide stopom do planine, do mora, do budimpeste, samo da bi radio selfije i juri ribe uglavnom strankinje da se slikaju sa njim

danas okaci jednu profilnu i skupi 200 lajkova, promeni za sedam dana i tako dalje, a za 2 meseca opet onaci onu prvu sa 200 da bi nakupio nove lajkove

to mi je lik mrtav ozbiljan pricao

zasto ne jebete veceras momki?