/polska/

edycja loli

Other urls found in this thread:

natemat.pl/188167,niemcy-maja-robic-zapasy-na-10-dni-a-w-polsce-minister-blaszczak-mowi-ze-u-nas-nie-ma-zagrozenia-terrorystycznego
youtube.com/watch?v=xlEpvs1ENrw
youtube.com/watch?v=QG1slEyXFvQ
wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/odwet-plockiego-radnego-zorganizowana-akcja-na-facebooku/xnb419
twitter.com/NSFWRedditImage

*sharts*

relase bannerlord you fuck

no

chen is mine polan

you have your own 2hu, fugg off

ale troche zjebałes z tą edycją

To zarzuć jakąs polityczke

>natemat.pl/188167,niemcy-maja-robic-zapasy-na-10-dni-a-w-polsce-minister-blaszczak-mowi-ze-u-nas-nie-ma-zagrozenia-terrorystycznego
Kto zrobił już zapas czipsików i chinskich filmików na 10 dni na wypadek ciapatej akcji?

wstałem więc żyje pozdro dla kumatych

>Doprawdy jest wątpliwe, by w całych Niemczech było dość samobójców, którzy daliby radę sparaliżować handel w całym kraju na ponad tydzień.

Praca

>10 dni
całe nic

just open your heart just open your mind

hej, jeb się skórzany człowieku

tug chciałem sprzedać swojego pc ale tak patrze to nawet się nie opłaca bo karty graficznej nie ma

kto teraz kupuje uzywane. chyba ze za jakies grosze.

no chyba wlasnie nikt bo tak patrze i aukcje nie znikaja. a na czesci jakbym chcial to jedynie procesor i5-2500k to moze ktos kupi jak bedzie chcial przyzydzic jak ja

a na chuj sprzedajesz. potrzebujesz kasy czy ci sie znudzil?

znudzil mi sie zbsz

jezeli potrzebujesz nowy to upgrajduj, jezeli ci zawadza to spakuj i niech lezy. źleć nie woła.

no elo, nie śpię

>tug dzisiaj na rtg kolana
Kurwa będę musiał płacić bo dostałem skierowanie od prywatnego bo z nfz do 19 września bym musiał czekać.

za dużo na pieska dajesz i oto efekty

>tug tylko dwa palce wchodzą w dupkę
kiepski byłby ze mnie bottom

to i tak niezły termin. a na przyszłość - ponoć na stronie nfz jest jakaś wyszukiwarka placówek z najkrótszą kolejką

Ta problem z tym że zaczynam studia w październiku a z kolanem chciałbym załatwić jak najszybciej że nie latać podczas roku. Dałem 120zł u prywatnego na razie ten wysłał mnie na rtg i kazał przyjść w za tydzień. W kolanie mam chrząstkę, osgod-schatter czy jakoś tak. I chce go zapytać czy można to wyciąć czy nie, jak nie to dzięki elo spadam.

ONE IN THE PINKY FOUR IN THE STINKY

ehh anoni, moze pamietacie jak wam opowiadalem historyjki o sebku mojej siostry. no to ja zostawil i teraz siedzi placze ehh moze podejsc powiedziec jej ze wszystko bedzie dobrze i pocalowac ale nie lewd

Było zgodzić się na ofertę sebka żeby ci loszkę zapoznał, teraz za późno.
>tak naprawdę Sebix użył siostry anonka żeby się do niego zbliżyć
>Ale anonek nie chciał się kumplować więc Seba smutny rzucił jego siostrę
YOU COULD HAVE PREVENTED THIS.

sebka będziesz całował?

Jak płacze to gwałć, w mig przestanie się przejmować Sebkiem.

Deepest lore

could have, would have, should have

test

reported

...

rączki rączki na kołderce user

nie ze mną te cyferki

szkoda ze nie zrobili dobrego filmu tego. taki potencjał

czy tu siedza tzw nerdy?

jak z 'r' zrobisz 'e' a z 'd' zrobisz 't' to tak

jak robisz z 'n' 'c' a z 'e' 'h' a z 'r' 'u' a z 'd' 'j' a z 'y' 'e' to tak

heh

dobry post?

>chodź pod kocyk user
nie powie mi żadna loszka nigdy ;_;

Kto do kina idzie?

przyzwoity

chyba na ten
>John Malkovich is starring in what is already the most annoying movie of the 21st century. 100 Years: The Movie You Will Never See will be showcased at Cannes this year, but it won't actually be screened there. Instead it will be put in a special safe programmed to remain locked until its theatrical release date of November 18, 2115.

>tug mój ulubiony user o mnie zapomniał a tak bardzo lubię go bardzo jak w Kotora gra

>HURR DURR NIE DADZO MI LOSZKI NIGDY A BYM PORUCHAŁ ALE PENIS I JESTEM GRUBY I PRYSZCZE NA RYJU MIŁOŚĆ NIE ISTNIEJE A SZARE MYSZKI TO MEM - JAK JAKAŚ FAJNA TO SIĘ W CHADEM JEBAŁA OD 15 ROKU ŻYCIA
>NIE DZIEWICY NIE CHCE CHRUM CHRUM
>W OGÓLE ŻYCIE TAKIE ZŁE I IDĘ SOBIE JAJA WYCISNĄĆ NA /r9k/ I JEDYNE CO MOGE JESZCZE TO DO ANIME KONIA WALIĆ BO I TAK UMRĘ SAM

wykurwiaj cioto kto nie rucha w XXI wieku ten beta śmieć i powinien podciąć sobie żyły nara

nie

Poezja. wchodze w to

normiku

jak zrobisz z 'n' 'y' a z 'r' zrobisz 't' a z 'd' zrobisz 'i' to tak xd

co tak wczoraj fredy w nocy zapierdalaly. chyba 3 zeszly po 20

bo jakies normiki robaki wrocily, i karaczany inne tez
najgorsi sa ci co pisza z duzej litery jezu jak ja ich nienawidze

Kogo cytujesz?

siema eniu xd

a wakacje sie koncza to poprzejezdzali. ps. ja tez takich nienawidze jak psow.

haha takie posty szanuje

czesc wstalem i chce z tego miejsca pozdrowic wszystkich kumatych

witam witam pozdrawiam i P O LE C A M !!!!!!!

dp (dobry post)

dp juz jest zajete

kc (kocham cię)

chuj mnie to

uwaga wklejam piosenkę temat muzyczny z bajeczki tylko patrycjusze o uszach z brązu dadzą radę wysłuchać całe

youtube.com/watch?v=xlEpvs1ENrw

>"open your ass and the rectal movements and your mind will follow"

>W ubiegłym tygodniu straż pożarna w Jastrowie zanotowała nietypowe wezwanie – mężczyzna zaklinował się w okienku kasy na dworcu. Jak się okazało, był to złodziej, dobrze znany funkcjonariuszom. Utknął w okienku podczas próby kradzieży pieniędzy.
debilu

jak chcesz

>i tylko patrycjusze o uszach z brązu dadzą radę wysłuchać całe
czy ty nawet próbujesz? to nawet nie entry level
youtube.com/watch?v=QG1slEyXFvQ

zajebisty speedcore

kp (kiepski post)

ale bluze musial miec na sobei cały czas.

kp

...

zs

wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/odwet-plockiego-radnego-zorganizowana-akcja-na-facebooku/xnb419
eh polaczki

zaraz coś rozpizrzę w strzępy kurwa jego mać blondyna dobrze jebalna i w przystępnych cenach

o godzinie 07:30 podjeżdża traktor czaicie TRAKTOR pod blok i wyskakuje zapluty janusz drze mordę na swojego łysawego pomagiera (z gęby wygląda na synalka) żeby mu pomógł wytaszczyć kosiarkę z naczepy

i tą starą kosiarką od godziny 08:00 do chwili obecnej baunsują niszcząc trawniki jak popierdoleńcy nigdy nic nie jest równo skoszone tylko esy-floresy i niedopałki szlugów porozrzucane za nimi jak jakiś kurwa szlak bitewny

spółdzielnia mieszkaniowa chuj jej w dupę i jej fachowcom podobnie chuj

sorry ale kp

ale bieda
wszystko ładnie szybko i kulturalnie tutaj

dp

kp

tęsknię za anonem ostatnim spierdonem i tymi anonami co romansowali tu ze sobą ostatnio, i za tym anonem co pierdolił od rzeczy ale dobre posty hmmmmm

gdzie się kupuje bilet autobusowy

nie kupuje się hehe pozdrawiam tych co kumają

sory walilem tzw. "konia"

Nie spałem większość nocy bo smutno, ale i tak zasnąłem. Teraz wstałem.

Ja tu jestem, ale mojego ulubionego Anona nie ma już długo.
Chyba w dupie mnie ma.

czesc

czesc

opowiedz mnie o twym ulubionym anonie, anonie

czesc

no i tego, czesc
miałem już dopisane w poście ale i tak nie wysłało

jakie kurwa części?
złom zbieracie?

a co

Każdy ziom zbiera złom

...

dobra odpalam kotora

On zawsze chodzi smutny i myśli że nikt go tu nie lubi, ale ja go bardzo lubię i-i jest to mój ulubiony user. Często pisze zabawne rzeczy, pomimo że jest strasznym ponurakiem, zawsze rozchmurzam się gdy tu jest. Wcina tylko kurczak z ryżem i siłownię, niedługo będzie miał swój miecz świetlny w kotorze i lubi (zbyt) bardzo delikatne paszki i tulać się pod kocykiem.