Kurva anyátok

Kurva anyátok

Explain this apple trend.

Az alma finom

For white people under slave whip and genocide
MY people who were 500 years under the rule of the Ottoman Empire
In the same way as white Europeans are treated
With countries that have conquered
Absolutely the same way, the Turks treated my Bulgarian ancestors
For that I feel closer to the Native North Americans, South America, Africa, Asia and native real Australians
And I'll give you another example
When my people were in slavery
English politicians, statesmen and entrepreneurs have come in our land
To traded commodity with the Ottoman Empire
My ancestors were converted to Christianity by force
As Native Americans by Spaniards and Portuguese
But I will not lie, I really do not like Turks
because the slavery
Now they are trying to change our history books
Because they are not comfortable about politics with US and the European Union
As the same way, they saying "Columbus was a hero"
But native Americans know that he was just another killer
Who was killed their ancestors

Ki kéne verni, csak lázas vagyok és fáj a fejem
Meg me hagyjuk már meghalni a fonalat

magyar cigany

szép paszta juharnigger

csing csong

szopás hől

már szar a fonál

kék alma, külföldik, etc

atok just in case if anyone forgot

Hát bedőltem az anime memének,és belekeztdtem a hörcsögösbe.
Te ez baszott szar,5 percet se bírtam ki.
Hogy lehet valami ennyire rossz?

I don't know why but I really like the way that apple looks

atok

migráns gecik kifele

nobody forgets the átok

why you posting the same thread every day?

azért hogy megbaszódj te sárga vágottszemű szarházi

Fasz kivan.
Létezik egyáltalán olyan anime ami nem azt az érzést idézi bennem elő hogy "ez mennyire kínos"

>Létezik egyáltalán olyan anime ami nem azt az érzést idézi bennem elő hogy "ez mennyire kínos"
Gyerekmesét nézel felnőttként, mégis mit vársz

A sok köcsög ódákat zengett,hogy ez művészet meg "nadon jó"
Én meg bedőltem a memének.

Ha nagyon animézni szertenél akkor kerüld el a sorozatokat és nézd az "egész estés" filmeket (perfect blue,tokiói kereszapák..stb)

azok tényleg jók

mi bajod a gyerekmesékkel, a vuk korhatár nélküli, vagy a macskafogó

>macskafogó
>gyerekmese

what's up macar bros
is this nigger going to make more films or not?

I think he said he is done with filming

>elolvastam a tvájlájtot ezért tudom hogy a világon az összes könyv egy fos
Hát ne valami cukiságfaktorral mörcsendájzbevétel-generálás céljából, autista otakuknak készített tv-sorozatot nézz hanem valamit ami tényleg jó és nem a waifumestereknek szól
Kon Satoshi filmek pölö

Undarázs itt(decemberben 18).

Hogy a faszban van az, hogy a vidéki kisboltok nem adnak ki sört? Két nyomorult HB sört vettem le, mentem a pénztárhoz, elkéri a személyit.

Alig van forgalmuk, de a BTK mindenek fölött..

>mielőtt "otthon hagytam"
Utolsó lehetőségként felhoztam.


Amúgy, semmi értelme a korhatárnak, meg mi alapján döntik el a határt? Osztrákoknál 16. életév után sört, bort igen,de égetett szeszt nem adnak ki..

MOOOOOOOOOOOOOODS

b&

mert ha véletlen ellenőrzés van, akkor megbasszák nem csak a boltot hanem a pénztárost is kemény pénzekkel, és utóbbinak nem hiányzik hogy x havi minimálbéres fizuja kiessen; azt hogy van-e forgalma a boltnak meg pláne leszarja, nem az alapján fizetik
meg kisbolt ide vagy oda, a legtöbb mégiscsak tartozik valami nagyobb csoporthoz ahol gondolom szigorúan veszik ezeket

Jelentve

11 sincs, de már fos a fonál

Ha elmennél, javulna.

én már elmentem ha érted a célzást

3 perc alatt. Kek

varázs kezeim vannak

Rettegek gec

ha shillary nyerne, olyan érzés lenne mintha szó szerint kiherélnének :((((

Gondolom nem hiányzik nekik hogy megbasszák őket jó sok pénzre mert két nyomorult HB sört adtak valami hülyegyereknek

>Amúgy, semmi értelme a korhatárnak, meg mi alapján döntik el a határt
Valahol meg kell húzni a határt. Ha 16, akkor már miért nem 14? Miért nem 8?
Mert csak. Szólj apádnak hogy vegye meg a sörödet te geci

ki olvassa ezt a szennyblogot?

elég sokan

bár mondjuk szerintem az olvasók 70% csak azért jár oda hogy fikázza őket a kommentekben

tényleg a soros pénzeli őket?

Ha ez vigasztal én 22 vagyok, a bátyám 28 és a múltkor a kávézóban elkérték a személyinket mert egy olyan kv-t mertem kérni amiben rum is volt.

Mír:ezír

szar magyar

넌 이 어리석은 행동에 대한 대가를 치루게 될거야

Csing váng jung kung csang

mennek a helófejűek el

Hol? Itt kb alap mennyiség félévente, átlag/kki számításkor is van egy kredit/30 szorzó, vagy valami ilyesmi

Mi a fasznak nézed a hörcsögöset te fasz, nézz valami jót inkább

én is annyit csináltam az első félévben de mivel csúszok 2 félévet azóta már csak 20 körül

kit nem?

Mért csúszol kettőt bátya?
Megbuktál? Elbasztad az adminisztrációt? Elbasztad a kurzus felvételt?

Az összes vizsgaidőpont be volt telve, csak a végén nem, azon meg meghúztak, aztán az uv-n is meghúztak és ennyi volt. Mehettem egy évvel később

Amúgy nálunk most akkor mikor kezdődnek rendesen az előadások úgy általában? Valahol úgy olvastam hogy szeptember 18-áig van tantárgyfelvétel úgyhogy azt hittem akörül, viszont most meg nézem hogy van olyan órám amire azt írja hogy augusztus 27-ig tudom felvenni és szeptember 5-én már menni kéne

Fingom sincs hogy most akkor mikor menjek haza hől

tantárgyfelvétel még az első héten szokott lenni, amikor már rendesen mennek az órák

Ayy komám, én is majdnem így basztam meg magam júniusba. 3 vizgsára mentem ugyanazon a napon, szerencsére mindegyiken átmentem. Az egyikből még volt egy másik időpont, + az uv-k ha kellettek volna.

Nálunk most 22-27-kor van a rangsoros felvétel vagy mi, de tavaly asszem úgy volt hogy szeptember elején kb már mentünk, és még magába a szorgalmi időszakba is belenyúlt a kurzusfelvétel. Emlékszem, mert pl már azután váltottam gyakorlat időpontot az egyik órámon, hogy már volt egy olyan órám.

na vágom, danke
akkor csak nem töltöm ki szeptember közepéig a szerződésem itt
még albérletet is kéne keresni basszus

pesten?

nem, Szöged
jobban hozzá vagyok szokva az ilyen városkákhoz

Ha olcsó albérletet akarsz, akkor az Öthalmit nézd meg. Nem tudom, hogy vége-e van már a jelentkezésnek..

Régen szovjet laktanya volt, azóta fel van újitva, modernizálva van. Konkrétan egy lakás után fizetsz.


Egy lakásban van 3 db háloszoba 2 ággyal és minden egyes lakásban van zuhany és mosdó, tehát nincs közös fürdő. Emelett egy konyhai rész is van benne.

10k/hónap

kéne egy bn

szemüveges vagy?

jah

az szar

Ayy, melyik karra mész bátya?
Ez a szegedi cuccról szól.
Én azt mondanám, hogy most kezdd el felvenni a kurzusokat, mert ugye neten kell.

próbáltam kontaktlencsével de nagyon baszta a szemem

majd egyszer meglézereztetem

Jelentkezésről lekéstem pont, hogy szakadjon ki az összes hajszála annak aki kitalálta, hogy augusztus közepén legyen a határidő, de amint lehet átmegyek koleszba mert a lakásárak nem tesznek jót gyenge szívemnek
Öthalmi jól hangzik, Mórába akartam menni amúgy mert már tudom nagyjából milyen és lesz is ott haver ha minden igaz, de mostmár a fürdő/wc miatt nagyon az Öthalmi felé húzok

GTK, majd kiderül megbánom-e
Amint lesz időm megtervezni az órarendemet neki is állok, még egyéni időpontot is kellene kérnem beiratkozáshoz meg még kisfaszomtudja mi mindent kéne csinálnom

szsszsszsszssz

Ha a mintatanterv szerint akarsz menni akkor lehet nem sok órarend tervezésed lesz koma, meg ugye az etr úgyis odadobja neked az órarendedet azok alapján amiket már felvettél.
Első év lenne? a tanulmányi osztállyal lenne érdemes kommunikálni, lehet.

Nekem jelenleg ilyen az órarendem, majd ebből a sok szarből leadok amit tudok, azért jelentkeztem rájuk hogy nehogy lekéssek arról ami mellett végül döntök.

ssssssszeksssssszi ssssszisssszegő hölgy ssssssznéksssssz

Ja és desu, már most szólok, hogy első év után nem augusztusban, hanem ilyen május/júniusban van a koli/etc jelentkezés, ha jól emlékszem

mi ez a rakás buzi tárgy

rák a kredit érdekáben

a kredit szar

de kell, mint a szaposztolás

ha te mondod

mikor jön meg az anime figura?

Hát annyiból fog állni a tervezés hogy van kb. 5 tantárgyam aminél több időpontból lehet választani
Első év, már megvan az e-mail cím hogy hova kéne írni időpontot kérni, csak meg kellene fogalmazni azt a levelet
Látom a péntek viszont még mindig ilyen nyomi nap amikor semmi értelmes óra nincs

Na, engem vár a robotolás, aztán nem ám szétszarposztolni a fonalat amíg nem vagyok itt

...

That's a pretty good figure

igen azért rendeltem meg

hoppá, megint véletelenül angolul posztoltam

de mi a tökömért geci

HA ANGOLUL POSZTOLTÁL AKKOR TAKARODJ IS ANGLIÁBA AZTÁN POSZTOLGASSÁL ONNEN MOCSKOS HAZAÁRULÓ FÉREG!!!

Az anime szar, dögöljön meg aki...

dögöljön meg aki angolul posztol

Mert amúgy beszélek valakivel angolul, azt elfelejtettem magyarra váltani.
no bully pls

>erkölcs és vallás

Ez melyik nagy hazai büfélánc előkészítő "fő"iskolája?

Valami szabadon választott faszság, amőgy meg elméletileg ilyen antropológiai/evolúciós cucc, nem hittan

kéne szerezni pénzt

Hümm-hümm. Ilyen kétkredites csakvizsgárakellmenni előadás tantárgyunk mondjuk nekünk is volt.

Azt hittem már ez is a narancsbarna eső újabb felhűszakadása.

Add el magad hímringyónak. Manapság úhyis az a divat.

MI???

Nem mi, hanem "Tessék?".

elfogyott a pénzem és még van hátra két hét a következő pénzig

Hello friends. I've met a cute hungarian linguist. How do I woo her?

Szija bébi kikormolnám a kéményedet ha érted a célzást ;)

with anime

Eat a sack of onions in front of her, then eat a sack of paprika powder

"szopjál le"