/tr/

didem arslanın terlemiş ayakları edişın

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=2pE0T07zs5s
en.wikipedia.org/wiki/Seven_deadly_sins#Gluttony
youtube.com/watch?v=sAz2bRy8-L8
hurriyet.com.tr/semdinlide-catisma-40210678#yorumlar
youtu.be/NyTJ4KHyORs
youtube.com/watch?v=yBJ1LmUfSWQ
desuarchive.org/int/thread/61324242/#61327258
reports.weforum.org/global-gender-gap-report-2015/rankings/
hdr.undp.org/en/composite/gii
youtube.com/watch?v=yE_LIHATdZs
twitter.com/AnonBabble

Wtf i love turkey now

fuck t*rks

rapoarladım qnq

hiç arkadaşım yok

kafamı yumruklayaak milf aranır

>didem arslan boynuna tasma takıp evden stüdyoya kadar seni sürükleyerek götürüyor
>tasmanın ucunu masanın altına bağlıyor
>haber ya da tartışma programı sunarken masanın altından ayakkabısını temizliyorsun ve ayaklarını yalıyorsun
>işi bittiğinde tasmandan tutup seni tekrar eve getirip kafesine kilitliyor
>yemek kabına köpek maması ve su koyuyor
>mamanı yiyip ertesi gün aynı şeyleri yaşamak için kafesinde uyuyorsun
>rüyadan uyanıyorsun ve böyle bir hayatım asla olmayacak diye ağlamaya başlıyorsun

dünya ekonomik forumu cinsiyet raporu denen şeyin ne kadar yalan ve yanıltıcı olduğunu ilgili entrylerimizde anlatmıştık: (bkz: #56353021) kadınların yarısının tecavüze uğradığı ruanda bu rapora göre dünyanın en eşit 6. ülkesi. böyle gerizekalı bir metodoloji.

kafası azıcık çalışan hiçbir insan da zaten suudi arabistan'da araba kullanmasına, yüzünü açmasına bile izin verilmeyen kadının türkiye'dekinden daha iyi durumda olduğunu iddia edecek kadar saçmalamaz. ama işte dünkü entry'mde* de dediğim gibi bu rapor neymiş, nasıl eleştiriler almış, acaba gerçekler benim ideolojime ters olabilir mi diye açıp okumak, araştırmak, nüansları bulup düşünmek, gerekirse yanıldığını kabullenip fikirlerini değiştirmek zahmetli iş. onun yerine "bak bilmemne raporu böyle demiş" diye ilk bulduğun linki verip gitmek çok daha kolay.

sjw'luk tam anlamıyla bir tarikat. kişisel sıkıntılarına basit açıklamalar getirdiği ve seni özel hissettirdiği için tüm saçmalıklarına rağmen giriyorsun ama maalesef şeriatıyla, cihadıyla birlikte geliyor.

bir sjw'nun temel dürtüsü adındaki j'nin aksine adalete ulaşmak değil, ayrıcalık kovalayıp iyi hissetmek. bu uğurda da doğru ve gerçek gibi kavramlar can sıkıcı ve önemsiz ayrıntılardan ibaret. sjw yüzeysel olduğu gibi kendini ait gördüğü grup için ayrıcalık peşinde koşarken yalan söylemekten de, diğerlerini ezmekten de çekinmiyor. işte onun için sevilmiyorlar, onun için alay konusu oluyorlar. yaptıkları iş boş konuşmaktan ibaret olsa da siyasette, medyada, üniversitelerde, iş hayatında ve toplumsal hayatta somut bir etkileri var. nihayet son dönemde kendilerine karşı aktif bir tepki ve mücadele başlamasının sebebi de bu.
(iyice zırdeli örneklere hiç girmedim.)

youtube.com/watch?v=2pE0T07zs5s

en iyi atapiç şarkısı XD

bir tutkudur budapeşte diye başlamak istiyorum sözlerime..

gecesi ayrı gündüzü ayrıdır canım şehrin. buda'sı buram buram tarih, peşte'si canlılıktır. geceleri ışıl ışıl görünür her yerden; ama tuna kenarında oturmuş tokaj şarabını içebiliyorsan sen o gece, şanslısındır. citadella'ya çıkıp tüm şehri izlemek var, öyle yüksek ve öyle harika bi manzara ki oradan gördüğün yine yanında götürdüğün bi şişe şarap ve belki de sevdiceğin varsa, şanslısındır.

tuna'nın diğer ucunda, tam parlamento binasının karşısında fotoğrafın varsa turistliğinin yanına bi tik at. hösök tere(kahramanlar meydanı)'de bir grup fotoğrafın varsa bi tık daha. margitsziget'e gidip 4 kişilik bisikleti sürdüysen, halaszbastya(fisherman's bastion)'da bi fotoğrafın varsa bi tık daha at.

gündüz terror house'a gidip "kanlı macar tarihi"nin süreçlerini görmek lazım, hösök tere'deki iki müzeden birine muhakkak uğramak lazım. açık hava müzesi gibi şehir, her anı ayrı tarih kokuyo. metroya otobüse binmemek lazım, kokusu ciğerlere dolsun diye. insan depolamak istiyor çünkü. deak ferenc, vörösmarty, vaci utca'da gezmek lazım. bizde istiklal neyse macarda vaci o. alışveriş için de, kazıklı yemekler için de ideal bi yer. ama görmek lazım :) buda kalesi'ne çıkmak için asansör kullanılmamalı bence ama hava soğuksa yine siz bilirsiniz tabii. manzarası efsane. tüm köprüler, binalar, renkler orda sizinle. insan yaşadığını hissediyor o manzarada.
yukarıda yanında şu varsa şanslısındır bu varsa şanslısındır dedim ama özetlemek istiyorum, budapeşte'deysen şanslısındır.

No new posts

Hayat akıp gidiyor ve ben herşeyi kaçırıyorum.

che denen eşkiya benim milletimin yakasında olamaz.

xocam zayıflarsan daha hızlı koşarsın ve kaçırmazsın :DDD

30 yaşındayım, hayatımda ilk defa tatile gittim. yani böyle denizli, havuzlu, güneşli olanlardan ilk defa. daha önce hep "ben öyle tatili sevmiyorum yeaaa, o ne öyle sıcakta yat yat yat" derdim. ama sebebi bu değildi tabi.
o kadar kalabalığın içine ben bu vücudu nasıl çıkaracaktım ki? arkadaşlarımın gözleri önünde, bu löpür löpür halimle havuz kenarında yürüyecek halim yoktu tabi.
yine havuza giremedim utandığımdan, denizden daha samimi bi ortam. denize sabah erken girdim tenha diye. yine kolsuz tişört bile giyemedim kollarım ince değil diye, dizüstü şort giyemedim bacaklarım kalın ve selülitli diye.
40 derece yapış yapış havada, kolsuz tişörtle şort giymeme siz izin vermediniz.
siz işte siz.
30 yaşındayım. 30 yıldır istediğim gibi yaşamama izin vermediniz. siktirin gidin artık hayatımdan.

xocam kilon kaç ki? ben 120 kiloyum ama gayet soyunuyom plajlarda falan hiç rahatsızlık çekmiyom.

elbette isterdim baklava karın kasım olsun karılar gözlerini benden alamasın ama olsun ben eğleniyorum denizden çıkmam gittim mi plaja.

üstelik benim gibi zayıfla diyenler yüzünden değil kendi zayıf ve kendine güveni olmayan karakterin yüzünden utanıp sıkılıyorsun boku hemen başkasına atma :DDD

yav he hepiniz çok biliyorsunuz.

he insanları çok umursuyor başlık sahibi, he istese şişman olmazdı...

bak arkadaşım, sen yapmıyor olabilirsin ama toplum şişman sevmiyor. sokakta atılan bakışlar dikkatini çekmez senin, ona koyuyor. özellikle yaşlıların pat küt söyledikleri ya da bakışları.

boka bakar gibi bakıyorsunuz. sen sen, yaptın bunu biliyorum.

isterse kilo verir isterse halinden memnun yaşar diyorsunuz ya, izin vermiyorsunuz ki yaşasın.

çocukluktan beri, aman o yemesin çok kilo aldı, aman kolsuz giyme kolların kocaman baksana, üstüne kıyafet bulamıyoruz ki anacım, kanka senin göt de maşallah, biraz zayıflasan güzelsin aslında, dostum ben bu koliyi kaldıramam sen taşısana bıdı bıdı öttünüz lan hep. sevgilisi oldu adama ölü sevici gözü ile baktınız, iğrençmiş gibi. ne dersen de, yaptın bunu.

sen dışladın, sen iğrendin, sen güzellik algına uymadığı için arkadaş dahi olmadın. tatile gidememiş, e insanları çok umursuyormuş. hassastır umursar, sen de bunu anlayamazsın.

bu arada,

şişko anandır.

valla xocam anam şişko değil zayıf bi karı. bana da çok karışırdı yeme içme diye ben pek sallamazdım. sorunlarının tamamı senin kendinden kaynaklanıyor.

süper seksi karılar gayet şişman herifte seviyor.

hayatını yaşayamıyorsan suçlusu sensin.

düşündürüyor

umursama diyorsunuz ama insanların beynini yıkadılar. şişman olmayı utanılacak bir şey gibi görüyorlar.

bakıyoruz, zayıf kızlar şişmanlara tavsiye veriyor. uzun boylular kısalara tavsiye veriyor. amaçları tavsiye değil, fiziklerini belli etmek. dört bir yandan vuruyorlar şişmanlara.

ne yapsın bu insanlar lan? 36 bedenin üstünde olup da şort giyenlere görüntü kirliliği diyorlar burada ve her yerde.

biraz utanın lan. yağ fazlalığı ahlaksızlık değil, hırsızlık değil. utandırmayın bu insanları artık. burada, orada, şurada şişmanlara, kısalara laf çarpan 1.70 boyundaki 36 bedenleri utandırın. onların basitliklerini görün artık. bu insanların götünü kaldırmayın.

insanlar bu tipler yüzünden ölümcül bulimia'ya yakalanıyor. tüp mide ameliyatına yatıyorlar. allah belalarını versin. boyunu kilosunu siktiğimin şerefsizleri.

:DDDDD

benim tavsiyem düşünce tarzını değiştirmen, zayıflamışsın uzamışsın bana ne :DD

zinaya karsi olup yumurta yemek

büyük çelişki.
hem zinaya karşı ol, hem de tavukların evlilik dışı cinsel ilişkisinin meyvesini hapır hupur ye.

bu dinci yobazların kafası cidden çok karışık.

bir adet tavşan yavrusu, iki tane ördek yavrusu, 3 tane balığı karşıma aldım tekila içiyom. ahmet kaya dinliyolar eşlik ediyolar.

yalnız içersen alkoliksindir. ben değilim.

NYNH TITRE VE KENDINE GEL

Ağzına yemek sokup durma o zaman geri zekalıç

d*nerciler damladı by€ by€

FYNh değil mi o amk

ndng enes batur .d.d

>şişman olmayı utanılacak bir şey gibi görüyorlar.

Değilmi sanki :DD

Afrikada çocuklar açlıktan ölüyor bunun derdine bak.

Gluttony günah olduğunu biliyormuydun?

en.wikipedia.org/wiki/Seven_deadly_sins#Gluttony

Beyler /tr/'de kimin Sup Forums pasi var?

Benim /hm/'e yaptigim banner'a oy verebilirmisiniz? Xxx

Hayır.

şişmanlık çok yemekten değiş aşırı hareketsizlikten de olabiliyor xocam.

ben günlük kalori alımıma dikkat ediyorum ama ona rağmen pek zayıflayamıyorum hareketsizlikten :DDD

>şişmanlık çok yemekten değil

he he amk havadan et yapıyor senin vucud deme.

Turk, turke yardim etmesi lagzim

Anavatan piçleri bunlar dostum
Almancının Almancıdan başka dostu yoktur

amk şişkoları

ekmek yemeyin
şeker yemeyin
fabrika ürünü 'yiyecek' yemeyin
her gün 45 dk yürüyün-tempolu yürüyün-koşun

1 aya zayıfsınız

iyi de ekmek yememek zararlı değil mi

doğum kontrolü tarihin çöplüğüne atılacak inşallah.

ne alaka lan

ekmek çok tüketildiği için vazgeçilmez zannediliyor

ekmeksiz de oluyor hocam alışması zor sadece

sağlığa da zararlı falan değil ekmeksiz yaşamak

monster alın monster... adamlarla kötü bir hikayem varken bile iyiydi.

bende şu anda lenovo y5070 serisinden canavar gibi bir gaming laptop var. fakat öncesinde, intel i7 5. nesillerin yeni çıktığı dönemde, i7 5700 hq modelli bir monster aldım.

oyuna girdiğim zaman, eğer güç kablosu takılı değilse fps'i doğal olarak 30 veriyordu ve bir sıkıntı yoktu. fakat güç kablosu takılıysa, fps 130'lara çıkıyordu ve 2 dakika sonra reset atıyordu.

gittim sordum, dediler ki, "şu anda bir çok oyunun i7 5700hq entegrasyonunda sıkıntı var, ekran kartına güncelleme 1-2 ay içinde gelecek, isterseniz bekleyin, isterseniz de paranızı iade edelim ve hemen geri alalım.

ben sabredemedim ve parayı geri aldım. hiç sıkıntı çıkartmadılar. ertesi gün parayı kredi kartıma geri yüklediler. müşteri hizmetleri muazzam. üstelik adamların dediği gibi entegrasyon 1 ay içinde tamamlandı ve o seriyi alanlar şu anda mutlu mesut oyunlarını oynuyorlar.

öncesinde de bir monster'ım vardı. 1.5 yıl teklemeden çalıştı. bir gün beni aradılar bilgisayarınızda bir sıkıntı var mı diye. dedim "evde ses sistemine bağlı ama dışarı çıktığımda hoparlörden hafif cızırtılar geliyor." hemen kargo adresini verdiler, kargoya beş kuruş para ödemedim, tamir edip 2 gün içinde yolladılar.

eğer paraya kıyarım diyorsanız, monster alın. müşteri memnuniyeti konusunda monster kadar önem gösteren bir firma daha yok.

not: paraya kıymaktan kastım, makinaların pahalı olması. ama muadillerinden çok daha ucuzlar. oyun, çizim vs. için bilgisayar alacaksanız en ucuz ve güvenilir alternatif bir monster oluyor.

>tfw baska anglo twatface yok burada
:(

youtube.com/watch?v=sAz2bRy8-L8

bunu neden daha önce görmedim

Methaba beyler bu ne kilo muhabbeti simdi ?

günaydın dostumaaa hey meydana meyhane diyenler

>2016
>morbidly cılız olmamak
ax beeee :DDDD

Cılız ne moruq ?

kaşıkla da besleyim mi amına kodumun dönercisi?

...

beyler suriye'de kurdistan kurulacakti noldu o ise yavv :DD

ananın amında kurulmasına karar verildi qnq :DDDDDDDDDDD

haahhahahahaaha

ne yandin be koca got :D hemen uzulme anani gozunun onunde sikmek için bi kac hewal ayarlariz sana

Ayip lan adam gibi konus

Sagol kanki

Kek susgo kamal rekt

Gerilla yine boş geçmedi elhamdulill*h

hurriyet.com.tr/semdinlide-catisma-40210678#yorumlar

youtu.be/NyTJ4KHyORs

SELAAAAMALOĞKÜM DAYOĞLU NABIYON NASSIN EY MİSİN YAW HEÇ GORÜNMÜYON ORTALIHDA YENGE NASI ÇOLUH ÇOCUH NİİDİYO DAYOĞLU

ne oldu kamal babanın telefon konuşmalarına mı cringe oldun

Evet qnq beni yatılı okula verecekmiş :'(

hahahaha kamal btfo

İMAN BENİİİİM KİME NEEEEE
ALLAH BENİM KİME NEEEE
ALLAH ALLAH
İBLİSİMİ MELLEK ETTİİİİİİM
ŞEYTAN BENİİİİM KİME NEEEEE

SIKINTIDAN PATLIORUM AMKKK
NEETLİK ZOR ZANAAT

terabiti köprüsü ;_;

Yarrak yemeyi denediniz mi xocam?

youtube.com/watch?v=yBJ1LmUfSWQ

homofobi sadece eşcinsellerle ilgili bir konu değildir.

hollandalı arkadaşımın babası bakım evinde kalıyordu. bakım evinin doktorunun, rutin kontroller sırasında, sünnet derisini geri iterek penis başının gözle muayene etmesi gerekiyormuş. ancak doktoru bunu ihmal ediyormuş.

hollanda dediğimiz de aklımıza cinsel devrim ve özgürlükler geliyor ama devrimi yaşayan genç kuşaktı. yaşlı adamcağız oğlu ile cinsel organı hakkında konuşmaktan çekindiği için uzunca bir müddet durumu saklıyor ancak sonunda dayanamayıp penisinin başında bir şeyin çıktığını söylüyor.

sonuç: arkadaşımın babası kanser olmuş, hayatta kalabilmesi için penisinin üçte ikisini keserek aldılar. işeyebilmesi için geriye ufak bir parça bıraktılar.

homofobi konusunda duyarlı olmak lazımdır. çünkü homofobi sadece eşcinselleri vuran bir konu değildir. eşcinsel hakları konusunda görece ileri durumda olan hollanda'da bile insanlar homofobiden muaf olmuyorlar.

akun normileri

aşkalarının gördükleri mağduriyetler ile eğlenen çıkar lobisi.

rahmetli dedemin sevdiğim bir sözünü aklıma getirdiler ayrıca: "zarara gülme!" o söz onlara gelsin, anlayan tarafa tabi. anlayamayan zirzop, eğitilemez olduğunu belli ediyor zaten.

Oleeeeyyyyyy yağmur yağıyoooooooorrrrrrr :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ananın amına döl yağıyor

beyaz beyaz beyaz beyaz beyaz beyaz beyaz
%100 beyazım ben

beyaz beyaz beyaz beyaz beyaz beyaz beyaz
%200 beyazım ben

Anonlar kullandığınız başka hangi chanlar var mı?

hani böyle ingilizcenize çok güvenirsiniz ama çok basit bi hata yaptığınız ve postladıktan sonra fark ettiğiniz zaman kendinizi çok kötü hissedersiniz ya
ANASINISİKİYİMANASINISİKİYİMANASINISİKİYİMANASINISİKİYİMANAISNISİKİYM

tc'nin fransaya vize uygulaması

müslümanlara karşı ırkçılığın çirkin boyutlara ulaştığı bir ülkeye koyulması gereken set. türkiye'nin adını duyduklarında suratları renkten renge giren, müslümanlardan iğrenen bir ülkenin halkı ne hakla elini kolunu sallayarak türkiye'ye geliyor. müslüman düşmanlığı da yahudi düşmanlığı gibi irrasyonel ve insanlık dışı bir durum. kadının haşemasını soydur, başörtülü kadına servis yapma, bu ne barbarlık bu ne vahşilik ya ! bu vahşi ülkenin bireyleri elini kolunu sallaya sallaya türkiye'ye ne hakla girebiliyor ? bu medeniyetsiz vahşiler içerisinden vize mülakatını geçebilen akıl sağlığı yerinde bireylerin girişine izin verilmeli sadece.

Yok.

having the guts yürekli olmak diye çevrilir mi anonlar?

taşşaklı olmak
tercumanlık okuyorum

desuarchive.org/int/thread/61324242/#61327258

baktıkça gülüyorum amk ahahahahaha

>deleted

inverted nipples

che guevara hakkındaki düşünceleriniz

eşkiya :DDDD

ulan sanki ilk defa birileri che'ye eşkıya/terörist/katil diyor.
her söyleneni ciddiye alıp yorumlama hastalığından öleceksiniz bir gün.

hello my turk friends

tell me about this girl rate(dot)ee/users/cholo

yarak afedersiniz

A Kurdish cutie who is so delusional that she thinks she is t*rkish

why are things in her profile written in estonian?

also, she likes white power and nazism? wtf?

...

all*hım neden

Evet, obür user salak

Cümlede: 'If you have the guts, you'd pull the trigger and end it now'

'If I had the guts back then I wouldn't be in this dire situation'

yorekok denen toru sıçanı normilerin arasına karışıp toru düşünce şeklini empoze etmekte
düşüncleriniz?

>sarışın mavi gözlü kürtler

zenci düşmanı ve bir nevi faşist olduğunu için seviyorum
salak ekşicileri ve sjwları tongaya getirdiği için daha çok seviyorum :d

adamın torucu olduğunu nerden biliyik?

reddit tarzı bir mecrada kullanıldığını gören memleket insanı ilk fırsatta kadınların, kadın haklarının savunulduğu bir yerde kullanmaya heves ediyor. "sjw!!" oo sen kazandın tebrikler. bunun ekürisi "feminazi" var bir de.

yalnız dünya ekonomik forum'un 2015 kadın erkek eşitliği endeksinde 28. sırada olan abd'den komik tabir aşırmadan önce 130. sıradaki türkiye'yi yükseltmeye, senden daha iyi durumda olan kuveyt'i birleşik arap emirlikleri'ni falan geçmeye çalış. sonra komikliğini yaparsın:

reports.weforum.org/global-gender-gap-report-2015/rankings/

bu endeks sarmadıysa birleşmiş milletler'in 2014 cinsiyet eşitliği endeksinde abd 8. sırada, türkiye 72. o listede de iran'dan katar'dan, brunei'den, suudi arabistan'dan geride.

hdr.undp.org/en/composite/gii

türkiye'de kadının durumu öyle çok esprilik, komiklik değil. senin yaptığın da zor durumda olanla, baskılananla alay etmek oluyor farkında değilsin.

user artık yerine göre kullanıyorsun kendini baya geliştirdin :D

Taşşaklar daha iyi duruyor her türlü

videolarını beğendim tb.h
ayrıca aynen torucu olduğunu nereden biliyoruz?
sağol hocam peki "if you have the guts" yiyosa diye çevirilir mi?

OSSSSZZZZUUUUURRRMUUUŞAAAAAAAN

radedo allahu akbar
youtube.com/watch?v=yE_LIHATdZs