Polska

edycja Jokera

Other urls found in this thread:

cda.pl/mario022917/folder/3376844/2
pastebin.com/raw/GKbzGe9i
twitter.com/SFWRedditGifs

>Wydaje mi się że właśnie to jest główna różnica między blokiem wschodnim a zachodem, bezkrytyczna wiara w media i orzeczenia rządu bądź jej brak.
No nie do końca. Rosjanie też chapią info z mediów jak Sasza Szara chapała knagi.

smarkłem

wstałam

Noc była czarna jak sumienie faszysty, jak zamiary polskiego pana, jak polityka angielskiego ministra. Lecz nie ma siły na świecie, która powstrzyma żołnierzy niezwyciężonej Armi Czerwonej, idącej dumnie i radośnie wyzwalać z burżuazyjnego jarzma swych braci: chłopów i robotników całego świata.

pączki>don*ty

>Armi Czerwonej, idącej dumnie i radośnie wyzwalać z burżuazyjnego jarzma swych braci: chłopów i robotników całego świata.
No i dlatego u nas się w propagande nie wierzy. Dziwne że ruscy dalej wierzą.

czy wszystkie loszki to kurwy?

haha kurwo jebana, słowiańska

donut - elegancki, orkągły, mało upierdala

p*czek - jakis kurwa lukr spam, wygląda jak kamień i żaden cywilizowany człowiek tego nie tknie bo se całe ubranie upierdoli tym skurwionym lukrem i dżemem jebanym

>>Polacy kładą chuj na mass media
>rodzice wpatrzeni w tvn
>dziadek odzywać się nie pozwala jak lecą tzw. "fakty"
>babcia co chwilę: "a w gazecie to przeczytałam.."
chyba nas przeceniasz, ja podchodzę do mass mediów z dużym dystansem i również całkiem sporym do tych internetowych, niezależnych, ale to naprawdę jest cecha ludzi w internecie wychowanych

>tysiąc lat, bez roku demokracji w porównaniu od demokracji szlacheckiej od tysiąc pięćset któregoś

inna mentalność. nawet nie mają narzędzi mentalnych żeby pojąć jak głęboko w dupie są.

gównogust można leczyć

wrócił i mój marcel ukochany

To chyba własność tego "pasa butthurtu" bardziej jak podziału wschód-zachód. Polacy mieli obcą władzę, to jej nie ufali (poza krakusami i ich miłością do starego Fritza), to przeszło na późniejszą władzę. Rosjanie nawet jeśli byli okłamywani to przez swoich, a nie obcych, więc podejście jest do tego inne.

Generalizowałem, spokojnie.

haha głupi animeposter prawilnie szkalowany bo jego stara to jakis mongoł jebany toż to jakis rekord bycia podludziem

>mangozjeb
>rusek
>polaczek
>oraz mongoł

kurwa tylko czarnych i żydowskich korzeni brakuje by stać się prawdziwym magnum opus spierdolenia

>WSZYSTKIE CZARNUCHY MUSZĄ ZAWISNĄĆ
jakim cudem Polsatowi uszło to na sucho

korab waruj, jutro do szkoly policealnej

Donuty>p*czki

marcel siad, niegrzeczny user

nie stulisz tej mordy zakazanej to do weterynarza na uśpienie zaprowadze

oczywiscie kazdej nocy dziekowalem im za obrone czystej białej rasy podczas modlitwy i rzyczyłem swojej rodzinie smierci

>Cz-cz-czarek, to naprawdę nowy mundur policjantek?

Dużo musiał Rywin wyłożyć żeby to przeszło

>WSZYSTKIE CZARNUCHY MUSZĄ ZAWISNĄĆ
to był cytat z full metal jacket baranie

do tej pory nie rozumiem dlaczego czarek wolał kurwę w dodatku brzydką zamiast szarą myszkękasię w dodatku dziewicę.

Haha wyobrażacie sobie takiego np Billa Gatesa z polaczkowatym pączkiem? Taki donut np to sie ładnie prezentuje więc żaden wstyd go wpierdalać ale nie wyobrażam sobie kogos w garniturzez pączkiem który upierdoli mu marynare, tłuszcz i lukier wszędzie kurwa, ludzie sie patrzą jak na dzikie zwierze bo Bill wpierdala jakis granat cholesterolowy, częsć gosci wychodzi z obrzydzeniem
>p-poczekajcie!

mówi Bill gdy jego usta pełne są tłuszczu i chujstwa

>N-nowy Windows Karyna będzie zajebisty!

ale już za późno bo Bill ma zrujnowaną reputację, zniszczyły go jego chujowe upodobania wyrobów cukierniczych i mógłby temu wszystkiemu zapobiec gdyby tylko kupił sobie donuta.

PVT. JOKER?

>41 lat

co to za magia

> ale nie wyobrażam sobie kogos w garniturzez pączkiem który upierdoli mu marynare, tłuszcz i lukier wszędzie kurwa, ludzie sie patrzą jak na dzikie zwierze bo Bill wpierdala jakis granat cholesterolowy, częsć gosci wychodzi z obrzydzeniem

właśnie opisałeś donuta, brawo

naprawdę sprawia, że myślę

jebac policje

ale 13 posterunek to ty szanuj

>rzyczyłem
życzyłeś

czy ja jestem jedynym który wyobraża sobie postera z animeloszką jako kogoś uroczego, chociaż prawie na pewno to gruby szyjobrodacz?

ciebie jebać

Aż nawet (You) ci dam bo przynajmniej nie jest to typowe "hurr polaczki xdd" testopierdolenie I ma potencjał pastowy

to chyba ten szkielet 172cm wiec moze byc uroczy

arniego to szanowałem jak pojebion

przeciez to stara pasta ćwoku

sorry zjebalem moglem przeczytac

Każdy normalny człowiek ma waifu. Tylko kwestia jaką waifu, na przykład ma bardzo słaby gust.

chciałbym mieć waifu.

Każdy animeposter daje zdjecia uroczej dziewczyny aby zakryć fakt że jest oblechem na realu. Chcę zaznaczyć że gdy rozmawiacie z animeposterami nie rozmawiacie z ich kawaii avatarami a grubym, niskim, łysym Sebą Matickim z ujemnym IQ i zdecydowanie głosującym na PIS oraz wspierającym ONR jak każdy degenerat w tym w pizde jebanym kraju.

Loszki wola wygolonych czy zarosnietych?
Nie mowie o glowie/brodzie

A nie jestem na bieżąco, nie przeglądam kara, uczuciopedii czy na czym teraz dzieciaki przesiaduja

T1 > T2

cieszę się, że sobie to wyjaśniliśmy

>PIS == ONR

o kurwa, teraz widzę.

ehhh anonki namówiliście

no tłumacz się tłumacz kurwo

Co w tym trudnego wybrać sobie laskę z anime/mangi/gry?

Co to za pytanie w ogóle? Ja pierdole nic dziwnego że Poalcy mają opinie chujowych w podrywie, łóżku i generalnie Polki wolą zagranicznych

>bądź Mariano Italiano
>romantyczny
>spontaniczny cokolwiek ten buzzword znaczy
>zabawny i pewny siebie
>dba o higiene

dla porównania Józef Robacki
>romantyczna kolacja to dla niego chleb z cebulą
>nie stać go na poryw szaleństwa bo ma ujemne IQ
>gbur i burak kurwa
>wygląda jak yeti

trzeba oglądać anime

zależy od loszki

ale generalnie jeżeli powiesz, że golisz cokolwiek innego niż głowę albo twarz to możesz zostać wysmiany

kto by nie chciał anonie
kto by nie chciał...

>zdecydowanie głosującym na PIS
>t. "petru to swiatowej slawy ekonomista wiec oddam na niego swoj glos mimo ,ze nie ma on zadnego programu ale chuj hehehehehe"

skont masz

No ale jeszcze trzeba umiec wybrac

cda.pl/mario022917/folder/3376844/2

głosowałem na Korwina głupi kurwiu jebany łysolu pierdolona dziwko która wybrałą partie która już drugi raz rozkurwia nam kraj mam nadzieje że jestes z siebie dumny jebany osiedlowy bęcwale bo własnie nas wszystkich zgubiłes swoją debilną, sebikscore decyzją

to ja chuba tez poogladam, ale juz w lozeczku. dobranoc zuchy

>głosowałem na Korwina

Wasze siostry to szlaufy.

No nie wiem ja tam ogolony jestem na zero poza glowa rekami nogami i klatką, ale na klatce wlosow to mam malo
Wygodniej tak jest chociaz czasami troche wkurwia jak sie wlosy wrastaja (pod pachami sie nigdy nie zdarza o dziwo)

>głosowałem na Korwina

Jak ja sie sobie dziwie ze kiedys zaglosowalem na Korwina. Kazdy kto po dwudziestce dalej go wspiera jest rosyjskim agentem lub debilem które wierzy ze koles po rozkurwieniu partii 2 (DWA) razy potrafilby nie zrobic tego samego z krajem.

>tug jedyne czego nie golę to twarz i głowa
co teraz

...

>glosowanie na kogokolwiek innego niż Stonoga

>głosowanie na dosłownego agenta

>głosowanie na agentów
Niedopuszczalne

wszystko byłoby dobrze, gdym tylko urodził się żydem.

>głosowanie w ogóle
o jak cisne z normalnych

jak duble to przestaje być spierdonem

>głosowanie na Stonogę - wulgarnego grubasa chama i prostaka zamiast na Mariana Kowalskiego - kulturalnego i wysportowanego męża stanu
gniję

>zycie w p*lsce
>zycie in general

Rozwin mysl?

Chcialbym zabrac jakas fajna dziewczyne na kolacje, nosic ja na rekach i dawac kwiaty bez powodu. Ale kobiety teraz maja inne oczekiwania i sa chlodne i skalkulowane

Liczy sie kto co ma, a jak nie daje rade w lozku to sobie kogos znajdzie na boku jak maz bedzie w pracy na to zapierdalał.

No chyba ze jest tak bogaty ze nie musi jej pilnowac bo ma ich na peczki

>głosowanie na człowieka bez matury

>tug pochodzenie żydowskie z obydwu stron rodziny
>żadna nie zachowała wiary
ehhh anony

mogłem być teraz dyrektorem banku, dziennkiarzem bardzo znanym Gazety Wyborczej, parlamentarzystą w partii Nowoczesna albo w ogóle jakimś lobbystą manipulującym światem polityki i biznesu z tylnego siedzenia

a tak to tylko animki i masturbacja

>nosić dziewczyny na rękach
>muh kwiaty

haha super 17 wiek kurwo ale nowoczesne dziewczyny wbrew pozorom nie chcą być traktowane jak jakies jebane disnejowskie księżniczki i to wcale nie jest tak zę dziewczyny są le skomplikowane, po prostu polscy faceci to jebani debile

...

ale że kwiatki łagodzą 90% kłótni to ty wiedz

user kuc ujemny here
Jak zmienić wielkość napisów, ich kolor w mpv?

Jak duble to sie zabijam kurwa.

ehhhhh te nogi

nie łam się.

może jeszcze kiedyś nadarzy się okazja intratnie sprzedać ojczyznę. kto wie.

>nowoczesne "dziewczyny"
zesralem sie

Okej czas na druga loterie dawn of warowom - cyferki decydujo:
1- spess mahrens
2- orkz
3- chaos
4- nekrons
5- tau
6- eldar
7- IG
8- nie gram
9- odinstalowuje gre
duble- ide spac

Byłoby zajebiscie dostać quady ale Boga nie ma a jesli jest to jest jebaną kurwą i nigdy nic dobrego nie przydarza mi się w tym w dupe jebanym bezquadnym życiu.

Mam 24 i zdaje sobie z tego sprawę ze nie jest jak w disneyowskich bajeczkach

Dlatego napisalem jak jest
Tylko dupczenie i hajsy w glowach, zwiazek na stale dopiero jak zegar (bomba) biologiczna tyka juz tak glosno ze odstrasza kazdego samca, bo przeciez teraz kobiety sa strong i independent i nie potrzebuja nikogo

Wiem tez ze facet nie moze byc pizda i ma byc facetem, ale to nie spraeia ze nie chcielibysmy sie czasem poprzytula od tak bez powodu

:^)

kurwa tego nie przewidzialem
keku nie badz okrutny prosze

pastebin.com/raw/GKbzGe9i

>nie ma Dark Eldar
>nie ma SoBs
>nie ma Tyranidów
>nie ma Inkwizycji
>nie ma demonów chaosu

jeżeli nie grasz w Soulstorm z Ultimate Apocalypse to równie dobrze możesz nie grać wcale, ten mod w pełni naprawił te zjebaną gre i jednoczesnie osrał reszte DoWów

a Marines to kurwy jebane weź Orków czy Chaos zamiast być pedałem

hehe widac ze wrzesien i wakacje sie konczyly
miesiac temu bylo zwykle ponad 30 IP a teraz nawet 20 nie ma

dosłownie każdy polityk

Well done, Kurwa moja umiejetnos czytania ze zrozumieniem

Pora sie zabic

>Grzegorz Braun - zjeb i katol a do tego brudas bo nawet brody nie goli
>Andrzej Duda - dosłownie pionek PiSu w wielkiej grze o stołki
>Janusz Korwin-Mikke - Ozjasz Golberg ruski agent, którego celem jest ośmieszanie prawicy i rozwalanie Polski i UE od środka
>Paweł Kukiz - chory psychol otoczony przez agentów z UB, który chce rozwalać partiokrację i kopiować gówniane rozwiązania z USA; w 2007 był w komitecie poparcia PO razem z resztą głupich kolegów piosenkarzy
>Zbigniew Stonoga - popierdol który nie umie sformułować wypowiedzi bez "dzień dobry kochani" i "chuj wam w dupę dobranoc"
>Madzia Ogórek - no w sumie nawet by człowiek poruchał ale kobieta więc na pewno nie może rządzić
>Tanajno - nawet zapomniałem jak na imię ma ten człowiek

no i to tyle z waszych "opcji" po prawej stronie jeżeli Mariana Kowalskiego nie lubicie

No bywa stary

>piękna wrześniowa noc
>chcieć się zabić

gniję z samobójcy

pro tip
postarajcie się dorobić przyzwoitego majątku i koło czterdziestki znajdźcie sobie młodą

dobre partnerki w waszym wieku to rzadkosc

>prawa strona
no nie

Jebać ue

user widze ekspert. Skorzystam z rady.
A tak w ogole to co user mysli o DoW3 poki co?