/tr/

Meme edisyonu

instagram.com/suaki_chan/

Other urls found in this thread:

youtu.be/BPig8UZNfoE
youtu.be/sY31R89MmYc
youtu.be/x07HqlAufR4
youtube.com/watch?v=PsfGVdhHwEU
youtube.com/watch?v=DM0YCnehRcE
youtube.com/watch?v=VTHsOSGJHN0
m.youtube.com/watch?v=oaMFH-IFWTA
youtu.be/y-EfDJzrg1U
youtube.com/watch?v=uk6JKobx-6o
youtu.be/-tijsXJjEfo
hurriyet.com.tr/sok-eden-itiraflar-39125407
youtube.com/watch?v=MaHATavCQO8
youtube.com/watch?v=uKwmNI4-hCc
youtu.be/mtbct0yjmk0
youtu.be/t6V1wXu7ZmA
twitter.com/SFWRedditVideos

ekşi poster gelmeden

Bir işimde düzgün gitsin

kimse yok mu???

Bizim çirkinler güzelleşmeyi Asyalılaşmakta buldu

amışıma kamış göbüşüme bebiş memişime sütiş

Bilmiyorum :-DDDDDDDDD

HAAAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAA

yienimi türk minecraft youtuberlarını izlerken bastım ne yapayım

kendini olduğundan farklı ve yabancı algılamak..kendi bedeninin içinde yaşarken, kişiye aslında öyle değilmiş gibi gelmesi, kendine dışarıdan bakıyormuş hissi ve rahatsızlığı. ayrıca travmatik stres bozukluğu belirtilerinden biridir.

anne motor baba öküz oğlunuz tiki oldu üzgünüz

Denize Atatürk ve RTE düştü kimi kurtarırsın?

Atatürk denize düşmez düşse de kendi kendine kurtulmasını bilir. O yüzden günümüz şartlarında RTE.

Balıkları.

manzaranın keyfini çıkarırım
atatürk sahil kentlerinde yaşamış kültürlü ve yüzmesini bilen bir kişiliktir, kendisi kurtulur
rte ise gürcistandan kasımpaşaya göç etmiş köylünün tekidir suyu görünce boğulup gider

hayret hiç k*rdo yok bu akşam. lider kadroyu aşağı almışlar diye söyleniyor acaba ondan mı?

Gece 12 oldu tirad öldü mına koyyim. /tr/ normie dolu diyorum bana inanmıyosunuz mına koyyim.

bombe haxrliğrıh

youtu.be/BPig8UZNfoE

youtu.be/sY31R89MmYc

ananızı vanda sikeyim ya, gene olay var dışarı çıkamıyorum

dinledim hatim ettim cünup halimle sağolasın mümin kardeşim

ne olayı?

tezeklerinize zarar gelmese bari

büyük birşey değil de , yurt içinde olduğu için benim çıkmamı engelliyor
çıkmaktan ziyade geri gelememi riske attığı için çıkamıyorum
allah korusun moruk

...

yahudi olduğundan şüphelendiğim birini googledan aratıp ilk 2-3 sonuca baktığımda yahudi olduğunu anlamaktan bıktım. BELA BU BELA. AMINA KOYAYIM BELA. ülkede boş belen yükselenler sadece akplilerin amcaoğlu, yeğeni değil. notre dame de sionlar, miss turkey birincilikleri, mübadele çocukları, bilmem ne yarışması birincilikleri. benim hayatım zaten yarrağı yemiş, bunları kıskanacak kadar karnımı doyuramıyorum bile ama götüm yanıyor işte. özellikle sanat sepet tayfasında akıl almayacak kadar yahudi var. nazilerin anasını sikeyim ama hitler haklıymış wallaxy. YANIYOOM.

şimdi bu güzel havada gölü izlemektense sabaha kadar 4chanda salak salak shitpost yapıcam
annesini sikiyim bu galaksinin

Öldünüz mü lan müzik atın bari

youtu.be/x07HqlAufR4

Düğünden nasıl kurtuldun moruk.

youtube.com/watch?v=PsfGVdhHwEU

aq gaybest'i türkiyeye malzeme göndermemeye başladı. 2 ay evvel birkaç tane sipariş verdim bundan. orospu çocuğu donanım haber ölücüsü kılıklı pezevenkler siktiniz online alışverişi de. bi' bu kalmıştı aq.

youtube.com/watch?v=DM0YCnehRcE

hadisinde sahaberler ve hz.muhammed bir evde bulunuyorlar efendimiz soruyor diyor ki aranızda ehli kitap var mı yok diyorlar sonra kapı kapanıyor ve ve başlıyorlar la ilahe illa allah zikrini çekmeye. sonra efendimiz(s.a.v) in bir sözü var diyor ki oyle zikir edin ki taki size deli denilinceye kadar.
bende bu kendine şiş kılıç v.s şeyler sokmayı onaylamıyorum ve flolasan yemek kendini çok kaptırmak ama dediğim karanlıkta oturarak kimse görmesin riyaya girmeyelim diye zikir çekmek ister sesli ister sessiz ister cemaatle ister tek başına bu hadislerde(buhari bab15 no 841) buhari ezan 841 muslim 583, müslim tirmizi,buhari ebu hurayre ve daha bir çok hadis ) ve ayetlerde(araf 205,ankebut 45 bakara 152 azhab 41 rad 28 cuma 10 al- i imran 191 taha 130 isra 110 hadid 16 bakara 200 nisa 103 al-i imran 103) geçer ama ölçülü olmak gerekiyor. bununla ilgili açıklamalar mevcuttur. ve vahabilerin kılıçlı dansları bir araya gelip hz.muhammedin yapmadıklarını yapıyorlar selefiler camide toplaşıp kung fu antremanı yapıtorlar selefiler bir araya toplandılar vuuuu ooooo gibi garip garip sesler çıkarıyorlar ve selefi ve vahabilerin bir sürü hz.muhammedin yapmadığı şeyleri ben yapttığını gördüm tankla falan birisini ezdiler hz.muhammed insanları tanklamı eziyordu haşa şia ya gelince şia da selefi ve vahabi ekolo gibi hzmuhammedden sonra çıkmış sapık bir ekoldur. bizde olan bazı sapıklıklarda yok değil ama genel itibariyle biz yine iyiyiz sizin gibi tekfircilik yok bizde bizde bazı rütüellerin terk edilmesi gerekir diyoruz şişli zikirlerin ve az önce dediğim ölçülere uymayan zikirlerin türbelerde ki yanlışlıkların türbeye ölüm hatırlamak için kuran okumak için ve orda yatan zatın yüzü suyu hurmetine hatrına bereketine ve tevesüllüne bunun örnekleride çok vardır hadiste geçer ve ayrıca hz.adem a.s den beri bütün peygamberler tevessül ve yüzü suyu hurmetine yi kullanmıştır onun dışında sadece kabirde yatandan yardım istemek mum çaput v.s şeyleri bizde onaylamıyoruz..

götünden akan teri içerim be

düğünden derken ?
evlenen orospu çocuğu arkadaşımı soruyorsan arada bi konuşuyoruz anlattım derdimi, güldük beraber. sonra iyi hissetmeye başladım o zamandan beri de iyiyim işte.
youtube.com/watch?v=VTHsOSGJHN0

geline bundan taktım qnq :D

please can a turk tell me whether it is true that Adnan Oktar's "kittens" are from affluent and powerful city families?

And if it is true that Adnan Oktar enjoys large support from wealth, uppercalss, powerful turkish families, why would such families allow their daughters to become his "kittens" and get plastic surgery to look like the other weird kittens and live with him in his estate?

Do they not care that people will assume that they're giving away his daughters to be his mere concubines? to be his live-in whores that he commands and makes them get plastic surgery and uses as he wishes?

Why do they not care about their reputations? Surely even if you liked him as a preacher you would want more for your daugher than to be part of his harem?

Is there more to it than meets the eye?

m.youtube.com/watch?v=oaMFH-IFWTA

Sen değilmişsin demek. Biri düğünde mahsur kaldım yurda dönemiyorum demişti. bizim şişkonun hayalgücüde olabilir

youtu.be/y-EfDJzrg1U

right. they are from wealthy families and almost all of them graduate from top tier universities of countries. one of my relatives was "possessed" by adnan oktar crew. her family wasn't okay with it. their families don't allow. he somehow fools them. mostly with religious bullshit. they just cant prevent it.

xeşke aylinciğime yapabilsem bunu. 30 bar 500 atm 1080 psi basınç ile vakum gibi çekerdim poposundan.

He is prostituing them his show is like a live presentation of his goods while talking nonsense, all those girls have background of abuse and twisted family ties some are even held hostage

youtube.com/watch?v=uk6JKobx-6o

Ya Allah crazy :DDDDDD

youtu.be/-tijsXJjEfo

Gökçek gençlerimizi zehirliyor heykelleri gören delleniyor

STOP LYING YOU FUCKING WAHABBI KUFFAR

...

>binlerce lira öde
>içi doldurulmuş şişme bebeğe benzemek için
kadınlar neden bunu yapıyor?

DÜZGÜN KONUŞ BAĞNAZ HERİF
ADNAN HOCAMIZIN TIRNAĞININ BOKU OLAMAZSIN ONLAR PLASTİK DEĞİL ALLAHIN NURU İLE AYDINLANAN CENNET HURİLERİ MAŞALLAH

hurriyet.com.tr/sok-eden-itiraflar-39125407

bu bir mısıroğlan iki raporu almışlar takılıyolar kafa rahat tabi

0-1 götünü postla
2-9 postlama

I WANNA CRAZY YA ALLAH CRAAZY

>Halkalı

n-neden? amerikan gavatlığına ilave gavat orospu evladı olmak dahi bunu açıklamaya yetmez. İNKOMPREHENSİBLE AQ

İki bire gayet yakın 1 sayılır. Hemde 2-1=1

bu gif niye bu kadar güzel yhaw

>2000+16
>metal

0 kamal seksi
1 kamal ibne
2 kamal gavat
3 kamal oç
4 kamal efso
5 kamal hıyar
6 kamal pezevenk
7 kamal akpli
8 kamal dalyarrak
9 kamal çomar
çiftliler kamal atatürk

This removes the kebab

Ohh ne güzelmiş amk tam sikmelik amk
youtube.com/watch?v=MaHATavCQO8

youtube.com/watch?v=uKwmNI4-hCc

Bu adam Fetöyü parmağında oynatır :DD

Bu ibine de kızı sikmek istiyor.

>Benim dini anlayışıma göre kadın ve erkek dini nikahlı değilse erkek kadınla normal ilişkide bulunamaz. Bulunursa zina sayılır. Bu nedenle müritlerim cariyelerle anal veya oral seks yapmak zorundadırlar. Aksine davranana ceza veririm. Kemal Gül bir cariye ile normal ilişkiye girince bundan haberim oldu ve kendisi ile 2 sene görüşmedim

AAAAAAAAAAAA EFSOOOOOOOOOOOO

beyler bu dudaklara ne yapardiniz beyler?

bomba mı hazırlıyonuz? :D

nemlendirici sürer bıyıklarıda tarardım

>ibine
>kızı sikmek istiyor

bu "KIZ" ne sikilir BE!

he wallah amunyum nitrat

beyler çok yalnızım lan. çok acınasıyım. rezaletim. kendine acıyacak kadar rezil rüsvayım. kahraman olasım var ama ona bile götüm yemez elim ayağım titrer.

䯂䯂䯂䯂䯂䯂

ᢢᢢᢤᢤᢒᡲᡓᡁᡡᠰ᠒ᠥᠵ᠒ᠤ᠕ᡃᡑᠱᡔᡴᡱᢄᡱᡑᠲᡒᠲᡱᡠᡳᢃᠲᡤᡱᡣᡑᡔ

>"KIZ"
neyi ima ediyorsun ?

...

bu
[eqn][/eqn]
ve
[code][/code]

kodlari ne ise yariyor bilen var mi

᧰᧲᧳᧳᧡᧡᧲᧲᧴᧴᧤᧢᧳᧤ᥲ᧡᧣ᥳ᧢᧴᧥

四百二十燃やせ

꒦꒦꒼꒹꒵꒴꒵꒵꓄ꀧꁨꂘꂭꁪꂗꃚꃚꂚꂥꁴꁕꀦꀩꀝꀰ齽龬龻龛龽鿋龜龝龜龬龻龗龔龕龖龙龊齴龗龊齫齆齧鼴齗齌鼷世世ㇽㇻㇺㇹㇷㇶㇵㇴㇵ㆔㆖㆘㆙㆛㆝㆝ㆭ㆟㆟㆗㆙㆛㆙㆙㆛㆞㆜㆚

matematik işlemlerini yazarken çıkarmak için eqn kodu belirtmek için code. Sup Forums ve /3/ te çalışıyolardı en son /sci/ belki

DLİYİM MRQ SEKSKİYİM MRQ

Tükürük normalde iğrenç bir şey ama 7/24 yutmaktan iğrenmiyoruz
Çok ilginç

BEN SİZE AŞIĞIM ULAN

sevdiğim kız benim azımın içine tükürsün onun tükürüklerini yutayım isterdim

Biraz da gülelim.
youtu.be/mtbct0yjmk0

Türkçe konuşurken araya ingilizce kelime sıkıştıran insanları görünce cringe oluyorum
Ama bazen de ingilizce kullanmadan anlatamayacağım şeyler oluyor kendime cringe oluyorum

Suriyeliler de burdaki liboşlara tecavüz etse keşke.

youtu.be/t6V1wXu7ZmA

D-derhal terket burayı desu

arkadaşım olurmusunuz ;_;

T*rkçeyi düzgün konuşmaya başladığın zaman oluruz.

YA BEN NIYE UYUYAMIYORUM SIKECEM AMA YETERYETER YETER

uyku perisi götünü mü yaktı arslanım

bu saatte osurarak uyuyor olurdum ama artik uyuyamiyorum ne olduysa

ya niye erken olmeye basladi bu tirad
sinirim bozuluyor

ben olmam yalan söylemeyelim şimdi.

ee okul ritmine alışmak lazım yakındır.

heralde bi ikimiz kaldik
moruk sende başka ülkelerden arkadaşlar konusunda benim gibi hissediyor musun, mesela dotada polonyalı tonla arkadaşım var ama hiçbiriyle oynadığım türk orospu çocukları kadar samimi hissetmiyorum
türklerden tamamen kopmak istiyorum ama koparamıyorum kendimi birşey eksik gibi geliyor yabancılarla oynarken her zaman
bi ben mi böyle hissediyorum lan

SİKTİR GİT İNCİDE FAGBOKA DEFOL BURDAN

YA ANASINI SIKTIGIM NIYE BAGIRIYORSUN SANKI SEN OYUNLARDA INSANLARLA TANISMIYON OROSPU COCUGU
COMPETITIVE OYUN OYNAMAK ISTIYOSAN BIRLIKTE OYNAYACAK INSANLARA IHTIYACIN VAR BOYLE SIKIMSONIK OYUNLARDA
ONLARDA ARKADASIN SAYILMIYOR ZATEN BEN KENDIMI YARRAK GIBI HISSETTIGIM ICIN ARKADASIM DIYORUM BAHSEDERKEN
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA YETERYETERYETERYETER BE YETER AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA