Kurva anyátokat

Kurva anyátokat

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=QH6i3sH3Iv4
twitter.com/NSFWRedditVideo

Jó reggelt mindenkinek.

nem történt meg a zs4-mentesítés, csalódtam

Az alma a miénk.
A miénk volt,
És a miénk is marad.

I would eat that apple.

based magyars of uralic-turanic descent

gringái cigány

More like Gringó.

When will you come to Hungary?

>letöltés (1).jpg
>Kurva anyátokat
hát ezt nagyon elbasztad peti, legközelebb inkább ne csinálj fonalat

Noted

Someday, I'll go live in Spain, get citizenship there after a couple of years, then travel throughout all of Hungary in an autism trip. Maybe tack on a Székelyföld trip too.

Someday...

húgom egyetemi évfolyamtársa még csak 17 éves
mi a fasz nem is értem

csináltam rántottát :D

vigyél kokaint

Magjar dsigani :DDD

Ez most lehet,hogy egy hülye kérdés,de Kolumbiában csak úgy szabadon nő ez a cserje,vagy csak szimplán sok a drogbáró aki termeszti?

legálisan termeszthető de le van szabályozva
nyilván szabadon is nő, gondolom, legalábbis az erdőbe nem hiszem hogy bemennek kicsapkodni az összeset

mostam és kiteregettem:D

Hasznos vad növények:
Parlagfű-Kokacserje tengely 2016
Egy szebb,egészségesebb jövőért

A parlagfű egy ősi, nagyon intelligens növény, sok tekintetben az embernél is intelligensebb. A parlagfűnek az a természetben a feladata, hogy megóvja a földet a kiszáradástól!! Ahol parlagon van egy földdarab, ott elszaporodik, hogy megóvja az adott föld területét. Ahogy megóvta, azután átadja a helyét más növényeknek, amelyek az így megóvott talajon már képesek voltak megmaradni és szaporodni. Olyan ez, mintha valaki nyerne a lottón 1 milliárdot és neki csak 100 millió kellene, és a maradék 900 milliót elosztaná a rászorulók között. A valamennyi parlagfű képes erre az önzetlen cselekedetre, s vajon hány ember lenne képes erre? Ezért irtja a balga ember és irtatja sok balga hatóság kül- és belhonban egyaránt? Ők ugyanis nem lennének képesek ilyen nemes cselekedetekre!

én is parlagfű vagyok

Na már most mégis miért kell egy gazdaságinformatikusnak lineáris algebrát és hasonló dolgokat tanulni? Szóval mikor fogok én oda kerülni, hogy gyorsan transzformálnom kell egy bázist vagy valami?

Büdös kurva anyját már ennek a rendszernek, amennyi időt és energiát elbaszok erre a sok szarra, simán valami aktuálisan számomra érdekes és hasznos dolgot tanulhattam volna.

az elég fontos azért

Képzelem.
>Hé, segíts már kiépíteni és üzemeltetni a vállalatirányítási rendszerünket.
>Oké
>Ja, meg közben ezt a pár egyenletet is old meg szimplex és Fourier módszerrel légyszi

nem de ami rá épül

kéne enni almát

Szerintetek megtudnék tanulni latinul önerőből?

nem

Pesszimista köcsög

de hiszen így van

>nem ért velem egyet
>PESSZIMISTA KÖCSÖG BAZMEG MIT KÉPZELSZ
a kurva anyád, csak azért sem fogsz megtanulni latinul

Akkor majd megpróbálom,azt majd kiderül

szar

PAD

Fák

kór

Jó meme
youtube.com/watch?v=QH6i3sH3Iv4

nosza mi van itten

plz give me hungarian citizenship

will cost you quite a few thousand euros, gook friend

hú de mérgesen néz ki Obama ezen a képen

gec azért van különbség a 2008-as és 2016-os Obama között

...

Nem volt forradalmi,ízléses,de még csak intelligens se,de attól még kekkentettem egyet
(Jó duplák am)

elvégre egy bangladesi papirsárkány tesztelő fórumon vagyunk nemde

Kelet magyarországi kalapszeder fűző tábla

Unatkozom baszki.
De nagyon.

mi a helyzet

jöttök csézni?

Hát semmi.
Végeztem orvosnál,azt hazajöttem.
De bazzeg nincs mit csinálni.
Ti nem posztoltok,így nincs mire reagálni.
Youtubeon nincs semmi.
Főznöm nem kell.
A tévét meg nézze az akinek hat anyja van.

Jó volt tegnap Sunn gec.

tököm az a sunn gec

ja vágom gec én most sütök majd mindjárt csirkét mert kezdek éhes lenni
aztán majd 7-8 körül elmegyek futni

ja pierdolę kurwa mać co za chujowy temat
brawo yeti

ez de jó volt

Nem.

A linalg kb az alapja a legtöbb felső informatikának, biztos lesz majd operáció kutatás órad gazdinfón, na az kő kemény linalg.

ja amúgy én se mert szar

Van és eléggé elszomorít mert egyelőre még senki se mondta el(oktatók) miért kell nekem ez és magamtól se igazán látom okát.

ha annyira érdekel kérdezd meg gec
de a legtöbb dolog amit tanítanak kelleni fog, legalábbis annyira hogy még épül rá más

>magamtól se igazán látom okát.
Ha hazaértem írok egy jó kis szöveget erről neked jó?

a többi tárgyam alapján el nem tudom képzelni mi köze van az egyenletrendszereknek, bázisoknak meg hasonló cuccoknak a szakhoz, azt leszámítva, hogy programozáshoz kellhet, de az sincs erőltetve ugye

teljesen, meg is köszönném

Akkor takarodj valami menedzserképző szakra te ostoba majom.

Aki ennyit képtelen megtanulni az ne nevezze magát semmilyen informatikusnak. Elegem van az ostoba alulművelt kódmajmokból, akik megtanulnak félig-meddig
>dzsavában
programozni egyetem alatt meg felvesznek mindenféle ostoba gazdasági tantárgyakat, majd sírnak, mert kéthetes SAP tanfolyam alatt kellene a fejükbe verni valami alap tudást, de nem szoktak hozzá, hogy egyáltalán gondolkozzanak.

Az ilyen ostoba droidoknak még van jó negyven évük, majd ha lesznek elég jó mesterséges intelligenciák, akkor mindet ki lehet irtani a gecibe.

Mehetsz kutyatápnak, amikor az algoritmus amit fel sem akarsz fogni mindent megcsinál helyetted.

pl egy baszott csomó dolognak az infóban mátrixokhoz van köze, még csak a játékfejlesztés, grafika, intelligencia fejlesztés, algoritmus kiépítés, stb-ben is.

Egy szóval se mondtam, hogy nem vagyok képes megtanulni te geci, mit pattogsz, ennyire lelkedbe gázoltam a véleményemmel, faszfej?

Amúgy meg szépen vetítesz, Java-ról max viccekben volt szó nálunk. Most végre, 5. félévtől van SAP oktatva, egy évig, már alig vártam, tele volt a tököm, hogy minden szart félévbe besűrítenek aztán ha meg is tanulod többnyire lófaszt ér.

Azt értem én, meg annyira magatól is rájöttem, hogy
>játékfejlesztés, grafika
területen tuti kell, csak nekem gazdinfósként ahhoz sok közöm nem hiszem, hogy lesz.

>intelligencia fejlesztés, algoritmus kiépítés
Ha legalább ennyit elmondtak volna órán, már jobban érteném. Bár ugye pontosan ez se mond túl sokat, de legalább el tudnék indulni és utánanézni magam.

Mi vinnyogsz itt akkor meg bazdmeg?

Egyetemre jársz, nem OKJ-s tanfolyamra. Elvárható, hogy legalább a saját kis szakmádra kapj egy elméleti alapozást. Elegem van abból, hogy folyamatosan ezt a nyivákolást kell hallanom irl is.

Ha valaki egy diplomát, még ha csak egy BSc-t vagy BA-t is meg akar szerezni az a minimum, hogy legalább ennyit elvárjanak tőle, nem pedig úgy kezeljék, mint egy betanított munkást.

Minden kreativitás nélküli alap adatbázis kezelésre és alap kódolásra AKÁRKIT meg lehet tanítani tanfolyamon.

Ha valaki programozó akar lenni, annak legalább ennyit tényleg tudnia kell.

Alapból ha tehetném nem járnék egyetemre, mert kb fele ami használható annak amit leadnak és többnyire annak is MAGAMTÓL kéne utánajárnom és tanulnom.

Én megértem, hogy "illik" tudni ennyit, az alapokat, ezt szoktam mondani én is másoknak, de én úgy érzem, hogy (most legyen a példa operációkutatás) már nem az és igazán választható lehetne, hogy akarod-e.

>Ha valaki programozó akar lenni, annak legalább ennyit tényleg tudnia kell.
Még mindig gazdaságinformatikusról van szó és nem programozóról. Ha arról lenne, akkor teljesen megérteném.

nem értem

Én komolyan nem értem mi a problémád. Ez egy alapszak. Nagyon sok mindent lehet, hogy pont te nem fogsz hasznosítani, nagyon sok mindent még ehhez nyilvánvalóan neked kell megtanulnod, ha csak mész rögtön dolgozni.

De tudod, hogy hány ember jön rá 5-10 év múlva, hogy jó-jó de neki ez is kellene majd. Meg most már ez is érdekes.

És harmincévesen már nem állhatsz neki matekozni, meg megérteni az alapokat. Hidd el, hogy ezeket a dolgokat úgy választják ki, hogy később is, te majd nyugodtan építkezhetsz rájuk, fejlődhetsz együtt az iparággal és a saját új igényeiddel.

Nem kellene lesöpörni azzal, hogy úgysem fogod hasznosítani, mert nem avarkori történelmet tanítanak, hanem adnak egy perspektívát, egy olyan alapot, amire te magad bármikor építkezhetsz.

Akinek ez nem jön be, az tényleg csak legyen autodidakta, irakozzon be valami alap tanfolyamra és próbálkozzon úgy. De nem hinném, hogy te egyáltalán komolyan gondolod ezt és nem csak feleslegesen keseregsz.

Csak túl sokat ittam

Harminc évesen, sőt már valsz 5 év múlva semmire se fogok emlékezni lévén én már most alig emlékszem az elmúlt 2 évre és azok anyagára. Maximum amik érdekeltek, mentek és komolyan vettem őket.
>És harmincévesen már nem állhatsz neki matekozni, meg megérteni az alapokat.
Miért is?


Amúgy én tökre megértem mondom, tanítsák és tanulja aki akarja, de az én torkomon ne nyomják már le ha nem érdekel ez a terület a szakmában hanem a másikra mennék rá inkább.
Ez olyasmi mint középsuliban, a gyerek bent van 7-8 órát már, mert annyi sok "alaptudást" kell tanulnia, aztán annak ha a negyede érdekli és lesz hasznos számára talán.

Na meg tökre örülök, hogy eljöttem egyetemre középsuliból azzal a reménnyel, hogy végre nem irodalmat meg ilyen butaságokkal szórakozok majd, hanem végre hasznos dolgora tanítanak meg amit aktuálisan munkában használhatok és akkor rájövök, hogy
>hanem adnak egy perspektívát, egy olyan alapot, amire te magad bármikor építkezhetsz
meg még meg se tanítják rendesen a dolgokat többnyire.

>De nem hinném, hogy te egyáltalán komolyan gondolod ezt és nem csak feleslegesen keseregsz.
Mondhatni. Igazából négy éve lassan azon gondolkozok, hogy mit akarok kezdeni, itt is csak azért vagyok és tanulom, mert ebből megtudok majd élni biztosan és kevésbé szarom le mint bármi mást, de egyáltalán nem szeretem.

Na szóval haza értem.

Annak amit tanulsz nagy részét valószínűleg nem fogod egy az egyben úgy hasznosítani. De az egyetem alatt megtanulsz nagy mennyiségű tudás anyagot viszonylag rövid idő alatt megérteni, felfogni. Ez majd jól jön amikor be kell illeszkedni új munkahelyen, ha programozásnál maradunk, nem taníthatnak meg minden frameworköt, nyelvet, fejlesztési módszert az egyetemen, de így könnyebb lesz gyorsan magadévá tenni az új információt.
Másodsorban, a munkaadó nem fogja minden egyetem képzését végignyálazni, hogy itt most éppen mit tanítanak. Hanem tudja, hogy egy egyetem elvégzéséhez kellennek bizonyos tulajdonságok amik a megbízható munkavégzőz jellemzik, (pl.: kitartás, monotonitás bírása, minimális feltételezett intelligencia)ezek nincsenek meg mindenkiben. Ezért egy diploma remek az alapból alkalmatlan jelentkezők szűrésére. Viszont, hogy ez a tulajdonsága meglegyen a képzésnek bele kell rakni, néhány "felesleges" tárgyat is.
Harmadik, sohasem tudhatod, hogy mit hoz a jövő. Pont ma olvastam egy programozó csávó írását, hogy milyen egyetemi, matekos tudás kellet a problémája megoldásához.

mi ez a sok olvashatatlanul hosszú gecisfasz

Ezzel úgy egyet is értek, de engem igazából az akasztott ki, hogy gazdinfosként kell olyan dolgot tanulnom, ami a _programozáshoz_ és annak is csak egy területéhez alap.

Arra meg, hogy az egyetem mit tanít meg a munkahely mit kér azt tudom mondani, hogy voltam egy konferencián még egy féléve, ott volt szó arról, hogy az egyetemek hány évvel le vannak csúszva az aktuálisan igényelt/használt technológiák és stb tanításával.
Dunaújvároson például úgy csinálták már meg(gazdinfon), hogy különböző cégek segítségével átalakították a tantervet, hogy mire a hallgató végez, olyan tudása legyen amivel rögtön fel is veszik. Plusz ha jól emlékszem, adott vizsgákon akár cégtől is bent lehet valaki és ha olyan volt a teljesítmény egy névjegykártya is landol a hallgatónál a jegy mellett.

>Névjegykártya
Rosszul hangzik

>nem irodalmat meg ilyen butaságokkal szórakozok
nem a lineáris algebrát kéne a torokdon lenyomni peti

rák

Ja,a faszt kéne XD

hekes mekes uigozel
az a szep az a szep
akinek a szeme kek

de a bsc/ba képzés lényege pont az, hogy egy "széles" alapot ad, a mester képzés jobban fokuszál, ha meg szakmát akarsz tanulni mennyél okjra, nem rossz azoknak sem a minősége, és ott tényleg 100% a munkahelyre készítenek fel

heló heló

heló szijazdog

szijaszdog heló én tsak a bizsdit kerezsem

itten vaty-e bizsdi

heló

Ez egy nagyon szar memé.

Há' sajnos harmadik évet kezdem, jövőre elvileg be is fejezem, mostmár nem hagyom itt.

nem értem

Újbuzi

hogyhogy?

mert nem érted a memét
(Ez a "hogyhogy?" mém kurva szar)

hát megbaszhatod ez biztos valami szar turulos vagy mi a tököm volt azelőtt hülyeség persze hogy nem ismerem mert szánt szándékkal kerültem és kerülöm ezeket az oldalakat

Mégis itt vagy

itt és nem a turulon
én is ezt mondom

na milyen volt a egyetem?

majd csak jövőhéten kezdődik :^)

nekem is igazából, azért kérdezem

4 órám lett volna de csak egy volt megtartva, meg egy másikból még 20 perc

ja és úgy hogy szóltak előre, vagy kibasztak egy cetlit az ajtóra hogy hiába jöttél be hülyegyerek?

szoktak emailt küldeni ha elmarad

akkor az rendben van

zene

jövő pénteken lesznek az első óráim
csupa olyan fos, köze nincs ahhoz, amivel foglalkozom
de várom

mivel foglalkozol?

nem mondom meg, mert onnan egy google-keresés lenne a nevem :)

Eddig jó
Mai nap eljutottam oda hogy végre megnéztem a mintatantervet