/tr/

miray songün edisyonu

Other urls found in this thread:

instagram.com/heiwajima.miru/
youtu.be/3-Lrr26b4KA
twitter.com/presidentaz.
meydan.tv/az/site/politics/17087/
youtube.com/watch?v=-hj8TAvofr4
youtube.com/watch?v=UAgQtyYOWv4
youtube.com/watch?v=WLWvXXpj8Kg
twitter.com/AnonBabble

instagram.com/heiwajima.miru/

...

didemin koltuk altı terlerini pipetle içmek istiyorum

...

t*rklerden nerfret ediyorum

aLL*H varsa bana yardım etsin

...

aLL*H benden nefret ediyor

...

nerden türüyo bunlar nasıl analar doğuruyo bunları kim sosyal hayata sokup görevlendiriyo anlamak MÜMKÜN DEĞİL

bende nefret ediyorum moRuq hemde ölesiye

t*rk PİÇLERİ

...

ensonhaber.com/bingole-sehit-atesi-dustu-2016-09-07.html
ohhhhh vur gerilla vur t*rk piçlerinin leşini tabutlan gönder memleketlerine ohhhhhhhh

Are pale skinned girls so rare in T*rkey everyone goes crazy whenever someone finds one on the internet and won't stop posting them here?

makyajsız çok boş görünüyor yb.h

Kendime bir daha şans diliyorum
Mutluluk istiyor aşk istiyorum
Bak aşk diyorum yanaş diyorum
Kime diyorum

-Dadaloğlu

he is just one dumb mongol loving anatolian that spams every mongloid girl he found. he wish his mother was fucked by a turkic man everyday

Gel gel gel gel çok özledim
Gel gel gel çok çaresizim
Gel gel gel böyle bitmesin
Gel gel gel

-Nedim

ş*hİT'ler ÖLDÜ mOrUq (O YEEEEEEE)
VATAN BÖLÜNDÜ MoRuQ
BURASI t*rk*y*(KüRDiSTaN) mORuQ
ANASI DA SİKİLDİ mOrUQ

ş*hİT karısınn ağzınamı sıçsam yoksa ş*hİT mezarınamı

Sup Forums olmasaydı nerede tabu yıkacaktık

sarı humma desen yeterdi hocam :DD

Gezdim seni sokak sokak
Valla yok hesap kitap
İçimde avaz avaz yan yan yan benimle
Uzun yola gider gibi
Bakma öyle yüzüme
Aman can cazım etme

-Şah İsmail Hatai

ALTIMA PIRTLADIM SANMIŞTIM MEĞERSE ZORTLAMIŞIM

mizmizlanarak ve hayatinizdan sikayet ederek hicbir seyi degistiremezsiniz.
hepimizin korkulari kadar hareket alani var. ve cesaret edemeyecegimizi dusundugunuz seyleri yapmadan gecirdigimiz her gun, cesaret ettikten sonra kayip bir zaman parcasi gibi gorunse de, aslinda bir butunun parcasi.
yani pismanlik diye bir sey yok esasen.
siz isterseniz olur, olmuyorsa; yeterince istemiyorsunuzdur aslinda.
birinin veya bir seyin sizi gelip kurtarmasini bekliyorsaniz; o is yaş.
kendinizden baska careniz yok...

WAİFUM 5 AYDIR FACEBOOKA RESMİNİ ATMIYO REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

>WAİFUM
literal olarak kim?

cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan rize cumhuriyet meydanı’nda gerçekleştirilen toplu açılış töreninde konuştı. erdoğan burada oğlu bilal erdoğan’ın harvard üniversitesi’nde yüksek lisans yapmasına ilişkin, “erkek evladım da okuyamadı. yüksek puan almasına rağmen katsayıya takıldı. o da gitti amerika’da lisans eğitimini aldı, harvard’da masterini bitirdi. niye, bunlar kıskanıyorlar. mesele bu” dedi.

kasiyer waifum migrosta çalışıyor her gün görmeye gelirdim ama artık yok ;_;

yapmış olduğum taşıma şekli.

annesi de böyle tutuyor diyenlere kızanlara cevabım.

benim yavruların annesi trafik kazasında ölünce bende bunlar kendilerini öksüz yetim terkedilmiş hissetmesin diye çocuk aklımla enselerinden tutup gezdirdim dedem görene kadar.

dedem kızdı çünkü yavruları anneleri gibi enselerinden ağzımla tutuyordum. acısa ağlarlardı.

...

liselerarası basketbol maçında atatürk lisesi-süleyman çakır lisesi karşılaşmaktadır ve salon iki okul ogrencileri tarafından hınca hınc doldurulmustur. karşılıklı tezahuratlar, bir sure sonra karşılklı atışmalara ve gerilimli tezahuratlara dönmüştür.
polis ve guvenlik ekipleri ,birden suleyman çakır lisesi tarafına, kafa göz cop allah ne verdiyse dalmıştır.
olayın şokunu atlatamayan suleyman çakır lisesi ögrencisi;
hem sopa yiyip hem de kendisine vuran polise sormaktadir : "abi noldu ya niye daldınız niye vuruyorsunuz ?"
polis de, hem acımazsızca vurmakta, hem de cevap vermektedir "s.kilmiş atatürk diye bağırıyorsunuz olm"

cinsel seks teklifinde bulunmayı denediniz mi?

y-yok sevgilisi döver beni

youtu.be/3-Lrr26b4KA

>türk piçleri
>diyarbakırlı hikoyu postluyor

otizim level:kemal

>post random pretty turkish girl who happens to have pale skin (most do)
>shitskin mexican chimps out

hahahaha

Alphan bu kadar zamandan sonra neden hala yeniibne gibi davranıyorsun hocam?

Why does /tr/ has so few people?

şitposters galore

...

Is she mongol

öldüüm amq ahahahaaa

coxtan anele gülmedim

hademe yanıyor :D

tirad ölür şimdi

Beyler ben sıçtım ben mahv oldum. Ben şok ben abort. Beyler bu hükümetin ben amına koyim. Yani 50 qepik ekmek. Sigara yok. Bildiyin yok. Ülkede bildiyin mallaşma gidiyor . Karabah zaten gitti. Her şey pahalı. Ülkede her kes ayaklanıyor. Görünmüyor ama hiss ediyorum. Beyler benı burdan kuratrın.
SADECE
BU OLUYOR

Aynı burdaki gibi :^)

söndürdüm
daha gülmex istemiyorum amq garnim agirdi bundan

ohhh sonunda trabzondan kurtuluyorum

>Ülkede her kes ayaklanıyor
nasıl yani? kutuplaşma mı var? neye karşı ayaklanıyorlar?
>sigara
kesinlikle yoz

>karabağ elden gidiyor.
WAKE ME UP INSIDE.
Sikecem suriyeyi neden ermenistana girmiyoruz?

bu kızcağıza nasıl kıymışlarda çalıştırmışlar bu tiple yapması gereken zengin bir berkecan bulup parasını ezmek olmalıydı yazık

Kutuplaşma dedikde öyle deyil. Yani sağcı solcu deyil. Aliveyler ve milli meclis karşı biz.
Karabağ biliyormusun yine almıyoruz. Çünkü Aliyevler diyor ki "Bize oy verin biz burayı alarız ya". Almıyorlar. Bu üzücü. Yani çok üzücü

*yine deyil niçin

>Aliyev

beni azeri politikalarıyla ilgili kırmızı hapla user.
Kimdir bu aliyev?Şu sizin deli olan başbakanmı?twitter.com/presidentaz.
Neden vatanını milletini korumuyor bu orospu çocuğu?

Bu çok uzun bir şey olucak qumqi. Anlayamaxın sen

o user değilim ama ben de aynı şeyleri güzel kasiyer gördüğümde düşünüyorum
>avm'de güzel bir kasiyer gör
>bu kadar güzel bir kız nasıl kasiyer olabilir, istese manken bile olabilirdi
>televizyondaki mankenleri gör
>amına koduğum orospuları para kazanmak için tek yaptıkları şey götlerini açıp podyumda yürümeleri, böyle dünyanın adaletini sikeyim
muhalefetten ümit var mı? aliyev dışında ne gibi alternatifleriniz var?
ve aynen azerbaycan politikası hakkında bir bok bilmiyorum kırmızı hapa ihtiyacımız var

Basitçe bir üzerinden geç işte, kim azerbeycanda iktidar, ne kadar güce sahipler, ideolojileri ne.
Muhalefet kim onlar neye inanıyorlar,savaş nereye gidiyor ve büyük şehirlerdeki vatandaş savaştan ne kadar rahatsız oluyor?

>Anlayamazsın sen
Hocam ayıp oluyor hepimiz arkadaşız burda,kürtler hariç

azeri değil bu kamal mq

>qumqi
kamal? :D

>götümü yaktı öyleyse kamal
aX bE t*rk piçi

şişko göt aradığı ilgiyi bugün bulamamış AHAHAHAH
çaresizce azerbaycan proksi bulmalıyum ilgü görmelüyüm AHAHAHAH zavallı ya zavallı

Siz de keriz gibi ilgi vermişsiniz.

Ben sana herşeyi baştan anlatıyorum. Her şey 1918de başladı. Azerbaycan Erm*nilerin bize yaptığı soykırım ağırdı. 28 maısda biz bolşevik er*eni ve ingilizleri Bakü savaşında yenmişdik.
Bu ülke Dogunun gorduyu en muhtesem ülkeydi. 23 ay sonra bolşevik bizi yendiler ve biz SSCB katıldık. Biz sabrla kurtuluşumuz bekliyorduk. Lenin Stalin ağzımıza şıçmışdı. 1978de Haydar Aliyev geldi. Dediki size kurtulus vericem. Vermedi piç. 1990da Bakü faciası yarandı. 137 kişi öldü. Bu piç hiç bir şey yapmadı. 1991 de ise SSCB dağıldı ve biz kurulduk. Şimdi her bir yer diyorki bizi haydar kurtardi. Sonra Karabah savaşı başladı. Bizim hiç bir şeyimiz yok. Ve biz yeniliyoz. Elçibey geldi. Bizi kurtaracakdi.Haydar geldi içine etdi. Savaşı yenildik. Sonra 1994 "astın antlaşmasını" imzaladı. Buna göre petrolün 80 faizi Avrupaya gidecek. Sonra bütün muhalofleri susdurdu. Hey yere kendi heykeli koydu. Memmed emin Rasulzadeni unutdurdu 1918 devletimiz kuran adamı. 2003 öldü. Onun yerine ilham aliyev geldi. Her şey boka sardı. Ülkede muhalifleri susdurdu ve hatra hapise attı. İnflasyon geldi 2015de. Her şey boka yine sardı. Milli melcis bilmiyor sagcl ve solcu ne. Siyaset uğrasan hapse gidiyor ve millet koruyor. İşte ayaklanma dediyim şey bu. Rüşvet, monarşi , milletin mallaşması. Bunun sonu çok kötü olucak

Samimilik yok yani öylemi. Bizde kamal yok

İktidar monarşilik kurmuş. Rüşvet çalmarlar petrol satmalar. Gözleri o kadar pis acki şimdi muhalifleri fetöcu diyib hapise atiyorlar

Muhalifler kim peki?
>Fetöcü deyip
What the blyat

Muhalifler çok
Müsavat- solcular işte. Çok soz yok
AXCP- aşırı sagcılar. Elçibeyin kurdugu partiya
Nida-işte anarhistler.
Bu arada iktidsrın partisi YAP

Azeri kardeşim bana bir sorunun cevabını net ve tarafsız olarak vermeni istiyorum. İrandaki Azeriler de Türk mü yani kendilerini Türk olarak görüyorlar mı? Internette bir kitle sürekli olarak onlar Türk değil onlar Iranid onlar Türkçe bilmiyolar Farsçanın Azeri lehçesini konuşuyolar filan diyolarlar. İranlı Azerilerle sizin aranızdaki bağ nedir? Onlar size nasıl bakıyor siz onlara nasıl bakıyorsunuz? Benim Türkiyede tanıdığım, üniversitedeki Azeriler tam tersini söylüyolar ama ben bide senin fikirlerini duymak istirem.

Cosplayers were made for Turk cock.

Twatface?

Vallahi billahi
meydan.tv/az/site/politics/17087/

Do NOT be mean to Anzu, please.

özür dilerim hocam proxy ibnesi sandık
durum anlattığın gibiyse kötüymüş. aliyevin o kadar kötü olduğunu bilmiyordum
>Elçibey
based bir kişilik olduğunu duymuştum

>Internette bir kitle sürekli olarak onlar Türk değil onlar

youtube.com/watch?v=-hj8TAvofr4

Relax lad,twatface is a regular user here.
Also why do you like that living corpse?

Birincisi onlar bizden daha veterperverler. Biz Rus imperyasinin içinde olarken ve sesizce duraken onlar savşıyordu. Onlar hala miting yapıryorlar. Benim onlarla karşı büyük hürmetim var

Bizim azerilerle ilgili duyduğumuz çok bir şey yok, karabağ savaşı başladığında birkaç gün bayağı detaylı haberler gösterdi ama sonra dikkat yine suriyeye dağıldı.
Benim aliyev ile ilgili bu güne kadar bildiğim tek şey kendisinin bir banter master'ı olmasıydı

She's very cute and petite. Wouldn't you a Anzu?

Savaşda ermüniler çocuk koca kadın demeden öldüryordu. 10.000 şehidmiz vardi

O öyleydi. Bildiyin Hitler ta kendisi. Azerbsycanı yeniden kuracaldi yapamadı. Ruhun şad olsun komandir

WTF is that?

Not really.
She looks sick.As in unhealthy.,

Sence neden erdog karabağa destek yollayabilecek iken suriyeye daha çok askeri ve diplomatik ağırlık uyguluyor?Aliyev ile ilişkileri ne?

Beyler hadi iyi geceler

i see a lot of advertisements of terrorist organisations in france
you make terrorists seem like "freedom fighters"
if you get sympathy from one side, you lose it from other side
anzu's body is not even capable of having a baby so what's the point? why would anyone find her sexy?
iyi geceler hocam

Everyone in here thinks French people are not having bath and eating snail all the time.

Iyi geceler

fetöcüleri hafife alma
Azərbaycan Silahlı Qüvvələri Başkanlarından birisi fetöcüymüş. hangisi olduğunu bilmiyorum

Onun erdo gibi piç olması gibiyse evet. O diyorki HURR DURR TÜRKLER BİZİM KARDŞİMİZ PLZGİBSMEDAT

İyi geceler bebiş

bu orospudan nefret ediyorum ama kaydettim

France houses kurd and commie terrorists.
Not only that, but your government openly allows these terrorist groups to brainwash and convert the diaspora in france to join them.

Im surprised its not 5%

Never forget french occupation

Memleketin güzel gamer kız açığınıda birinin kapatması lazım. Beni acayip *cringe* etmesine rağmen bence dozkandan iyidir.

>dozkan
ımmh hatırlattın da...

iyi geceler balım.
Umarım yarın daha güzel bir ülkeye uyanırsın

youtube.com/watch?v=UAgQtyYOWv4

WTF is that?

youtube.com/watch?v=WLWvXXpj8Kg