/polska/

edycja prawidłowego traktowania kobiet i dzieci

Other urls found in this thread:

webmshare.com/8xjEg
youtube.com/watch?v=NcMAWuAFdp0&t=7m
pokazywarka.pl/8urb23/
wyslij-plik.pl/pokaz/898286---4ccq.html
shinto.nl/
twitter.com/SFWRedditGifs

/balt/

>katolicyzm

>nie miej podstaw socjologii
>nie wiedz ze jak baby sie ruchaja to zaburza sie cale spoleczenstwo
nawet mi was nie szkoda

A co ci przeszkadza że się pan z panem gzi

annej

Dobrze powiedziane panie inteligencie, mam nadzieję że planuje pan serię wykładów na UW żeby to wszystkim wytłumaczyć i przełożyć

>studentka zadaje pytanie
>"A kiedy pan ostatnio uprawiał seks?"
>kurtyna

XDDDDDD

źródło: mój odbyt. to kraje protestanckie przodują w promocji pedalstwa.

>sugerowanie, że dożyjesz załamania społeczeństwa

może jeszcze się martwisz o przyszłe pokolenia, żeby cała ta twoja rozległa wiedza się nie zmarnowała?

...

>miej 180 iq
>baba i tak wyrucha miesniaka bo ma to w genach
>bo przyroda nie zmieni jej w tysiac lat
>trzeba dzisiatek tysiecy jak nie wiecej
>za tysiac lat jak bedziemy miec bardziej rozwiniete spoleczenstwo
>latajace auta
>i tak wyrucha miesniaka

>ta kontrola obrażeń

>sugeowanie ze rzym nie upadl bo babki jebaly niewolnikow i barbarzyńców zamiast patrycjuszy

Ojoj, jaki poszkodowany biedny inteligencik XDDD

Nie jestem poszkodowany. Moge miec kazda. Jestem przystojny i zabawny w przeciwienstwie do cb

raczej twoje statystyki z dupy. kazdy wie, ze protestanci to degeneraci

webmshare.com/8xjEg

>dziewczyna nie daje chłopakowi
haha, jaki cuck, sugerowanie że kiedyś dostanie
>dziewczyna daje swojemu chłopakowi
degeneracja! zaburzone społeczeństwo! a gdzie ślub?!

taki wygląd anoństwa

psy jebane, wiedzialem ze nie zrozumiecie. Czego ja sie spodziewalem po polaczkach

>kraje mają religię w dzisiejszym społeczeństwie zachodnim
najlepszy mem
>bądź katolem
>katolewaki w ameryce bawią się w sjw komunistów
>ale muh szwecja xddd

po raz 10 wiedze te tabelke i nadal nie wiem skąd są te dane. najsmieszniejsze jest to ze probujesz udowodnic generacje katolicyzmu, a to wlasnie protestancji odpowiadaja glownie za refugees welcome

Ja pierdole, dzisiaj w gimbazie koledzy kurwili się nagminnie chanmową - papieże, kremówki, jebanie czajki, jeden drugiego nazwał spermiarzem.

inb4 gimbus podwiek - infiltrator here

>probujesz udowodnic generacje katolicyzmu

Kolega zbierze swój intelekt do kupy.

mode rozpierdalaj podwieka

>jebanie czajki
co to znaczy?

>>>wykop

że są wśród nas ornitofile

Ahh to ta wspaniała polska młodzież.

Chcę ruchać łódki

>kraje zachodu europy sto lat temu były protestanckie
>teraz to nawet prawicowe partie są tam ateistyczne
>tak na marginesie to dobry argument dla rozdziału państwa od kościoła bo kościoły państwowe marnie skończyły w zateizowanych społeczeństwach
>chuj że ateizacja ma związek z komunistyczną rewolucją kulturową lat 60-tych
>chuj że tak samo dotknęła zachodnie kraje katolickie jak francja, austria czy hiszpania
>chuj że setki milionów protestantów należą do kościołów kompletnie niezwiązanych z państwowością
>i tak trzeba wszystko zwalić na nich bo przecież muj ebiński kościułek jest bez wad tak jak ksiądz na kazaniu powiedział

co

CO

Mmm...

chce ruchac auta

pierdolisz az głowa boli
>kraje zachodu europy sto lat temu były protestanckie
co to ma do rzeczy.
>teraz to nawet prawicowe partie są tam ateistyczne
a które parte są religijne? jezeli mówisz o odejsciu od powoływania się na religie to wlasnie ateizm jest tam gdzie był protestantyzm
>tak na marginesie to dobry argument dla rozdziału państwa od kościoła bo kościoły państwowe marnie skończyły w zateizowanych społeczeństwach
o kurwa. popatrz jak mocny koscioł jest w anglii czy panstwach skandynawskich, a jaki w polsce.
>chuj że tak samo dotknęła zachodnie kraje katolickie jak francja, austria czy hiszpania
kazde panstwo inne z inna historią. w hiszpani kosciol dojebany przez romans z franko. francja przez rewolucje, austria wplyw niemiec i wojny.
>chuj że setki milionów protestantów należą do kościołów kompletnie niezwiązanych z państwowością
no i? co to kurwa ma do rzeczy?
>i tak trzeba wszystko zwalić na nich bo przecież muj ebiński kościułek jest bez wad tak jak ksiądz na kazaniu powiedział
protestanci na najwieksze smiecie na kuli ziemskiej. to taka religia to by chcieli a troche by nie chcieli. dla tych co by chcieli religie, ale bez ograniczen. bardziej szanuje ateistow bo przynajmniej nie okłamują samych siebie. protestanci to rak

Puscilbys?

Elfen Lied ssie, danonie.

Nie rozumiem tego memu
>JEŻELI JESZ KEBABA TO MUSISZ LUBIEĆ MUZUŁMANÓW!
To jest pierdolone jedzenie, każdy na tej planecie może zrobić jedzenie które jest popularne w danej kulturze. Kebab to danie które stało się popularne, bo jest tani i smaczne a nie dlatego że ludzie lubią muzułmanów. Nie potrzeba muzułmana żeby kebsa zrobić, tak samo jak nie potrzeba Polaka żeby zrobić pierogi czy bigos.

zawsze mnie denerwowały te różowe mięśnie w odciętych kończynach

mem jest inny. jak jesz kebaba u muslima to go osiedlasz

debilu co ja ci mam kurwa tłumaczyć jak już dałem wystarczająco dużo przykładów na to że jesteś debilem i nic nie rozumiesz
dalej pierdol na tematy na które się nie znasz, chodź sobie do kościułka co tydzień bo przecież o to chodzi, a nie o to żeby swoją wiarę reprezentować moralnym życiem
i potem się nie dziw że polskie kobiety to kurwy a faceci mają na wszystko wyjebane bo do tego to prowadzi

NOWY DŻO DŻO JUŻ JESTTTTTTT.

ehh anoni, boli mnie dupa

>pierdolisz
>o kurwa
>dojebany
>kurwa

Wcale nie degeneracja.

>najwieksze smiecie na kuli ziemskiej
>rak

Kolega zbierze swoją miłość bliźniego do kupy, bo na razie to tak broni katolickiego Kościoła, że ja nie chcę mieć z tą subkulturą do czynienia w ogóle.

ech anoni moja kruszynka z liceum wrzuciła słodkie zdięcie na fejsbunia aż mi się przykro w środku zrobiło

Hurr durr polaczki ze anime dla dzieciaczkow, a puscilbys dziecku mirai nikki? Chyba by ciebie pogielo. Albo ze nie ma glebi. Pamietam jeszcze jak plakalem na angel beats albo clannad. Anime porusza bardzo glebokie tematy których głupie polaczki cebulaczki nie zrozumieja. Widzieliscie chociaz Tokyo Ghoul? Arcydzieło. Pokażcie mi jakas polska ksiazke ktora chociaz liznela tematyke poruszona w tym anime.
Nawet mi was nie zal

>blondyna
>jasne oczy
>loli
brał bym jedyna opcja żeby mieć virgin gf to złapać jak idą do gimnazjum bo już wtedy cześć z nich traci dziewictwo.

ty smieciu jebany, a co ty chcesz udowodnic. ze protestanci są mniej zdegenerowani od katalików? jakim trzeba byc debilem, zeby w to wierzyc? ty kurwa kpisz - protestantyzm to oaza gówna na tym swiecie obok muzułmanów i zydów.

a wiedziałem, jebany zyd, protestant albo ateista. od razu wyczuje śmiecia. poznałem po tekscie o milosci blizniego. czekam na cytat z bibli i słowa franciszka, ty szmato

Beata abdykuje z przeciągu 14 dni. Róbcie screenshoty

...

>słowa franciszka
twój papież nie mój
podobno nieomylny, tak twój kościół powiedział
debilu

kurwa ucielo a takie zabawne bylo hehehe

Spokojnie zwierzu

Świat bez religii będzie lepszym światem. Już wkrótce kochani. BWAHAHAHAHAHA

ale piecze śmiecia. ty kurwo na kilometr wyczuje gówno. bym cie w łapy dostał to bym zajebał, pilnuje swojego nosa jebany zydzie.

>nie badz lolitkaninem pod wezwaniem chinatsu
>nie mieszkaj w loli housie
>nie jedz omurice zrobionego przez lolitki
>nie spiewaj litanii do lolitek

Ty w ogóle wiesz o czym ty do mnie mowisz? Anime mnie zmienilo. Zaczalem żyć. Oglądałes kiedys SAO? Nawet pewnie nie wiesz co to Toradora. Pewnie polaczek oglada plebanie i mysli ze kulturka.
Nie pozdrawiam

Ugabuga?

>zyd, protestant albo ateista

Pudło, pudło i pudło. Ja jestem ten user, co się kręci koło shinto. Ale w sumie ciekawa riposta, prawdziwy katolik, jak wiadomo, bliźniego nie kocha i nie szanuje.

>mirai nikki
>Tokyo Ghoul
>SAO
przynęta

Pewnie nawet nie wiesz co to szalenstwo. Czasami sobie wyobrazam jak skrecam karki ludziom jak ide po chodniku. Ty wiesz w ogóle co to znaczy? Nawet bys nie wiedzial ze cie zabilem. Jeden ruch reka. Nie zadzieraj z psychopata bo ja sie akurat nad toba nie zlituje

>papaj był łibem
kisnę

youtube.com/watch?v=NcMAWuAFdp0&t=7m

Jesteś dobrym współczującym człowiekiem. Na 100%

>shinto
dosłownie memiczna religia. nic nie ma do niej, ale nie wpierdalaj sie w rzeczy , o ktorych nie masz pojęcia
>bliźniego
wiesz co to znaczy. nie kazdy jak chciałbys myslec, ale ktos bliski. w kazdym razie nie zyd, atesista ani protestant

Nie zadzieraj ze mna czlowieku! Nawet nie wiesz przez co przeszedlem zeby stac sie taki jaki jestem. Zgniote cie jak mrowke. Nie mam uczuć. Dla mnie istnieje tylko pustka i uwierz mi, nie chce jej zobaczyc

pokazywarka.pl/8urb23/
Co ten polski Eric Clapton znów odjebał

>powoli obdzieram cie z skóry
>nasłuchuje twoich jęków
>oblizuje nóż
>wbijam go pomiedzy twoje zebra
Nadal myslisz ze to zart!!!!!!!!???????

Ja też taki byłem. Ale trafiłem na Księgę Duchów Allana Kardeca i zrozumiałem że zawsze jest czas na zmianę i do tego niepotrzebny jest żaden kościół, żadna religia.
Jak chcesz to przeczytaj:
wyslij-plik.pl/pokaz/898286---4ccq.html

nie wiem, ale już mi stoi.
Musisz wziąć odpowiedzialność.

Ale shinto to jest religia etniczna. Musiałbys byc japońcem żeby ją wyznawać. Tak samo jak musisz być żydem żeby wyznawać judaizm. Inaczej jestes po prostu ZJEBEM.

lol

>memiczna religia

Czy religia, to w ogóle można dyskutować. Zlepek kultów.

>ktos bliski. w kazdym razie nie zyd, atesista ani protestant

Z protestantem to siejesz zgorszenie; ogarnij się wreszcie. Z ateistą mógłbym się zgodzić, bo to typy ludzkie niespecjalnie interesujące, gdyby ateistą nie był niejaki Lem, którego oczywiście nigdy w ręku nie miałeś. Z żydem to ręce opadają, bo wychodzi, że połowę postaci biblijnych, patriarchów, sędziów, królów i proroków Izraela, spuszczasz w klozecie. Ty z nimi w Niebie obcował będziesz, zakładając w ogóle, że Król Żydowski się przyzna do ciebie przed swoim Ojcem.

Boga nie ma! Istnieje tylko pustka mego serca i ciepło twojej krwi. Udaje wszystkie uczucia. Potrafie byc najmilsza osoba jaka spotkasz ale z drugiej strony zerka na cb psychopata bez uczuć. Nie chcesz zeby na cb zapolowal!!!

>8899
bardzo ładnie pan zaprezentował numerki

Ale jaki związek, kościelny czy cywilny?

Twoje też niczego sobie żbsz

Nawet nie wiesz z kim rozmawiasz człowieku. Jestem bestią, szatanem, diabłem. Potrafie jednym slowem niszczyc przyjaznie albo sprawic zeby ktos sie we mnie zakochal, ale ja sie nigdy nie zakocham. Dla mnie istnieje tylko pustka

No nie wiem. Jacyś Holendrzy się wyświęcili na kannushich, tak ze trzydzieści-czterdzieści lat temu. Chram niby prowadzą.

shinto.nl/

humanistyczny :^)

Tak jakbym czytał siebie. Kiedyś wyrośniesz z tego :)

a potrafisz dać ekstazę jednym dotknięciem języka?

>"wyznawcy szintoizmu"
>nie są nawet poddanymi potomka Amaterasu
to jest właśnie przykład tzw. zjebów

Nie da sie wyrosnac z bycia psychopata. Przede mna sciele sie tylko trup. Chce zabijac a ty jestes dobrym celem
I CO SOBIE MYSLISZ?! ZE SIE NIE BOISZ? Jeszcze tej nocy bedziesz drżał ze strachu przede mną. Najpierw zabije ci mame a potem wbije nóz w twoje serce i bede obserwowal jak oddajesz ostatni dech!

...

ehhhh anony czuję jak nadzieja we mnie umiera

Nie urodziłeś się psychopatą i nie umrzesz jako psychopata. Tyle mogę Ci powiedzieć.

boję się, że rozdziewiczysz mi boipusię

odpierdol sie od dzieci psycholu, boże jak ty mnie wkurwiasz -.-

lol

hey poland how many euro bucks do I need to spend a year comfortably in a decent area*??

zero if you can suck dicks well enough

wowik nie odpierdala ci już od tego tindera?

jak wale konia tylko do loli to jest patriotom?

I co myslisz ze te slowa cos zmienia? Zabilbym cie i nie poczulbym nawet jednego uczucia. Jestem zimny i opanowany. Nie ma niczego co by mnie zatrzymalo wiec nie bedziesz to ty!
Az tak chcesz umrzec?

elo którego z was pobili w tramwaju co

juz mam tik ze sie patrze na tablet bo mi sie wydaje ze cos mrugło

Gdybyś był zimny i opanowany to byś mi w ogóle nie odpowiadał. A tak to wylewasz swoje żale jaki to jesteś zły i oczekujesz gwiazdki z nieba. Taka prawda.

>potomek Amaterasu

On się tego wyparł. Inna sprawa, czy bardziej musiał, czy bardziej chciał, a jeszcze inna, co sami Japończycy myślą o tym naprawdę, bo obecnie są uczeni frazy o Narodowym Ojcu Japonii i z zachowaniem grzeczności niczego innego z nich nie wyciśniesz.

Ale co do pochodzenia od bogów japońskich to można kombinować. Pierwsze potomstwo Izanagiego i Izanami było kalekie i oni puścili je w łódce na ocean. Czort wie, dokąd te dzieci dopłynłęły, kto się nimi zaopiekował i komu/czemu one dały początek w szerokim świecie, o czym Japończycy rodowici oczywiście nie wiedzą. :^)

Nawet bys nie wiedzia ze cie przytuilem. No, i co zrobisz? Zadzwonisz na policje? Przeciez cie nie odprzytule!

czy jezyki to polskie ciastka bo w sumie dobre sa ale jak niepolskie to przestane kupowac