/polska/

Edycja wstawać chuje

Other urls found in this thread:

wiadomosci.onet.pl/wroclaw/wroclaw-tak-wyglada-szkielet-stefana-nosorozca-sprzed-100-tys-lat/4kweyz
youtube.com/watch?v=2p5iMtIO_e4
japantimes.co.jp/news/2016/09/10/national/social-issues/fathers-25-year-battle-reclusive-son/
twitter.com/NSFWRedditGif

troche ryzykowne robienie nowego, ale tamten troche zjebał tytuł, wiec przymykam oko

dzień dobry
chuje

Stefan, polski nosorożec
>wiadomosci.onet.pl/wroclaw/wroclaw-tak-wyglada-szkielet-stefana-nosorozca-sprzed-100-tys-lat/4kweyz
>W gmachu głównym Uniwersytetu Wrocławskiego zaprezentowano dziś szkielet nosorożca z rodzaju Stephanorhinus, który żył ponad 100 tys. lat temu. Jego kości znaleziono w sierpniu na budowie drogi S3 w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego. W najbliższych miesiącach pracownicy wrocławskiej uczelni planują pełną rekonstrukcję szkieletu.

Super

imię mogli bardziej polskie dać. andrzej albo jan

Stephanorinus.

dzieki

LEGIONEIIIIROOO
LEGIONEIIIIROOO
DLACZEGO MUSIAŁO BYĆ
SZEŚĆ ZEIROOOOOO

Jacyś legioniści tutaj? Chcę wam napluć do ryja.

WILNO NASZE

A TO

>kup bilet na całą LM w warszawie za 6 tysięcy cebulionów
>pierwszy mecz z kategorii total facial and anal abuse gangrape
>kibole zamiast wytrysku od miziania prostaty odpalają race
>mecz z realem najpewniej przy pustych trybunach
choćbym przemierzył świat cały od dardaneli po góry peru, nie znajdę wystarczającej twarzy

ehh napierdlanie w sql z rana...

...w accessie

uwaga groźny rosjanin

Patusow powinni do piachu wyjebac.

>sql w accessie.
nie wiem na chuj ludzie to sobie robią

ale trener dobry memiarz
>Ten rezultat to katastrofa, ale taka jest rzeczywistość. Mówiłem, że pierwsze 20 minut będzie ważne. A drugi i trzeci gol został stracony za łatwo. Błędy obrońców były zatrważające, organizacja gry – słaba. To nieakceptowalne, jak broniliśmy - powiedział Besnik Hasi. - Bez Michała Pazdana nasza defensywa jest zupełnie inna. Borussia jest dużo lepsza od nas - teraz koncentrujemy się na niedzielnym meczu z Zagłębiem Lubin. Przyjedzie rywal na naszym poziomie

>brit bullies a pole and tells him to get out of his country >everyone calls the brit a jew paki

>pole tells an ukrainian to get out of his country >everyone applauds the pole and laughs

Why do poles get a free pass at harrasing white people?

...

>ukrainians
>people

left hand on yellow

See?
I wonder what you would call me if you i said
>poles
>people

things that never happend: the post

you can't spell people without pole

Niech ktoś zapostuje filmik do tego na szprycowanego operatora koparki co go znalazł
>ten nosorożec został znaleziony na tej górce prawda?
>ale jak on się tam znalazł :O?

Jak im zagłębie wpierdol spusci bez naplucia.

mam wode po parowkach

proszę
youtube.com/watch?v=2p5iMtIO_e4

20 sec różnicy

Namocz psie chrupki i daj psu.

pshek

...

cunt

Ostatnio to Kanadyjczycy są większymi psujami niż Mick i jego hołota.

>miasto 17k ludzi
>nie słyszysz języka polskiego tylko ruski cały czas
Panowie to się naprawdę zaczeło ...

tak zjebac

WOWIK NA SCREENSHOCIE
AWWW
YISS

i już naprawdę nie macie dworca w tym białymstoku, żebyś mógł wyjechać?

Wow, własnie byłem ciekaw kto te ósemeczki zgarnie.

WOWIK NA SCREENSHOCIE
W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI
JEBAĆ FLAGI Z LIŚCIEM
Z KANGURAMI SIĘ NIE PIEŚCIĆ

żarty na tobie żyje na zjebanym śląsku

jakie?

Radzionków

>Radzionków
tak jakby mo to cos mówiło. hohły czy ruskie?

...

>żyje na zjebanym śląsku
i mówisz, że żart na mnie...

Hohły jak chuj

>tug zaczynam studia techniczne
>tug po 4 miesiącach pamiętam nie wiele z matematyki
Czy powinienem się martwić czy na studiach tak jak w liceum od podstaw się zaczyna?

przejebane

mam nadzieje, ze nie odpierdalają. w sumie lepiej to niz ciapate. cóż zrobic. wszystkie hohły co znam to ok ludzie, ale znam tylko kilku i raczej nie bydło, wiec mało reprezentatywna próbka.

Nie wiem jak będzie nasze miasto od zawsze było spokojne oby się nie pogorszyło

Od kurwa jebanych patyczków do liczenia.

kilku tutaj hohłów jest na /polska/. ze 3 plus białorusin i ruski. wszyscy dobrze po polsku mówią i spokojnie zyja.

jak patrzałem na nich to na takich typowych ruskich wyglądali ale zachowywali się normalnie

wowik, gdzie ty znajdujesz zdjęcia tych fejkowych chłopaczków na profil?

znam dobrze dwóch. jednej w zyciu bys nie poznał że ze wschodu. nawet przystojny na tyle na ile potrafie ocenic. drugi to typowa morda jak z 4chanowego obrazka. Oboje bardzo dobrze mówią po polsku. Nie wiem jak starzy , ale ci na 4chanie to głównie młodzi. juz po roku napierdalają srogo po polsku

z facebooka mojego ex

Masz przejebane
od razu będa kurwić totalnie
rób kursy przygotowawcze, bo chuja zdasz

Jadę se pociągiem a tu jakaś loszka z nosem w telefonie
Ale tak dosłownie
Trzyma telefon przy nosie, twarzy nie widać, jeszcze włosy długie to w ogóle i tak od paru stacji już
Może powinienem zapytać czy wszystko z nią ok

Uff, to dobrze. Pewnie i tak będę musiał jakieś korki brać.

niestety to . choc to juz nie te czasy co pamietam. teraz niż jest i profesory musza uwazac zeby nie wyjebac za duzo. ale studia to nie szoła srednia. tu sie zarysowuje temat i sam masz napierdalac

nie rób tego, odrazu powie ze ma chlopaka i ci humor zepsuje

Pewnie tak, wygląda karyniasto. Nie wiem czy nie pociągała nosem. Może łobuz jej serce złamał, albo nos dlatego ukrywa

oi what's a good hashtag for horny pics on instagram? I have been using cycki recently.

Anyway im gonna go cook some dinner. I will be back in a minute

#gracjan

Pupa,Dupcia,Cycuszki,Cipeczka,Mała dziewczynka

#pedaly
its for lesbians

>cooking dinner in a minute
Fucking faggot, learn 2 cook instead of eating premade shit.

ZRÓB TO!!!

Wy teraz macie chyba granice i pochodne w lo, ja jeszcze nie miałem i sobie poradziłem więc mysle ze spoko

Normiki z roku zaprosiły mnie na piwo. Czego oni ode mnie kurwa chcą? Jesteśmy na jednej uczelnii od jebanych 3 lat i teraz im się na integrację zebrało? Byłem anonem spierdonem samotnikiem przez ten cały okres i jak zawsze wszystko co piękne musi się spierdolić. Pewnie chcą info na temat wykładowców na ten rok. Może jestem spierdonem ale wiem jak cenne informacje zdobyć.

Nie wiem stary, ona ciągle sobie zakrywa ryj, teraz dłonią
Kurde, może to jakaś stara znajoma co nie chce żebym ją rozpoznał, hue

networking. nie wiedzą, że z tobą to ślepa uliczka

też nie mam kumpli anonku nie dawaj im niczego

podobasz jej się, ale ma pryszcza i nie chce żebyś widział ją w takim stanie

>pryszcze
Jakaś brudaska niezadbana, nie chce takiej

Może jakaś celebrytka która przez los została zmuszona do podróży zbiorkomem i nie chce zostać rozpoznana przez plebs.

>nie wylacz serwisu windows update
>jebane kurestwo sciaga w trakcie areny
>lag
chuj koniec areny

Kurwa najgorsi są ci co wypisują do ciebie przed sesją
>o cześć user CZO tam słychać? xD
>masz notatki z chemii medycznej? kurwa user pomusz mi nie chodziłam na wykłady :/

Potem się odkryła trochę i się na nia gapilem w odbiciu bo przez srodmiescie jechalismy pod ziemia. Wysiadla tho, ale widzialem w odbiciu ze sie jebana na mnie gapi.
Takich duzych cyckow nie kojarze, w koncu nie wiem o co jej chodzilo

nie pomagaj kurwa nie odpisuj zablokuj sikaj na nich ciepłym moczem

thank you for this my friends

I made wraps from a roast lamb I cooked earlier this week. I think they are pretty tasty desu

>ale widziałem w odbiciu ze się jebana na mnie gapi
>"ewww, czemu ten spierdon się na mnie gapi, lepiej wysiądę na następnym"

Było minęło. Postalkujesz sobie inną, nie przejmuj się.

Skąd anonku jeździsz, bo to też moja trasa?

Z TYM SIĘ JEBAŁAM
Z TYM SIĘ JEBAŁAM
A TEMU CIĄGNEŁAM

wowik gdzie tinder?

>wowik
sorki, jestem t.bulba

JANUŚKU, SYNKU, MASZ JUŻ DZIEWCZYNĘ?

Spokojnie anonie nie musisz mówić, za każdym razem odpisuje że nie wiem albo że nie mam albo w ogóle nie odpisuje

>TAKI PRZYSTOJNIAK I DZIEWCZYNY NIE MA?
>CO TAM NASZ KAWALER POWIE

im pretty disappointed in your two to be honest

MAREK, SYN AGNIESZKI, JUŻ W LONDYNIE ZA MINIMALNĄ NAPIERDALA, KUPIŁ SAMOCHÓD, PŁACI HIPOTEKĘ, A TY CAŁY DZIEŃ SIEDZISZ PRZED KIMPUTEREM, MEMY POSTUJESZ

szczerze - nie wiem, co tam polskie matki mówią synowi zwykłe

yoba to chujowy mem żbsz

Dlaczego?

>nigdy nie poczujesz jak twoja dziewczyna dochodzi dzieki tobie i jej płyny spływaja tobie po jajach

ehh

bardzo fajne uczucie. polecam ten styl życia

Granicie i pochodne dalej pamiętam bo strasznie dużo tego przerabiałem w liceum i na korkach(byłem na mat-fiz). O funkcje i resztę się nie martwię bo też tyle robiłem że na pamięć wszystkie wzory wykułem. Jedyne o co się boję to geometria. Zawsze to mi najsłabiej szło.

DLACZEGO TU JESTEŚMY? ŻEBY CIERPIEĆ?
>tug dziewczyna nigdy nie złapie cię za ręce kiedy będzie dochodzić i nie zacznie krzyczeć abyś zrobił z niej mamę.

japantimes.co.jp/news/2016/09/10/national/social-issues/fathers-25-year-battle-reclusive-son/

jeden z nas