/tr/

ne kadar rum varsa rum taklidi varsa anasını sikeyim. almanci raus edition

Other urls found in this thread:

usmc.net/enlisted_requirements/
google.com
getsatisfaction.com/imdb/topics/the-promise-unjustifiably-low-rating-becasue-of-political-reasons
change.org/p/imdb-com-unacceptable-organised-the-promise-movie-rating-drop?recruiter=193072141&utm_source=share_for_starters&utm_medium=copyLink
youtube.com/watch?v=PmpMGCxJRAs
latimes.com/politics/essential/la-pol-sac-essential-politics-updates-donald-trump-says-he-d-support-rep-1473349727-htmlstory.html
youtube.com/watch?v=vBkm-nR0VSE
twitter.com/Maybefrozen
twitter.com/SFWRedditImages

>almanci raus edition
:(

sen hariç arslanım

Gib reparations to Armenia and Greece you turkish rodent

sagol user

alamancılar tirad açmasın amk çok cringe oluyorum
sen iyisin sen kal

biraz da gülelim

ahahahahahaha

ur brown mom loves my Big Turk Cock

SOMEONE PLS NUKE t*rkEY

biz nük yersek reis de gürcistanı nükler ;)

I wouldn't really give a shit at this point. In a traditional society the honorable thing would have been to commit suicide for what two generations of shame my family has committed.

adam niye kendi ülkesini bombalasın aQ :dddd

i'm 168 cms tall and i weigh 89 kgs
can i join american army with these body features?

1.62 aslında ;_______;

reis g*rcistanı sömürge olarak görüyor arslanım. türkolar gidecek karılarını sikecek kumar oynayacak vodka içecek dönecek. adamın g*rcistanla ilişkisi bundan ibaret.

>usmc.net/enlisted_requirements/
The requirements aren't particularly high. The difficulty lies after meeting basic requirements. I couldn't get in due to history of mental illness otherwise it would have been a great option and would have been keeping a family tradition.

>mental illness
What do you suffer from?

Severe chronic depression which went untreated for eight years out of the decade or so that I've had problems. Makes me wonder if I'd have had a real life by now if I'd had treatment back when I was a kid.

What's the treatment? Jew pills?

They work. I drop off of them some time because I can't cope with normality. The only parallel I can draw is between an addict and their choice of drug where they fall off the bandwagon. Sometimes I can't manage and prefer going back to being completely deadened rather than experience life properly. It's abstract and hard to explain.

moralim çok bozuk... aslında belli bi sebebi yok, belki sebep hiçbir şey ya da her şey... östrojen fazlası, bitmek bilmeyen anlamsız işler, belirsizlik, pek bişi beceremeyişim, kendimi sümük gibi hissedişim, üstüme ara ara çöken feci yalnızlık hissi...vs vs.

hep mutsuz olmama neden olan bi şeyler var gibi... kendimi gerçekten başarılı hissetmek istiyorum ama beceremiyorum. dizi dizi kupalarım, ödüllerim olsun istiyorum, ama rafta dün marketten aldığım peynirle turşunun fişinden başka bir şey bulamıyorum...

sevdiğim bir şeyler bulmak istiyorum, bir şeyleri çok iyi yapmak istiyorum, annemle babam benle gurur duysun istiyorum, telefonda ona buna mızmızlanmak değil, çok güçlü ve başarılı biri olarak birşeyler anlatmak istiyorum, birileri benimle gurur duysun istiyorum, kimseye masraf çıkartmamak istiyorum... başarılarımın çok da büyük olmasına gerek yok ki; çok iyi yemek yapsam mesela. yayınlanmayacak olsa bile bir kitap yazsam. çok iyi tenis oynasam, çok iyi yüzsem, çok iyi fotoğraf çeksem, sinema konusunda çok şey bilsem, çok iyi atkı örsem, ağlamadan soğan doğrasam, parmak kısmını delmeden aynı çorabı ikinci kez giyebilsem, tavlada herkesi yensem, bir grubun/şarkıcının/oyuncunun/takımın/filmin manyağı olsam onla ilgili her şeyi bilip toplasam, bir şeyi en iyi ben bilsem...vs.

uyumadan duramayacağıma, bir şey yapmadan duramaz olsam. mutluymuş gibi yapmasam. kendimi işe yarar hissetsem, birilerinin bana ihtiyacı olduğunu bilsem... bitmiş ve dibindeki de çıksın diye sıkılmış diş macunu tüpü hissinden kurtulsam... her şey benim istediğim gibi gittiğinde bunu görmeyi becerebilsem... ne biliim işte. dedim ya, sümük gibi hissetmesem kendimi...

İş bul len amq

are there universtities in turkey that teach in english? I want to get a job as proffesor there and get a turkish gf

yes come to ankara - bilkent university user
anzu studies there :DD

...

bu koduğumun fakiri bilkentte okuyamaz be user.

>I want to get a job as proffesor

QUICK ANSWER

TURAN?
YES OR NO

QUICK ANSWER YES OR NO?

TIME'S UP!
YOU'RE THROWN OUT!!

>are there universtities in turkey that teach in english?
yes but you'll have to learn at least basic turkish
also this is not the place to ask it since most of /tr/ posters are uneducable underages and dumbass neets

>also this is not the place to ask it since most of /tr/ posters are uneducable underages and dumbass neets

bilkent'te baba parası ile okuyorum qnq xaxaxa

How much does a professor earns?

360 dollars per month on average

qeS

qeS

qeS

this site can help you with your questions my friend
no need to thank me

google.com

burası tabu yıkma yeri

Rude

AĞZIM SARIMSAK KOKUYO

Götüm yanıyor.

>ağzım döl kokuyor
ftfy

kakamı yapmaya gidiyorum bana şans dileyin

getsatisfaction.com/imdb/topics/the-promise-unjustifiably-low-rating-becasue-of-political-reasons

>götüm yanıyooooooor
ahahahahahahaha

hahahahahahahaha

>I think this problem should be fixed. Voters from Turkey and Azerbaijan should be banned from rating this movie and their votes that have occurred already should not be taken into consideration.
>Thank you.

efso göt yangını

>mikayel samvelyan

BU KADINI SİKMEK İSTİYORUM MEMELERİNİ SIKMAK AMINI GÖTÜNÜ DİLLEMEK İSTİYORUM OHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

Cirkin

Sizin da yaniyor tbjh

bu saatte uykum geldi aq çok sıkıcısınız

change.org/p/imdb-com-unacceptable-organised-the-promise-movie-rating-drop?recruiter=193072141&utm_source=share_for_starters&utm_medium=copyLink

Ermenilerde sizin gibi bir hypocrite millet

sie aQ sıçtığı bok bile t.rk kızlarından güzel

ÖZEL DİŞ ÇÖPÜ!!!

Mongol slavshit
Nasil buna begeniyorsun...

dünyada ilk kürdanı icat edenlerin kürtler olmadığını kanıtlaman için 5 (yazıyla beş) dakikan var

Biraz da gülelim.

slav kadınlarının kölesi olam ben

ş*hİT MEZARINA SIÇTIM+GÖTÜMÜ t*rk BAYRAĞI İLEN TEMİZLEDİM

Geber

kes mq almancı piçi seni.

Almanlari
Öldürmex
Istiyorum

Hilf mir lass uns kartoffeln die gesichter zerkratzen
Wir rotten dieses drecksvolk aus

...

I'm comin' home again
Do you think about me now and then?
Do you think about me now and then?
‘Cause I'm comin' home again

>Erdoğanlı

>erdoğanlı gençliği

youtube.com/watch?v=PmpMGCxJRAs

ANANIZ OLMUŞ OROSPU

İP BOYNUMDA KALTAKLAR YANIMDA

arap > kürt > bok > çiş > ishalli bok > t*rk

Benim yarrağım > ananın ıslak amcığı

latimes.com/politics/essential/la-pol-sac-essential-politics-updates-donald-trump-says-he-d-support-rep-1473349727-htmlstory.html
OLEY AMERİKAN ORDUSUNA KATILACAM+AMERİKAN VATANDAŞI OLACAM SONUDA aLL*H RAZI OLSUN TRUMP

*ZORT*

HAHAHAHAHAHAHAHA

şehitler öldü vatan bölündü

ş*h-İTler demek istediniz helalde xocam

yedim sistim
siz ne yediz bögün?

youtube.com/watch?v=vBkm-nR0VSE

>bögün

Ananızın ıslak amcığını yedim xocam.

bu mongol dil kimseye lazim degil

enjoy syphilis brother

Ananın frengi olduğunu nerden biliyon qnq?

ohhhhh sıcacık taptaze 15 yaşında bakire kız amı sikmek istiyorum

q-qnq ankaraya gelsene senle çinçinde fakir bi kıza tecavüz edelim

anzu'yu sikelim xocam

ona benim sikim kalkmıyo aqqqqqqqq

anzunun amını kanatmak istiyorum

anzonun japonya tatilini kim finanse etti ?

bu

ibret aldım
ismi ne bunun

90 kiloya falan düşmeden seni almazlar :/

>google kullanmayı bilmeyen salak bir orospu çocuğuyum götümü anzunun tokmakçısına siktirin

twitter.com/Maybefrozen
anıl karasaç

89 kiloyum tam sınırda :Ddddd

*pırt* YAPAYIM DERKEN *zort* YAPMIŞIM

What kind of coffee grinder should I use for Turkish coffee? I see some Sozer grinders on eBay but I'm not sure if they're legit.

t. Grik

why don't you buy grinded coffee?

...

i rather prefer "kıl dönmesi amelliyatı" grinder. just google it, you will like it

Bu akşamın anketi de geldi

Cevablayınız.

1-Sevdiğin var mı?
2-İce tea mi Kola mı?
3-Adının ne olmasını isterdin?
4-Uğurlu sayın?
5-Aşka inanır mısın?
6-En büyük hayalin?
7- Kıskanç mısın?
8-Biri sana ne yapsa mutlu olursun?
9-Hiç reddedildin mi?
10-Sanal mı Real mı?