/polska/

Edycja prorosyjska RASPUBLIK SVABODNYCH

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=rupHMV941NQ
youtube.com/watch?v=JAytEDG9VKw
twitter.com/NSFWRedditImage

ęnty za ani*e

/mbg/

>100000000000000 ludzi spytano o zdanie
>"jakie jest najlepsze anime?"
>50% odpowiedzialo k-on
>50% yuru yuri
>reszta to zwierzeta

anime

>nitka prorosyjska
>wszyscy postują anime
czemu

>robienie sondaży w afryce

wypierdalaj z mojej planety, wypierdalaj z mojego układu, wypierdalaj z mojej galaktyki i wypierdalaj z mojego kontinuum czasoprzestrzennego ty skurwysynu bez matki

anibe

>czemu

O kurcze! Kot nasikał do butów tej 8-latki. Co mam zrobić?

>nawet jebany kali
>co kurwa spi w domku z gówna
>wpierdala surowe ziemniaki
>nadal wie z k-on i yuru yuri to najlepsze anime

>an*me

...

>piątek
>normiki na imprezkach
>nie ma komu odstraszać weebów
>nie mozesz sobie pogadać o po*ityczce i historii

plz liberate us

Mowilem ci juz kurwo, wracaj do szkoly bos zeszyt zostawil na lawce. Jeszcze ci ktos podpierdoli

mozemy. dawaj. kapcza
: shade frei

>pytanie się czarnego o opinie

może jeszcze mu lachę obciągniesz i dziecko z nim zrobisz ty mentalnie chory skurwysynu

ANIME WON I NIE WRACAĆ

...

...

>not watching based animes

lol xd

nie ma sensu. Polska może być częścią Rosji tylko jeśli będzie mieć z tego coś, jak, naprzykład, Czeczenia.

>lepszy Murzyn niz polaczek
>lepszy Arab niz słowianin

ok, zawoła ktos marcelka
tymczasem daje temat:
>Czy 2RP miała szansę wygrać 2 wojnę swiatową? Wsyscy oczywiscie wiemy ze przegrała
Baza ekonomiczna na ktej leżała pała była niewystarczająca aby pokonać ZSRR, więc sojusz z III rzeszą chuja by dał

kurwa zapostowałym ten obrazek to Goebels mówi "Chcecie wojny totalnej to ja dostaniecie" i pokazane są niemcy przed i po wojnie, ale gdzie przepiłem i nie ma skąd wziąć

>Polska może być częścią Rosji tylko jeśli będzie mieć z tego coś, jak, naprzykład, Czeczenia.
czy ban anime nie wystarczy?

Tylko Chihayafuru

Hello Poland. You know what? I was on Krakow, yes and everything was call and people were nice to me, that's what. I was expecting to be beaten, I was ready to argue about politics with every second dude passing by but everyone was nice to me, wtf Poland, WTF? You are complete desapointment.

Gdyby Polska sprzymierzyła się z Niemcami to i tak by została wyruchana, be Lebensraum sam się nie zrobi. Tylko wtedy nikt w obronie Polski by Niemcom wojny nie wypowiedział.

>was in
>everything was nice
Fuck that phone and its keyboard.

axaxaxaxaxaxa, lol are you a girl or something axax
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

>desapointment.
>des

fucking ruskie is an animefag

ściągaj proxy krzysiek

Musimy pamiętać że w Niemcach nadal mieszkają nasi bracia-słowianie..

>wyjdź z domu wreszcie nareszcie
>humor dobry pójde do galerii kupie se fajnego coś
>godziny popołudniowe i dosłownie same super dupcie samiutkie a że ciepło to las nóżek
>umrzyj w środeczku
ehhh nie warto było robić nic

As I said I hate virtual keyboards on smartphones.

Właściwie to dresy kupują swoje przyrządy ogrodnicze, czy po prostu próbują wynieść pod bluzą?

O tym mówię własnie. Nawet gdy EBIN GROSSEGERMANIUM się powiedzie to ruskie i tak przeszły by do ofensywy i """uwolniły""" tereny, aż po Ren. Przewaga przemysłowa była zbyt wielka, aby polska sprzymierzona z rajczem mogła ją zredukować

you also apparently hate anime
take off your proxy krzysiu

nice proxy polfag

to był mój post anonka

>proxy

Why would anyone like it? Are you fucking gay?

Kurwa specjalnie do Rosji na wycieczce zrobic zdjecie napoju zeby kurwa pokazac na /polsce/

Is she polish or not? of course she wasn't grew up in Poland, but I mean blood

youtube.com/watch?v=rupHMV941NQ

>nikt nie odpowiada
chuj wam w dupę, postuje animki

Wypierdalaj chuju, odpowiem jak wrocisz z polska piekna flaga za ktora moj dziadek oddal zycie jebany komuchu w dupe

>mosze
>czkova

Bo kurwo grubasa (szerokiego az mi kurwa wstyd pisac) i jego matke obudzisz. Chyba nie chcesz brac na siebie takiej odpowiedzialnosci?

moze tak i moze nie. to wszystko gdybanie. lepsze pytanie po chuj nam była II RP. to było multi kulti w wersji gównianej

Wymów to polacam z ameryki

I polacy musią mieć swój klan w Rosji

What does this even mean? GT says some garbage.

Raczej nie o to mi chodziło. Niemcy, walcząc na dwa fronty, wleźli głęboko w Rosję i tam się trzymali bodaj do '44. Gdyby nie musieli sobie radzić przy okazji z frontem we Francji i Włoszech to myślę, że ostatecznie udało by się im podbić Rosję. Gdyby jeszcze to rozegrali poprawnie to jeszcze by im Zachód pomógł, bo komunizmu jednak wszyscy się bali. Problemem dla nas (Polski) było by to, że wciąż leżała między Reichem a ich wymarzonym Lebensraumem, a na to raczej by sobie nie pozwolili. Dopiero wtedy wypowiedzieliby Polsce wojnę. Wtedy możliwe, że państwa zachodnie by wypowiedziały Niemcom wojnę, ale szło by to jak krew z dupy, bo nie istniałby front wschodni.

t. groźny historyk z kanapy, nie podchodzić bo zaatakuje atlasem

Spierdalaj z animkami, dosłownie poniżej człowieka

kurwa chuju przyjedź już tu a nie pierdolisz o Rosji cały czas jebać Rosje w chuj wracaj do Polszy gnić nami myśląc kiedy do UK wyjechać

stanley nie postował od tygodnia

> do UK wyjechać

nawet z muzilmanami lepiej żyć czym z tymi pedalami. Jebać angielskich psów, jebać

Mam nadzieję że żyje, lubię okraglaka

to się kiś z nami w Polszy tylko spierdalaj od śląska już maym za dużo polaków tu

Jebac ameryke tez tylko Polska kurwa krew na polskiej ziemi
Mowie ci chuju nie udawaj Ruska bo ci zlamie ten kark

ale nie wszystkie angliki to wrogowie

youtube.com/watch?v=JAytEDG9VKw

>stanli zaginął
>został saszka

Nie chcę żyć w tym równoległym wszechświecie

>te paznokcie
ja jebię, weź to obetnij bo się niedobrze robi

>2 (you) w jednym poscie

Możliwe że USA wciąż mogło być agresywne w stosunku do osi, co MOŻLIWIE spowodowałoby jednak wojnę na dwa fronty. Zrealizowanie lebensraum nie byłoby możliwe jednak bez agresji zbrojnej przeciwko 2 RP. tldr; poolska jest w dupie od XIV wieku

t. groźny historyk z kanapy, nie podchodzić bo zaatakuje atlasem
wlaź na tylne siedzenie to pokaże ci moje wykresy z Sup Forumsa

A niech te wszystkie kurwy zdechna bedzie lepiej. Moze sie nam polska zmieni na lepszy bardziej prawicowy kraj przyjazni i postepu

>trzy możliwie na 2 zdania
tak to jest jak nie czyta się przed postowaniem

Are there still monuments if Lenin in Poland?
It hurts when you cut them so I usually do it too late.

USA wypowiedziało wojnę Osi, bo Japonia zaatakowała pierwsza. Pytanie brzmi, dlaczego Japonia zaatakowała, skoro USA zachowywało neutralność?

Wykresom z Sup Forums nie ufam w takim samym stopniu jak artykułom z Buzzfeeda, więc nie skorzystam.

Mogę znajść pracę jeśli jestem ekonomista w Rolnictwie? Ale nie mam bogatego doświadczenia w pracy. Pracowałem, ale nie długo

KUrwo RUSKA ILE MAM CI MOWIC? Spierdalaj i wroc z polska piekna barwa bialo czerwona i orlem znamienitym w koronie patrzacym na slonce na ktore patrzyli nasi przodkowie chuju

Debil za friko dostać wyspy od frajerów mogli znaczy się myśleli

no lenin monuments

Ale nie wiem, być może nadal mieszkać w Moskwie będzie lepiej.

jasne czemu nie poszukaj po prostu na necie albo na spawacza się edukuj

>USA wypowiedziało wojnę Osi, bo Japonia zaatakowała pierwsza
Imperializm zółtków był niezależny od tego co robili niemcy, więc do wojny na pacyfiku raczej by doszło

>Wykresom z Sup Forums nie ufam w takim samym stopniu jak artykułom z Buzzfeeda, więc nie skorzystam.
Mam też z rzeczypospolitej jak chcesz. Pakuj się do wana

do warszawy pojedź to będziesz miał podobny poziom życia

>spawacza się edukuj

robiłem to, naprawdę

pierwszy rok studiówy

to doucz się i masz elegancką robotę

>Pytanie brzmi, dlaczego Japonia zaatakowała, skoro USA zachowywało neutralność?
Z powodu ekspansyjnych zapędów Japonii, USA narzuciło im embargo handlowe, w szczególności na ropę. Japończycy mieli wybór: albo zostać kompletnie rozbrojeni i bezbronni, albo siłą zdobyć potrzebne surowce.

>Imperializm zółtków był niezależny od tego co robili niemcy, więc do wojny na pacyfiku raczej by doszło
W sumie Niemcy nijak nie skorzystały z tego całego sojuszu z Japonią. Wojny ZSRR nie wypowiedzieli, ale wciągnęli USA do wojny. Bravo Nippon. Pytanie brzmi, gdyby Niemcy zerwali układy z Japonią, czy USA wspomogło by Wielką Brytanię? Czy było już za późno na takie manewry?

>powoli czas się organizować na melanzyk
>spierdony nachylaja się znad fotela podyskutowac o REAL POLITIK sprzed 70 lat
Lmao

tóż japonia była chujowa nawet żółtków nie potrafili przejąć którzy nie mieli armii,technologii,fabryk

tug 0 ty

ehh

Nie, chcę pracę w burowci. Pracowałem tu w statystykie ale mi wypiedolili.

A WOLISZ ANIME CHUJU?

No anime też lubię a o co chodzi

Ritsu najlepszy k-on

nie chce mi sie zyc w ogole ostatnio

>tug biedny student
>wszyscy znajomi to biedni studenci
>nawet się rok akademicki nie zaczął, to rodzice nie przysyłają pieniędzy w pełnym wymiarze
>jedyny melanż, na jaki by stać, to picie taniego piwa gdzieś po krzakach

Zawsze można iść do roboty, ale wtedy z kolei nie będzie czasu na melanż.

...

lol jedwabne
lol

/żyzne/

Milosc to jedno cwelu a kurwa polski kraj to milosc moja i zaden rusek glupim zdjeciem mi nie przeszkodzi kochac polski kurwa POLSKA POLSKA POLSKA
YUI YUI YUI

>chinatsuposter to prawak
co za bogata osobowosć

dosłownie jedyny dobry obrazek z animkami w tej nitce, cała reszta powinna się zabić
UMYJ REMCE

mam chyba cieniobana

nikt nie pisze do mnie

...

What is remce?

misspelled ręce

So there are even no hands on my photo.

Duridid8soeepledgxyz8s8ee9e9oejaNLpa9q8q555228qqwkbcjcvkbd x f ensoko lbk uy de idowwb