/polska/

edycja Kurgana dzikiego zwierza

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=SHgeCifBHrs
pikio.pl/rp-ukraincy-ratuja-polska-gospodarke/
youtube.com/watch?v=zBFFrsvgu1Y
youtube.com/watch?v=6CWTa0x1lDs
twitter.com/SFWRedditVideos

>nie orkowa

pierwszy za wolna koree

ANIME

hi pidory

znajde tego jednego furry zjeba i go upokorze

pączki>donuty

ANIBE

ANIKUKURYKU

>trigger

ale smrut o jezu

Dziesiąty

studio Cyngiel > KyoSrani

KyoAnus to tylko Nichijou dobre zrobił.

KyoAni wyznacza standardy które całe industry próbuje nadgonić a Cyngiel robi tylko kurwa bajeczki dla hiperaktywnych dzieciaczków.

youtube.com/watch?v=SHgeCifBHrs

CO ZA ZJEB STOI NA SRODKU DROGI AAAAAAAAA

baituj z głową synek

pikio.pl/rp-ukraincy-ratuja-polska-gospodarke/

>Jak donosi dziennik „Rzeczpospolita”, Polska stała się aktualnie najbardziej atrakcyjnym krajem, do którego emigrują Ukraińcy. Korzyści – jak przekonują eksperci – są obustronne. Nasza gospodarka zyskuje a rynku pojawia się więcej pracowników do wyboru dla pracodawców.

> – Bez Ukraińców w gospodarce byłaby absolutna katastrofa. Mamy deficyt dwóch sił roboczych: pierwsza to nisko płatna i niewykwalifikowana praca, druga to średni personel techniczny. Imigranci z Ukrainy znacząco tę lukę wypełniają – przekonuje Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.

>Na dzień dzisiejszy, według oficjalnych szacunków w Polsce przebywa i pracuje ok. 600 tysięcy Ukraińców. Natomiast według nieoficjalnych danych jest ich o blisko 300 tysięcy więcej.

>user, dzisiaj znowu kolejna bezbożnica zwana Polką zaczepiła mnie na ulicy i zaczęła wyzywać od złodziei Polskich mężczyzn

>marnowanie 8 godzin na to

>wskaźnik moczu
Co za czas by być żywym

symulator jazdy po powiecie hajnówka?
wiem, że finlandia, ale w polskich warunkach tak by to było

>pierwsza to nisko płatna i niewykwalifikowana praca
Ja robjić zy piać mniaj niż teno polske pies!

jak sobie wąsaty przedsiębiorca w chuja leci i chce płacić dwa kafle na rękę za pracę na cztery wakaty bo "hehe co to dla pana za problem" to elo wolę spierdolić do rajsiu

Takie są fakty, KyoAni kreuje oryginalne postacie które na długo zostają w pamięć a Trigger tylko recykluje 3 rodzaje dziewczynek i robi im głupie miny żeby dzieciaczki miały co postować na swoich szonach.

Proszę usunąć się z tą abominacją dla słabych chłopaczków bez charyzmy, którzy jedyne co robią to płaczą że mu nie dali

problem jest taki, że ukraińcy się nie asymilują w polskim społeczeństwie

może jakieś 10% ale nie więcej.
Nawet jakby ukrainiec mieszkał w Polsce lat 25 lub 30 to i tak będzie ukraińcem i nie zmieni się chociaż minimalnie aby chociaż troszeczkę być polakiem

Ale co ty mi robaku wyskakujesz z asymilacją, przecież multikulturowość to piękno. Polska kultura też nie jest jakoś szczególne warta adaptacji.

ukraińcy robią to samo za mniej bo mieszkają w akademikach po pięciu na pokój jak zwierzęta a większosc kasy slą do siebie, gdzie jest ona więcej warta

ukraińcy niczym się nie różnią od polaków

czyli dokladnie jak polacy w jukej i holandii

t. soros

chciałbym żbsz, bycie starym mądrym bogatym żydem to dosłownie najlepsza klasa

Zaczął bym wypierać się Wołynia gdyby to otworzyło mi drogę do ciasnej Ukraińskiej pusi żbisz.

mieszkałem z różnymi ukraińcami ze wszystkich stron tego ich wypizdowa ama

jak duzy jest twoj penis

doszedles w jakiejs ukrainskiej chlopcopusi?

i co w twoim zyciu poszlo nie tak ze musiales z bydlem mieszkac

nawet największe zbóje i nieroby na moim podkarpaciu są lepsi niż ukraińcy. ale tutaj i tak siedzą cicho, bo wiedzą, że ludzie ich po prostu nie lubią
czy potwierdzasz to co mówię?

aha no i jeszcze jedno nie wiem po co ukraińców sprowadzac jakby państwo zmniejszyło koszta pracy to wystarczyłoby polaków pozatrudniać tylko by musieli chcieć isc do roboty a nie z dupą przed telewizorem na zasiłku z mopsu
ale za to Ukrainki to inny temat, te powinnismy hurtowo sprowadzać i wymieniać za tzw. p*lki

>jestem słabą ciotą i mam chujowe geny jak to naprawić o wiem umówie się z le silną i niezależną kobietą na pewno pomoże

tutaj ukraińcy zachowują się lepiej niż polacy w anglii. robią co mają robić i nie szukają kłopotów

dobry post

wołyń był zły ale polacy w tamtym czasie i w tamtym regionie też nie byli za czysci moralnie

20cm

nie

pojechałem do dużego miasta wojewódzkiego na studia

jeżeli chodzi o współczynnik patologicznego zdziczenia to oscyluje gdzieś w granicach wschodniej polski którą gardzę żbsz zabijcie się brudy

Tak sobie tłumacz beta pedale

Ile ciasnych Ukrainek rozdziewiczyłeś?

>ukrainkę
>rozdziewiczyć

ahahahaha toż to kurwy

>t. Polskie dziewuchy są najlepsze ;)

ukrainki sa najwiekszymi zlotokopaczami przeciez

nie wiem czy gorsze od polek ale tez chujowe

to ty sobie tłumaczysz
pedale
idź sobie zwalić do bucka angela

a kto to powiedział mongole? mówię jak jest jeszcze nigdy nie miałem problemu żeby zmusić ukrainkę do dania dupy i żadna nie była dziewicą

t. hohoł

wypierdalaj

niepewny czy debil czy debil

jak płacisz to nie ma powodu żeby odmówiła

to prawda robię w Polsce już trzeci miesiąc i szanuje wszystkich Polaków tak samo jak Ukraińców

Masz w pokoju zdjęcie stefana bandery psie jebany kurwo pedale z ukrainy?

POLSKA DLA UKRAIŃCÓW I POLAKÓW

Elfki są do szczypania, tulenia, miziania, całowania, kochania ,lizania, łaskotania ,gryzienia ,kochania , zapładniania.

*ukrainek, rosjanek, białorusinek i polaków

tak ci się spieszy HIV złapać czy co

To, tylko kobiety wpuszczać. Nawet jak kurwy to i tak dodatkowe pusie dla polskich kiełbas.

co sobie wyobrażacie jak ktoś wam piszę że jest z Rumunii? ja wyobrażam sobie piękne krajobrazy góry

AGATA DAJ MI JAKIŚ ZNAK

kto ogląda Trump Rally w Las Vegas tu?

skąd ten mem że wschodnie słowianki są lepsze od polek? odsetek kurewstwa jest tam chyba z 2 razy większy

wypierdalaj hohole
>szanuje Polaków

zabij sie

opowiedz mi o agacie

dlaczego jest twoja kruszyna

Spierdalaj
t. Agata

bo zagraniczne = lepsze i według nowoczesnych polskich ''mężczyzn'' nie możesz lubić absolutnie niczego związanego z Polską zwłaszcza polskich kobiet bo tak

kek, gardze rowerzystami
youtube.com/watch?v=zBFFrsvgu1Y

w Rosji istnieje kilka kategorii kobiet, dla uproszczenia rozważymy sobie dwie skrajne
pierwsza to takie typowe alternatywne kurwy, wiecie, piercing, tatuaże, tumblr, krokodil i skrobanka co miesiąc
ta druga to ładne, wierzące w społeczne ideały chrzescijaństwa i jego moralnosc, umiące gotować, posprzątać i zająć się dziećmi, szanują swoją kobiecosc i reprezentują to poprzez swój wygląd: długie włosy(i to bez półsrodków jak polki, ale o tym zaraz), skromny i elegancki w swej prostocie ubiór typu sukienki i spódnice które zakrywają większosc nogi, brak makijażu oraz innych elementów nienaturalnych
tymczasem w polsce, o ile pierwsza kategoria też występuje, te niewymienione również, to tej ostatniej nie ma. Po prostu. Możecie podawać przykłady, ale zawsze znajdzie się kilka elementów niepasujących do całosci opisu. Albo ten opis będzie aktualny, ale ostatecznie na swej aktualnosci straci, w wyniku głupich i niemoralnych decyzji dziewczyny, która rzekomo miała być tą współbudującą ideał, a okazała się głupią kurwą, spadającą w skali o kilka kategorii w dół
Dlatego porównywanie polskich kobiet z tymi ze wschodu nie ma sensu kiedy porównujemy dokładny kształt i elementy charakterystyczne kategorii polskich z ich ekwiwalentami rosyjskimi, zapominając o istnieniu jednej, tej najważniejszej przecież, której nie mamy szczęscia posiadać na rodzimym gruncie

mieszkałem z rumunem

bardzo nierówny kraj możnaby go podzielić na trzy

mołdawia (tak się nazywa region, z niego wydzieliła się republika mołdawska) to taka polska, pola, lasy, dużo religijnych ludzi, ludzie są autystyczni w mniemaniu reszty kraju

transylwania jest zamieszkana i przez górali, i przez madziarów, i przez niemców, tamtejsi mają raczej wyjebane na wszystko i luźno podchodzą do wszystkiego

wallachia (romanesca) to część nadmorska i pełna jest brązowych gównoskórów i cyganów, wszędzie kradną i chleją wino, jest gorąco i nikomu nie chce się nic robić, tam też znajduje się stolica

t. marcel "gardzę polską i udaję żyda" spierdonowicz

youtube.com/watch?v=6CWTa0x1lDs

stolica miejscami bardzo przypomina moskwe zbsz

pamiętacie ze szkoły coś o Batorym? przyjechał do Polski z "Siedmiogrodu", inaczej właśnie Transylwanii

a Włochów nazywamy Włochami bo się nam pojebali z ludźmi z Wallachii, inaczej Wołoszczyzny - rumuński jest dosyć podobny do włoskiego i to Włochy są najpopularniejszym celem emigracji młodych Rumunów

t. pseudo romantyk nie chcący kobiety która spłodzi mu silnych wojowników

silny syn to mnie najebie i okradnie

debilu to go wychowaj na człowieka a nie zwierzaka. psa jak wytresujesz to ci ręki nie ujebie jak mu mięso zabierzesz

haha pizda, wiedziałem

>Oh tak bucku daj mi silnych wojowników twoja siła i całkowite przeciwieństwo kobiecosci tak mocno uruchamia mój skryty homoseksualizm ale przecież to się nie liczy bo masz cipuszkę zamiast peniska więc wszystko ok

dobrze że zdechł. jednego degenerata mniej

na chuj mi silny wojownik w erze rakiet i samolotów?

Musisz być zabawny na imprezach

portal do 2D kiedy

a skąd mam wiedzieć jak wychować syna na człowieka skoro mnie nikt nie wychował na syna tylko na jebaną porażkę życiową

>trenował sztuki walki od dziecka
>praktycznie same wygrane nokautami
>czarny pas bjj
>wszyscy się go bali był nazywany maszyną do zabijania
a wystarczył jeden strzał :)

Zawsze mii sie przypomina w takich sytuacjach scena z Indany Jones gdzie jakis arab wyskakuje z szabla macha nia a Indiana Jones mu kulke na klate wysyla

>9mm
Tym to możesz sobie najwyżej gołębia zabić.

>sample
dla ciebie nigdy

takiego pizdeusza jak ty to bym .22 rozpierdolił

>tug muszę iść do innego sklepu niż zwykle żeby nie kupwać 5 razy alkoholu w tym samym sklepie w tym tygodniu

ja tam sie nie przejmuje juz

>o nie, co sobie ludzie o mnie pomyślą :(

I co to ma udowodnić? Równie dobrze nikt nie powinien w ogóle niczego robić bo le wystarczy jeden strzał.

jest dużą dziewczynką

Dobrze się bawisz pedale?
*Ryūjin no ken o kurae!*

nigdy nie zrozumiem na czym polega fenomen chlania samemu do monitora. przecież ani to smaczne ani przyjemnie po tym nie jest. po co pić?

Sprawdzam czarnuchu

>przecież ani to smaczne ani przyjemnie po tym nie jest
chyba dla ciebie