/polska/

Edycja prawilna

reddit

/masterrace/

chyba spierdolona

nacjośmieci zawłaszczają dosłownie wszystko co wzniosłe i dumne tylko po to, żeby rozpierdalać krzesełka na stadionach i napadać na kobety

...

idź z piątką kolegów rozpierdol śmietnik sebuś, pamiętaj piątką

we czterech nie macie gwarancji sukcesu

...

anime

Wale kod

波蘭萬歲!

...

Hello

elo zrobilbym gierke ale nie wiem jeszcze musze sie zastanowic

Wypierdalaj zwierzaku

Celem życia nie jest przeżycie... ludzie mają swoje ideały, swoje cele i wartości, za które walczą i umierają, a pan chce tylko żyć i żryć. .. to niech pan sobie żre i żyje

Proč :/

...

Po ludzku pisz

Za Hitlera były niższe podatki

I would, if I was talking to one :^)

Captain Polska?

Reporting in

Ej danonki, nie było mnie jakieś 3 miesiące, czy koriab w końcu zdechł?

Kto by wygrał?

niby zgubil tripa i ma teraz innego. na pewno nie postuje juz kpopa

nareszcie, dziękuję user

nie ma sprawy. akurat mnie najbardziej wkurwiało jego lewactwo i postowanie skylinów. to akurat zostało

Just popping in to ask you folks real quick about a Polish book some Polish fellow mentioned in a passing.

It's basically some kind of weird what if scenario, as in what if Jesus didn't go and get crucified, but instead went full inquisition on those who opposed him?

wstałam

what is he thinking

It's written by Jacek Piekara. It's actually a series of books. Fun to read, but not really memorable.

Yeah, I'm just kind of intrigued by the premise itself, I'm not expecting anything more than a time-waster for one or two afternoons.

Thanks.

what were they looking for

kto mi pomoze znaleźc sos to tego, bo sie ostatnio wykłucałem z jakims szkopem. On mówił, ze to angielscy hooligani. Ta focia jest zapostowana wielokrotnie w necie z innymi podpisami

what is he saying

mi to sie zdaje ze on tego tripa zapomnial celowo bo jakis user zaczal go rozszyfrowywac

po co niby omawiałeś to zdjęcie z dowolnym obcokrajowcem

pewnie tak, bo jak kurwa mozna zgubic tripa. w sumie narzekalem na niego,ale ostatnio tutaj takie pustki, ze szkoda, ze nei ma nawet zjebów

DZIENNY PRZYPOMINACZ ŻEBY WPIERDALAĆ

ja zapostowalem i powiedzialem, ze polskie,a on zaczal mnie wkurwiac i mowic, ze nie. wyglada na polskie glownie przez roslinnosc, ale do konca nei wiem - dlatego pytam czy ktos zna sos

wygląda jak taki typowy 69kg 185cm sebiks z bloku, który się na ciebie łympi, a jak podejdziesz i zapytasz o chuj mu chodzi, to zadzwoni po wszystkich braci i kolegów, bo sam się boi cokolwiek zrobić.

przecież masz debilu napisane że toruń

widzialem to. to tyko znak wodny chuja znaczy. szukal jakiegos opisu do tego

a co to za różnica polskie czy kurwa rumuńskie

patusy żadna duma

chodzi mi o sam fakt

sam fakt czego

czy to polacy. masz trociny w głowie? albo znasz sos albo spierdalaj

a chuj mi do tego czy to polacy nad czym się tu kurwa spierać

Islam

w sumie jak tak się zastanowię to bardzo możliwe że to nie polacy. pamiętam tylko że ta fota była z jakiegoś artykułu o pseudokibicach.

5 MIAREK

wlasnie o to chodzi. google daje duzo wynikow i roznie sa opisywane. Roslinnosc wyglada na polską

wypierdalaj żreć pizdeuszu

dostałbyś gonga byś się obalił mimo bycia /fit/

t. groźny 60kg spierdoleks

Manny ma 65kg i by ci ten durny łeb rozkurwił

Bo pierdolony kretynie w ćwiczeniu nie chodzi o to, żeby być kurwo jebana super 99level wojownikiem, tylko, żeby nie było takich słabych pizd jak ty.
Manny trenował specjalnie do walki, a nie kurwa mięśnie.

Co to w ogóle za argumentacja spierdoliny? Bili cię kurwo w szkole, że musisz teraz się wyżywać na jebanych koreańskich forach obrazkowych?

>Wzrost: 1,66 m
nie dosięgnąłby

>młe młe ćwiczę d-dla estetyki

o jak mi ciebie nawet nie żal

To zamknij mordę i przestań odpowiadać.

Bo ewidentnie cię coś kurwo głupia boli.

LEGIA TO STARA KURWA

zapiekło

idź wypij dwa litry szejka spaślaku dzisiaj masa jutro rzeźba

>zapiekło
Ale nadal nie wiem co, bo to ty wyskoczyłeś ze sraką na kilometr i żalami do mnie.

O chuj ci chodzi? Jesteś tym grubasem wowikiem, marcelem a może tym czinatsu zjebem? Powiedz, to daruje sobie odpisywanie i po prostu cię zignoruje lol.

wciąż piecze polecam maść

>oni nadal nie wpierdalają jedzenia

Ale że Rychu kawę słodzi sterydami to ty wiedz.

Gratuluje dedukcji, kurwa mać.

cykl ryska

ehhh wybralbym sie na wycieczke anoni ale narazie mnie nie stac

...

...

pierwszy za wróżkę grażynę

albo halinę, pamięć zawodzi

>patusy
bo?

bo jest pizdą, którą patusy męczyły w szkole lol

i teraz wszędzie widzi patusów,

nie no, ale serio jestem ciekaw czemu nazywa ich patusami

ej zuchy

bawił się ktoś z was kiedyś w giełdę może?

shrooms

no byl taki jeden i juz go z nami nie ma

był taki jeden. albo już się powiesił albo na zawał zszedł

tak se myślę głośno czy dałoby się zarobić na wygranej Trumpa w momencie jak giełda dyskontuje w danym momencie wygraną Clinton - praktycznie ryzyka brak (nawet jak Clinton wygra to straty niewielkie bo wszystkie sondaże wskazują że wygra)

hmmm

elo kurwa

gromada podgolonych chłopów pozujących bez koszuli w dresikach i najaczach w hehe groźnych pozach (jeden z nich nawet pięści do walki wzniósł pewnie berserker drużynowy) pojawiająca się na jakimś toruńskim portalu informacyjnym w kontekście chuliganerii stadionowej

jestem pewien, że to spotkanie profesorów katedry prawa

Dlaczego Polska nie obchodzi święta ku czci Szatana?

tak se glosno mysle, gdyby zrobic licencje na krotkofalarstwo daloby sie na tym jakos zarobic?

dokształć się

Halloween w kulturze brytyjskiej wcale nie pochodzi od jakiegoś zjebanego Samhain tylko stanowi festiwal zabaw przed faktycznym świętem jak u nas Andrzejki

tak se głośno myślę czy jakby brzoza nie mogła latać i nie byłaby wypełniona trotylem to Lech Kaczyński by przeżył jebnięcie podwoziem samolotu zwyczajnie o glebę

spóźniłeś się jakieś sześć lat z tymi żarcikami

tak se glosno mysle, jakby sie zjebac glosno puscic baka w metrze to daloby sie na tym jakos zarobic?

>Nie ulega przy tym żadnej wątpliwości, że wprowadzanie dzieci i młodzieży, a nawet i części dorosłych, w praktyki „Halloween” jest niezgodne z nauką Kościoła.
Debilu. Wszystko co niezgodne z nauką Kościła prowadzi do uległości Szatanowi.

Notice me Po-chan

Wybraliście się już w samobójczą podróż polskimi drogami na cmentarze?

nippon ga DAIIIIIIIIIIIIIIIIIISUKI

mozesz sprzedawac czesci, szkolic innych za pieniadze itd.

jeszcze 1kilo anoni i 99kg
ale cos szwankuje waga dziennie od 100 do 102

...

No elo. Fajne baje robicie tam w tych chinach.

woda pecherz i jelita debilu

ile zrzuciles juz

15

ile ci to zajelo

>kawa i papieros
>3 kg kupa
i po problemie