/tr/

EU the homeland of terrorists edition.

Other urls found in this thread:

youtu.be/MnUwyQz4v5Q
hurriyet.com.tr/diyarbakirda-patlama-40267958
mobile.twitter.com/sahmetsahmet/status/794448579075117057
youtube.com/watch?v=aRsWk4JZa5k
youtube.com/watch?v=o6gSCjZn6t8
twitter.com/hdpdemirtas/status/401666085382275072
youtu.be/MdxsMSZlbqQ
twitter.com/SFWRedditVideos

...

First for arrested PKK supporter parliamentarians.

Free Selahattin

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

God... I have been waiting to read this for a really long time.

youtu.be/MnUwyQz4v5Q

Boom headshot :DDDDDD

Em ber bi Hâpîsânê

inşallah en az 10 ş*hİT vardır :DDDDDDDDD

hurriyet.com.tr/diyarbakirda-patlama-40267958

türk kürt kardesligimizi bölmek istegen picin teki ... allahsiz, hasta, hitlerin oglu ....
SOMEONE SHOULD HACK HIS BANK ACCOUNTS .. ohhhhhhh so much money there

i would help ... ask wikileaks, there are good hackers :)

bu pice daha cami yasagi cikmadimi ?

where is the money of SADDAM and GADAFFI ?
nobody cares ... take it before its to late, its free in a few days :)

türm olarak bu adamdan utaniyorum, kürt kardeslerime selseniyorum .. bu adam karsima gecsin, hemen vururum, sizler icin de, ama ilk benim icin ...

HAİNLER DEVLETTEN TEMİZLENİYOR HAMD OLSUN

mobile.twitter.com/sahmetsahmet/status/794448579075117057

Offff Selo ellerini ovuşturuyodur şimdi iyi mağdur olduk diye.

Kelepçeli elleriyle elini ovuşturamaz ki knk :DDDDDDDDDDD

get'em boys

kelepceyi erdoganin tassaklarina takmaliydi... yanlis yerde malesef ... hasta adam ciksin diyarbakirda bakalim neoluyor .... türk olarak utanc verici, allahsiz, doktorlar onun hasta oldugunu söylüyor zaten, hitlerin teki .. gas odasina atilsin

HAHAHAHA

hain senin gibi cahil adamlar ... atatürk nedemis, neyapmis unuttunmu ?
en büyük savas cahillige karsi olan savasdir !!

senin devlet sandigin basi HITLER, rüya mi görürsun ? uyan uykudan

demek ki türkiye 2023'de 100 yil geri kalmis olacak

yav şu dönercilerin anavatan siyaseti yapması beni aşırı yakıyor. YANIYORUM

Türk degildir o.

salak xürtler amed belediye başkanı alındığında 10 kişi çıkıp protesto etmediler. şimdi hedepe vekilleri çatır çutur alınacak kek be wallaxi eğitilmezler.

ayni bakis .. bizimkine benziyor hastaligi

>HDP'ye soktuklarında CHP'den ses çıkması
>Can Dündar'ın #Tutuklandık #Iradenesahipçık twitleri
>Ekş*de envayi çeşit solcu gavatın HDP propogandası yapması
>Sol cenahın HDP'den başka birşey dememesi

Bu ülkede AKP düşmanlığı adına sahip olduğu değerlerden vazgeçen mesnetsiz köpeklerden tiksiniyorum. Sizin duruşunuzu sikeyim. AKP belki yarın HDP'lileri salacak ama oyuna gelen sizlere sürekli HDP savunuculuğu yaftasını yapıştıracak. Bu kadar salak olunmaz amınakoyim.

Not: İsviçreli mal senin ananı sikerim ekş* argonunu da al buradan git. Pazarda, minibüste, Selamiçeşme'nin herhangi bir sokağında yapılan konuşmaları buraya taşıyıp insanları aydınlattığına inanma.

youtube.com/watch?v=aRsWk4JZa5k

yok ya .. git okumus üniverstilerelere söyle bakalim söylediklerini, akli yerinde olanlara anlatamassin konustuklarini ... hitlerin yaptigi aynisi, tarih oku, ben napim sen körü körüne allaha tapar gibi tutmussun AKP diyorsun ... allahina saygili olan AKPnin yaptigini yapmaz, bu kadar basit ... sinirlenmene hic gerek yok abicim, dogru olanlari hasmedemiyorsan git doktora, bu kadar basit

HACKING STARTED !!!!

swift data ... procedure completed

names list dependencies .. procedure complete

offshore accounts .. procedure started
208 files ... data for wikileaks send

Is civil war unavoidable t this point?

nays beyt.

Not at all. In my opinion the government did this to see CHP's (the Kemalist party) support on PKK lovers. Probably the government release them but CHP will be sued for supporting Terrorist Supporter HDP forever.

git tedavi ol gec kalmadan, hemen git, sonra basin agrir cikamassin isin icinden, sanki dünya senin gibileri gibi uyuyor, kalk uykudan, cahil kalma, oku, ögren biseyler, hepimizin topraklari, bende seviyorum türkiyeyi, sirf sen degil

>There are people on this thread, who unironically support Erdo

>There are also, delusional kids who think he'll stop at the Kurds.

>hâlâ ciddi ciddi t*rkçülük zırvasının peşinden koşmak

Yarın ülkenin adı İslam devleti diye değiştirilip sen de hapsi boylarken görürüm seni geri zekalı "sağcı ateist"

Değerlerine sokayım ayrıca.

Niye bütün yurtdışındakiler bu kadar otistik oluyor?

YouTube'a giriş sağlayan IP adresi biliyor musunuz? Google DNS, Public DNS, Yandex DNS denedim hiçbiri çalışmıyor.

...

aynen katiliyorum ... gercekten cahillik kadar kötü bisey yok, malesef bazilarinin kafasini sikmis akp
halbuki kendileri psycholojik tedavi görmeleri lazim, hastalik dagitiyorlar, hasta olanlar da bunu görmüyorlar, akp'ye cami yasagi verilmesi lazim ... cahillik iste .. cok zor

>okumus üniversiteliler
qnq o üniversitelilerin çoğu dandik üniversitelerden bi bok bilmeden mezun oluyo.

ya amk zenmate kapattım sinirden entry girmek için
buraya da mı dadandınız amına kodugumun çomar sürüsü

Bu k*rtler gidip hemen intihar saldirisi duzenlenmis, sivil protestolar filan edeceklerine. Bu cografyanin halki harbiden asiri derece gerizekali ve egitilmez.

protestoya izin vermediler ondan olabilir :DDD

Devlet otorotisine simdi mi saygi duyuyorlar aq

Senin gibi "özgürlükçü" ekşiciler çomarlardan daha gerizekalı tbqh.

Geri dönüşü olduğunu da düşünmüyorum zaten bundan sonra.

Ülke pasif solculardan, k*rt milliyetçilerinden, İsl*mcı çomarlardan ve onların stepnelerinden ibaret artık. Ya kaçtın ya da bu bok çukurunda boğulup gittin.

la yarragım sen hangi gruba dahilsin peki??
sen ne yapıyosun bu ulke için?

Ben ananı siken gruba dahilim qnq :D:D:Dd.d.d.d:D

Kektanrı'nın da yardımıyla hepsini krematoryumlarda küle çevireceğiz

>Sup Forums da sinkaflı küfürle milleti tetiklemeye calısmak
hem yenisin hem underagesin amk

iç çamaşırlı hatuna takılıyo gözüm sürekli
story?

Pkk lesi, boobytrap var mi bakmak icin soyuyorlar sonra gerzek k*rtler de turk asgeri tecavuz ediyy diye agliyor :dd

Yav bu ekşiciler niye bu kadar delüzyonel yav?

Bu değilim Bilimciyim.

>sen ne yapıyosun bu ulke için?
Hem konudan bağımsız hem de daha mezun olmadım. Mesleğim kritik sayılır ama.

Biraz da gülelim.

asistan peygamber misin göt lalesi ne kritik mesleğinden bahsediyosun

şu anda alkış tutan muhaliflerin bir kısmını çok uzun olmayan bir vadede terörist olmadıklarını anlatmaya çalışırken göreceğiz. yani belki biz göremeyiz de bilsinler, dertlerini anlatacakları kimse olmayacak.

avukatlık kurumunun tasfiye edildiği, savunma hakkının tamamen çöpe atıldığı yerde "hukuk işe yaradı" diyen ya felaket istiyordur ya da tek hücrelidir.

bundan sonra "seçim olursa eğer" oyum selo ya
sikerim böyle ülkeyi

Bu ekş*ci piçler nerden damladı amk
Kankitolar roleplay mi yapiyosunuz napiyosunuz :DD

la amcık hergün turanism threadlerinde roleplay yapıyorduk asıl
iş ciddi koçum

>çomaristanda sıradan bir gün
youtube.com/watch?v=o6gSCjZn6t8

>craaaaaaaaaaawling iiiiiiiiiiiiiiin my skiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

"Konudan bağımsız"ın neresini anlamadın sik kafalı?

MIT 50 yildir uyuyormuş haberi aldik, bakalim onlarin kendilerinden ne zaman haberi olacak

hükümet giderek paralari dolduroyor isvicrede ... oh ne rahat ... bide utanmadan halka yastik altina para saklamayin diyor ... hepsi wikileaks'de cikcak !!!

Gerçekten üzücü bu mâsûmun hâli. İnsân karşıdakinin yerine kendisini koyabildiğinde üzülüyor. Ben koyabiliyorum çünkü, çocukken çaydanlığın kapağı ile babam tarafından yakıldığı için bir türlü iyileşmeyen bileklerim aklıma geliyor. Neden mi bu işkenceyi görüyordum? Bilmem. Belki çayı fazla karıştırdığım için, ekmeğin arasına zeytinle birlikte peynir de koyduğum için, üşüdüğüm için. Genelde sebebini bilmezdim. Birden bire gelen doğal âfetler gibi ya dayak yerdim veyâhûd lâf işitirdim. Bu çocuk kendisinin suçlu olduğunu düşünüyor. Aynen benim de çocukken hissettiğim gibi. Çünkü annesinin düşünce yetisinden, algıdan, empatiden yoksun bir sosyopat olduğunu bilmesi bu yaşta pek mümkîn görünmüyor. Ben babamın ve annemin rûh hastası, câhil ve kişiliksiz olduklarını biraz geç anladığım için uzun süre kendimi suçlu hissettim. Bu çocuğun geleceğini az çok tahmîn ediyorum. Kimse kimsenin malı değildir. Rûh hastası annesine tekmeyi basmadıkça, kendisini suçlu hissetmeye devâm edecektir. Aynen benim gibi, öksüz olmak ile köle olmak arasında seçim yapmak zorunda kalacaktır.

why are you so mean to Kurds?

dunno just because

Partimiz HDP, Türkiye'nin çok kültürlü, çok dilli, çok inançlı toplumsal yapısına uygun bir politikayı benimseyerek bünyesinde bütün farklı kimlik ve inançların temsilcilerini barındırmaktadır. Bizler demokrasiye ve birlikte yaşama inanan Türkler, Kürtler, Araplar, Ermeniler, Türkmenler, Süryaniler, Ezidiler, Mıhellemiler ve daha birçok etnik grup olarak bir arada eşit ve adil bir yaşamın mümkün olabileceğine inanıyor ve bunun ancak çoğulcu bir demokrasi, güçlü yerel demokrasi ve özerklikler ile sağlanabileceği düşüncesindeyiz.

Cahil olanlar ... bu yazilanlar güzel degilmi ?

Because I've fucked your hoe mom last night.

Eminim öyledir. İşinize gelince safa yatıyorsunuz Allah'ını siktiklerim sizi.

Sen de bi sus amk amma kafa siktin.

lan göt .. ben kürt degilim, ama kör türk de degilim

Karının da gideri varmış amg.

twitter.com/hdpdemirtas/status/401666085382275072

axxxxxx gavat axxx

OOooooOOoOOoo elenktrink de gidiyor :D::DDd.D:D

>anasıda sikildi :DDD

Kafa yok bazilarinda ... egitimini görmemis, amele iste, ne kitap okumasini bilir, ne kafayi calistirir, hepsi esbere ... en cok sevdigide allaha tapmak, ama allaha saygi duymaz allahsiz, senin allahin okadar kücükki allahin büyüklügünü tahmin bile edemiyor, ufak beynini cöpe at, intihar et en iyisi, sen kafani yiyeceksin zaten gelecek zaman ... inan bana psycholijisi bozuk sapik

>ben kürt değilim
ax be kawa ananla baban neden isviçre'ye kaçtığınızı söylemedi mi sana?

hhhmmmppppppp

turks truly are cockroaches
youtu.be/MdxsMSZlbqQ

They're kurds though.

hic bisey bilmeden konusuyorsun, rüya görmeyi birak, ben atatürkcüyüm ... senin gibileri köpekle ayni sayiyorum, hayir .. köpek en azindan sahibini dinler, sende o da yok ... o zaman yurtdisinda yasayan türklerin hepsi kacti diyorsun ayni anda ... kafani sikim .. sikmisler zaten yeterince, bi de ben sikim

bide anani sikim diycem ama ananda is yok .. cöp

HAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAYII

Poster's also kurd though.

degerli arkadaslar
birakin birbirinizi sikmeyi, babaniz sikmis zaten, simdi komple türkiyeyi siken var, gidin onlari sikin göt varsa

bu zurih dönercisi niye yanıyor mq bu kadar kek

K*rdolar tutuklanınca yabancı rp'si yapmayı bıraktı.

vatanimizi seviyoruz geri zekali, burda kek varsa o sensin ... körmüsün nesin, facebook, twitter, youtube kapatildi, bütün dünya istedigini yaziyor, seyrediyor, sen git kuzulari besle ... istedigin kadar tras et, sütünü ic, ama bir kere kesersin ona göre
etini'de ben yerim, biz burda en iyi etleri yiyoruz, en güzellerini sikiyoruz, sen uyumaya devam et ... sen kücük kaldikca seni ne güzel sikiyorlar .. haberin bile yok ... sanki süpermen 1 saniyede sikti, haber almadan yoluna devam et, kendini sikilmis hissetme en iyisi, utanma da olmaz kimse bilmeden sikilmissin iste .... ohhh, umarim sicarken biraz götün yanar, ama sen orali olma.... rüya'mis gibi gör unut gitsin .... burda beni zaten kimse tutuklayamaz, burda fikir özgürlügü var, sen robotsun zaten, devam et kafanda olan yalanlarla beslenmis ufak cocuk, siki yamuk kafasi sikilmis .... ohh benim kafan ne rahat

bait olduğuna inanmak istiyorum

...

götlerinde patlayınca duymak zorunda kalıyorlar :DDDD

Bu nasil kafa amk? Öyle bir yaziyor ki yabanci dil gibi geliyor lol

axaxaxaxa .d .D:D

nora el nora, ne'ezar begvura shuvi elay malki
dodi refa, nafshi nichsefa, lebeitach malchi
nora el nora, ne'ezar begvura

nora ashira, lach akabira, shir mahalali
lecha etna menat chevly vegoraly

bekol zman azor el nora, geza avraham, netzer tifa'ara,
ata el hai noten torah