/polska/

Edycja piątkowa prawilna

Other urls found in this thread:

themoscowtimes.com/news/kremlin-experts-blame-condoms-for-russian-hiv-epidemic-53091
qz.com/576554/martin-shkreli-the-ceo-who-jacked-up-prices-on-an-hiv-drug-was-arrested-this-morning/
youtube.com/watch?v=Z0bsjsarXsc
kobieta.wp.pl/i-na-co-ci-ten-islam-coreczko-6054558170104449a
euroislam.pl/jestem-muzulmanka-i-feministka/
zydbook.com/Ewa.Pff
youtube.com/watch?v=ru7DK_BQidM
youtube.com/watch?v=UGPuEDyAsU8
twitter.com/AnonBabble

PolLiet

Szybko! Skręcaj, user!

hehe

myslisz ze wygra?

Znając spierdolenie umysłowe Amerykanów, to pewnie tak.

no hej

myslalem bo tych aferach z jego glupimy tekstami, ze przejebie, ale widac wyszedl na prosta. teraz sam juz nie wiem. szczerze mowiac wolalbym zeby przegral, bo jezeli wygra to Sup Forums nie przestanie napierdalac samym trumpem

w pysk?

możesz dostać piłeczką

>ten skuter
od razu wiem w jakie miejsce zmierzam i jakich ludzi w tym miejscu spotkam.

To jest akurat nie pewne. Z tego co słucham na konferencjach, to nasz mainstream i zagraniczny, jest całkowicie przeciwko, więc zobaczymy, czy tylko na pokaz. Ma lepszy program, jest bardziej układowy, i oglądając transmisje z jego wieców, można się ciekawych rzeczy dowiedzieć. Hillary to kobieta dla mnie, która powinna się poważnie zastanowić nad swoim postępowaniem, bo to nie są czasy, że można wszystkich atakować i nie liczyć się z konsekwencjami.

no oczywiscie, ze niepewne zwlaszcza, ze wiekszosc sondarzy jednak daje jakąs przewage Clinton. Jednak kilka tygodni temu był jeszcze daleko w tyle

...

Dla mnie będzie to zaskoczenie, jeśli Trump wygra. Po akcjach z 2000 roku z Florydą, jestem w stanie wyobrazić sobie przekręty, aby Clinton została następnym prezydentem. W ameryce, wbrew pozorom, nie ma demokracji, tylko jest oligarchia plutokratyczna.

najgorsze bedzie to, ze jezeli przegra to nie bedzie koniec jazdy na polu bo zaczna napierdalac na jej impeachment. To ze w usa nie ma demokracji to chyba wszyscy juz wiedza. nawet nie mowie o ich zjebanym systemie wyborczym

themoscowtimes.com/news/kremlin-experts-blame-condoms-for-russian-hiv-epidemic-53091

Widzę, też słyszałeś, że ma telewizję założyć. Jak tak posłuchałem trochę, to nie wiadomo, czy nie będzie II wojny secesyjnej.

>rosja oficjalnie ma epidemie wirusa hiv
>obcinaja fundusz zdrowia przez co tylko 30% dostawalo leki regularnie

To akurat prawda, że antykoncepcja przyczynia się do rozprzestrzeniania chorób. Człowiek zakłada gumę i ma wyjebane, a tak naprawdę to nie ma 100% skuteczności.

a tak szczerze to na chuj leczyc hiv. to sie tylko przycyznia do szerzenia wirusa. dłuzej zyjesz - wiecej zarazasz.

Wow czyli jakby dostawali leki to nie było by problemu? Wiem że ostatnio było duże halo bo jakiemuś gościowi z hiv pomogli czy coś ale na razie dla przeciętnego Rosjanina nie ma lekarstwa.
Prezerwatywa dużo pomaga, lepiej jej używać. To całe pierdolenie że to wina prezerwatyw to tylko zasłona żeby nie wyszło iż Rosja jest afrykańskim krajem kiedy porównasz zdrowie obywateli.
+ co z tego że używasz gumy jak laska zrobi ci lodzika bez i tak zarazisz się Hifem.

po czesci bo to bardzo dobry biznes jest
qz.com/576554/martin-shkreli-the-ceo-who-jacked-up-prices-on-an-hiv-drug-was-arrested-this-morning/

>Prezerwatywa dużo pomaga, lepiej jej używać.
oczywiscie ze pomaga, ale daje jednoczesnie falszywe poczucie pewnosci i bezpieczenstwa. jest tylko jedna skuteczna metoda ochrony - nie ruchac sie na lewo i prawo. Ta metoda jest jednak trudno osiagalna dla niektorych osob, zwlaszcza kobiet

nie dadzo
youtube.com/watch?v=Z0bsjsarXsc

Czyli anonek rozumiem nie rucha tylko ze strachu przed HIV?

Tak to sobie tłumacze po codziennym płaczu

>polki
kobieta.wp.pl/i-na-co-ci-ten-islam-coreczko-6054558170104449a

>cave diving
ciemno jak w dupie, jeden błąd i zdychasz. wolę siedzieć w domciu

>– Wszyscy narzekają na te chusty, a ja lubię ją nosić – mówi. – Jestem nieśmiała. W szkole słyszałam dużo przykrych słów o tym, jak wyglądam. Poczułam ulgę, kiedy się zakryłam.
Typowe urabianie się zaczyna
>le islam taki dobry i tolerancyjny
>TO WY JEBANI CHRZEŚCIJANIE JESTEŚCIE PROBLEMEM W TYM KRAJU, ISLAM JEST POKOJOWY I TO CIE SIĘ DZIEJE NA SWEICIE NIE MA ZNACZENIA
Powinno być takie prawo że każdy kto przechodzi na islam musisz opuścić Polskę, chcesz być muzułmanką kurwo? Ok, więc won do kraju islamskiego.

Esencja artykułu
>Islam w jej życiu pojawił się przypadkiem. Na jednym z forów na Facebooku dotyczących Egiptu udzielała się w kontekście wakacji, które tam spędziła. Namawiała do opuszczenia europejskich kurortów i zwiedzania prawdziwego Egiptu. Zagadał do niej Egipcjanin, był pod wrażeniem. Pisali do siebie, on – młody, wykształcony, pracujący fizycznie przy remontach, ale mimo to, wdzięczny Bogu za każdy dzień, i ona – samotna matka, rozczarowana swoim życiem, ambitna i zagubiona.
>Jeszcze później był Muhdi, młody, przystojny Czeczen, spotkany na imprezie. Zakochali się w sobie. Kasia zaszła w ciążę, miała nadzieję, że wyprowadzi się z domu, ale Muhdi zniknął, dowiedziawszy się o dziecku. Okazało się, że wrócił do Czeczenii.

>Jeszcze później był Muhdi, młody, przystojny Czeczen, spotkany na imprezie. Zakochali się w sobie. Kasia zaszła w ciążę, miała nadzieję, że wyprowadzi się z domu, ale Muhdi zniknął, dowiedziawszy się o dziecku. Okazało się, że wrócił do Czeczenii.

>przystojny Czeczen, spotkany na imprezie
>zaszła w ciążę
>Muhdi zniknął, dowiedziawszy się o dziecku.
XDDDD, ja pierdole ten artykuł opisuje typowy proces myslowy Polki
>JEBAĆ KATOLI, NIE JESTEM WASZĄ DZWIKĄ!
>wow Ahmed ale jest ładny! Co? Tak, tak przejdę na islam bo cię kocham!
Czy nie zostaje się zabitym za bycie samotną matką czy coś w islamie?
Najlepsze że potem ojca chcą zdemoizować
>ale relacje z ojcem były coraz gorsze. Jeszcze więcej przemocy, kilka nowych epitetów: „muzułmańska k…” i „zwykła tania dziwka”.
Dziwka się pusciła, została samotną matką z dzieckiem mieszanym, poszła na islam bo "muh jebane katole" i jeszcze ma pretensje że ojca chuj trafił.
>posiadanie córki
>kiedykolwiek

Ja pierdole Polki to są głupie. Wystarczy że zobaczy przystojnego araba i od razu zapierdala na islam żeby mu tylko pałę possać.

oddawanie czci jakiemukolwiek bogu i wiara w jego istnienie to pierwsza oznaka schizofrenii

...

>samotna matka
>w islamie

Jak kiedyś się okaże że będę miał córkę to ją zrzuce z klifu jak spartanie

o czym wy pierdolicie w ogóle zawsze w historii było tak że łobuz kocha najmocniej i w ogóle egzotyczny książę mnie wyciągnie z wypizdowa (no może poza purytanami ale to byli ludzie chorzy psychicznie)

To napisało ten artykuł:

euroislam.pl/jestem-muzulmanka-i-feministka/
>JW: Nie pytałem o konkretny meczet. Czy jest jakiś taki otwarty, gdzie mogłabyś pójść?
>EK: W Polsce pewnie nie. Czasami łączę się internetowo z takim meczetem w Kanadzie, który jest meczetem środowiska LGBT. To jest mój sposób, żeby mieć jakiś swój meczet.

Co za jebana szmata ludzka.

...

jak wam idzie szukanie pracy anonki? u mnie słabo żbsz

>meczetem środowiska LGBT.
Ja pierdole, nie ironicznie połączył bym siły z Ahmedem żeby tą kurwę zabić.

zydbook.com/Ewa.Pff
oczywiscie warszawka szok niedowierzanie :)) warszawiacy to rak

Witam kolegów nekromantów

nekrośmieci do gazu

tylko przywoływacze sukkubic

Wypierdalaj diable

>meczetem w Kanadzie, który jest meczetem środowiska LGBT
>meczet
>LGBT
>w Kanadzie
Brzmi jak moje najmniej ulubione miejsce na ziemi.

Warszawa w końcu sprowadza zachód do tego jebanego zaścianka :)
t. męski feminista w ciele kobiety, homoseksualista, identyfikujący się jako żyd

wvt spierdalaj

>on nie jest transgender dragonkinem
Proszę cię, xe musisz mnie doścignąć, jestem 100 lat przed tobą.

Ty pierwszy. Sprawdź swoje przywileje jebany białasie.

>oni nie identyfikują się jako lodówki

szydzę

i na chuj to zapostowales. teraz cały dzien na kurwie bede chodził

u mnie tez desu

>problematyczne okulary
>krótkie włosy
>pali kurwa fajeczki
>pewnie najebany tatuaży pod ubraniami
Proszę wypierdalać z mojego kraju ty kurwo z wypranym mózgiem

Ma fioletowe włosy teraz.

ABSOLUTNY SZALENIEC
Spróbujcie wyobrazić jak jakiś p*lski "polityk" robi coś takiego xD bo ja jakoś nie mogę

pewnie sobie wyobrażała że pies ją rucha

Jak to mówił Goldberg, bez wojska nie ma porządnej polityki zagranicznej.

...

goldberg mówił też że nie ma nic przeciwko molestowaniu własnej córki bo to w niej zaszczepi cenne uczucie wstydu

Dzisiaj mam pierwszego kolosa którego ujebie AMA.

debilu xddd

Z czego?

Jak pachniesz?

Matematyka, jestem debilem więc może dlatego. Od dwóch tygodni szukam korepetyora
>1 mnie olał, dosłownie oglądał telewizje za moimi plecami gdy robiłem zadania a jak czegos nie wiedziałem to on zrobił zadanie po swojemu i tylko dodał "no to analogicznie ok?"
>2 babka nie potrafiła mi pomóc, dosłownie powiedziała mi "no ok ja ci nie pomoge, wiem że mam napisane matematyka ze studiów ale mi chodziło jakbys na jakies zarządzanie chodził czy cos XD"
2 tygodnie mi zleciały i dalej chuja rozumiem.
Męsko, wieczorem dosłownie tylko umyłem, pachy, dupsko, nóżki i zęby. Teraz idę zęby myć bo za 30 min autobus mam.

Kurwa liczę tylko że poprawką będzie i znajde kogos kto mi to wytłumaczy.
>inb4 debil
Tak, jestem nim. Przyznaje, bez korepetycji w liceum maturę napisał bym na 40 procent a tak udało mi się na 90.
Liczę tylko że jakas poprawka będzie, ktos kto popełnił błąd i poszedł na studia może wyjasnic jak to działa?
>moja mamałyga gdy mama mówi "nie martw się jak raz zawalisz to cie nie wyrzucą"

>1 mnie olał, dosłownie oglądał telewizje za moimi plecami gdy robiłem zadania a jak czegos nie wiedziałem to on zrobił zadanie po swojemu i tylko dodał "no to analogicznie ok?"
o ja pierdole jeszcze mu pewnie zaplacic ty pizdo glupia nawet mi ciebie nie szkoda. obys wylecial z tych studiow

20 zł za godzinę było więc nie szkoda mi. To był dosłownie neet. Jakis student po matematyce co żył w mieszkaniu z jednym pokojem. Taki tam burdel miał że ja pierdole.

>Matematyka
>1szy rok sudiów
przecież to jakies smieszne całki są, dosłownie kazdy to zdaje po obejrzeniu etrapeza

>całeczki dla kurwa studencików

youtube.com/watch?v=ru7DK_BQidM

nasz człowiek

pewnie próbował na abonament do wowa zarobić

karabin się znowu spierdolił czy co

czemu tu tak jebie

czyli juz wiadomo czemu te tematy takie chujowe ostatnio, gimnazjum sie zlecialo

to moze niech anony rozpoczna jakis temat a nie narzekaja jak na kurwa polaczkow przystalo

jak od samego rana zaczyna się sranie na standardowe problematyczne tematy jak Rosja, LGBT, islam czy ki chuj, to nawet nie chcę mi się angażować

i tak będziecie dalej pierdolić bez sensu i się wzajemnie nakręcać

Sol

Ale zdech

rozumiem, ze za mało loli gówna ?

no tak więcej antypolskiego kara ścierwa powinno być

nie projektorze jebany

no to czego za mało jest polaczku?

polaczki wpierdalają gówna swoich niemieckich panów

karabin widzę spadł i się nie podnosi, elegancko

Nigdy nie dadzo komunistki ehhh

Kara ścierwo uprasza się o wypierdalanie

Nareszcie jakies oznaki inteligencji na tej spaczone stronie!

>komunistki

...

...

marcel wypierdalaj

mmmm więcej ślinki o tak cudnie mmmm ślinka cieknie po policzku zlizuj to mmm tak tak mmmm

>The prominent Polish-born American historian Jan Tomasz Gross, who revealed the crimes committed by Poles against the Jews during the Holocaust, is gearing up for a legal battle over the "Historical truth" against Polish authorities who, it now turns out, are still considering putting him on trial for harming Poland's reputation.

>The investigation against him was opened several months ago following an article that Gross wrote in which he noted the large extent to which Jews were murdered by Poles during World War II. Gross wrote that the figure was larger than the number of Germans killed by Poles.

>"Consider the Poles, who, deservedly proud of their society's anti-Nazi resistance, actually killed more Jews than Germans during the war," Gross wrote.

no i? to jeszcze chuj. Pewnie polaczki zajebali czesc zydków Nie tyle co ta gnida pierdoli ale cos tam było. Lepszy jest sun Spielmana czy jakkolwiek sie to pisze. TEgo pianisty z Pianisty. Według niego Polacy są współodpowiedzialni za holokaust bo odbył się na ich ziemi i mieli obowiazek bronić zydów

dziala wam irchighway?

nom

youtube.com/watch?v=UGPuEDyAsU8

>kapcza massa 2400

chcialbym zamoczyc pisiorka w kobiecie

>on woli ludzką zwierzynę zamiast królowej z innej galaktyki o 4 cyfrowym ilorazie IQ
Gniję z debili

tug Sup Forums zrobił się tak chujowy że muszę lurkować reddit

i gdzie to cipuszkię ma niby a

dotknę i umrę od zatrucia cyjankiem czy innym chujstwem