/polska/

edycja ludzi sukcesu dupa piecze zazdrosni polacy

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=s4dFCQh0QnY
youtube.com/watch?v=bTyvpWbj1lw
youtube.com/watch?v=3KxZm_IVUUs
youtube.com/watch?v=c1el1bm00UA
twitter.com/NSFWRedditVideo

>on nie umie wytrzymać do 310 postów
gnije

dawno nie było lolitek danony

ODDAJ MI OBRAZEK ZOSTAŁO MI TYLKO 16 REEEEE

youtube.com/watch?v=s4dFCQh0QnY
>wolę Polskę niż burger land bo jest tu więcej biały... znaczy rdzennych mieszkańców!
>DLACZEGO WY JEBANE POLACZKI NIE ZAAKCEPTUJECIE TYCH BIEDNYCH UCHODZCÓW?!
>KURWY JEBANE, POLAKI ROBAKI
youtube.com/watch?v=bTyvpWbj1lw

...

MAŁY

REAKCYJNY

>user ściągnij spodnie muszę sprawdzić czy nie jesteś żydem
co robicie?

to ja jestem raczej tym pytajacym

mówię że w krakowie każdy jest obrzezany i tyle

>ściągam spodnie
>t. na szczęście nieobrzezany ale mały fiutek
>HEH user JAKI MAŁY UROCZY PENISEK
>PRZYJDŹ DO MNIE DO GABINETU O 19:00
potem w gabinecie by mnie zgwałciła i wychłostała oczywiście ale bym przeżył

>od teraz jesteś moim niewolnikiem user
>jeżeli się spuścisz bez mojej zgody lub przyłapię cię na masturbacji to utnę ci fiutka i wyślę do obozu
nie dadzo mi tak nigdy

faszystki > komunistki

mam nadzieję że pełna zgoda tutaj

>tug nigdy nie zostaniesz złapany przez nazistów i używany jako byk do rozrodu uber dzieci

kiedyś znałem loszkę o skłonnościach prawicowo-totalitarnych ale nie była aż tak ładna żebym jej stópki lizał i kaganiec na fiutka dał sobie założyć żbsz

>byk
by cie zagazowali jakbyś nie był z wschodnich niemieckich ziem

Mam widoczną szczękę, jestem wysoki i w miarę dobrze zbudowany (former grubas). Na pewno by uznali iż zostałem skradziony moim kochającym Niemieckim rodzicom przez jakiś pod ludzi polaczków albo uznali by iż wykazuje cechy niemieckie przez co mogę iść na resocjalizację.

>I left behind humiliating politicians and blind patriotism
ahuhahuhahuhahuha

nie wciąż gaz umiesz chociaż płynnie po niemiecku?

Tak, uczyłem się równolegle niemieckiego i angielskiego przez 12 lat od 4 klasy podstawówki + korki. Nie ironicznie myślę po niemiecku lub angielsku.

>nie ironicznie

Jak się pozbyć tych robaków nacjololo i anarcho-squaterso-brudasów?

polak, jodran - dwa bratanki

zabij się przyjacielu
tym pomożesz sprawie

Czy to jeden z tych samców alfa prawicy?

ehhh nie dadzą takiej loszki z wartościami mocno konserwatywnymi

dobrze pan zgadujesz panie lewacki piesku
>faszyzm
>konserwatyzm
srednio tak chyba

>prawica

no i o czym byś z nią gadał

>ehh ci żydzi
>tak panie mężu a czy chciałby pan dzisiaj może kotlecika
>gdzie mi z tą wieprzowiną GMO suko
>proszę wybaczyć

>polędwica

>user skarbie, widziałes ile tych arabusów do zachodniej Europy płynie?!
>Musimy zrobić sobie czwarte dziecko aby uratować biała rasę!

>tug jestem prawakiem który gardzi nacjololo

Polecam

żaden z was nigdy nie rozmawiał z dziewczyną, co?

>identyfikowanie się jako ktokolwiek poza samym sobą

czy to ten tzw. "spook"

Przynajmniej by się nie pchała na murzyńskie knagi

...

>czwarte
polacy ledwo jedno mają a co dopiero 3

>implikando
"konserwatywne" laski uwielbiają asfalt

>urodzilem sie w XIX wieku i mysle, ze prawica to niskie podatki i mało panstwa
>jestem prawakiem

Dlatego super konserwatywne kobiety są trudne w utrzymaniu. Zazwyczaj nie pracują a chcą w chuj dzieci. Więc jak jesteś biedakiem to jedyne na co możesz sobie pozwolić to Karyna po aborcji.

>obudź się
>jeszcze nie zdechłes

>jedyne na co możesz sobie pozwolić to Karyna po aborcji.

dangandupa pierwsza na wojnie zginie

bądź pozytywistą anonku
może już tej nocy się uda

>bądź pozytywistą
>załóż samodzielny biznes i prowadź działalność charytatywną wśród ubogich

Ja nic takiego nie powiedziałem, szanuje patriotów i te ich wartości ale gardzę sebixami co pobiją jakiegoś randomowego ahmeda a potem idą to uczcić kebsikiem.

Also prawica uważa za świętą własność prywatną

postujcie jakąs comy muzyczkę sranony
youtube.com/watch?v=3KxZm_IVUUs

>nie chcą pracować
no chujowe te konserwatywne lochy

Tak to działa. Konserwatywna kobieta zostaje w domu, sprząta, gotuje, dzieci wychowuje. Ty masz być głowa domu, zarabiać pieniądze itd.

>Ja nic takiego nie powiedziałem
>Also prawica uważa za świętą własność prywatną
czyli jednak XIX wiek kolego.A ciapaty zasługuje na strzał w ryj za samą religię albo kolor skóry.

jak oboje będą pracować to mogą zatrudnić do popołudnia opiekunke

user, ile ty masz lat dziecinko?

Ja to bym wolał właśnie żeby locha domem się zajmowała a nie kurwa wielka buisnesswoman, a potem zdegenerowany rozpuszczony brajanek albo karynka

Kurwa mogłem isc na studia. Nigdy nie znajde pracy.

12, ale proszę modów nie wołać.

>A ciapaty zasługuje na strzał w ryj za samą religię albo kolor skóry.
nie ten user ale wyciągasz zaskakująco daleko idące wnioski z jego postów
wymyslasz sobie argumenty które podajesz jako jego bo łatwo ci wysmiewać się z takich głupotek a nie z tego co naprawdę napisał, a napisał prawie nic
to nie jest prawdziwa rozmowa przecież

Całkiem comfy zuchu ale tutaj trzeba comfy muzykę na sezon jesień zima dlatego trzymaj to youtube.com/watch?v=c1el1bm00UA

>kobiety w pracy
>coś dobrego

danoni litości
wiadomym jest że nie będzie harowała tyle co chłop bo albo nie ma siły albo musi dzielić czas na pracę i dom co się tylko negatywnie odbija i na pracy i na domu
zamiast siedzieć w robocie się stresować karierą bez czasu na rodzinę i dzieci mogłaby żyć spokojnie na utrzymaniu ojca rodziny (i niejedna woli wodzić swojego męża za nos zamiast harować)
w XXI wieku mogłaby nawet dorabiać w wolnej chwili czy to przez internet czy to przez twórczość taką i owaką - przecież przeżywa aktualnie renesans dzierganie wszelkiej odzieży jak za starych dobrych lat, rękodzieło i chałupnicze wyroby spożywcze
do tego widziałaby dzieci codziennie zamiast pozwalać internetowi je wychowywać co przyczyniłoby się tylko pozytywnie i dla dzieci, i dla społeczeństwa ogółem
mniej kobiet poszukujących kariery to mniej ludzi na uniwersytetach, co zmusiłoby uniwersytety to podniesienia standardów i zajęcia się znowu nauką, zamiast organizować kursy dłubania w nosie za papierek z kulturoznawstwa

spokojnie nie zawołam
tylko chodź tu do nas to pokażemy ci jak działa niewidziana ręka rynku

napisał, że nie lubi nacjonalistów a sam jest prawakiem, co implikuje, że jest libertyński lub chadecki co było uważane za prawicę w XIX wieku, a teraz prawica identyfikowana jest z ruchami narodowymi. Więc weź nie pierdol

pierdu pierdu pierdu
nie napisał nic o żadnych obcokrajowcach, dalej nie wiem dlaczego w ogóle wyciągnąłeś ten temat

>nie napisał nic o żadnych obcokrajowcach
DEBIL

>le kobieta jako gospodyni domowa
>w polsce, gdzie zarobki obojga ledwo co wystarczają dla dzieci, co dopiero tylko męża
ebin

no to teraz zastanów się na jakie stanowiska jest zapotrzebowanie i jakie stanowiska są zwyczajowo zajmowane przez kobiety

żony górników, których znam, czasem nie muszą pracować nigdzie, nawet przy dwójce dzieci, ale to i tak nie zawsze

jeżeli polacy są na tyle głupi by nie wiedzieć że nie ma w tym kraju blondynek to nic dziwnego że zarobków też nie znają

>teraz prawica identyfikowana jest z ruchami narodowymi.

Czemu łykasz te medialne pierdoły
>prawica = natsoc

Dlatego idzie się kurwa na poważny kierunek a nie na jakieś pierdolone asp czy psychologie, a potem wypierdala się z kraju najwyżej.

no chociaż jeden zuch w całej nitce się znalazł

no jak górnicy dostają 20 pensji bo >muh praca na dole no to się nie dziwię

zarobki w kopalni też nie są duże wiem bo pracuje w jednej

Gdy loszka pracuje, ale większą uwagę przykłada do opieki nad domem/rodziną to szanuję.

Ale jak widzę te kurwa wielkie panie sukcesu to mnie kurwica strzela

>prawica = natsoc
bo to prawda obecnie prawica NatSoc. To ze NatSoc wypchnął chadecje z tego pojecia to inny problem.

to zależy czy pracujesz na kopalni bezposrednio czy pod firmą
firma to najgorsza rzecz jest
i też oczywiscie, czy jestes robotnikiem czy górnikiem, powierzchnia czy dół i te sprawy

wiecie czemu nie bierze się kobiet do oddziałów wojskowych? bo według poważnych badań obniżają efektywność całego zespołu

nie jest to wcale takie złe, kobiety są ewolucyjnie stworzone do zgarniania atencji i powinny właśnie z tego swojego wrodzonego daru korzystać w życiu, czy to w drodze zarobkowania, czy dowolnej innej

stąd też prostytutka to zawód dalece uczciwszy i bardziej dla kobiety dostosowany niż chociażby fizyk kwantowy

>99,7kg
reacznelem checkpointa

wow danon dziękuje że mi wytłumaczyłeś coś co wiem od 7 lat stawiam zabezpieczenia pod ziemia i ledwo 3 koble wyciągam przy 60 godzinnym tygodniu pracy

tak ci mama powiedziała?

>t. teoretyk kobiecości, magister dynamiki cycka

przecież fizycy kwantowi to atencyjne kurwy

nieironicznie chciałbym takie rozmowy z loszką mieć żbsz

dlatego właśnie zachód jest tak zdegenerowany, ludzie jak usłyszą słowo prawica to z automatu widzą Hitlera, dlatego Le Pen czy AfD nigdy nie wygrają wyborów

/POLSKA/ niezmienna /polska/ rdzenna

/polska/ nieomylna

oj anonki

>degeneracja

>Le Pen czy AfD nigdy nie wygrają wyborów
i bardzo dobrze

>le wypowiem się a nie wiem niczego
mam dziadka w dortmundzie i wszyscy głosować będą na AfD

>prawica

dosłownie kukiełki putina
dolewkę centroliberalizmu proszę

Kurwa, ale co mnie obchodzą zydowskie kłamstwa i manipulacja. Prawda jest taka, że obecnie prawica=natsoc. Nie ma innej prawicy. Dlatego sydze jak ktos mówi, ze jest prawicowy, ale nie lubi nacjonalistow. Dawna prawica to obecnie chadecja, z której zostały tylko hasła gospodarcze

to

...

>podawanie pensji w brutto

>putin jest zły
>czemu
>bo jest zły!!! buuuu

pupa pierdzi prprpftrrrrrrr

AHAHAAHHA

zwierzecy smiec

t. entuzjasta programu 500+ i dojnej zmiany

idź marnować cudze pieniądze gdzie indziej świński cycu, mnie forsowanie katotalibanu nie bawi

Zuchy, za parę miesięcy wyjeżdżam do Szkocji. Czy tam będzie bardziej realny mój sen o odwiedzeniu Kalifornii?

przpominam wszystkim tu obecnym, że podział na prawicę i lewicę to nic nieznaczący mem

nie ma w putinie wiele dobrego

przednie zanęty tu macie koledzy

Spierdalaj zdrajco

t. nowoczesny patriota. zadnych podatkow, bo na emerytury zapracują ciapaci immigranci