/polska/

sniło mi się że mam litewską dziewczynę

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=Js18r_O7tLk
youtube.com/watch?v=DpaCIvdf1Vs
youtube.com/watch?v=eWkrQQly6xU
youtube.com/watch?v=Hg0jxiDSdfY
youtube.com/watch?v=SK6a39wnZUY
twitter.com/NSFWRedditVideo

po co ci skoro polskie też jedza gowno, vide arabskie modelki

>matki litwinki

Chciałem się tylko wysmarkać ;_;

Żeby mieć co pić. Jeden baniak pada w 2-3 dni a ja nie lubię wychodzić na zewnątrz bo miasta ssą.

>simple calculations

aaaaaaaa

Pytanko, ten disaporak co ma francuzke gf to ten sam co memi
> matki półki
?

pączki>donuty

Odebrałbym jej Wilno jeśli wiesz co mam na myśli.

tak wlasnie robi mi loda jak pisze tego posta a ty co robaku

wydaje mi sie ze tamten z francusko to pan doktorant a ten drugi to mati debil student medycyny

jakbym miał diasporaka na wyciagniecie reki to bym nawet uwagi nie zwrocil bo juz wystarczajaco mi za niego przykro

jebać pr*wicę dosłowni podludzie
>zabieranie ludziom wolności osobistych
>blokowanie dynamicznego rozwoju ludzkości

co za chuda szmata palcem bym tych kosci nie tknal

um, a to nie na odwrot jest?

chyba ze mowisz o obyczajowej to lol kogo to obchodzi

jak tam studniowka?

>um, a to nie na odwrot jest?
nie

>kapitalizm
>zbalansowany rozwój
wybierz jedno

...

Masz (you) żeby on nie dostał i byś ty się nauczył że się rusofilom takim jak korab nie odpisuje, tylko ignoruje. Im więcej mu odpisujesz tym więcej będzie nabijał postów w odpowiedzi żeby się spuszczać do rankingu ilości postów, a tak to tylko wpadnie raz na jakiś czas i wyrzyga jakieś gówniane opinie z nadzieją że dostanie (you) by móc więcej raka wyrzygać.

no to dynamiczny czy zbalansowany rozwój bo to dwie różne rzeczy

no zdecydowanie bardziej niz regulacja kazdej podstawowej rzeczy o ktora rynek jest w stanie zadbac

no chyba ze wg ciebie otumanione masy zyjace z zasilku i bogacace sie na ich niewiedzy elity to zbalansowany rozwoj

a zrobilem 10 slajdow to pomyslalem ze pogownoposzcze

czy to jest ten słynny obraz stereoskopowy (tzw magiczne oko)? Patrzę i patrzę, i cały czas płaska

>Kacapskie szile płaczą że Ukraińcy czczą Banderę jako bohatera narodowego
>Lenin i Stalin nadal są obiektem kultu w Rosji, ale to już jakoś moskiewskim propagandzistom umyka

Nie możesz zrobić tego gówna w górę

nasi konserwatywni słowianofile jakos nie mogą skumać że ruscy się komuny specjalnie nie wstydzą
korwina to raz wysmiali z tego powodu w rosji

Mówiłem ci zuchu że im bliżej deadline tym lepiej człowiek pracuje. Autorytaryzm dydaktyczny to największa czerwonapigułka.

nowa (lepsza) pyta
youtube.com/watch?v=Js18r_O7tLk

daj jakies czasostepelki nie chce mi sie calego ogladac

oglądaj całe

a nabija sie z bydla czy emerytow

Pyta to taki bezbek, że aż boli. Humor jak z Włatców Móch.

Szwecja rozwija się dynamicznie i w sposób zbalansowany bez absurdalnego rozwarstwienia społecznego jak np w Stanach Chinach i Rosji.
Polacy przede wszystkim muszą zrozumieć to że musimy skończyć z naszymi sentymentami i płakaniem jak to Polaków zarzynano i zacząć prowadzić prawdziwą politykę zagraniczną. Silna i niepodległa Ukraina to polska racja stanu, niech sobie czczą co chcą byle to im pomogło przeciwstawić się rosyjskiemu imperializmowi. Dzięki Ukrainie tym razem to nie my jesteśmy na pierwszej linii frontu, jest to bardzo wygodny bufor dla Rzeczpospolitej.

Ty lepiej powiedz, czy ci główne danie na studniówce smakowało.

z emerytów na razie ale jeszcze oglądam

>Silna i niepodległa Ukraina to polska racja stanu, niech sobie czczą co chcą byle to im pomogło przeciwstawić się rosyjskiemu imperializmowi. Dzięki Ukrainie tym razem to nie my jesteśmy na pierwszej linii frontu, jest to bardzo wygodny bufor dla Rzeczpospolitej
No właśnie o tym piszę.

west slavic subhuman baboons

opinie nt. skyline Łodzi?

>Silna i niepodległa Ukraina to polska racja stanu
nie

słaba i zależna od polski ukraina to polska racja stanu

germscum in denial

u nas w warszawie takie bloki to są na zadupiu tam gdzie sie kończy miasto i zaczynają sie wsie

takie najlepsze tzw komfi bloki

Ale Rosja ma zawsze większy potencjał niż Polska i sobie tą słabą Ukrainę weźmie siłą. Już raz to się stało ale Polacy nie potrafią uczyć się na błędach.

Poza tym w ogóle "uzależnianie" Ukrainy od nas przekracza nasze możliwości, jest to kraj większy i ludniejszy od Polski.

czy ty spotkales ukropa kiedys? oni by ci glowe ucieli jakby mogli

You savage baboon
You uncultured swine
You shitflinging chimpanzee
You dumb ape
You knuckle-dragging gorilla
You primitive monkey
You dumb simian
You retarded donkey
You brainless chicken
You unintelligent dog
You ignorant pigeon
You mindless duck
You dim-witted pig
You idiotic cow
You moronic cockroach
You... pole...
how dare you speak to me without asking for permission first?

Ożenię się z Azusą Nakano i założę z nią dużą rodzinę.

ale zapiekło niemca o jak dupa boli :^)

>+50 hp

>tancerz bez szkoly rozprawia o realpolitik

вoвceм вpeмя

test na obchodzenie zabezpieczeń YT bez logowania
youtube.com/watch?v=DpaCIvdf1Vs

tak w warszawie połowa niepolaków to ukraincy

znam kilku i generalnie to uwazam ich za zwierzeta ale nie chodzi o to co by zrobili gdyby mogli, tylko to co robia i to co będą robili

nawet jesli mają historyczny uraz do Polski(zresztą mają w tym dużo racji) to niech sobie mają ale oni też wiedzą że jesli w ogóle chcą istnieć jako państwo niepodległe a nie protektorat kremla to muszą współpracować z europą w tym i z polską

skończmy z tymi niepotrzebnymi emocjami, wołyn sie zdarzyl i był wielką tragedia ale trzeba żyć dalej

Pyta z podlasia jest? bo strasznie zaciaga

wypierdalaj

kto kurwa zaciąga ty ukraińcu

a propos skyline to wrocławianie chyba za dużo grają w half life

o czym ty pierdolisz biedna ukraina to najlepsza ukraina

no ten jaok czy jak mu tam

No daj kurwa spokój, nie będę się logował do żydogogli żeby zobaczyć czym się polskie szą podniecają. I w sumie podoba mi się to jak mówi.

W każdym razie po dokładniejszym zwiadzie stwierdzam że kanał nie jest tak dobry jak myślałem. Trochę rzeczy zabawnych, trochę raka.

mode banuj podwieka raus

>sniło mi się że mam (...) dziewczynę
To jest tak nieprawdopodobne że nie śniło mi się nigdy. A przynajmniej nigdy tego nie pamiętałem.

bambo prośba, przecież jej filmiki i humor to w calosci jaka widizalem deadpan set-up i twist-followup, czasem z doza absurdu, doslownie humor poznogimnazjalny 101

np w tym co wyslales jak mozna sie nie spodziewac puenty juz po drugim elemencie jej wymianki, nie wspominajac o koncowce. przewidywalne od kurwa tytulu filmiku

uwaga groźni eksperci od chenologii

o anony ale zaraz kupę zrobię
szybko, w co grać na klopie:
>zaawansowane wojny 2 lub 4
>pokemony złote serce i napierdalanie wieży walk lub pokepompek
>ognisty emblem z potworkami i kończenie gry żeby rozpocząć nową bo jeszcze nie wszystkie dialogi odblokowane i nadzieja że tryb trudny będzie trudniejszy niż ta dziecinada

to nie jest czanologia a podstawy komedii. w ogole ciezko nazwac kogos kto w formie wideo realizuje utarte czanowe stereotypy, to cos jak big bang theory tylko podmien spierdonka na """nerda""", kompletna zenada

ile anony mialy lat jak się od rodzicow wyprowadzily? 22 lvl tutaj, mysle ze rok wczesnij by bylo idealnie

ale ze uniezaleznily finansowo czy wyjechaly?

jak to drugie to 19, jak pierwsze to jeszcze nie, lmao

>wyjechaly?
szkoda ,ze nie poszedłem na studia poza warszawke i mieszkalem z rodzina do czasu znalezienia pracy.Czy to całe hehe studenkie życie jest naprawde takie fajne?

polskie szą sie niczym nie podniecaja

no jak chcesz byc dzieckiem jeszcze troche to spoko, najlepiej jak masz gownoprace w tygodniu zlozone niezle z planem i wsparcie rodzicow to w ogole bajlando

jak niby ktoś miałby pracować studiując na dziennych?

youtube.com/watch?v=eWkrQQly6xU

Which movie is that playing in the background?

jak dasz rade plan sobie ladnie zlozyc to taki mac czy cos jest definitywnie robilany przez np dwa wieczory w tygodniu a to juz wystarcza zeby sie napic w weekend

1612 na poczatku, troche chujowy ale po pijaku mozna obejrzec, potem ogniem i mieczem

Thats a long title, is there english sub?

nie sądzę, może 1612 bo to rosyjski film

its a montage of few but i see parts of ogniem i mieczem in there

youtube.com/watch?v=Hg0jxiDSdfY

oczywiscie diasporak przyszedl rodzynki z odbytu pana z zachodu pozbierac

Kurwa, user, ale mnie nie interesuje teoria, mnie interesuje jedynie praktyka. Mnie jako konsumenta pierdoli jak to się nazywa, jaką ma metkę, kto pierwszy to zastosował, jak długo to było stosowane i kiedy, mnie interesuje tylko to by się zaśmiać. Mam wyjebane na krytyków filmowych czy speców od mody którzy właśnie teorią się kierują i oceniają rzeczy przez pryzmat definicji i etykiet. Jeśli mi się coś podoba to mi się podoba, jeśli mi się nie podoba to się nie podoba - proste.
Jedyne odstępstwo od tej reguły jest wtedy gdy muszę za coś płacić, wtedy wolę by moje pieniądze nie sponsorowały czegoś z czym się nie zgadzam, nawet jeśli sama rzecz mi się podoba.

Co do tych chanowych stereotypów, mi się właśnie one podobają. Siedzę w tym gównie od jakichś 10 lat, na tym się wychowałem. Od kwestia gustu i czasów/nostalgii. Z rok temu rodzina dzieciaki przywiozła jak w gości byli, ktoś oprowadzając dzieciarnię po domu zauważył że gdzieś tam u mnie leżało pudełko po pokemonach i spytał się dzieciaka czy lubi pokemony, a na to dzieciak że nie, że są głupie. A jak teraz popatrzysz na ludzi w ćwierć wieku którzy się na pokemonach wychowali bo jak oni gówniakami byli to wychodziły to zobaczysz że zaraz wspominanie będzie, ktoś by se odświeżył i pograł na emulatorze, lub już ma emulator na telefonie i napierdala w Fire Redy czy coś.

He said it's "1612" at first, then "With Fire and Sword". Not sure but 1612 might be russian made movie, WFaS is polish made. I'm sure if you'll google it, you'll find some subtitles. Russian movies often have subtitles and WFaS is one of the more popular + recent Witcher and M&B DLC made people interested in polish stuff so there is high chance subtitles will be avaible somewhere.

>tug jedyne napisy do Psów były chujowe więc nie możesz z czystym sumieniem kumplom z gildii wysłać

ja mam ukrainkę na szatni na uczelni, słodziutka jest

>t. pracownik mcdonalda
ALE W POLSCE XD

kurwa kolgejt nie fikaj bo sam dorsza sortujesz

myslalem ze troche inteligentniejszy jestes ale chuja z tego wyszlo

powiedział debil którego wyjebali ze szkoły leśniczej za to że ćpał narkotyki

ale mi sie to niepodoba i umiem powiedziec dlaczego nie a ty mnie zalewasz jakims wyziewem plebeistycznym ze jak ci sie podoba to ci sie podoba ze zmyslona anegdotka nt. nostalgii na dokładkę. spoko, chuj mnie to boli ze cos ci sie podoba badz nie, ale nie odpisuj do mnie ani mojego syna nigdy wiecej.

>wyjebali
ukończyłem technikum z maturą i egzaminem zawodowym

ze studiów sam sie wyjebałem

lmao, ale tamten to nie ja

plus mac tylko na pierwszym drugim roku byl i za ten hajs chodzilem na imprezki i ruchalem studentki, a u ciebie kolgejcik jak tam w holandii?

I will try and find 1612 and WfaS then.

Yea I figured that too, they seemed to charge at swedes and turks, not that its much different today but yea.

tak se to wmawiaj ćpunie

wygodnie ale nudno

to sobie pisze z debilami na /polska/

w sumie smiesznie bedzie jak kolgejcik wroci do polski i sprobuje rozkrecic biznes za zarobione euro ale znajomi cpuny przyjda i go wyruchaja haha

O zniknęły reklamy z grzybicą paznokci.
Szkoda bo zaczynałem się przyzwyczajać

h-haha!

>zarobione

wszystko co uzbiera na tych rybach debil wydaje na jedzenie bo se upierdolił w tym wyćpanym łbie że jak będzie duży to mu którakolwiek dupy da

>ale mi sie to niepodoba i umiem powiedziec dlaczego
Czyli sprowadza się to do
>nie postuj tego na publicznym forum dla wszystkich bo mi się to nie podoba bo ten typ komedii mi się nie podoba

Better tell me if there are more movies like "Good Bye, Lenin!". Part of germany was also soviet block so I'm sure you have some more.

a no tak, zapomnialem ze teraz koksi XD. dobrze, bedzie szybciej skrzynki z rybami przerzucac, moze podwyzke dostanie od pana holendra i sobie normalny sznur kupi zamiast na zwyklym sznurku do prania sie wieszac

Well I wasnt in the DDR so I wouldnt know desu.

Co ja pisałem na temat pisania do mnie, ostatnie ostrzeżenie.

No dobra, hehe, spoko jesteś tak sobie żartuje.

Ale z jutuberami to ostrożniej, okej?

pieczenie dozwolone

youtube.com/watch?v=SK6a39wnZUY

>Co ja pisałem na temat pisania do mnie, ostatnie ostrzeżenie.

Ma chujowy głos.

kogo piecze debilu, smiejemy sie z ciebie. brzmisz jak te cioty z amerykanskich filmow co sie ciesza jak im tzw. bully na morde splunie a wszyscy sie smieja bo przynajmniej troche uwagi na niego splynelo