/polska/

edycja galaktycznych herosów

Other urls found in this thread:

youtu.be/RJzZrBisbO8
youtube.com/watch?v=S1jmZVd3Vx8
twitter.com/AnonBabble

/balt/

litwinki

PolLiet

youtu.be/RJzZrBisbO8

za długie

Good thread

...

>chce mi się srać a kibel zajęty

JA PIERDOLEEEEE

>nie mieszkanie samemu
Jesteście podwiekami czy wasi starzy są biedni?

>You will never be hit on by an agressive Lithuanian girl from exchange
Why even live?

eh juz mi sie dead space znudzil za duzo kurwa filmikow i innych przerwan akcji

Nie ironicznie dwójka najlepsza.
Mem z litwinkami widzę

...

Ale tam to samo nie? Kurwa pół godziny szlajania się po szpitalu zanim strój znajdziesz

pierdole polki

heh przecież litwinki jedzo gówno więc na pewno też leco na facetów co som literalnym gównem

Ja początek to przebiegłem, dopiero później gra się rozkręca. Tutorial musi być dla nowych. Nie wiem czy się zgodzisz, ale klimacik jest w dead space silny i fabuła ma swoje momenty. Zaczynasz dopiero przygodę?

W kosmosie nikt nie uslyszy twojego krzyku.

Tak było. Oczywiście gramy tylko w nocy o północy.

nie no, ja to ten co wczoraj kozaczyl ze na telekinezie kiedys przechodzilem obie czesci po 3-4 razy robilem

no i 2 > 1 zupelnie, ale dlatego ze lepsza strzelanka, klimatu nigdy w tych grach nie czulem. jestem pierdolonym ironmanem ktorego ulubiona forma morderstwa jest rozczlonkowanie, czego ja sie mam kurwa bac

CYCKI DUPA RUCHANIE SPERMA R U C H A N I E SEKS CHUJ CIPA JEBAĆ BZYKAĆ DO BUZI

O anonki ale przygoda
>weź 100 polskich nowych szekli i jedź do sklepu bo głodna rzaba
>skręcaj na skrzyżowaniu
>widzisz że piesi zielone mają więc się zatrzymaj
>nagle JEBUDU świat się zatrząsł
>zerknij w lusterka, jakieś auto pod kątem, nie widać czy jebnął czy nie bo ciemno i pod kątem
>jedź na najbliższy zjazd a auto za tobą jedzie za tobą
>wysiądź, gość też wysiada, oglądacie razem twój tylni zderzak
>gość mówi "o, poślizgnąłem się"
>auto pierwsze, używane, zderzaki i tak porysowane i pobite ale widzisz że nowe pękniecie, na karoserii ani śladu
>powiedz gościowi że "e tam, to tylko zderzak"
>gość daje ci 2 banknoty z jagiełłem i mówi że pewnie za lakiernika zapłacę
>przyjmij banknoty, podajecie sobie dłoń i jedziesz robić zaupy
>kup jedzenia na tydzień + trochę chemii + kartę mikroSD, łącznie 70 zł
>wróć ze 230 polskimi nowymi szeklami

Spoko gość. Doceniam że chciał naprawić co nabroił.

a więc tak to jest na vichanie

...

co ta czaszka taka jajowata

SLEEP TIGHT IRON CHANCELLOR

youtube.com/watch?v=S1jmZVd3Vx8

SLEEP TIGHT IRON CHANCELLOR

SLEEP TIGHT IRON CHANCELLOR

>kup jedzenia na tydzień + trochę chemii + kartę mikroSD, łącznie 70 zł
>jedzenie na tydzień
>70zł
jak

nie wpierdalasz to na samym obiedzie będziesz syty

jakbym miał Newella na wyciągnięcie ręki to bym kurwa zadusił za tego half-life2 i ten debilny pomysł z "interaktywnymi cutscenkami"

spokojnie kolego, to tylko g*erki

raczej już ponad 10 lat gierek spierdolonych przez debila

to nadal tylko g*erki

Ale on kurwa jest sprytna
>zbyt brzydka żeby zostać instagramową kurwom
>na tyle ładna żeby spragnione kontaktu z kobietami prawiczki z internetu ją uwielbiały
>dosłownie założyła kanał na którym pierdoli o niczym
>jedyne koszty to czas bo tatuś rachunki płaci
>wrzuca jedno wideo do jaskini prawiczkom
>oni jak głupia ryba łapią przynętę i lecą na jej kanał robić wyświetlenia
>zanim się obejrzała już ma 38k subskrybcji i pewnie będzie jeszcze więcej bo "ehh nie dadzo"
Mam nadzieje że zbierze wszystkich beta orbiterów a potem zrobi wideo
>"ja i mój chłopak xD ;p"
I tam taki typowy Chad smieszkuje z nią jak to ją jebał. By się grubasy z vichana nie pozbierały.

Eh, czym ona się różni od ahusów, gargamelów, nakich i tych innych memiarzy? (Poza tym, że jest dziewczyną?) Format podobny.

Coś czuje, że narracje sam sobie do tego dokładasz.

wszystko jest tylko kurwa czymś wiec nie zgrywaj mi tutaj stoika

jedz mało i kupuj gównojedzenie w supermarketach jak żabka czy auchan to spokojnie ci starczy
Jadę głównie na płatkach z mlekiem, kanapkach, tostach, owocach, czasem frytki sobie zrobię + raz w miesiącu odwiedzam rodzinę to przywożę sobie trochę kotletów czy czegoś do odgrzewania na kilka dni. Ogólnie zazwyczaj wpierdalam 1 duży, ciepły posiłek dziennie aż do napchania się + 1 lub 2 mniejsze posiłki typu 2 bułeczki/tosty w zależności od tego czy mam czas przed zajęciami czy nie.

Powolne skubanie paluszków przy komputerze też pomaga bo organizm myśli że cały czas coś wpierdalasz, cały czas coś tam sobie powoli trawi i się tak nie domaga więc ten 1 duży + 2 małe spokojnie starczą, zwłaszcza jeśli gówno robisz, większość czasu siedzisz na dupie i wiele tej energii nie zużywasz. Jak od czasu do czasu jakąś fizyczną robotę wykonuję przez kilka godzin (np coś przy domu) to wpierdalam ze 2-3 razy tyle.

ale spuchniesz na trzecim roku

Kill me, Pete

...

jesteś następny po grubasie memiarzu

4 rok i dalej bez zmian jestem na dolnej granicy zdrowego BMI. Już tak mam że dużo sram zamiast tyć.

A i w chuj wody piję.

Chciałbym powiedzieć, że jeżeli chodzi o jedzenie to Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).

A więc przechodząc do jadłospisu za 100 zł.
Aby przezyć miesiąc za 100 zł potrzeba:

1kg ryżu ok.3zł
1kg makaronu ok.2,5 zł
1kg kaszy jęczmiennej około 2 zł
6kg ziemniaków ok.8zł
2kg margarany ok 5 zł
150 bułek około 50zł
10 paczek Chochoszoków ok. 20
15 sosów do potraw jeden po około 50 groszy-około 7 zł, lub kilka sosów gotowych po ok.3 zł.

Razem około 100zł.
Zostało mi jescze 7 złotych z tej stówy. Nieźle.

>supermarketach jak żabka

Ale piecze

więcej kara i vi niż ci wczesniej wymienieni

To nie vichan femkurwo, idź tam stopy pokazywać.

do tej pory nie wiem czym są chokoszoki.

kek


ej anony robiłem deadlift i prawie zemdlałem
było warto bo 3 pl8 dźwignąłem

kogo obchodzi jakis jutuber ja prdl, nie jestescie w niczym lepsi od przekupek gadajacych o mrozkach czy innych cichopkach

o to
Ja wydaję 200 miesięcznie głównie dlatego że kupuje sobie często jakąś czekoladę czy czipsy + grubo smaruję masłem i grubo kroję serem. Jakby chciało mi się stać przy garach i gotować makarony, kartofle i robić zupy to by jeszcze taniej było.

Oczywiście chodziło mi o biedronkę. Żabka to dla burżujów w chuj.

Ty pierwszy

...

Obejrzałem parę filmików Bazyliszka przed chwilą i nawet śmieszne ale widzę jak to może się komuś nie podobać. Silny deadpan humor.

przecież to smakuje jak gówno
już lepiej zwykłe kukurydziane kupić po 2 zł za kilo

>idź dziś na wydział na tzw. spotkanie z pracodawcą (dajmy na to firmą Xyz), bo przy okazji mają być ciekawe wykłady
>jest dobra setka osób (darmowa pitca i rozlosowywany xbox)
>w trakcie wykładów można przez aplikację na telefon zadawać i głosować na pytania, na które odpowiedzi mają być na końcu
>na jednym z wykładów prelengent pozwala sobie do analogii z pilotem dorzucić zdanie
>"no i taki pilot musi uważać, żeby mu brzoza przed kadłubem nagle nie wyrosła" XD
>ja i pojedyncze osoby na sali kiśniemy
>po wykładach przychodzi czas na sesję pytań:
>top 1: "czy naśmiewanie się z katastrofy w któej zginęła setka osób to oficjalne stanowisko firmy Xyz?" XDDD
Wydukał tylko, że to była jego prywatna dygresja, ale chyba będzie miał poważną rozmowę bo prezes też był obecny. XDD

Śmiał się wilk razy kilka, wyśmiali i wilka.

szanuj chocoszoki czerwiu jeden

niektóre filmiki lepsze inne chujowe
wole ahusa albo generatora frajdy

Czemu ona jest taka idealna? :3

>>jest dobra setka osób (darmowa pitca i rozlosowywany xbox)
czyzby mikro mietcy? u nas miesiac temu rozlosowywali

>mikro mietcy
Nie wiem co to jest, ale raczej nie.

Generator Frajdy to chyba najlepszy z tej fali memiarzy, grgml to taki moralizator w chuj, ahus zbyt abstrakcyjny jak na mój gusta reszta to śmiecie, które nie potrafią sobie wyrobić marki.

nawet ci (you) nie dam
wypierdalaj

3D piggu go homu

Mam pomysł na kanał na yt

Reactions channel z osobami w śpiączce w roli reagujących

pls sub

Co tz tam pierdolisy łibusie jebany?

Kurwa anony zesrałem się w gacie. Pierwszy raz od wieku gówniaczanego, czyt. od prawie 20 lat.

Anonki po tym co wowik odwalił postanowiłem spróbować tindera. Nawet matche są

Ja mam 22 i często mi się zdarza zesrać w gacie, szczególnie jak zagambluje na pierdzie.

To po japońsku.

Mówi, żebyś spierdalał.

>zagambluje na pierdzie.

Ale tak sie zesrałeś, że się zesrałeś czy kleks?

nie dadzo takiej

>le jestem taka jak wy :ppppp
>proszę dajcie mi wyświetlenia :3

To wtedy jak czujesz, że chcesz uwolnić bona, ale za bardzo się spinasz podczas pierdzenia i wychodzi trochę kupy.

Takiej tym bardziej nie dadzo

Ona, niesmerf, bezbek i auchan to kolejny poziom znormiczenia chanów. Najpierw były hehe grupki na fb, potem napływ, teraz to.

wypierdalaj z tym zywym gownem ale smrod

jaranie sie polkami to pedalstwo a matki to ciota i chuj

Ale jak szamba staną się normickie to... to gdzie my się udamy?

ej poznałem ostatnio loszke łibuske z polski na innym boardzie

co mam zrobić żeby została moją tzw. "dziewczyną"

>staną się

lol, już są od dawna

pojdz z nio do restaurancji "suszi" ale nie zapomnij kompa wziac zeby nam sprawozdanie zdac jak na zalaczonym zdjeciu

zuch się przeniósł 10 lat wstecz w czasie?

Zaproś do piwnicy na wspólne oglądanie animków.

Zmuś mnie skurysynu kurwo pedale jebany

przeciez na szambie normiki sa od czanologii jak nie wczesniej a to juz z 8 lat temu

za krótkie włosy

Trzeba w końcu zrobić własnego chana. Harde podziemie, żeby normiki nie wbijały i nie postować papieża, to nie będą mogły łatwo znaleźć. Info dla starociot, albo nawet na zaproszenie. Pilnować kontentu.
Na kawę z nią

unicestwie cie rozumiesz to

zamiast tworzyć nowego czana dla prawdziwych stulejarzy, lepiej rozważcie samobójstwo

Ale to wtedy taki karachan się zrobi. Oni też tak zaczynali. Ktos kiedyś da znajomemu dostęp a znajomy zacznie wrzucać na grupkę na fb screencapy i bum. Znowu to samo.

>wyciągnij makarony z lodówki
>powąchaj czy jeszcze dobre
>nagle poczuj że tak jakby pierdzieć się chce
>delikatnie popracuj dupą żeby się upewnić że to pierd
>nic nie idzie ale uczucie dalej jest
>bardzo powoli odkręcaj zawór i co jakiś czas ciśnij przez zwieracze żeby puścić pierda pod dużym ciśnieniem
>nagle czujesz że to nie pierd a jakaś ciecz
>twój świat się zawala, zaczynaj panikować "jak to możliwe, przez prawie 20 lat rozpoznanie czy to kupa czy pierd było banalne"
>leć na klopa czując jak ci kropla spływa po pośladku, wygnij się tak aby dłużej spływała i nie zahaczyła o spodnie
>szybko rozepnij pasek, zsuń gacie i usiądź na klopie
>ciśnij żeby zobaczyć o co tu kurwa chodzi
>trudno wychodzi, ale wychodzi brązowa woda z malutkimi kupkami
>nawet nie czuj typowego dla srania uczucia w brzuchu, zupełnie tak jakby to nie twoja dupa była
>zerknij do spodni i zobacz malutkiego, brązowego kleksa z 1 kropli gówna na skraju nogawki w bokserkach
>"dzięki ci januszu papaju drugi, spodnie uratowane!"
>dokończ sranie, podetrzyj się, oczywiście wszystko wilgotne i żółte bo dupa spocona, ale to normalka bo dupa niemal zawsze ci się poci jak siedzisz bo yeti mocno
>od razu leć pochwalić się na 4szmbie

Czy to te słynne hemoroidy że nie odróżniłem pierda od kleksa? Ogólnie dziwne było bo nawet w brzuchu nic nie czułem.

>muh tajny klub do obrażania papieża

Coś w twojej diecie jest takiego, że kupa rzadka.

Dziś od rana nic nie jadłem, wczoraj chyba tylko 2 posiłki, ale dużo piłem. Może dlatego.

>le bazylich mem

wypierdalać z mojego szamba wi i karakurwy

>ktoś zapostował twój obrazek