/polska/

edycja kochania i szanowania Rosji

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=uPb8YqyYijg
twitter.com/NSFWRedditVideo

Wybieram tę nitke ponieważ szanuję wybuchy.

lepszy

ANIME

Wole ten bo bez nejm ciot i dobrze tytuł napisany.

ANIBE

ANIKUKURYKU

>tug nigdy nie będziesz mieć starszej sąsiadki która będzie cię wykorzystywała seksualnie
Dosłownie taka duża siostra tylko legalna.

ROSJA
NECZKI

EKSPLOZJA

Zarywać N (niewiadomą), czy W, która pewnie jest najebana teraz bo urodzinki, a ja jej kurwa kupiłem miska za 120zł i zaniosłem do akademika jak jej nie było kurwa jego mać.

W to ewidentnie puste kurwisko

Zapierdol się najlepiej będzie

Moja porada jest taka żebyś szedł być normikiem gdzie indziej.

Przecież kurwa powiedziałem że normicznie będzie, to kazaliście pisać wy kurwy dwulicowe. Ale piątek wieczór spędzam tak jak wy więc się odpierdolić i to już.

bo co będziesz nas obgadywał z psiapsiułami

tak

Ja mówiłem żebyś se waifu znalazł jak porządny user, chuj mnie twoje normicze wypociny obchodziły jeszcze zanim zacząłeś pisać.

>a ja jej kurwa kupiłem miska za 120zł i zaniosłem do akademika jak jej nie było kurwa jego mać.
o kurwa co za debil
anonku weź przestań istnieć bo aż wstyd mi trochę za ciebie

...

chce sobie zagrac custom nation ale nie wiem gdzie zrobic, myslalem albo we wschodniej europie, niemczech, afryce albo we włoszech. pomożecie?

Mnie wtedy nie było, teraz jestem i masz przestać pisać.

Co to jest? Wygląda nawet smacznie.

>amerykanie nazywają to "nalesnikiem".

Ona ma dzianych starych w Afryce, i ma mi się dołożyć do tablecika graficznego na święta, więc nie wiem czy to jakoś do swiat mi sie uda podtrzymać.

THICK
H
I
C
K

Islandia

あなたはぽランド人が鋤ですか?

to będzie troche nudne, polityka wewnętrzna w EU4 jest zbyt biedna żeby można było grać na takim wypizdowiu
potrzebuje miejsca gdzie zrobie sobie swoj kraj, powieksze go odpowiednio i potem tylko comfy tworzenie wasali na całym swiecie przez pół nocy

To z ciebie też niezła kurewka anonku
Jak już się puszczasz się za tablet to co będzie dalej?

Rób na Islandii chuju

debilu

Ktoś z łodzi?

Słyszeliście o tym ziomeczku co po dopalaczach ujebał sobie że ma wiewiórkę w brzuchu i zrobił sobie nożyczkami sekcje jelita?

Mam zdjęcia, bo znajomy był na akcji.

ta aż tak zle ze mna nie jest, ale dupsko boli jak sibie pomysle ze tyle kasy wyjebałem.

nazwa "Iceland" jest już zajęta, więc jak wymyslisz mi nazwę na państwo to ponudze sie specjalnie dla ciebie

Ehhh.

A dzisiaj w autobusie jechała obok mnie dziewczyna coś koło 190cm (być może na obcasach, ale jak i tak wysoka to nie wiem czy wysokie obcasy by zakładała).

Gdzie oni takie mutanty hodują?

>ale dupsko boli jak sibie pomysle ze tyle kasy wyjebałem.
no i dobrze, bo powinno

>190cm
Było zagadać, na 100 procent nikt takiej wysokiej nie chcę i pewnie ona ma kompleksy że taka wysoka. Było zagadać i powiedzieć że uwielbiasz wysokie dziewczyny. Fetysz amazonek jest god tier.

ciekawe czy takie amazonki mają fetysz malusiego tyciego facecika do bullyowania

Islandia

pankejk

>Było zagadać
Gdzie ty myślisz że postujesz?
Poza tym ja jestem 170cm manlet.

I chuj, ona każdego weźmie kto się nią zainteresuje.

przynajmniej nie jesteś 165 jak krasnal wojownik ten to ma kurwa przejebane

Israndia :DDDDDDD
XDDDDD
xDDDDD
czaicie to kurwa??? xDDDD
Israndia XDDDD

zrobiłem, będzie nuda w chuj ale to szczegół

>tug myli mi się czasem L z R i na odwrót

gdzie moje japońskie obywatelstwo

co miałem przez to na myśli

>Było zagadać, na 100 procent nikt takiej wysokiej nie chcę i pewnie ona ma kompleksy że taka wysoka.
w suuuuumie

ale lochy powyżej 170 to zawsze wysuszone wieszaki

Jeszcze może penisa masz jak Japończyk?

>Fetysz amazonek jest god tier.

w dupie

12cm

youtube.com/watch?v=uPb8YqyYijg

a wy anonki bronicie?

idealny

...

>tug ciemnoniebieski powiat

jeb moje gówno do góry

>łódź pomarańczowa
BOGACTWO KUHWA

Sos?

ktoś musi kupować pudełeczka na te wszystkie przysmaki

To, user debil stracił szansę na amazonkę. Dla kobiet bycie super wysokie to tak jak bycie manletem dla faceta.

>wysokie """"kobiety""""

No kurwa na pewno Kasanowo, chciałbym zobaczyć jak ty wyskakujesz do ładnej dziewczyny w tłumie innych dziewczyn bedąc spierdonem manletem z brzydką gębą.

>średnia 100 żółta
>90% kraju zielona i gorzej

hehe

Ja pierdole
>patola imprezuje pod przedszkolem
W sie odzywa zebym wpadl do klubu... I kurwa po chuj, mowie jej ze chce czasu to kurwa chce czasu a nie chce sie z nia widziec. Pierdole nawet nie odpisuje. Od 18 leze pod kolderka zbsz

1.2mln ludzi na Podlasiu, 2.1mln na Lubelszczyźnie, 2.1mln na Podkarpaciu

dla porównania samo miasto Warszawa (nie licząc aglomeracji) ma 1.7mln mieszkańców

>1,7mln mieszkanców
>stolyca

ze studentami i robolami którzy w weekendy mieszkają gdzieś na wsi ze 3 miliony spokojnie jest

z aglomeracją ma ok. 2.6mln, żadne miasto w Polsce nie może się pochwalić takim wynikiem

>m-muh śląsk

Śląsk to konurbacja i jako taka nie jest brana pod uwagę w tego typu porównaniach

no i? pełno stolic na swiecie ma mniej mimo większej ilosci mieszkańców niż polska

bo miasta sa gesto zaludnione co nie ? XD

>wyskocz z samolotu po powrocie z wizyty w prawdziwym dużym mieście
>czuj się w centrum jak na totalnym zadupiu

niby kurwa jakich stolic?

jesli nie bawimy sie w memiczne aglomeracje ktore tak naprawde ciezko jest jednoznacznie wyznaczyc, to w granicach administracyjnych Warszawa wypada po prostu blado jak na stolice 38 milionowego państwa.

Mińsk, Bukareszt, Wiedeń i Budapeszt mają (nieco) więcej mieszkańców a są to wszystko kraje 3-4x mniejsze.

>on nie mieszka w comfi wsi otoczony naturą i bliskimi przyjaciółkami

>tug schabik z chrzanem

byłoby tip top gdyby nie osiedlowy seba gazujący za oknem o godz. 00:05

test

Kurwa mać, przywołaliście koraba tym pierdoleniem o stolicach.

nie zesraj się wykopku nikt ci tu plusików nie da

wole koraba od śląskiej kurwy marcela, choć pewnie to tylko ciemniejsza strona tej samej osoby

no scisle centrum wawy to niestety zadupie

boże kurwo dlaczego uczyniłeś mnie takim biednym

jestem z Poznania kurwo biedna

W końcu Polacy to wikingowie czy sarmaci?

moshi moshi

>plan zagospodarowania placu defilad
>zaczynają wychodzić pierwsze projekty wieżowców i pozwolenia
>przychodzi dobra zmiana
>nowa konserwator zabytków pierwsze co robi to wpisuje cały plac defilad do rejestru zabytków
XDDD

...

nie chce mi się z tobą gadać

p*lacy to bagienne gównojady którymi zarządza brać nordyków

...

szczerze powiedziawszy to dosyc dziwne przeciez pisiory powinni chciec rozpierdolic cale te komunistyczne gowno

ja nawet tam nie chce zeby oni tam budowali jakies wiezowce czy cos, niech oni po prostu ogarna caly ten teren=a nie na placu jebane budki i busiki a wokol parki dla zuli

scisle centrum europejskiej stolicy prosze panstwa

warszawa to gówno i nie ma żadnej zwartej architektury miejskiej tylko stawiane na rympał przypadkowe budynki wokół których robi się durne objazdy

O Jezusku kim jest ta pani prześliczna?
żbsz puentę widać było z kilometra

no tak bo przecież na środku ulicy budują

Ide spac elo

>nigdy nie obejrzysz NNB trzeci raz po raz pierwszy

christ chan 3d

z ryja może i bazyliszek

jakbym miał taką dziewczynę to nie musiałbym walić
no ale że nie dadzo to co ma człowiek zrobić