/polska/

edycja pana Emonzaemona

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=JP42y28GTqc
youtube.com/watch?v=NClOhh92Ky4
twitter.com/NSFWRedditGif

>matki polki

A co ta appka Burger Kinga daje? nigdy nie uzywalem tego

/polska/ to chuj

/RZECZPOSPOLITA/

Nowospierdoliny won.

BAZYLISZEK=
K U R W O M

Tak samo jak apka od McDonalda możesz kupić zestawy na promocji.
Jest rotacja że co jakiś czas kupony się zmieniają ale np teraz w apce od Maka jest świetny kupon na zestaw z McDouble+ średnie frytki + średni napój za 10zł. Zawszę biorę jak jestem na mieście.

Cześć, tutaj najlepsze anime w historii. Pozdrawiam.

>mfw nawet meksyk nie ma Hesusa króla

O trzeba sciagnac

rzeczpospolita to byl najgorszy rak ty zjebie debilu nie pamietasz jakie nitkowojny byly przez to

...

>oh jakie to życie kobiety trudne

kurwa co to za wykorzystwanie niewinnych spierdonów?

Przestań, i tak nikt nie czyta tych litanii.

Nienawidzę kurw ale takie które przyznają że mają łatwe życie bo ciągną kasę od beta orbietrów to lubię. Są szczere, + to wina bet że im dają te kasy. Robił bym tak samo gdybym był dziewczyną.

...

lepsze niz
>Muh animu
>Muh no gf
i inne chujostwa.

normalnie bym fapnął do THICC ale juz dzis 3 razy obalałem kolosa to nawet nie staje

Apka fajna aczkolwiek nie tak dobra jak od Maka. W Mcdolandzie możesz dostać kupon na zestaw z McWrapem (normalny, duże frytki i duży napój za 10zł) a w burger kingu to tylko promocję że ci złotówkę lub dwie upuszczą czyli nie tak dużo. Dlatego zawsze jak mam wybór to McDonald a burger king to tylko apka gdybym nie miał innych opcji.

no chyba cie pojebało debilu

Kurwy na damskim szonie dają sobie rady jak dostawać darmowe rzeczy za jak najmniej wysiłku

I tak już skończyłem. W sumie normalnie to bym powybierał najlepsze posty i zrobił z nich jeden obrazek ale zmęczony coś dziś jestem i mi się nie chce. A jutro na uczelnię na 9.

a wystarczyłoby mieć jakieś resztki kręgosłupa i godności człowieka
beta orbitery są same sobie kurwa winne, i gdzie fz w prawdziwym życiu jestem jeszcze w stanie jakoś pojąć, tak kurwa dawania komuś atencji i kasy (!!!) online(!!!) to jest odarcie samego siebie z resztek męskości i człowieczeństwa i bezpośredni przyczynek do segregacji ludzi

Ja jak jest promocja w lokalu to nawet nie wchodzę żeby nikt nie pomyślał, że cebulak się nażreć przyszedł

dokładnie

na realu to jeszcze rozumiem, jest możliwosc ze sobie dotkniesz jakims fartem a może nawet zaruchasz

a online?

Nie wiem która lepsza, oba dupska 10/10
>ale co z tego jak z moimi 17cm to bym nawet nie spenetrował
Życie jest do dupy jak nie masz dużego wacka.
youtube.com/watch?v=JP42y28GTqc

...

>nie potrafi pojąć jak żałosnym trzeba być, żeby zostać beta sponsorem
>jest na 4chanie

kolego, rozejrzyj się

>17 cm to za mało

yyy, matma i biologia się z tobą nie zgadzają

To, bycie beta orbiterem w prawdziwym życiu ma sens bo zawsze możesz być planem awaryjnym ale kurwa dawać komuś 1000 dolców bo do ciebie coś powiedzieli przez internet? Chciałbym kiedyś spotkać takie ultra bety.

tak trzy fredy na raz gdzie jest jeden post na paleozoik jest lepsze niz pare postow od dobrych spierdolin

pojebalo cie

w realu to ona faktycznie musi cię złowić w swoją orbitę, w sensie w większości przypadków aktywnie wzniecać takie zachowanie
a tutaj te jebane pedały podają im wędke, robaka, spławik i same się łapią na ten haczyk
NO KURWA MAĆ

nie ta fota miała być

Za dużo plastiku. Nic tak nie obrzydza kobiety jak botox w ustach.

za dużo :/

Ale user, ja sobie doskonale z tego zdaję sprawę. Aż szkoda że tacy ludzie istnieją bo wyobraź sobie co by było jakby nagle to faceci odpychali kobiety i sprawiali że musiałyby zapracować na ich zainteresowanie. A nie byłoby to takie trudne bo dziewczyny z natury gorzej znoszą brak atencji i ogólnie w wielu sytuacjach gorsze od facetów i zwyczajnie ich potrzebują.

youtube.com/watch?v=NClOhh92Ky4

T R U M P
R
U
M
P

/rzeczpospilita/ Jebać /polska/
Nowe pokolenie i nowespierdoliny z roku na rok są coraz głupsze.

...

>Aż szkoda że tacy ludzie istnieją bo wyobraź sobie co by było jakby nagle to faceci odpychali kobiety i sprawiali że musiałyby zapracować na ich zainteresowanie. A nie byłoby to takie trudne bo dziewczyny z natury gorzej znoszą brak atencji i ogólnie w wielu sytuacjach gorsze od facetów i zwyczajnie ich potrzebują.

Strasznie dziwna wizja świata randek i w ogóle świata, ale do przewidzenia tutaj.

pewnie myślisz że jesteś starociotą jak lurkujesz od 2014

dunkin donuts to jest najgorszy mem dla sportowego swira
>jeden glazowany donut to 560 kalorii

po prostu rozjeb moja diete do gory rodzinko

>od 2014

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Ja lubie wkurwiać ''ładne'' femki poprzez kompletne ignorowanie ich. Ja pierdole jak to działa.

słabe

też, ich wyraźne oburzenie mnie podnieca

uznam to za tak

...

Wątpię, żeby się tym serio przejmowały.

o taka to ładna jak moja byla pani z biologii

ehh te wszystkie bonery jak sie wypinała przy tablicy, jakbym chcial wrócic do szkoly to tylko do takich chwil żbsz

jak nie jestes przynajmniej 8/10 alvaro przystojniak to chuja a nie działa

wow cycki nóżki seks prosze dajcie mi seks umm te 5/10 dupcie które mam uważać za pięknosci bo ''odsłonięte ciało = hot'' naprawde dodają do dyskusji i jakosci tego zchujonego bordu na i tak spiżdżonej stronie sos bo zaraz mi kutas eksploduje

Spokojnie, wdech wydech ziomuś.

to zarzuc jakis temat ładny

miałem taką przepyszną żyzną panią od angielskiego jeszcze szmata chodziła zawsze w ciasnych czarnych golfach i spódnicach jakby specjalnie chciała nas śmieci z liceum doprowadzić do śmierci z masturbacji

Dobrze że jestem 9/10 więc. Lubie kiedy te tępe zdziry mnie kokietują że niby takie sensual manipulantki i będzie jak w filmach że jak se warge przygryzą to sie posram z wrażenia a tu takiego wała nie dla psa kiełbasa kurwa bo jestem pedałem a pedałów też przeważnie pierdole i to nie w tym sensie w którym bym chciał bo połowa z nich to męski odpowiednik blachar a ja wole szarych myszów.

też miałem żyzną panią od angielskiego

łojezu co to było, nie było opcji żeby po szkole nie obalać kolosa przez conamniej godzinę

pani od angielskiego, never frogetti

Pogadajmy o tym jak bardzo chujowe jest polskie kino i że to żałosne że takie zadupie jak Indonezja zrobiła dobry film akcji a cebulandia oh przepraszam Wielka Sarmatia (czyli jednak przyznajecie ze jestescie nie białym ciapackim scierwem) nie może niczego nakręcić od lat 90tych.

To jest dramat kurwa.

fajny bajkopisarz, 6/10 lubie takie historyjki

>mfw bajka 10/10

nawet mi was nie zal jebane wiesniaki

>tug panią od chemii wyjebali z mojego liceum za romans z maturzystą

czemu to zawsze dzieje się innym

polska nie jest jedynym krajem ktore nie wyprodukowaly zadnych dobrych tytulow od 80/90, szkoly filmowe i studia nie dostaja dofinansowan od panstwa, tymbardziej od osob prywatnych bo nie ma z nich zysku (blockbustery holiłudzkie najlepsze c'nie)

...

No i dobrze, użalanie się nade mną zostawi mi.

ten post dedykuje żynym paniom od

angielskiego
niemieckiego
oraz biologii

dziękujemy za wszczepienie thicc fetyszu w gimbazie nam do konca życia, nigdy nie zapomnimy waszych dużych jędrnych dupeczek

dziekuje za uwage

kumie, co też kum godo, jak my żech obalali trzy winioki na dwóch pod sklepikiem grażynki to już nie pamięta? co, czy lata go nie było i już wielki pan miastuwy sie z niego zrubił, o!

co to za szon

bo to trzeba brać
brać brać, odważnie, dla siebie, a nie kurwa czekać jak ciele na niedziele aż 'dadzo'
nikt ci kurwa nigdy nic za darmo nie da
ale za darmo wziąć i potem bezkarnie chodzić, o tak, to się da zrobić

>tug moja anglistka wyglądała 1:1 jak eva angelina

oj dzialo sie po nocach

Nie za bardzo wiem o co wam obu chodzi. Dobre filmy wychodzą cały czas (nawet dobre polskie filmy), po prostu trzeba się przejść do kin studyjnych. Tak zawsze było i tak zawsze będzie. Ciężko za wyznacznik jakości kina światowego brać to co puszczają w multiplebsie.

>art house
joooo RICHTIG chopie

jak rozróżnić gdy dziewczyna podbija lub tylko ma interes (choćby o wytłumaczenie materiału na studiach)?
bo w drugim przypadku to nie ma sprawy, w pierwszym bym podziękował jak najszybciej.
Jak odszyfrowywać te sztuczne uśmiechy? dla towarzystwa, dla korzyści, z przywzywczjenia, z przywzyczajenia fałszowany, by ukryć ból, by ukryć znużenie i cokolwiek inne.

jestem zbyt zjebany na te gówno.

to się czuję user, jak jest taka hihi-haha to cos jest nie tak

a jak sie wstydzi i wogole jest normalna to jest ok

co to za durny mem już go widzę dziesiąty raz

Wymień jakies.
>inb4 jakies historyczne smuty

chuj mnie obchodzi Film O Tym Jak Polaków Rozjebano 34

>tug zmarnowales szanse na zrealizowanie swoich fantazji o zamknieciu sie sam na sam z anglistką w klasie i wyruchaniu jej na ostro

>tug juz nigdy nie bedziesz mial 16lat

ehh

jakieś przykłady tych dobrych polskich filmów?

Jak Rozpętałem Pierwszą Wojnę Rasową

klasyk

to jest umiejętność, wiedza jak każda inna
a jak się zdobywa wiedze i umiejętnoci? ćwicząc i trenując
dziewczyny mają naturalny talent, więc im to przychodzi o wiele łatwiej, to całe pływanie w morzu socjalizowania się i bez problemowe nawigowanie po nim
obracaj sięw towarzystwie, na nic nie licz, więcej słuchaj i obserwuj uważnie, zwłaszcza innych ludzi/pary/dziwczyny w różnorakich sytuacjach społecznych i zawsze miej na uwadze fakt że będą działały tylko i wyłącznie dla egoistycznego zysku, z najniższych pobudk
wtdy zaczniesz chwytać i nabędziesz umiejętność wykorzystywania tego do swoich celów

>t. knower

Ojciec wjechał mi na naukę i oceny
Powiedział ze jak tak dalej pójdzie to będę zapierdalał w biedronce
Kurwa może serio się zacznę uczyć ehh

>142 strony do wykucia na czwartek

zabijcie mnie anoni studia to jednak największy mem

dla tej żyzności to mógłbym siedzieć w pierdlu ehhhhhh

pierdol szkołę zostań przedsiebiorca

...

z czego

P U L H H

jak szanse kurwa? szanse żeby ją zgwałcić czy że faktycznie chętna była?
bo w sumie po kilku latach to wydaje mi się że moja anglistka mogła coś ode mnie więcej chcieć jak tylko 'rozwijać umiejętności rozmów pozalekcyjnie'

Mój ojciec jest przedsiębiorcą i właśnie szanuje szkołę
Nie stworze 2 Microsoftu albo Apple'a nie na chuja
Jestem tak nieodpowiedzialny że szkoda gadać
Czas na zmiany kurwa ale jak się do tego zabrać

Prawo cywilne, fajne ale weź się tego kurwa naucz na pamięć i jeszcze zrozum.

ajj prosze pani

No wlasnie o tym mówie, bo też miałem parę takich sytuacji, dosłownie raz z nią rozmawiałem sam na sam jak z normalną dziewczyną tyle że ona miała z 28 a ja 16, ale usmiechała się i wogole rozmawialismy jak dorosli

kurwa mac, jakbym ją ruchał pewnie serce by mi wyjebało przez okno ale wspomnienia na całe życie

kurwa wstań i zacznij

lolcow
Jedyne deski to Sup Forums dla dziewczęcych tematów, Sup Forums dla randomu, jakieś deski kwarantanny dla orbiterów z /r9k/ i ze dwie specjalnie na obgadywanie i plotkowanie o atencji w internecie. Powolny jak cholera ale lubię czasem wpadać i czytać Sup Forums i Sup Forums bo to ciekawe zobaczyć rzeczy z drugiej strony barykady. Lubię czytać o kompleksach małych cycków, oglądać pasywno-agresywne kłótnie, cieszyć się że też często nienawidzą czarnuchów, wkurwiać się na nie że tak manipulują spierdonami lub kurwią czy zobaczyć że często mają te same problemy co wielu spierdonów, np nikt ich nie nauczył jak rachunki płacić i boją się wyjścia na swoje czy siąść za kierownicę, a podobne posty nawet w /polsce/ widziałem.

Tamten tusk jest z nitki "Men that you're ashamed to say you'd fuck".

...

Oto kilka pozycji, które wyszły w 2015/2016 roku. (Choć w sumie i tak pewnie powiecie, że chujowe)

Ostatnia rodzina
Body/Ciało
Jestem mordercą
Kamper
Wszystkie nieprzespane noce
Baby Bump
Plac Zabaw
Modelka
Demon
Zjednoczone stany miłości

to moja to była poważna ~36 rozwódka z synem kilka lat młodszym od nas, ale w zajebistym stanie i z fajnymi cyckami+naturalna blondyka więc hnnngh
myslę że to przez nią do tej pory mam fetysz na blondyny

Powiedz że spoko, ale za buziaka w policzek. Jak nie da to powiedz żeby spierdalała, jak da to ciągnij dalej.

a no to musisz się stać odpowiedzialny, nikt za ciebie ci życia nie wygra, sam walczysz i sam wygrywasz

Łączę się w bólu zuchu, u nas jak ziomek od ćwiczeń zrobił wejściówkę to 80% wyjebał, byłem w tych 20% na szczęście ale i tak w środę będzie odpytywał wszystkich.

>tug prawo podmiotowe i rzeczy

tug nigdy nie będziesz miał kolegi spierdona z którym będziesz mógł pogadać o anime i waifach i lolitkach

...

>tug mam takiego kolegę
>nic go nie interesuje w życiu poza anime waifami i lolitkami

proszę o zdjecie gdzie jest bardziej oficjalnie ubrana, bo tamta była zazwyczaj ale to wszystko i tak było ciasne na niej że łojej

Jakie nudne gówna ja pierdole. Może mi zaproponuj bym obejrzał dokument o jedwabnikach?