Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=gPDcwjJ8pLg
youtube.com/watch?v=yDePwTjYPlY
youtube.com/watch?v=f-II3kuZXbQ
twitter.com/SFWRedditGifs

mi ez

>aztadom
ömm

magyar cigany

Mi köze van obamának a barackhoz?

Lol
Adom

>ezajcu
ula

barack

nemkutya>trollfész>9gag>aztadom hől

>tbs közvetíti
Ja gondolom, meg a Fábry első évadát is nyomták nem? Mondtam én, higy egy Salgótarjáni pincéből proxyzol.

A barack és a fekák bőre is hamvas

demotiváló a legjobb
ez az én német dolgozatom
a mai napig nem tudom hogy ki tette fel :x

Rajtakaptál.

8 éves voltam amikor édesanyám azt mondta nagyapámnak, "Ha látni akarod leéretségizni az unokádat, abba kell hagyd a dohányzást." Soha többé nem gyújtott rá, de így is meghalt 4 évvel később tüdőrákban. Nagyon megrázta a családot a halála. Most 21 éves vagyok és soha életemben nem gyújtottam még rá. Viszont azt kell mondjam, egy kicsit bánom, mert ettől a poszttól így is rákos lettem.

Szerintem kitaláltad a sztorit.

azért ennyire nem szar :s

Eljött az alvás ideje

Ne menj el. Szeretnék beszélgetni

Ha nem lennél ilyen hazaáruló, Magyarorszàgra költöznél, hogy reggeltől estig aktívan részese lehess a fonálnak.

Nincs kedvem 9-5 minimálbéres gyári munkát végeznem, hogy utána dühösen hazamehessek a proli villámba mérgemben megvernem az asszonyt mivel orbán megint lecsökkentette a béremet, pedig kijártam mint a 8 osztályt. Baszom a román anyád puncusát de kis utáló

Kell magyar proxy.

megint kezdődik XDDD

Ilyenkor nem bánom kiadnom magamból a hányást. Sokan alszanak. Aztán meg ezentúl inkább magyar proxyval fogok postázni, csak nem találok ip címet

de ezt szó szerint csak 1 fogyatékos csinálja
ne válaszolj neki

Szarkazmus volt te gyökér. De ha már ilyen szépet általánosítottál, akkor tessék itt egy neked: akkor szívesebben töltöd a napjaidat a walmartban a mobility scootereddel a kövér nők lábán lecsorgó fost kerülgetve, miután ettél egy tripladuplamcgiantburgert a mekiben?

Honnan tudjam h az a fogyatékos épp nem te vagy?

Többé nem járok walmartba. Sok a fekete.

Ja hogy szarkazmus? Aha..oké

na lebuktam

Én is salgótarjáni proxys pincelakó vagyok

Egyébként ez a hazaárulózás neked mindig nagyon mélyre, megy ha nem jött le hogy viccikéztem csak.

Egyik ánonka írta egyszer, hogy ő felmérgesedett rám ,mikor csúnyaságot mondtam a nemzetére. De ha velem ugyanez történik, akkor jó.
Remélem, hogy mèg elcsatolnak abból az országrészből, ahol élsz és akkor megtapasztalhatod milyen érzés kisebbségként élni a saját szülőföldeden. De mit is tudnál te erről. Gondolom pesti is vagy

Nem pesti vagyok. Mennyit éltél Szabdkán amúgy?

Több mint 2 évtizedet

kéne aludni

Aludj

alszok

Dehogy alszol. Ébren vagy.

eltoltam egy rakeszt :D

Legyünk barátok.

nem

>tfw tinikoromtól kezdve utazni akartam, Európát bejárni, valahol másutt megtelepedni
>fogadkozdtam elmentem fősulira hogy én ide sose be nem fogom tenni a lábam, vissza haza nem jövök
>10 évvel később
>ugyanabban a putri 10.000-es "'városban" tengetem mindennapjaim
>minden valószínűség szerint - 99% itt fogok meghalni is
>ugyanabban a házban ahol felnőttem
>ugyanabban a szobában ahol már 28 éve alszok
>ha tini önmagam látná mostani életem, menten fölakasztaná magát

youtube.com/watch?v=gPDcwjJ8pLg

Nincs azzal semmi gond, kivéve ha utazni akarod a világot. Van EU útleveled. Gyakorlatilag oda mehetsz ahova akarsz. Ja, kell pénz. Keress egy csóró munkahelyet és spórolj.

>spórolj.

jaja, 10 év múlva akár Miskolcra is lehet eljutnék ilyen fizetések mellett :D Ez az ország kész kabaré. Kár hogy benne kell élni

youtube.com/watch?v=yDePwTjYPlY

Gyere ki estaval amerikába és majd megoldjuk okosban ;)

Hát, oda biztos nem mennék, bocs.

Te nem félsz ott? Mindig mennek ezek a lövöldözések, nekem már automatikusan ez ugrik be Amerikáról, pedig régebben minden vágyam volt odaköltözni

A lövöldözések már kezdenek az agyamra menni. Eddig is voltak, csak az elmúlt években a média túlhájpolja.
Én egy viszonylag nagy városban vagyok, szóval itt gyakrabban előfordul az olyasmi.
Akàrhányszor van lövöldözés, szinte kivétel nélkül nigger lő le egy másik niggert némi kokainért éjszaka egy benzinkùton. Tanulság? Ne menj a gettó közelébe és nem halsz meg.
Kanada szép hely. Mennék oda szívesen. Ha mégis meggondolod magad és jönnél amerikába, szólj és segítek papírmunkával. Ügyvéd nélkül elèg problematikus

Hát nekem ez kicsit erős. Nagyon nem szeretnék egy statisztika lenni.
>Kanada szép hely. Mennék oda szívesen.
Az az. Én is gondoltam rá. Végülis Amerika lite, a negatívumok nélkül. Mondjuk most sokan panaszkodnak hogy Truedeu-nak elgurultak a gyógyszerei.
>Ha mégis meggondolod magad és jönnél amerikába, szólj és segítek papírmunkával. Ügyvéd nélkül elèg problematikus
Azt köszönöm szépen, egyelőre ez a veszély nem fenyeget. Sajnos. Istenem, lehet bevállalnám az életveszélyt is, ehelyett a nyomor helyett.
Te amúgy mit csinálsz amcsiban? Végleg odaköltöztél?

youtube.com/watch?v=f-II3kuZXbQ

Csak annyit fűzök, hozza, hogy nem ANNYIRA veszélyes, mint, ahogy a hírekben azt bemutatják, de nem annyira biztonságos, mint otthon. Persze, otthon kirabol a cigány néha, de nem lő le mert még nem lopott fegyvert. Szóval otthon azért biztonságosabb valamennyire. Lehet is érezni, de nem kell csatatérre számítani.
Mikor utoljára néztem, kanadába könnyebb volt eljutni, mint amerikába. Most nem tudom, mi a helyzet.
Dolgozok 2 cégnél. Az a jó, hogy itt ha dolgozni akarsz, dolgozni is fogsz. Én nem kerestem itt munkát egyszer sem. Ehhez a 2 munkahekyhez is beajánlottak. Szóval kinlódni olyan értelemben nem kell. De vannak nehézségek itt is. Ez csak a saját tapasztalatom.
Hivatalosan végleg itt vagyok. Félig amcsi családba tartozom. Párom is amerikai, meg itt építjük a jövőt. Örülök, hogy itt vagyok, de ez akkor sem a kárpát medence, hanem több év után is egy idegen környezet. Nehéz hozzá szokni. Ha magyarhonban elfogadható lenne a gazdaság, megfontolnám az odautazást, de nem hiszem, hogy be fof következni egyhamar

Hát mint itt élő, nem javul a gazdaság. Sőt, csúszunk lefele, nagyon durván. Nemtudom mennyire követed az itthoni politikát de itt minden politikus lop, hazudik, az EU's pénzek 80%-a eltűnik, a többiből meg szarul megépítenek valami gányadékot és csodálkoznak hogy 2 hét múlva összeomlik.
Ja meg ez a közmunkaprogram is eszméletlen jó, szó szerint modern kori rabszolgaság. 50e nettóért a belüket kidolgozzák az emberek. Szóval, én a helyedben messze elkerülném az országot. Én is azt tenném ha tudnám.

Na, én ha nembaj elmentem aludni, még van 4 teljes órám mielőtt kelni kell. Örültem a beszélgetésnek :)

Szomorú a helyzet, azt tudtam eddig is. De elsőkézből tőled hallom először. A magyar média pont azt írta le, amiről te is beszámoltál. Elég lehangoló.

Jòccakát!