Kurva anyátok

kurva anyátok

Szia Janos vagyok

Én 26-ot
Bár harminc kilósan elég gyorsan felkapkodja magára az ember

Hogy lesz valaki 30 kilós?

Meglehetősen komoly betegség hozományaként

te vagy az aki kórházban volt egy hónapot a gyomrával?

Ja.
Senkinek se kívánom

Itt van az az ánon aki extrém csontvázból extrém dagadék lett?

és hogy van a légycsapó?

Remekül hől.
Most kezdett el átállni a téli időszakra.

Sikerült megmenteni abból a csonkból?

Ja,remekül rendbe jött
Éppen három új levelet növeszt
Azért érdekes,hogy velem együtt majdnem elpatkolt.
A jövő szép,optimista vagyok.
De rólam elég ennyi egy fonálra.
Kivel mi van mostanában?

Hétvége van, ilyenkor halott a fonál, ha nem épp próbálja szétbarmolni valamelyik gyökér

semmi kül, tegnap voltam bulizni de nem volt elég drogom szóval nem tudtam annyira élvezni, ilyenkor mindíg beüt a butulás. egy gyönyörű helyeske aki elsétált melletem amint épp ültem egy padon és vagy 10 másodpercig egymás szemébe néztünk, azóta az arca van a fejemben persze nem béta autizmusból csak megmaradt

nemis tudok írni persze mert aludtam vagy 4 órát

tényleg tegnap néztem a kiki lájvot normibookon
durva volt látni a kommenteket profillal együtt, jó sok cigány volt

lehet úgy nézni hogy nem jelentkezel be?

nem hiszem
de amúgy is csak a kommentek miatt érdemes

de mért nem a youtubon tolja ez a hülye dagadt köcsög?

Ez,
A (((Facebook))) nem fizet

Tesi én erre nem emlékszem D:
Mi bajod volt?

nem tudom
de most nem is a szobájában ocsmánykodott hanem a konyhában

Ánon szereti a The 100 sorozatot?

nem, a sorozatok szarok dögöljön meg aki kitalálja őket

dálom a nyereségeid tesi

Ha arra az anonra gondolsz akinek evészavarai vannak és tiniként anorexiás volt, most meg 114 kiló akkor igen.

100 kiló alatt nem férfi a férfi

110 felett se

És hogy állsz a fogyózással báttya? Pár hónapja megfogadtad itt hogy gatyába rázod magad, emlékszel?

szia Kiki

sziasztok gyelekig

magyar cigany

igen, azóta híztam 2 kilót...

XXL-es lett az én ruhám
És pörköltszaftos a szám
Már csak fél oldalt fekszem ágyamban
Egy gibbon karja kell, hogy érjen át...

pasta imbecil, iknow you

MENY INEN

wtf eu iubesc ungaria acum

nem értem szőröstalp

mit gondoltok erről

fúj geci viddinnen

Ánon...
Nem ebben egyeztünk meg. Elég lesz már tényleg a tömegelésből, eljött a szálkásítás ideje.

kéne gyöngyöspatán dizájnerdrogokat fogyasztani

I am hungry
For pizza

shit youre in italy thats some prime autism if you cant get any

>dizájnerdrog
az foscsi

I'm from Iași

Én egyszer megúsztam egy drogtesztet a jó öreg herbál miatt. De amúgy tényleg szar.

here you go pal

egyszer szívtam biofüvet és életem legparább flesse volt, még a gombánál is ezerszer durvább, pedig kb 0.2s ciginek a felét szívtuk el 3an

jó hülyék vagytok hogy ilyen szart szívtok
cigány szokás

ez

nem direkt szívtuk csak átbasztak minket és fű helyett kaptuk. voltunk vagy 16 évesek és még mellé geci tapasztalatlanok is szóval nem esett le hogy ez nemnormál csak úgy a második kör végénél

Italian pizza is worse than romanian or eastern euro pizza in general

a fű is szar egyébként is
csak a ratyik meg a cigányok szívják

Hát, azt nem mondom hogy nem próbálkoztam mert nem lenne igaz. Leváltottam a margarint ilyen szívbarát flórára. Gyümölcsöt szoktam mostmár enni. Meg ha van valami egészséges azt veszem.
Kólát meg ilyen szarokat eddig se ittam ott nem volt mit tenni. De úgy tűnik ez idáig kevés, lehet nem a minőséggel hanem a mennyiséggel van a baj.

perzse a piával semmi baj nincs ugye Peti? amúgy már szívni is geciritkán szívok mert egy idő után már csak betunyulsz és nem érzel semmit tőle, de mondjuk zenehallgatáshoz meg otthoni butulásra jó

jaj nem kell itt jönni a "de a alkohol is drog!!!" mert leszarom, én csak azt mondom hogy a fű a legalja mindennek

Vagy lehet el kéne kezdeni mozogni
Sport nélkül csak a nők próbálnak fogyózni

én is nő vagyok

mert egy begyepesedett kakifej vagy Peti, egy alkesz ezerszer aljább mint valaki aki a fűre szokik rá amiről persze tízezerszer könnyebb leszokni mivel csak mentális függőséget okoz

>Leváltottam a margarint ilyen szívbarát flórára.

senki nem beszélt rászokásról
a fű szar, társaságban értelmetlen, mert megöli a hangulatot, egyedül meg csak ülsz a sarokban aztán meredsz előre mint valami ostoba nigger

És már mondtam hogy nem azzal van a bajom hogy valami drog, van egy rakás drog ami sokkal értelmesebb a fűnél, úgyhogy ezzel a begyepesedett fasságoddal eléggé mellélőttél

kéne enni szkubigecyt

akkor te csak szar füvet szívtál Peti, mondjuk így 5 év füvezés után együtt tudok veled érteni minimálisan mert az utsó egy évben kb semmit nem éreztem tőle,ezért is hagytam abba szinte teljesen de az elején visítva röhögtem kb minden betépésnél

>aéa soha nem fogod a szádba venni a szkúbisznekket

én is, az első 2 alkalommal
az csak placebó

Hm, hát ha lenne kivel menni akkor lehetne róla szó. De egymagam nem igazán akaródzik

Mi a baj a Flórával? Jó tudom hülyén fogalmaztam, de van benne pl. d-vitamin.

milyen komfi most a fonál

A d-vitamintól nem fogsz lefogyni. És bármilyen egészséges margarinról van szó, pont ugyanannyi kalória van benne, mint a másikban. De ha már itt tartunk, ha le akarsz fogyni nem is kéne margarin legyen a hűtődben. Mihez használod? A szendvicset margarin nélkül is meg lehet enni. Főzéshez, sütéshez meg egy minimális olivaolaj sokkal jobb.

hogyhogy?

Olyan buta vagy bazdmeg

Na most miért?

>hogyhogy?
>hogyhogy komfi lett a fonál?
Tanulj meg magyarul, nincs semmi értelme annak amit kérdeztél.

>A szendvicset margarin nélkül is meg lehet enni.
Azt nagyon nem szeretném. Amúgy igen kenyeret/kiflit/stb. használom megkenni. Margarinnal finomabb. Az olyan gáz ha nincs rajta semmi.
>A d-vitamintól nem fogsz lefogyni.
Nem, de sápkóros vagyok mert nem megyek a napra. Valahogy pótolni kell.

>milyen komfi most a fonál
>hogyhogy az?
Honnan jött neked ez a "lett" akármi?

nyomjál magas intezitású kardiót HIIT
volt osztálytársam így fogyott vagy 50 kilót egy év alatt

>hogyhogy komfi lett a fonál?
>hogyhogy komfi a fonál?
Valóban kurva nagy a különbség. Amúgy még így sincs értelme.
>Azt nagyon nem szeretném. Amúgy igen kenyeret/kiflit/stb. használom megkenni. Margarinnal finomabb. Az olyan gáz ha nincs rajta semmi.
Hát így biztos, hogy nem fogsz lefogyni.

>114 kiló
>nyomj hiit-t
Szerintem ez nem jó ötlet.

Mért ne lenne értelme? "Szerinted miért az?" Miből gondolod, hogy az?
Nem gondoltam volna hogy ekkora autista vagy

jó hát nem értek hozzá de az biztos hogy a srác januárban még dagatt volt most meg meg sem ismertem elsőre
ő azt mondta hogy csak ezt csinálta

Eljött a lefekvés ideje!

>Szerinted miért az? Miből gondolod, hogy az?
Haladunk Petikém, ennek így már tényleg van értelme. Miért nem lehetett egyből így kérdezni?

Azért mert a hogyhogy sokkal rövidebb és mindenki megérti elsőre aki nem aspergeres

Valószínűleg azért diétázott is mellette, de az volna a probléma a hiit-vel, hogy meg kell csinálj egy fél perc 100%os sprintet, aztán meg másfél perc séta és ezt 8-10 szer egymás után. 114 kilósan az szerintem nem lenne olyan magas intenzitású, arról meg ne is beszéljünk, hogy mit csinálna ez a térdeivel egy év alatt.

Én is értettem, hogy mit akarsz, de ez a hogyhogyozás, kb az óvodás "de mijért?" szintjén van.

jah ő szobabiciklivel kezdett és csak pár hónap után kezdett futni

Ti olyan kibaszott autisták vagytok hogy az már fájdalmas
Ezt én írtam Most mi a fasz a probléma vele ?

Semmi baj vele. Engem a hogyhogy ravaszolt.

hogyhogy?

Azért mert rajta vagyok a spektrumon és amikor úgy használják a hogyhogy-t hogy nincs értelme, az zavar.

fekszem az ágyban és a pörgettyűztem a félig merev pöcsömmel és véletlen tökön csaptam magamat vele :x

Elér a köldöködig báttya?

el kéne ?
amúgy nem

Nekem sem D:
Hiányzik egy-két centi mindig
A mikropénisz kategóriából akkor van kilépés ha legalább a köldöködig elér. Ha azon is túl megy az meg már kifejezetten jónak számít.

autista banda :D

t. somogyi vajda legény

mikropöcs az 10 centi alatt van

>Félig merev
>Nem ér el a köldökéig
Azt hogy geccy?

énis somogyi vagyok xd

az autizmus meg simán csak betegség

mittudom én

Mit gondoltok?