Türkiye'yi bozan faktörler

Başkanlık çıkarsa ilk işim pasaportu uzaylılara teslim etmek. Anayasamız sanki çok zayıf, meclis'te iş kalmadı zaten, hepsi bitmiş, başkanlıkla bütün dertler bitecek sanki.

Kim yuttu ?

(Benim StarTrek'deki arkadaşlardan hapınıza selamlar)

You have to go back

???

Ein dönner mit scharf bitte.

*Faşizm karşısında dimdik ayakta durur*

osmalılar zamanında uzaydan daha çok haberdardık, ne yazık halkımız geri kalmış .. herkes köfte kebap peşinde, dünyadan haberleri yok kuzu kovalamaktan ... ey gidi ey

...

Ich sagte ein döner ohne Zwiebel du Hurensohn

is this an accurate representation of tourism in turkey?

typischer asi-türke ... kein Anstand, nix drin im Kopf, so ist glaube ich die gesamte Türkei, bis auf ein paar wenige

(nur für dich und deine asi-manieren : mach dein Döner mit deiner mutter, oder besorgt ihr mal da es dein vater zuwenig tut und du deswegen kein Respekt von Müttern hast, obwohl, deine mutter will sowieso niemand )

hättest du richtige echte türkische Werte erzogen bekommen würdest du nicht so asi über Mütter reden (...und könntest überhaupt nicht mal reden deine backen wären jetzt schwarz vor Prügel)

go back

Senin tek sorunun t*rkiye'yi hâlâ umursamak ve t*rkiye ile ilgili herhangi bir düşüncenin kafanda yer etmesine izin vermek user.
Ax bi gidecektim şuradan var ya...

Dude i can only order kebab in your language lmao
I have no idea what you're talking about and what's the purpose of this thread

Pasaportumu kara pazarda afrikalıya satarsam kaç para verirler acaba ?

Bu Afrikalıları aşağılayan tavrın hiç hoşuma gitmedi. Ne demek istiyorsun? Onlar renkleri yüzünden daha mı değersiz?
Seni bu saygısız, ırkçı ve faşist tavrınla o ülkeye nasıl aldılar??

Hayır ... amerikadaki sistemi istiyorlar, erdoğan kendini amerikan başbakanı sanıyor, tecavüz gibi utanç verici konu mecliste tartışılıyor böyle saçmalıklar başka bir yerde konu bile degil, milletvekiller böyle bişeyi konuşmaktan utanırlar ...
Ama türkiyede normal :)

tabi ki türkiyede olan ilerlemeleri görmek lazım, ama ilerlemeler ile gerilemeleri karşı karşıya gertirildiginde zayıf kaldığımız çok nokta ortaya çıkıyor ... erdoğana laf söyleyen hapise giriyor, fikir özgürlüğün olmadığı yerde insalar kuzu oluyor, bu kuzulaşma en kötü geri-kalmışlık (Atatürkün dediği gibi, cahilliğe karşı olan savaş en ağır savaştır)

istediğin kadar ilerlere, profesör de olsan fikir özgürlüğün olmadıgı yerde kuzu kalırsın, buna karşıyım ... türkiyeyi sevdiğim icin, ama aptallaşmış türkiye sadece vatan hainleri ister ... kebapçı arkadas gibi :)

simdi bana tekrar kebap köfte satmayın lütfen

Afrikalıları aşağılamıyorum, biraz birlikte düşünsen, türk pasaportun degerinden bahsetiyorum

ey gidi beyinsizler ey ... uyanın, okuyun, kendi fikrinizi oluşturun, kuzu gibi çobanlara tapmayın

hoxam kim takar sikine senin oralardan verdiğin vaazı?

>amerikan başbakanı
Okumayı kestim

>tecavüz gibi utanç verici konu mecliste tartışılıyor böyle saçmalıklar başka bir yerde konu bile degil
t. gerçeklerden habersiz mal

Birisi star trek mi dedi ?

aferin sana ... bi ağzı bozuk türk da çıktı, konuşmandan utan .. hiç umrumda degil, tek tek 80 milyon türke vaaz veririm, senin gibi aşağılandırmaktansa benim yolu tercih ederim ...

sana bol şanslar, kolay gelsin, bu kafayla hiç bir yere varamazsın
kendi fikrin yok galiba, sadece tersleme, olaya farklı bakıyorsan niye yazmıyorsun, gücün doğrulamaya yetmiyor mu ? bi de kendini akıllı ve kuvvetli türk sanıyorsun ?!?! bence cahilsin, okadar

sen ne değişik bir kardeşsin yahu?

lol

Sana bu politik konularla ilgili bir fotoğraf atıcam ama dürüst fikrini vereceğine söz ver?

boşa vakit harcıyorsun.size mi kaldı ülkenin halini düşünmek binlerce km. öteden? ben demiyorum ki her şey çok güzel ve sorunsuz.değil fakat bunu düşünmekte sizin gibilerin işi değil.

at :)

çok ağır ... herkes istediğini düşünsün, zaten yanlış bişey varsa insanlar düşünceleri otomatikten düzeltir (normal insanlar, kendi fikir ve özgürlüğene sahip olanlar, kuzular değil)

Bunun hakkında ne düşünüyorsun?

Bu konuda fikirlerini almak isterdim dürüst olmak gerekirse

E hadi ama?

Çok sıkıcısın

Hadi lan sen de bi kaç şey atsana hiç zevkli olmuyor böyle tek başına