/polska/

nocna już troszkę zmęczona edycja

Other urls found in this thread:

sympatia.onet.pl/2103g,user.html
sympatia.onet.pl/92emilia,user.html
sympatia.onet.pl/spacetime,user.html
sympatia.onet.pl/paati,user.html
youtube.com/watch?v=CQ9JdDAbKH0
sympatia.onet.pl/artemida97,user.html
sympatia.onet.pl/kasiakate,user.html
sympatia.onet.pl/marta1e,user.html
sympatia.onet.pl/mafin123,user.html
sympatia.onet.pl/mariaa11,user.html
sympatia.onet.pl/tzouyu,user.html
sympatia.onet.pl/paulinaa2x,user.html
sympatia.onet.pl/lydelia,user.html
sympatia.onet.pl/mademoisellemadeleine,user.html
sympatia.onet.pl/immortalginger,user.html
sympatia.onet.pl/angela412,user.html
sympatia.onet.pl/associations,user.html
youtube.com/watch?v=MY4kFSuMvKM
sympatia.onet.pl/rayne,user.html
youtube.com/watch?v=3CegyUJ3RCE
sympatia.onet.pl/asia9434,user.html
sympatia.onet.pl/wyrazobcy,user.html
sympatia.onet.pl/evvka,user.html
sympatia.onet.pl/sylwia0686,46d1ac7b1b5d10140aa05fe856ff299a,95,1,user.html
twitter.com/SFWRedditImages

Popek nie zrobił nic złego

sympatia.onet.pl/2103g,user.html

chyba 2103kg XDDD

szkoda mi go trochę bo pojebany jest

kutasy>waginy

sympatia.onet.pl/92emilia,user.html

o kurw ile czerwonych flag hmmm

Widzę anony odkryły sympatię, brawo.

>Wzrost: 158
gdzie są takie niskie loszki anoni? turbo manlet tutaj i jak gdzieś wychodzę to większość jest mojego wzrostu (168cm tutaj)

Hej, mam na imię Weronika, pochodzę z niewielkiego miasteczka na wschodzie Polski, poszukuję przyjaciela do spotkań, wspólnych wyjść typu impreza, kino, piwo itp.
Musisz mieć minimum 25 lat, a MAX 26 lat, lubić DISCO, a NIE lubić a najlepiej nienawidzić hip-hopu, NIE CHCE poznać "dresa" i erotomanów, nie palącego tylko normalnego mężczyznę o podobnych zainteresowaniach do mnie, nie znam dobrze Warszawy i nie mam tutaj za wiele znajomych, jestem studentką, NIE SZUKAM związku gdyż mam chłopaka, którego bardzo kocham, na chwilę obecną przebywa za granicą, więc jeżeli szukasz związku to bardzo źle trafiłeś. Proszę o przemyślane odpowiedzi, jeżeli mi się spodobasz to się na pewno odezwę, Pozdrawiam :)

PS.
- Proszę nie pisać jeżeli masz więcej niż 26 lat, szkoda Twojego czasu bo te wiadomości idą od razu do kosza, tak samo wiadomości typu "hej, poznamy się?" , "cześć co tam?" itp.
- Nie odpisuję osobom nie posiadającym chociaż jednego zdjęcia
- 80 % Mężczyzn proponuje mi spotkania na jeden raz, takich od razu blokuję, więc mi nie proponuj tego
- Czy jest tutaj choć jeden normalny mężczyzna ? Jak na razie to nie dostrzegłam tu takiego...
- Nie umawiam się na randki, sex, czy jakieś inne zboczone propozycje itp.

macie szarą myszke
sympatia.onet.pl/spacetime,user.html

>Jestem biednym nerdem, spędzającym życie w internecie, oglądając seriale i kłócąc się na na temat wyższości Battlestar Galactica nad Star Trekiem. Lubię superbohaterów, komiksy ogólnie, gram w World of Warcraft (ale jestem w tym beznadziejna), studiuję kierunek, który umożliwia mi pisanie prac na temat Watchmen i ogólnie trochę nie mam życia, trochę je przegrywam.

>zawód: inny...
KURWOM

Ja tam najbardziej lubie wkurwionego paranoika, Emperora i Cream. Ale te co mówiłes też są ekstra, szczególnie krejzi diamondo

śmiechłem bardziej niż powinienem ehhh

O mnie

Szukam kogoś na poważnie, nie szukam chłopców tylko mężczyzny :)
Zadbany i przystojny musi być :p albo chociaż trochę przystojny
Jestem normalna dziewczyna, trochę nieśmiała, miła
Wkurza mnie to że większość starszych facetow pisze do mnie tylko w jednym celu ja nie tego tu szukam!!
Mój wymarzony partner

Szukam tylko miłego, opiekuńczego.
nie szukam narcyzow i dziwnych charakterów!
Musi być normalny, ułożony. Nie chce żadnego napalonego i niewyrzytego.
Jak chcesz cwaniakowac to nie ze mną.
Dogaduje się tylko z mężczyznami +35 jeżeli masz mniej i piszesz to od razu blokuje (boje się desperatow)
Szukam tylko miłości, chce w końcu poznać fajnego mężczyznę.

>Wyznanie
>ateista
za każdym jebanym razem

>alkohol
>kolczyk jak u krowy
>tatuaże
>smieszne ubrania
>wygląda jak Michael Jackson
kosmiczne 10/10

Kurde po włosach widać że szuka atencji ale prawie mnie przekonała Watchmenami

>Kogoś, kto nie będzie ciągnął mnie na imprezy (nie lubię), da sporo swobody, wsparcie emocjonalne i nie przestraszy się kolekcji leków, które łykam z powodu depresji.
kurwa ideał

>nie przestraszy się kolekcji leków, które łykam z powodu depresji
ja bym się bał, że nam się pomieszają.
Dobry tekst na podryw takiej?

>Battlestar Galactica
>Star Trek
>pelerynogówno
>jeszcze kurwa wowik
Jak ja nienawidzę nerdów.

>z powodu depresji
>kurwa ideał

nic nie wiesz kolego

co mnie różni od innych dziewczyn, kobiet? Nie jestem 'zrobiona', stawiam przedewszystkim na naturalność.

Kurde, ale mam teraz smaka na pierogi ruskie albo na samobójstwo.

przecież to anzu

masz idealne usta do ssania kutasa

Kek podpowiada, że nic ci i tak w życiu nie wychodzi a te pierogi to byś pewnie spalił.

>kurewsko krótkie włosy
>matka p*lka

nie kompiluje zbsz

a gdzie to

elo zuchy idę spać

ładna

chociaż mysli ze makijaz to nie zrobiona
top kek

Dobranoc

>nieoglądanie bajek do czwartej
ale z soboty to ty korzystaj

sympatia.onet.pl/paati,user.html
na tą jak patrze to mi sam chuj staje, jest jeden duży problem z nią
>20 lat
>Dzieci: mam

anonki szanuja him?
youtube.com/watch?v=CQ9JdDAbKH0

o to chodzi wlasnie ze niby polki takie tradycyjne a tu leb opierdolony u meskiego bo taniej i jeszcze katoliczka
also
Ogólnie najlepiej bawię się we własnym ekskluzywnym towarzystwie, ale w ostatnim czasie uświadomiłam sobie, że kontakt z innymi ludźmi jest mile widziany dla dobra zdrowia psychicznego. Nie szukam desperacko „drugiej połówki”, ale chętnie poznałabym kogoś, z kim można by było porozmawiać, a może nawet kogoś, kto dołączyłby do mojego hermetycznego świata.

Pomimo swojej mizantropicznej natury jestem w stanie znosić pojedyncze jednostki, jeżeli wydają się wystarczająco interesujące, a jeżeli są bardzo intrygujące mogę je nawet bardzo polubić.

Jako osoba, która ma tendencje do zbyt chronicznego fantazjowania lubię wyrażać swoją upośledzoną i niepoprawną społecznie stronę poprzez pisanie (czyt. grafomanię). Jestem poważna, ale nie jestem sztywna. Brak poczucia humoru i dystansu do siebie i życia jest jedną z najgorszych cech, jakie można posiadać. Nie oznacza to jednak, że jestem niepoważna. Nie kręci mnie skrajnie hedonistyczny styl życia i zawsze preferowałam znacznie starsze towarzystwo, a młodzi ludzie kojarzą mi się z niedojrzałością i brakiem zaufania.

Dodatkowo, mam awersję do współczesnego świata. Nie znoszę obecnej popkultury, w której stawia się na bardziej komercję niż na wartości, a podejście do życia jest za nadto non-konformistyczne, co w wiele razy utrudniło mi życie i sprawiło poważne problemy, ale pomimo tego nie byłabym w stanie poświęcić tego kim jestem dla łatwiejszej egzystencji w społeczeństwie.

Ponadto, jestem trochę dziwna, mam wiele porąbanych cech (wad) i mogę trochę odstraszać swoim zachowaniem i takie osoby mnie również interesują.

Zostałeś/aś ostrzeżony/a.

Aaa... czy wspominałam, że mam obsesyjną słabość do długowłosych mężczyzn? :)


Opis jest wciąż w budowie...

ja pierdolel
nie chce byc tym zjebem ale taką doslownie znajdziesz jak przez okno wyjrzysz

nic specjalnego chyba że rude to twoj shit

Znajomy w podstawówce tego słuchał jak był w swojej mrocznej fazie.

>sympatia.onet.pl/paati,user.html
>wyznanie
>ateista
są tam w ogóle jacyś katolicy czy same atekurwy?

>chyba że rude to twoj shit
drobne, rude, piegowate i wyglądające na zadziorne
ojezu

fajniutka jest ale nie dla anona takie

zwykła KURWOM

napisałem do niej
>nie odpisała

Co byście zrobili, gdyby w tym momencie mielibyście zostać tatą?

teraz kilka ładniejszych
trzecia ma smieszny opis a ostatnia KURWOM (przedostatnia troche tez)
sympatia.onet.pl/artemida97,user.html
sympatia.onet.pl/kasiakate,user.html
sympatia.onet.pl/marta1e,user.html
sympatia.onet.pl/mafin123,user.html
sympatia.onet.pl/mariaa11,user.html
sympatia.onet.pl/tzouyu,user.html
sympatia.onet.pl/paulinaa2x,user.html

Polski youtube skończył się na Testo.

Ale tak bez tzw. sex'u?

>te brwi
>naturalność

jak matką byłaby kobieta z moich marzen to bym pewnie był w chuj szczesliwy

Wyciągnąłbym wieszak z szafy

>sympatia.onet.pl/paulinaa2x,user.html
ta chyba fejk

Wybierz sobie scenariusz jaki chcesz. Albo nagle masz dziewczynę i ona jest w ciąży, albo żonę, albo musisz się zaopiekować jakimś dzieckiem na stałe, ogólnie nie ważne jak, ważne że tu i teraz musisz zostać ojcem.

>Stan cywilny: panna
>Dzieci: mam
K U R W O M

A nawet w takim przypadku nie bałbyś się, że nie dasz rady być ojcem?

opis fajny

wyglada jak intp spierdonka biedronka
>podejscie do zycia jest za nadto non-komformistyczne

no chyba kurwa odwrotnie
ale zalezy co jak komu lezy

szanuje żbsz

user, co ty kurwa robis zw sobotnią noc? Idź w coś pograj albo jakieśanime oglądać, ew. zwal sobie.

bałbym się, nikt nie jest gotowy na bycie rodzicem, ale kurwa z odpowiednią kobietą to bym nie patrzył na nic tylko zaczął rodzine budować

sympatia.onet.pl/lydelia,user.html fajna ale wlosy za krotkie
sympatia.onet.pl/mademoisellemadeleine,user.html tez niezla ale ateizm+nie chce malzenstwa ergo do smieci
sympatia.onet.pl/immortalginger,user.html ta trzeba bolcem naprawic bo sie popsula cos
sympatia.onet.pl/angela412,user.html ateistka i chyba kurwom

Zajebiście żbsz, rzuciłbym studia w cholerę i poszedł do pracy jak porządny człowiek. Zawsze chciałem być ojcem.

młodszych nie było kurwa? Przeciez z 18 to nie ma o czym gadac nawet, pojebane jeszcze są

współczułbym twoim starym że muszą utrzymywać twoją rodzine

I tak mnie utrzymują, więcej bym od nich nie potrzebował jakbym poszedł na stałe do roboty.

poleccie jakis dobry polskich artystow jak rozalski

młode najlepsze jeszcze sie je da ustawic bo te stare to juz zjebane

sympatia.onet.pl/associations,user.html
XDDDDDDD

za stary jestem na ustawianie sobie szmaty. Jedną ustawiałem i sie zwiazek rozpadł po latach

...

kurwa, wlazłem tam i juz pomyslałem ze mnie typ wezmie za jakiegos gay'a
>stan cywilny: panna
co

aha

youtube.com/watch?v=MY4kFSuMvKM

myślicie że to fejk jest? fajniutka taka szara myszka miniaturowa
sympatia.onet.pl/paulinaa2x,user.html

postujcie małżonkifu

Seba?

zorientuj się w wynagrodzeniach ludzi bez studiów, którzy nic szczególnego nie potrafią.
Jakbym miał ciężką tyrą zarabiać 2k na rękę to bym nawet nie myślał o w pełni samodzielnym wyprowadzeniu się od starych, a co dopiero o założeniu rodziny.

>Wyznanie:ateista
>Szukam:mężczyzn, miłości, przyjaciół, przygody
>przygody
KURWOM

>ta tona tapety i szpachli na mordzie
>nie zrobiona
xD

>Przygody
K
U
R
W
O
M
>Tug nie masz takiej malutkiej loszki

tooooooo. jak się zmyję to inna osoba

sympatia.onet.pl/rayne,user.html
nie odpisała REEEEEE

kobiety to jebany mem

Najlepsze małżonkifu
youtube.com/watch?v=3CegyUJ3RCE

Tak naprawde to pic related

Nigga po trzech latach studiów to ja bym kurwa myślał że jednak coś umiem. A studia to mem tak poza tym, mój brat dostaje z 6k na rękę + bonusy za kucowanie a znacznej wiekszości z tego co robi nauczył się już po studiach, na własną rękę.

dajci mi szara myszke 150 bez tapety ladnie wygladajaca

osobowość ma iscie paskudną i odrzucająca twarz też brzydka raczej ale kombo kolor włosów i koloru oczu boskie
mam podobny kolor oczu tylko włosy ciemny blond mim, facetowi bardziej pasuje bo jednak rudy koleś to ma przejebane

Ale kogo obchodzi co ty byś myślał.
Jak baba z HR widzi CV typa ze skończonymi studiami to bierze typa ze skończonymi studiami.

jak mu dacie to mi też dajcie przy okazji taką

Jak baba z HR widzi, że ktoś umie programować to bierze typa który umie programować.

nic nie zrozumiałem wowik

sympatia.onet.pl/asia9434,user.html """""kobieta"""""
sympatia.onet.pl/wyrazobcy,user.html patrzcie co anonek znalazł
sympatia.onet.pl/evvka,user.html dla desperatów

Oboje chyba nie wiecie jak wygląda proces kwalifikacji w przypadku stanowiska programisty. Prawda, papierek z uczelni pomaga ale ostatecznie i tak liczy się to jak ci pójdzie rozmowa kwalifikacyjna i ewentualny sprawdzian z wiedzy i umiejętności (który raczej zawsze jest w jakiejś postaci).

ta srodkowa to jest jakas syryjka imigrantka chrzescijanska? bo kolor w sumie by pasowal, ale alkohol, tapeta i rozrywki juz srednio pod islam by pasowały

sympatia.onet.pl/sylwia0686,46d1ac7b1b5d10140aa05fe856ff299a,95,1,user.html
ujdzie?

Baba z hr się gowno zna żbsz, nie wiem za co im płacą. Pogadalem z paroma przy kawie i zasadniczo patrza na zdjęcie i jakie studia, od oceny umiejętności to już zazwyczaj jest mężczyzna PL albo chociaż TM

>wymaga logowania

A wiesz, że żeby cię w ogóle zaprosili na rozmowe kwalifikacyjną to musisz w ogóle przejść rekrutacje wstępną, gdzie baba nie znająca się na rzeczy przegląda dziesiątki papierków, którymi dosłownie rzyga?

Wiem, dlatego powiedziałem, że papierek pomaga bo to jest jakiś dowód a przynajmniej wskazówka. Bez papierka to dobrze mieć doświadczenie w zawodzie.

Ktos tu nieironicznie używa tego serwisu? Ja tam nawet troche nad tym myslałem ale zbyt nie lubie wstawiać żadnych prawdziwych danych o sobie do internetów

>prawdziwe dane
wzrost podaj i chuj

co ty, nie wierzę że można tam spotkać kogoś do czegoś innego prócz ordynarnego ruchania
a zresztą jakbym miał konto to bym jebnął taki opis że od razu byście mnie wystalkowali

Chuja każą podawać?

180 jak ostatnio mierzyłem