/tr/

geleneksel qt edisyonu

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=XnOU5OTIzLo
youtube.com/watch?v=hkp1qAd8eLs&t=1m04s
hurriyet.com.tr/gokturk-1-uzaya-firlatiliyor-40296758
hurriyet.com.tr/gokturk-1-yakıt-arizasi-40297740
gta5-mods.com/misc/turkish-beach-towels-turk-plaj-havlulari-ve-turk-bayragi
twitter.com/SFWRedditImages

uyanığım

3rd for Konstantiniyyejj

Öndeki blurlu kız Çigan-Anadolulu kırması, arkadaki ise Safkan Balkan Kızçesidir benden duyun. Konya-Karaman diye dolaşan esmer köpeklere inanmayınız.

günaydın
fricative ne demek?

>safkan
>balkan
birini seç

Kuzenini sikmekle safkan kalınmıyor, be amına kodumunun anadolu çomarı. Tek karışma Pomaklar ile olmuştur, onlar da Bulgar boylarından geldikleri için gram Türk Kanı taşımayan hitit artıklarından çok daha Türktür.

>balkanlıların safkan olduğunu iddia et
>user seni düzeltsin
>t-tamam ya tek karışma pomaklar ile olmuştur
axxxxxx

Slava benzer herhangi bir yanı yok o kızın. Ben genel olarak bahsettim. Ermeni, Yunan ve Arap gibi genetik çöplüklerle karışan Anadoluların konuşmasına bile izin verilmemesi gereken bir konu bu.

>yunan
>genetik çöplük
birini seç

Yunanları güzel görmeniz, hititlerin daha da ishalimsi bir gene sahip olmasından kaynaklı. Sadece gülüyorum.

İkisini de seçiyorum amcık

Could you guys redpill me on circassia and circassians ?

>bir fotoğraf attım şimdi tarihsel gerçekleri görmezden gel
güzellikle ilgili bir şey demedim ki amk niye götünüzden anladınız
o kadar antik şehirleri kuran baban mıydı? elin trkosuna bak amk gelip moğol at sikiştirme forumunda bugün avrupa kültürünün beşiği sayılan ülkeye laf atıyor
hitit genleri de üstyarıştır, geçmiş şehirleşmelerine bakarak görebilirsiniz. ama ne yazık ki bugün araplar tarafından gavatlanmış bozkırlı at sikicileri tarafından gavatlandıkları için akraba evliliği hat safhada

Osmanlı şöyleydi böyleydi diye konuşan yavşak çomarlardan hiçbir farkın yok. O bahsettiğin Yunanlar 2500 yıl önce, Hititler ondan da önce yaşamış. Sen nasıl bir aymazlıkla bundan yola çıkıp Yunanları Avrupa'nın Kültür Beşiği ilan ediyorsun. Yunanistan Avrupa'nın göt deliğidir, bu da böyle biline. O AB'ye sonradan giren fakir Doğu Avrupalı ülkeler bile etnik artık olan Yunanlardan daha iyi duruma geldi. Yakında Yugoslavya'nın tamamı da AB ile beraber bu geni bozukları geride bırakacak.

...

osmanlı başka uygarlıkların üzerine kurulmuş bir devlettir. bunu modern uygarlıkların temeli olmuş bir ulusla karşılaştırmak saçmalıktır. kaldı ki distinctive osmanlı kültüründen bahsetmek de imkansızdır çünkü osmanlı kültürü fethettiği toprakların kültürünü benimsemiş ve kendi içinde bulamaç haline getirmiştir
yunanlar ise tam tersi göt kadar ülkeleriyle dünyaya kültürünü ve dilini yaymıştır

...

>Bana bakın lan avrupalıyım ben hepinizden daha çok avrupa yarrağı yedim türkçe kullanabilecekken ingilizce kullanıyorum bana bakın LAAAAANNNN

beyaz adam bu tirada anele baxardi
ne bir sikimin asagillix millet amq
tüm avrupa türkiyenin üstüne güliyor

>distinctive
Türkçe konuşmayacaksan İngilizce yazalım, böyle olmuyor.

Ayrıca o yazdıkların ile Helenizm ve Bizans Kültürünü tabir yerindeyse yok ettin. Bu konuyla ilgili tek bir makale okumadığın çok çok açık. Özellikle Doğu Roma büyük oranda Doğululaşmış bir topluluktur. Eğer Bizans yıkılmasa Osmanlı'dan çok da farkı olmayan bir devlet olacaktı.

He ayrıca sen Yunanların göt kadar bir devlet ile kültür ve dil yaymasından bahsedersen ben de sana at üstünde gezen iki göçebenin şu an 250 milyon insanın konuştuğu bir dili yaymasını, birçok kavmi kendi kültürüne katmasını örnek veririm. Senin çomar ailen belki tamamen araplaştı diye farklıdır belki ama Türklerin İslam gelenekleri tamamen Tengrizm ile karışmış şekildedir. Ve çoğu gelenek korunmuştur.

Şimdi sen gelip bu örneğe başarısız der de, 10 milyonluk nüfus ve birkaç adacığa tıkılmış Yunanları daha başarılı ilan edersen, sana götüyle gülmeyen kalmaz. Git biraz oku, araştır.

>Türklerin İslam gelenekleri tamamen Tengrizm ile karışmış şekildedir. Ve çoğu gelenek korunmuştur.
doğru ya hatta biz islamiyeti önceki dinimize çok benzediği için kabul ettik dimi?
>>>/ilkokul/

Ben öyle bir şey mi dedim, geri zekalı?

ne güzel lan. bilimsel ayağına ilk önce milleti ayrıştır, devamında ideolojik olarak ayrıştır, sonra mezhep olarak ayrıştır, sonra çarpıştır. eskimedi eskimez amk.
yazık memlekete. cumhuriyet fazla bize.

Yataxtan cixmak istemeyom amana goyem

araplar ananızı sikdi hala tengrizm ile karışmış diyosun amk gerçekçi ol biraz

youtube.com/watch?v=XnOU5OTIzLo

t*rko mantığı :DDDDD

yarrraam araplar sikdiyse senin ananıda sikti. kendini özel mi sanıyon.
>ama ee benim ailem tamamen akraba içi evlilik yapıp mağarada yaşadı
cevap için teşekkürler dostum. senin kafa.. biraz.. nebliyim... patates gibi yalnız
-bizim sülale hep böyle. sakat doğmadım şükür. çok var bizim sülalede. zaten bizim sülale fazla yaşamaz 50yi gören yok.

offf sözdebiliminzle birlikte siktirin olup gidin

>ananıda
devamını okumadım

dile bu kadar sahip çıkıyonda ne sikime saldırgan konuşuyon yarrram
>beynim kafama sığmıyo ondan patates gibi hocum

dile sahip çıktığımdan değil yalnızca önceki deneyimlerimden basit gramer kurallarını bilmeyen insanlarla tartışmanın gereksiz olduğunu öğrendim

bsg her boku bildiğini sanan sefil götveren

t. patates beyin

ANANIZI SİKECEM t*rk piçleri

What's the equivalent of an American nickle in Turkey and do you have any I could borrow

OROSPU t*rkler KAFANIZI KESCEM

AMINA KODUMUN m*ğol DÖLLERİ. SOYSUZLAAAAR

okula zorla götürmüşler öğle arasında bizim kafamızı sikiyor ahahaha yazık amk

m*ğolistan PİÇLERİ SİZİ. OROSPU EVLATLARI

Kurds > Turks

THIS THIS THIS THIS THIS THIS

Kurds > t*rks

alfalar memesini mıncıklayıp götünü pandikledikçe nasıl kuduruyor it :D:D:D:DD::D:D
yazık yav kimin çocuğuysa

pis t*rk

>o kadar yüksek doğrulukta bir tespit yaptın ki götümü yaktın user lütfen bir dahaki sefere daha nazik ol

ANANIZI SİKECEM Pis ÜLKÜC

>öğle arasında telefon elinde tek başına oturuyor
HAHA. aynı zamanda bu resimleri telefonunda bulunduruyor olman güzel savcılığa şikayet edince ketlenmesi kolay olur

KES LAN İBNE

tammam

hadi hadi bana laf yetiştireceğine yemeğine yumul yoksa aç kalınca çok sinirli oluyorsun biliyorum

ÖDLÜRECEM SİZİ LAN BEKLEYİN

NE KADAR t*rk varsa HEPSİNİ ÖDLÜRECEM

Why are you so shitty, turks?

>turks want to be in eu
who told you this?

Ben.. Ben bir şarkı yazdım Cocona için.

Sen benim Cocona'msın
Benim tek Cocona'm
Beni mutlu edersin
Gökler kararınca
Bilemezsin, canım
Seni ne kadar sevdiğimi
Lütfen Cocona'mı benden almayın

Umarım sever.

youtube.com/watch?v=hkp1qAd8eLs&t=1m04s

KADIN İSTİYOM

кeгндиe

кepхaнe кapıcı зüбeыдe

Bok gibi olmuş, bir daha yazma.

Taklitçi pezeveng.

AHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Yüce Gostantinabolis tekrar canlanacak :DDDDDD

hahahahahahahahahahahahahaha

şaka maka aralığa gelmişiz amunaqoyem

>ıcı

aх бe aлaмaнжы...

hurriyet.com.tr/gokturk-1-uzaya-firlatiliyor-40296758

hurriyet.com.tr/gokturk-1-yakıt-arizasi-40297740

AXAXAXAXA

>aлaмaнжы...
aлaмaнджы oлмacын o эйитимcиз пич??

бy кoнyйлa илгили тэк биp мaкaaлэ oкyмaдыын чoк чoк aчык :ддд

Amına kodumunun sitesi kafasına göre düzeltmiş. Kiril klavyesi yok ki kendim yazayım.

>yaныйooooooмммм
кэcин өйлeдиp :ддд

>>yaныйooooooмммм

AXAXAX, hocam her dilde de yanmak olmaz.

Biraz ara verin.

йaныйoooooмммм*

кэc лaн pyc өзэнтиcи пич

LAN mı?

ゾルナム ギッティ ?
ウィーあぶー イビネ!

Yoo.

>2016
>ジャポンジャ コヌシャママク

Xocam sen de bilmiyorsun, zorlama bence.

ケス

Biraz krinj tb.h

Asıl sen qeS aq.

Kabul edildi.

ASTIMIM TUTTU İNHALERİ GETİRİN

бэнджэ эйлэнджэли
cиз дэ дэнэcэнэзэ?

Ölsene ibine, neden halen yaşıyorsun.

50 liradan fazla vermem bacım.
Öğrenci indirimi var mı?

чoк кoмик aмк

Axaxaxaxaxa, cidden komikmiş tb.h

HAHHAHAHHAHAH

Ölü tirad.

kfc

gta5-mods.com/misc/turkish-beach-towels-turk-plaj-havlulari-ve-turk-bayragi
all*hım neden bokistan

Öldüm.

Eh.

how 2 get geleneksel qt?

by not being infidel and wh*te

>find a greek girl
>shoot her in the head
>if she survives, brainwash her into believing that she came from the steppes of the middle asia

She looks like a white girl to me.

fucking chechen aлмaнжы niggers reee get out of this thread