/polska/

edycja prawie piąteczku, piątunia
youtube.com/watch?v=4gO7uemm6Yo

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=b6FWO04COLU
youtube.com/watch?v=uHkBFymRiOs
twitter.com/SFWRedditGifs

/balt/

/sralt/

normictwo nie ma wstepu na bulwar

/japolska/

kto zajebał kolosa z gramatyki?
user taśmowiec oczywiście

/shit/

CHWDPJP100P% Grekom, coś porobiły zwierzęta na Sup Forumscie i nie można było w ogóle postować. Król Grecji odsiedział swoje. Byłem w Warszawie, Legioniści nic mi nie zrobili. Na stadionie narodowym organizowali jakies dni poświęcone greckiej kulturze cucki, chyba na moje powitanie.

Byłem też ścigany z urzędu, ale pan Duda prezydent pozwolił mi przyjechać i już nie mam problemu. Trochę chujowy był ten pejperwiu, czy warto było dawać te 40 zł? Kurwa, nie sądzę. Chcieli abym upadł, ale nadal stoję. Pamiętaj, marzenia się kurwa spełniają. Zwykły dzieciak z blokowiska, zjadłem gofra u siebie po 15 latach.

Dzisiaj odpoczynek
Jutro piatek piateczek piatunio czyli benchpress squat deadlift krrrrrwa

>cała klasa w techbazie + 4-5 nauczycieli truło ci dupę żebyś szedł na studniówkę
>od klasy leciały teksty w stylu "to nic że nie masz z kim iść, jedyna okazja w życiu na coś takiego" etc.
>nawet nikt nie pytał czy mam z kim iść, wszyscy uznali że nie
>zamiast iść na to gówno i przepłacać zebrałeś się z 3 innymi co też nie poszli, i całą noc chlaliście, graliście w karty i oglądaliście chińskie bajki
>nikt nie musiał się kitrać z chlaniem tak jak debile co poszli na studniówkę
niczego nie żałuję żbsz

janusz>dawid

to fajna klase miales user. moja nawet ze mna nie rozmawiala i tak bardzo wyjebane jak gdzies z nimi nie szedlem xD stare dobre czasy ehhh nigdy juz nie wroco

przez kielce przejeżdżałeś?

spierdoni mniejsząścią na szą, dzień sznura już blisko

>>nikt nie musiał się kitrać z chlaniem tak jak debile co poszli na studniówkę
żbsz to my kielona i z wychowawczynią strzeliliśmy, ale to dawno temu było

Nie, a stało się coś/widziałeś kogoś?

płać denbtsy przez auchan passa albo znowu range wpierdolą

nie
bym mógł na piwerko wyjść i chińskie bajki pooglądać wspólnie

Ireneusz pomoże mi kupić nowy komputer, spłacę przez internet.

kolejny film na który pewnie pójdę sam bo wszyscy znajomi to dosłownie pitbull tier

youtube.com/watch?v=b6FWO04COLU

ale transformers to wlasnie seria dla fanow pitbulla o ile on w ogole takowych posiada

z czego to jest?

jakas manga?

prosze nakarmic

Wolę herbatkę + piwo + maraton Szkoły.

Oglądałem Pitbulla, bardzo dobry film. Chciałbym być jak ten gość motorzysta.

>nie miej ochoty na studniowke
>"nie badz spierdon user badz xd"
>"mam dla ciebie user dziewczyne xd"
>dziewczyna nawet ladna
>dzien studniowki
>tancz z dziewczyna
>dziewczyna gdzies znika
>tanczy z innym
>o jprd jebac to wszystko
>dzien dzisiejszy
>lvl 22
>nadal tug nie dadza

...

dzieki!!!

więcej historii proszę

ja dostałem kosza na studniówce. ale teraz mam mądrą dp wiec juz nie zaluje.

...

co ty honkhonk nie znasz?

nic nie zrozumialem anglik

w sensie slynnej chen?

pitbull to mi się kojarzy z takimi co do kina raz na rok chodzą jak jest jakiś smoleńsk czy pitbull właśnie

...

my friend was in poland for few weeks and told me you guys dont eat bread? is he bullshiting? if bo how do you guys survive?

a zle zrozumialem, o lysym pomyslalem

żbsz niedużo to zmienia, jak chociż do kina częściej ale na blockbustery typu transformers to wcale nie jesteś lepszy.

>bread
disgusting

no the chernobyl explosion left our soil irradiated and us breadless for at least a century

we don't drink water and don't eat bread. Are you fucking retarded? Who does that nowadays

Only animals eat bread. Disgusting.

eating bread like some fucking animal?

No generalnie klasa ~30 chłopa, nawet zżyta ze sobą.
Oczywiście podgrupki istniały, spiny były, ale większość klasy się jakoś w miarę razem trzymała, a do tego spierdolenie genetyczne mnie nie dopadło, więc potrafiłem utrzymać rozmowę z ludźmi. A i tak wszystko chuj strzelił bo do żadnej loszki nie zagadam.
Jedyne co mogę dać to historyjki z szamba które w folderze składuję już dobre 6 lat

>Jedyne co mogę dać to historyjki z szamba które w folderze składuję już dobre 6 lat
to ja poproszę

we eat rotten cucumbers instead

kurdwa bylem w tym fredzie

>44
>rotten cucumber

No to chuj, pozrzucam
>tug

>za darmo

...

klasyk

o kurwens

>tug twój GM przestał robić sesje bo na /tg/ znalazł sobie grupę z którą teraz gra
ehh kurwa

Opinie?

te mnie rozśmieszyły hehe

co to jest

ehh kurwa za dużo czasu na /tg/ spędziłem
w sumie to może lepiej że /vp/ to moja główna deska teraz, przynajmniej nie muszę polegać na innych żeby sobie w coś pograć

>/vp/
jaki słodki dzieciaczek

jeszcze ze 3-4 wysram i idę grać

...

urodziłem się jakieś 100 lat za późno i w złym kraju żbsz
absolutny klasyk

>pod koniec 2 klasy licbazy zmień szkołę, boś debil
>w nowej szkole na pójście na studniówkę decyduje się może 7-8 osób z mojej klasy, w tym ja
>pojedź na nią limuzyną hummerem z partnerką i jej znajomymi z innej szkoły (mieli w tym samym miejscu studniówkę), na co wydaj 50 zł
>na miejscu okazuje się, że dosłownie fiskają każdego i nie da się wnieść grama alkoholu
>DJ się spóźnił, więc nie było komu puścić poloneza, to puścili z czyjegoś iPhona (XD)
>w połowie tańca plik z YouTube się skończył, cała sala parsknęła śmiechem, a my musieliśmy wznowić taniec, ale z muzyką puszczoną od początku
>po tej akcji zjedz chujowy posiłek, wypierdol do kolegi, który miał akurat urodziny, ukradnij ze sklepu krewetki w oleju i na zakończenie wpierdalaj smalec (prezent kolegi) z bułami w metrze
tak było

KURWOM

sztos

...

Wowik to pizda przy tym bohaterze szonów

...

Dobra wykurwiam w coś pograć

catfishman jest dla mnie kurwa najlepszy. wstydziłbyś sie wowika do niego porownywac

>>tell her ive never fucked an defensive lineman before

anoni nie chce mi sie na zajecia

ale zjebaliscie ta nitke zuchy

lepsze gownostoryjki niz epickie screencapy

elo wstałam

>juz nigdy nie zagrasz w me1 po raz pierwszy
youtube.com/watch?v=uHkBFymRiOs

Chyba za mało anime.

to nie idz, zostan w pokoju przed komputerkiem

uswiadomiliśmy sobie że wowik nigdy nie będzie polskim kocioryboczłowiekiem no i nas zakłuło w serduszkach troszkę

i bardzo dobrze, chcialbym nigdy w te gowno nie zagrac

jebane zachodnie jrpgi dla kurwa spierdonkow

Ale mnie wkurwia ten polonez nie wiadomo o chuj chodzi nauczycielka wymyśla kroki na spontana.

ma ktoś jakieś fajne screencapy z /polski/?

>le chce miłosci

xDD

jak zwykle polaczki żyją w Disneylandzie ja pierdole zawsze będziecie gównem

WYKOP NIE DZIAŁA

Przeciez ja kurwa nic z tego nie rozumiem

>diphthongs

że co kurwa jakie stringi

Na chuj poszedłeś na jakieś gównostudia?

zaraz, ty nieironicznie na filologii ang jestes? lol

właśnie słyszałem, coście karaczany narobili

Dobra lecimy z sukami

Stalker to gówno tak jak i heroes, gothic, tibia i reszta polaczekcore toster games.

Ale wszystkie g*erki to gówno, co ci zależy jaki rodzaj konsumuję?

wanilia czy modowane

marcel a może ty byś się tak pochwalił swoim nadgustem

co to kurwa jest?

jeszcze sie misery instaluje. kiedys cop przeszedlem same to teraz chce z modem

wzialem "uss recon" to bardzo zle?

Na nic innego się nie nadawałem przecież. Wczoraj zajebałem kolosa z gramatyki, a tak mi dobrze szło. nawet jedno 5 miałem.
>kapcza o herbatach
>własnie pijesz herbacianegożyda

To że jestes polskim smieciem któremu wchodzą tylko gówna nie znaczy że całe medium jest chujowe.

Aha, no spoko. To ja sobie posiedze w kącie i sie gównem pobawie

Kurwa nienawidzę takich tekstów. No bo z jednej strony chcę gf oraz mieć dzieci ale z drugiej strony jest dużą szansa że kurwa mnie zdradzi, zabierze dzieci i wszystko co mam. Na chuj mam być lepszy jeśli koniec końców nawet intercyza mnie nie uchroni bo sądy wybierają kłamstwo kurwy podczas rozwodu niż dowody.
Jak anonki sobie z tym radzą?

Może tzw. kopanie rowów?

właśnie chciałem się zapytać czy to misery to dobre jest bo grałem tylko podstawkę do tej pory

marcel kurwo odpowiadaj jebany pędraku