Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=axo4-PoVzTo
youtube.com/watch?v=2iUGfURqyhs
702ee719.ngrok.io/pizza-jaszvasaron
youtube.com/watch?v=UqHXg9f2dgY
twitter.com/SFWRedditVideos

Tudjátok mit?
Faszomat a nap kérdésébe.
Semmi ötletem sincs.
Mittudomén:
Ánonnak mi volt a kedvenc tantárgya általánosban?

Kéne posztolni

Nézek tv-t xDD

Kéne posztolni

Posztold anyád.

heló most keltem

Én vagyok az 5. poszoló. Soha bem voltam még ilyen korai.

Azt álmodtam,hogy bementem egy könyvesboltba Baján és találtam 20 forintért egy könyvet Hegeltől de amikor leraktam a pénztárnál egy kisgyerek összefirkálta a gerincét tollal és jól le kellet hogy basszam verbálisan őt is és a pökhendi apját is.

Azt álmodtam hogy valamiért általános iskolában vagyok és haverom be akar mutatni kislányoknak
Azok meg jöttek oda pusziszkodni
De legalább az egyik cigány volt

éjjel 3kor felébredtem arra hogy vérzik az orrom és nem tudtam visszaaludni egyáltalán

oké, ezen kekkentettem, pláne jó érzés az ócém cirkulálni látni

tegnap megettem egyszerre vagy hetven deka sült krumplit, még mindig tele van a gyomrom

TESIK!!!!!!!

youtube.com/watch?v=axo4-PoVzTo

Van valaki itt aki tudna válaszolni erre a kérdésre?

még az rémlik, amikor a zsindex elkezdte ezt cigányt úgy nyomatni, mintha legalábbis a legnagyobb magyar zeneszerző lenne Bartók óta

még mindig jobb, mint a húsvét

>pedofil
>rasszista
>4csenen posztol
Miért nem vagyok meglepődve?

mert buzizsidó vagy

a legviccesebb hogy sandu ciorba is ott lesz
youtube.com/watch?v=2iUGfURqyhs

Miért is?

az komoly

Ott leszek akkor baszdmeg

Történelem. Most is szeretem igazából, az etyetem mellett mondjuk már sajnos nincsen annyi időm olvasni a témában. :(

>saját házi fonaluk
>tele van magyarral
Épp, mint az országuk. Ákosánont amúgy akár meg is tarthatnák, hől.

>1 like, 3 dislike
Tönkretettük a marketingkampányukat tesik.

irodalom meg történelem, ugyanaz a gecijó tanár tartotta mind a kettőt

...

még

>judemokrata
>mételylyuka
>sámánmormolda

Hagyd abba, baszd meg, megölsz.

Naga-maga mágus vagyok.

anglisztikás ánon itt van?
egy Hamvas Béla fejű francia ánon panaszkodott hogy nincsenek lefordítva a novellái még angolra sem és mondta hogy valami diák igazán megcsinálhatná és még egy kis pénzt is lehetne vele keresni
mit szólsz?

702ee719.ngrok.io/pizza-jaszvasaron

ránemkattintok lol

Mélyen elgondolkodtat hől

youtube.com/watch?v=UqHXg9f2dgY
Energikus jó reggelt!

Jól mémelve vazzeg

Egy buszon utaznak a fehér és fekete gyerekek, fehérek elöl, feketék hátul, összeverekednek. A tanárnő nem bír velük, megkéri a sofőrt hogy segítsen. A sofőr leszállít mindenkit a buszról, azt mondja:
- Itt nincs megkülönböztetés, felejtsétek el azt, hogy fehér, meg fekete, képzeljétek azt, hogy mindegyikőtök kék! Na, vissza a buszra, világoskékek előre, sötétkékek hátra!

A négy fiatal, elkötelezett, bőrzekébe bújt, szélesmellű, neokuttyomfitty mu-atlantiszi-magmagyar táltoskenéz nagyvezír testvérünkből álló Mételylyuka zenekar egész létezését, glóbuszunkon való leledzését annak szentelte, hogy likvidálja, mind egy szálig kiirtsa, földbe döngölje őshunjapán mezőink, ama Töttösjézus Kerecsenkrisztus Kuvaszkettyentő Sejhajurunk által számunkra megteremtett jenőszittya hazánk áfiumon pörkölt, piócapojácák nyiroknedvével átitatott, düddőkereplőn át bulvározott, mákonypuliszkával arcon locsolt, szentimentális átokhörgéseket ajvékoló, burkusvérrel mérgezett bölömbikák emésztőorgánumaiból kellemetlen bűzt árasztó démonokrata, álszaniszlib, koaloputyino-sorosmaffiánus, kujonoszeparatista, orrnyereggibbancs, széderestén fuszulykát aprító undok, ellenséges, posztapokalipszist előidézni kívánó félkegyelmű, antihungaroorientált, bértollnokokat csahosként foglalkoztató, cionkék csürhéket szúlárvákkal bomlasztó, bocskoros mímgepida-hordákat bábuként használó, propagandista izraelopatákat szétlövellő, pajesztermináló bitorlóit, nemzetünk mangalicakolbászt annihilálni akaró haragosait. Betyárlegényeink igaz szkíta virtusuknak és székelymatyó, turultollal felpedzett, varázslatos képességű nemezbicskájuknak köszönhetően hosszú évezredeken keresztül harcoltak az eredendő mítikus mivoltunkból kifolyólag ama gnosztikus sátánfajzat által ellenünk életre hívott farizeusokkal, imposztor-prófétákkal szemben. Legmívesebb cionátor csodafegyvereik között tartjuk számon a kalocsai mintás nyenyeremordályt, a bájoló muzsikaszókat kuruttyoló karabélybürüt, a nádiposzáta bőréből hasított kurucparittyát, valamint a sámándobbal megregélt csikósciterát.

...

Vaják 3: Vad Vadászat >>> Sárkánykorszak 3: Inkvizíció
Vajákot 70 óra volt mire végigvittem elsőre, és élveztem minden percét
Emebben már van 60 órám és abból vagy 40 csak fejtelen futkosás volt összegyüjtendő biszbaszok után, 5 meg töltőképernyők
De ha már 1-2-t végigtoltam a sztori miatt ezen is végigmegyek, csak időközben átkapcsoltam hárdról kazuálra

also thank you for complying.

heló indexkommentelő!

Nevük ellenére az előbb felsorolt eszközök valójában nem revolverként funkcionáltak, hanem békés csillapítószerszámként, melyekkel danolászva, becsös ódákat zengve, summás tyesznotákat zsibricélve járták a jurtákat - e módon tudták kiválasztani azokat az egyéneket, akik igaz magyarok voltak s azokat, akik despotikus hazaárulónak bizonyultak. Történetük során berbécscsimotáink, lágy lelkű vitézbajnokaink, puliszívű végvári turbolyapacsirtáink számos legendás szurokkorongot megjelentettek. Ezek hanganyagát először takarosan csodaszarvas-agancsokba rótták, majd e áldott vésést követően a csontdarabokat huculkumiszba márották s rányomták egy aranyfüsttel bevont szakrális tarsolylemezre. Miután táltosbarlangjainkban megszárították eme nótadiszkeket, fiaink széthintették eposzaikat mítikus varázspallosaikkal az egész golyóbison. Szentséges tárogatódalaikkal megalkották a "szutyok-fémező" műfajt, mellyel beírták hunsumer zenekarunkat az őstörténeti krónikák kiemelt oldalaira. Köleskásával etetett, rekettyésben nevelkedett kanászsihedereink, név szerint Hétmezey Jákob danolóhuszár, Czubákjártó Kötöny tilinkóvezír, Turulhívó Boborján kobozbűvölő és Ódor Laci darócpáholó nagymester mondhatnók kolosszálisat alkottak. Legismertebb muzsikagyűjteményeik között tartjuk számon a "Mészároljuk le mindnyájukat", "Nyargalássza kend az istennyilát", "Bábjátékok gazdura", "Oszt' igazságszolgáltatást valamennyiüknek", "Mételylyuka", "Töltelék", "Újratöfköd", "Áldott condra", "Delejes enyészet" című bakelitképződményeket. Hitvallásuknak eleget téve klasszikus himnuszmormolóikban megidézték magszóró Űrédes Fehérlófia Szírioárpád szellemét. Ájtatos, fülbemászó csárdásdörejeiket, rikkancsszózataikat, mint az "Egymagyar", "Szegődjék be homokvájár", "Az irgalmatlan", "Semmi egyéb anyag", "Míg kend horpaszt", "Az ereklye rögzül", "Hajtóanyag", "Papramorgó a kompótban", "Szertefoszlanók", "A nap, mely semmiképp sem közeleg", "Cionid", "Júdás cuppanósa" sosem fogjuk elfeleje

>>>/444/

ezekkel valaki szpemelje szét a román fonalat pls

>kalocsai mintás nyenyeremordály

akinek egyáltalán eszébe jut feltenni a dragon age-et, az buzizsidó

De a vajákban nem lehet megdugni Cassandrát

a banyászt kiakartam vinni mert gecijó de elviselhetetlenül szaggat a fos laptopomon

halottizék?

halottvirágok

Én mostanában a VégzeT 2-őt nyomom.
nagyon bejövős

Ez az utsó mára tesik
Kőbányán születtem, ott is nőttem fel. Vannak jobb helyek, de nekem megfelel. Tévében megnézem, ami nekem kell, ott találtam asszonyt, ott temetnek el." - danolászta regös tömjénköpő ódájában a Nyír-Anya betyárkórus, karakószörcsöki rovókör gyémánttorkú énekese, akinek megannyi cifra borbolyanótát, zengőbicskást, tajtékkantátát köszönhetünk. Kőbányai Kürt nemcsak neve alapján számított igaz, hithű, ötszáz százalékosan garantált, címeres, végvári, daliavédnök vitézmagyar embernek, hanem lelki töltöttsége, csakráinak pilisi elektroncelláinak szeretetrezgései, tokajperisztaltikái, jámbor szívhullámai szerint is. Nem véletlen eme szélesmellű emberfélőség, mezőföldi hun-szkíta virtus, míves fuszulykaóbégatónk ugyanis honvisszafoglaló őstörzsünk, paleonemzetségünk büszke leszármazottja - becsös hordozója civilizációnk alapvető életnedűjének, galaxiselixírjének, genezislekvárjának. Ógepidapallosú Dínomjézus Fittyomkrisztus Jóurunk maglövelléseinek jóvoltából megalkotta fiunk ama mennyei szinapszisokat, isteni muzsikaszókat harsonázó töttös bötyáregyüttest, melynek muzsikusai a szarvasbőrdudán kerettyélő Újszelőcey Krisztián, a hunszittya törkölyzuzmón érlelt irhából készített sámandobon bájoló Fűharczos Dávid voltak, Kürt fiunk pedig pejkumisszal meglocsolt, rekettyésben pácolt, druidaremeték dörgölyepallosaival edzett ámbráscetfog-berakásos lantjának pöngettyűzésével ámította el ama nagyérdeműt, cobolyszívű paleomagyar közönséget, közösséget.

szűrtem hől

te vagy a buta ánon aki egérnézéssel tolja legalább? amúgy a rengést se felejtsd majd ki a sorból

akkor valami véget ért :-------------DDDDDDDDDDDDDDDD

Igen
Mondjuk nem értem mi bajod az egérnézettel.
Az ugrást még megérteném,de az egérnézet nem változtat semmit.

dehogynem, teljesen felborítja az egészet miután az eredetiben nemvolt, vagy tízszer könnyebb úgy

Mert az automata célzástól nehéz volt,ugye?
Ezért kell rémalom fokozat alattin nyomni.

én mindent a legnehezebben játszok ki, de amúgy tényleg nehezebb hogyha nem tudsz fölle nézni

de persze a rémálom az tényleg offos hogy mögédrak mindíg valami ellent

Ne az irányítás miatt legyen valami nehéz szerintem.
Az nem jó ha azért ölnek meg mert nem tudok lefele nézni.
Öljenek meg,mert balfasz voltam és berohantam egy szobába 10 ördöggel és csontvázzal.
De kinek a pap,kinek a papné

nemis a nehézség miatt mondom hanem az autentikusság miatt

az egészen más.
Engem az autentikusság a VégzeT-nél odaáig érdekel hogy ne kelljen újratölteni és lehessen futkározni+citromízű szénsavas üdítők.

>Kőbányai kürt
kek ezt postázom egy török fonálba

jól összefoglaltad a Sötét Lelkek meg a Lelkek sorozatot úgy általában

Megpróbálok egy Fasiszta Kína játékot nyomni Legsötétebb Órában

NÁCIFASISZTÁK VAGYTOK MIND

Ez nem a Vas Szívei?

atya isten

Adok 2 ezrek a képért
Jól mutatna a falamon

HONNAN?

Vas Szívei 2-nek egy ruszkik által feljavított és a Lehetetlen Interaktív által licenszelt változata.
Jobb a térkép

még rendes horogkeresztet sem tud festeni ez a barom

annyira felbasz hogy a faraget emberszámba veszik pedig egy nagy csicska

Akkor már nem inkább Ellentmondás Interaktív?

forrást kérek

Sup Forums-ről valamelyik fonálban postázták és elvileg egy "német" a festő

mi bajod vele, szerintem jófej srác

Az.
Elbasztam na.

kár, google nem dob ki semmit

felkeverte a kakit aztán lelépett mert a családjára szeretne koncentrálni, egy semmilyen politikus aki ugyanúgy meglovagolja a pór nép szenvedését minta többi a képen, ami nem is baj mert pl vitya épít kerítést meg ad 10k erzsébetet karira de a farage csak lelépett a gecibe

végül is elbukta a szavazást, mit erőlködjön?

...

ezt mondom, annyi gerinc már nem volt benne hogy véghez is vigyen valamit csak hopp sikerült a szavazás akkor lépek is igazából csak ennyit akartam a kakihegyet már nektek kell eltakarítani

kéne cuki zsidó bé-en

jah nekem is

...

Na hazaértem.

Reszkessen minden köcsög, mert SEGGBEKÚROK MINDEN BUZIT!!! :D

Eljött a játék ideje :D

éhes vagyok D:

Ez egy kurva szar kezdés D:

meggyógyíthatná a metéletlen a faszom a (((doktornő))) :x

Ánonéknál mi a "vasárnapi családi" menü?Húsleves+rántott hús itt.

borsos tokány ubi salival :D

most értem haza vettem kínai, erre most nézem hogy mást adott mint amit kértem, méghozzá PONT azt, amit nem szeretek
elbaszta a vasárnapom

vidd vissza és borítsd ki a padlóra

>nem birodalmi japán zászló
Inkább hoi4 hől

szeretnéd hogy megmetéljen ?

árnyékhitlerrel?

>narancssárga NSDAP frakció
fideSS megerősítve