Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=PnOuQ-VFuOE
youtu.be/a247R3mNs5A
twitter.com/SFWRedditVideos

A nap kérdése:
Mi ánon kedvenc ünnepe?

youtube.com/watch?v=PnOuQ-VFuOE

Sziasztok!

Really made me think

Kéne posztolni
(Külföldieket emberszámba se vesszük)

Jó reggelt

Kéne venni Deca-Durabolint

...

Ez hől

Kúrjad meg a fejem.

Hol lehet elza rostélyát megnézni? Hajt a morbid kívánciság

>önáltató szánalmas vidéki szutykok

csak szánni tudlak titeket nyomorult rühös férgek, a lepusztult kis nyomorult putritokban nyomorgatjátok a nitrátos víztől töppedt kis faszotokat mielőtt a pógármester kihajt titeket "közmunkára", hogy eljátszátok, mintha a Város könyöradományát kiérdemelnétek

>postázta a húgyszagú csövesekkel körülvett omladozó bérházból ahol 1 szoba-konyhában él
Amúgy Közép-Magyarországnak csak a kis darabja BP, az ipar a város körül van

...

>t. gombokat érő, lerobbant kádárkockában tengődő ostoba falusi szociálisan foglalkoztatott
Olyan jót nevettem, még a kép is lemaradt. :D

Ez hől
Még szerencse hogy szárnyal a váci gazdaság, nélkülük Közép-Magyarország a fasorban sem lenne

>somogy

...

Erős kezdés ez mára fiúk, miért nem a retard tegnapi neveitekkel posztoltok hmmm?

Vélemény?

VAN MÉG VALAKI?!

Fanni kéne hől
Csak két éve halt meg, épphogy lecsúsztam róa :S

Cukik, személy szerint én nagyon szeretem Radnótit és sajnálom ami vele történt, a második világháború egy sötét tragédiája.

augusztus 20.

>a legmocskosabb putri húgyszagú cigány és zsidófertőzött csöves kerületek vörös szavazók

igazán elgondolkodtat

MAI ROVATUNK: Folk METAL
Ajanlott ELOADO Karpiklaani


youtu.be/a247R3mNs5A

Látom még sosem jártál vidéken.

>az 1. választókerület
ORBÁNER WAHLKREISGEOMETRIE

Könyvfejű, Elizaposzter a legnagyobb formák
Ők a csóróságban is mindig velünk tolták
Ha bekóstolod a csapatom
A fogadat ki csapatom
Hozhatod a spanjaid
De őket is megbaszatom

Jó reggelt!
Szerintem én megtartom
Szia Dávid
Ez mind elkerülhető volna névbuzulással.

>implikálni hogy nem Budaörsön múlik a Pest megyei gazdaság

Én nem

>Karpiklaani

Sziasztok gyelekig

Mondjuk egy 10-es skálán Radnóti mennyire volt libsi?

Ez akkor azt jelenti, hogy a nők már a II. vh előtt borotválták a hónaljukat...?
És a kommunizmus alatt jött vissza az igénytelenség?

Nem lepődnék meg hől

Ki 20cm (centiméter) vagy nagyobb mesterfasz itt?
21 cm itt

ja, és egyetek faszt, bébipéniszűek

Mért kell trippköcsögnek lenned?

curve aniotique

Itt voltál tegnap este?
MENY INEN

Elmentem lefeküdni.
Meg amúgy is mindenkit Anonymousként mutat a gép,hála a beállításoknak.

Mi volt tegnap?

Valaki kitalálta, hogy legyen névbuzulás, aztán onnan jött, hogy akkor már legyen tripbuzulás is. Egy darabig mindenki rákapott, és szerintem abban a 30 percben, jobb minőségű volt a fonál, mint általában lenni szokott, csak mivel nem volt senki aki csalizzon, hamar elfogyott a téma, ès mindenki visszaváltott ánonra. Én meg úgy voltam vele, hogy megtartom, max annyival kevesebbet csalizok meg kurvaanyázok másokat.

>ama érzés mikor múltkor is több 20-as tréfarépával bíró user csekkolt be
Akkor a HUNG ARYAN mém mégis igaz?

a te jó édes kurva anyádat rohadt alpári szartörmelék, hogy a cigány tót kaparná ki fánglival a sárga szemedet te fogatlan istengyalázata

Szerinted valaki tényleg ezt tenné?
Felmenne az internetre és hazudna?

Igen? Majd akkor ugass, ha le lesz mentve mobilra ez a paszta és válaszként meg tudom neked írni.

>amikor megkéred, hogy az arcodra élvezzen de ő szó nélkül belelövi a szádba az egy hetes geciadagot

xDDD
posztold redditre tesi, ez vagy instant 800 karma!!!!! lol!

szűrve

szoktál nyújtani is a kondi mellett bálint?

Ismerem ezt az érzést hől

kurva anyátok

burek

a mentális retardáció egy újabb esete

...

A kondiról jut eszembe. Vettem tesztót. Januárban kezdem, mert idén az ünnepek meg a szabadságok miatt nem tudok rendesen edzeni.

Szereztél ösztrogén antagonistat is?

Ösztrogén blokkolót is, igen

Szoktam egyébként, igen. Miért kérded?
MENY INEN
Mióta edzel? Mennyire jártál utána a dolognak? Azért ez nem kis döntés.

kurva anyádat tripbuzulj már te nyomorék geci

Akkor jo, szegyellem magam de gyogyszereszkent meg régi kondiskent sose jartam meg utana hogyan kellene cuccozni a legnormalisabban de majd belemelyedek
Csak azert mert en pl megfigyeltem h ha nem nyujtom le a melyhatizmokat rendszeresen akkor allandoan faj a derekam es ugy altalaba fosok guggolni mert volt mar mocsok serulesem miatta, és csak kíváncsi voltam szemvedtek-e ti is hasonloval

>amikor túl intelligens vagy hogy elvégezd a munkád

Dana kell?

Másfél-2 éve. Utánajártam, de 3gy ciklusban nem lehet belerokkanni.
Én is csak kíváncsiságból csinálom.
Abban az a jó, hogy olcsó. De nagyon vízesít. Persze ezeket alapból megkötik a vizet, de a dana az nagyon. Ezért kell utána kreatinra váltani, akkor csak pár kilót veszítesz. Illetve tönkrebassza a májad

Felhúzás után volt, hogy nekem is fájt a derekam régebben, de nagyjából ugyanakkor volt, hogy elkezdtem nyújtani, mint amikor kicsit jobban utánajártam, hogy akkor hoyan is kellene felhúzni, úgyhogy nem tudom, hogy a nyújtás vagy a jobb technika miatt lett jobb.
Miért zavar?

Egy ciklusba. De értetted

elizaposzterrel milett?

Nekem is volt fájdalom felhúzás után. De mióta jól csinálom, azóta noproblem

Másfél-2 év után én biztos, hogy nem állnék még neki. Valószínűleg még a közelében sem vagy a natúr limitednek. Csak azért, hogy azt a fejlődést, amit 1 év alatt érnék el meg tudjam csinálni 3 hónap alatt én nem basznám össze a természetes tesztoszteronszintemet, meg okoznék magamnak hajhullást.

ez, még a fotelnácik se lehetnek olyan buták hogy egy radnóti szintű embert utáljanak mert zsic

buzi

Én is a hajhullas miatt meg a pattanásosodas miatt nem szorakoznek vele, plane nem két év kondi utan, az még kb ott tart h kezded kiismerni magad

OK, az egy ciklust nem értettem, attól valószínűleg nem lesznek ilyen mellékhatásaid, de én biztos csak akkor kezdeném el, ha el is kezdem valaha, ha már érzem, hogy nem fejlődök nélküle.

Miért zavar? Ez a halott generál végső stádiuma, amikor megjelennek a tripköcsögök. Nézz be a svéd generálba
Mindig kell lennie egy ilyen idiótának, akinek nem jó az anonimitás, mert különcködni akar és személyiséget akar építeni.
Nem szeretem az e-celebeket, mert nem lehet normálisan társalogni anélkül hogy magukra irányítanák az összes figyelmet

Majd akkor sajnálom a zsidó firkászokat, ha ők is sajnálják, hogy ellopták az örökségem kétharmadát és ezresével végezték ki az ellopott területeken élő magyarokat.

miért válaszolsz magadnak ?

...

Ez hől, többek között ezért kapok agyfaszt a davidkatol is

Mindegy, megpróbálom. Aztán kimerült. Ha gázos, akkor úgysem nyomom végig.
Sima bájotekes vagy szájtekes teszto cuccokat próbáltál?

Ánon hogyan ünnepli a bénpostázás ötödik születésnapját ?

Mióta használom a tripet, sokkal normálisabban társalgok, mint előtte szoktam azt meg nem hinném, hogy ma egy (Te)-t is kaptam volna azért, mert van név, azokat leszámítva, akik azon sírnak, hogy ne legyen név.
Mert hozzá akartam tenni valamit ahhoz, a poszthoz.

Én nem próbáltam semmi ilyesmit, de szerintem azok, amiket legálisan meg tudsz venni, kb. semmit nem használnak. Lehet, hogyha cinket szednél többet növelne a tesztoszteronodon, mint azok.

Én azért írtam neked mert tegnap megtudtam h te vagy az egyik kondis, aztán abból kerekedett a beszélgetés szóval valóban van vmi előnye

ez

Az hogy nem tudsz név nélkül viselkedni már a saját személyes problémád
Menj a redditre, ott van név
szűrve

Ja ez nekem is eszembe jutott, hogy innen indult ez a téma, csak a fonál nagy része, nem foglalkozik kondival, úgyhogy őket inkább zavarja. Bár szerintem még mindig jobb, mint ami egyébként lenne, hogy kéne albán meg cigány bn, meg ne mossál fogat, meg házel vagy világosbarna.

Hé kocsog ne lepje a tyúkszememre az még mindig házel bazdmeg, a barna az mas hanyszor ugassam mar el

a albán meg cigány béent pont hogy az egyik /fit/buzi csinálja

Nem, az, hogy név nélkül csak a szarpostázás megy mindenkitől, az az egész fonál problémája. Ne válaszolj, ha nem tetszik, kerüljük el egymást.

>mert radnóti lopott meg

Nem koxos azon
Én próbáltam a cinket, de nem vettem észre semmit. De olvastam ezt a Mutant Test tabit, ami ugye legális, és valami 300+%ot dobott a tesztó szintre a kísérleteknél. Érdemes lenne kipróbálni? Zavar a zsír a lábamon, csípőmön, mellemen (nem gyno), a pömpölővel nincs gondom mondjuk. Lehet, hogy alacsony a tesztó szintem? Sajnos nincs időm ellenőriztetni...

De nem az a lényeg, hogy ki csinálja, hanem az, hogy ez a fő téma a fonálban, hogy valaki szarposztol valamit, 3an válaszolnak rá, abból az egyik akkora bődületes faszság, hogy az megint kap 4 (Te)-t. és megvan a fonál programja a következő 3 órára, és eszébe se jut senkinek feldobni, valami értelmes témát, mert azon vitatkozunk, hogy az albán csaj szűz-e ha csak seggbe kúrták előtte.

gday my neighbours of mongolian descend.

whatcha doing this week?

>tfw off from work until 28. February

dog bless

Albán bn kéne tényleg

...

hi choco
we thought you did an hero after the elections :^)

>28. February
My birthday :)