Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=cktx5NnBVwU
youtube.com/watch?v=9DccDYoJwSQ
youtube.com/watch?v=IXUVzRT1kmo
youtube.com/watch?v=YPOYLSeT-kU
youtube.com/watch?v=Ky31gGE_rxI
youtube.com/watch?v=ogcZNBwZ6T0
youtube.com/watch?v=wYoq6sovr8Y
twitter.com/SFWRedditImages

Na megyek aludni
Jó éjt, holnap ugyanitt!

még van 15 perc fél kilencig.
Ne lopd a posztjaimat!

█▀▀ █▀▀ █▀▀▀ █▀▀▀
▀▀█ █▀▀ █░▀█ █░▀█
▀▀▀ ▀▀▀ ▀▀▀▀ ▀▀▀▀

de

Túl aggreszívak vagytok egymással és azonnal lehurrogtok mindenkit, akibe egy picit is bele lehet kötni! Nem szép dolog, rontja a morált

Mars = MAGyar föld

>Az elmúlt évtized legnagyobb felfedézésének számított az, hogy részletesen feltérképeztük Máriasimonholdja keresztanyabolygónk teljes felületét. Arról azonban kevesen tudnak, hogy a bolsevik-prosztatalib-kuttyomfiskális mákonypropagandista libbantbérenc bábtudósok által Marsnak csúfolt planétát mi, magyarok népesítettük be először. Árpád urunk hatalmas, gigantikus, májashurka-formájú űrszekeret készíttetett míves végvári kovácsaival és dolgos, szorgos, hírös-becsös ácsaival, asztalosaival. A végeredmény annyira szenzációs lett, hogy ország-világ a csodájára járt. Ősatyánk paleogalaktikus szekerét azonban szittya vérű, puliszkán nevelkedett, nyereg alatt betyáros, kölesen érlelt bélgázokon edződött szilaj lovai sem bírták meghajtani, így hát sámánokat, főtáltosokat hívatott magához. Hosszú órákon át regös énekeket, ősi szkíta-atlantiszi rigmusokat mormoltak, amelynek végül meg lett az eredménye - kecskebőr dobjaik olyan erős elektromágneses erőteret gerjesztettek, amivel könnyűszerrel repültek át Magrendszerünk legközelebbi bolygójára. Itt aztán fiaink nem voltak ám restek! Azon nyomban szétlövellték galaktikus elixírmagvaikat, elárasztották az élet esszenciális nedűjével az egész planéta felszínét; őssejtjeiket, szittya genomjaikat gátlás nélkül pumpálták bele ama szűzi földbe. Végeredményként egy gyönyörű, földönkívüli, ám színmagyar paradicsomot hoztak létre, ahol leszármazottjaik, sarjaik, ifjú titánjaik boldogságban, szeretetben és megértésben éltek mindaddig, amíg a globális űrügyi árnyékhatalom ki nem irtotta őket szülőföldjükről. Emlékezzünk hát meg ősi magyar bolygónkról, Máriasimonholdjáról minden este lefekvés előtt! Az Űrgézakrisztus áldjon meg Titeket, szíriuszi testvéreim!

És még a hagymásgeci is te vagy.
Ilyen szar alakot.

Anyádat rontja

a fonál 80%-a én vagyok csak nem tudsz róla

Utálatos egy fiúcska vagy te bence, nem szeretlek

Én Bence vagyok
Heló

Szia Bence! Én Micóka vagyok

A budapesti 240-es jelzésű autóbusz a Móricz Zsigmond körtér és a Budaörsi lakótelep között közlekedik. A vonalon a budapesti bérletek a Budaörs, Felsőhatár utca megállóig érvényesek. A kb. 11 kilométer hosszú viszonylatot a Volánbusz üzemelteti.
A járat az új paraméterkönyv[1] bevezetésétől kezdve (2008. augusztus 21.) közlekedett 240-es jelzéssel. A viszonylaton szombaton 8 db Ikarus 415-ös és 5 db Ikarus 412-es, munkaszüneti napokon 6 db Ikarus 415-ös és 5 db Ikarus 412-es autóbusz járt. A járművek mindegyikét a BKV Kelenföldi garázsa állította ki.

Jelenleg a Volánbusz MAN A21 Lion’s City autóbuszai járnak a vonalon.


Megállói:
Móricz Zsigmond körtér felé:
Budaörsi lakótelep vá. – Szivárvány utca – Szabadság út – Budapesti út – Budaörsi út – aluljáró – Lapu utca – M1 autópálya-bevezető – Budaörsi út – Villányi út – Móricz Zsigmond körtér M vá.

Budaörsi lakótelep felé
Móricz Zsigmond körtér M vá. – Villányi út – Fadrusz utca – Bartók Béla út – Bocskai út – Nagyszőlős utca – Ajnácskő utca – Budaörsi út – Budaörs, Budapesti út – Szabadság út – Szivárvány utca – Budaörsi lakótelep vá.

Elég unalmas életed lehet hől.

Szerintetek melyik a Főváros legprolibb járata?
Én a 9-esre szavazok.

A 3-as metró

neked is

az 1-es villamost eléggé utáltam

3-as metró, 3-as villamos, 51-es villamos

hopp, buszjáratra gondoltam.
Ezek simán lenyomják a 9-est, persze

Az a villamos ami a Gubacsi út felé jár

szerencsére nincs benne tapasztalatom

ellenben nálunk a kettes villamos egy esélyes kandidáns

Szerintem a villamosok közül a 37-es a legrosszabb. Nem láttam még (rajtam kívül) cigányon és csövesen kívül mást utazni rajta

9-es, 28/A, 62 és kb minden ami kőbánya és józsefvároson áthalad

hogy éled túl ezeket az utazásokat?

ja igen, kiegészíteném még, melyik busz is jár a Reiter Ferenc utcán keresztül? keleti pá. az egyik végállomása, nem emlékszem a számára

>Mis.....
kek
>Misk....
pfwpwpfnabahaha.....
>MISKOLC
LMAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

réjndzsbennelni kellene minden vidéki tanyasi parasztot

Na,akkor én most elmegyek aludni,bár holnap nem kell korán kelnem.
Jó éjt emberek.

youtube.com/watch?v=cktx5NnBVwU

>ő nem britt-pakisztáni forradalmi zenét halgat
youtube.com/watch?v=9DccDYoJwSQ

>t. Rézműves Leonárdó, Haller utcai csöves, notórius alkoholista

paraszt

Szerintem a metrók, a villamosok, a trolik és a városon belül közlekedő buszjáratok. Nagyjából ennyi.

nagy szép órád van kedves Máté

hé én Máté vagyok

heló

>Budapest
>Vidék

akkor neked is nagyon szép órád van

>ő nem hallgat török pogány népi metált
youtube.com/watch?v=IXUVzRT1kmo

szerintem ezek a legfehérebb """törökök""" akiket valaha láttam

tényleg szép, fekete bőrszíjjas Casio. Köszönöm szépen!

Budapesten nagyobb az esélye, hogy összeszedek egy helyeskét, mint egy 1000 lakosú somogyi faluban.

a nyakam köré akasztod ?

csak a választék nagyobb
esélyed pici, már csak azért is mert falusi paraszt vagy
az itteni jányoknak NBF ( nagy budapesti fasz ) kell

Budapesti vagyok.

kurva anyád
neked is


20E, 7-es busz

Én is budapesti vagyok

Hát már miért tennék ilyet? Te jófej vagy!

Mi a bajod?

>burzsoá nyugíjasok
szeretem őket
youtube.com/watch?v=YPOYLSeT-kU

alig várom, hogy kipusztuljon minden 1960 előtt született komcsiköcsög (najó Mamám jófej, még ha komcsi is)

az, hogy minden nap azzal a szarral kell közlekednem

ami a fővárosban nem proli, az buzizsidó
falusinak kell lenni

hát és nem szar?

köszönöm :3

kitekert percepcióm mint esőcseppel megrontott pocsolyáról visszatükröződés

youtube.com/watch?v=Ky31gGE_rxI

de és ez a baj

Szép jó estét Ánonok!

Látom szilva fonál van, ez pedig csak egyet jelenthet!

user lécci
szar volt a mai nap nagyon, legalább a folyamot ne baszd teljesen össze

>amikor rájössz, hogy a rózsaszín pitbull mennyire bázisolt
youtube.com/watch?v=ogcZNBwZ6T0

akkor leteszem a picsám az asztalra! jó?

leteszem a picsám a szám egy mém mindíg

hi magyarbros. i'm trying to get this VERY important text translated into every language on Sup Forums. could you help me out by translating it into hungarian?

>Well good morning. Bit cold out. Irish weather. Sun is out though, hopefully it'll warm up a bit. On my way home from Dublin, sixth time this week. In the Enfield service station now. Go and see if I can get some food. Alright. Don't know what the rest of the day I'll do, just see how it goes. Talk to you again. Bye.

megfelel
posztolj képet

>very important text
>this shit
bad bait

Here you are friend, no need to thank me

a te jó édes kurva anyádat rohadt alpári szartörmelék, hogy a cigány tót kaparná ki fánglival a sárga szemedet te fogatlan istengyalázata. Igen? Majd akkor ugass, ha nem anyád okádékát zabálod reggelire, ami visszaböfögött disznógeci, miközben a rüh rágja le a korcs poofádat te tetűlepte koszladék cigány.

...

csácsumi genxterek, kicsit hűvös van kint papi, de sunsájn bícs van azért érted, éppen tekergek hazafelé Dublinból már revolver napja tesó, épp az enfield servízállomásnál keresem hol tankolhatnék fel egy kis szotyival. je. nemtom még hogy fogok a mai nap lejönni a cuccról fater de meglátjuk még mithoz az este. csá

318/5000
Translate from: English
Hát jó reggelt. Kicsit hideg. Ír időjárás. Nap is ki mégis, remélhetőleg ez lesz meleg egy kicsit. Hazafelé Dublin, hatodik alkalommal ezen a héten. Az Enfield töltőállomás most. Menj, és nézd meg, tudok egy kis ételt. Rendben. Nem tudom, mi az a nap hátralevő részében fogok csinálni, csak látni, hogy megy. Beszélj újra. Viszlát.

tess

i can't even tell if these are meme replies, your language is so fucked up

this is legit

Hát jó reggelt! Kicsit hideg van. Legalább az a geci nap kisütött, napközben talán kicsit melegebb lesz. Most jövök haza Miskolcról, a héten már hatodszor, hogy baszná meg. Miskolc-Gömörin vagyok éppen, megnézem, van-e valami ehető a restiben. Nem tudom, a nap hátralevő részét mivel cseszem el, lesz, ahogy lesz. Na szia!

felismerhetetlenségig összeégett a hús amit akartam vacsorára csinálni

Dél-Imrefölde, ismertebb nevén Szittyafölde gazdag termőtalaja, sokrétű állat- és növényvilága, isteni spirituális energiatöltete igaz hordozója ősi magyarságunknak, szkíta óhunságuknak. Az Álmos-Szamos (mai gúnynevén Amazonas) folyó partján élő indián törzsek a mai napig folyékonyan beszélik modern anyanyelvünket, barlangjaikban pedig ükapáink s ükanyáink ereklyéit, földi maradványait őrzik őszinte tisztelettel, becsülettel. Nem meglepő tehát eme térképnek a megléte sem, amelyet Móricz János szittyakutató hozott nyilvánosságra az előző évtized alkonyán. Leolvashatjuk erről a finom papírlapkáról ősi magyar városaink nevét, melyeket a bennszülött törzsek még mindig valódi nevükön szólítanak. Azonban az antineoindiánlib-baljobbközép-áldemokrata-bolseonáci-hippijudeofasiszta, szú-lárvákkal emésztett, veszedelmes kórt terjesztő kérészekké bábozódott, cionbölcsek mérgével csecsemőkorukban szoptatott, bulvárgubával, áfiumos lebbencslevessel fertőzött burkusmákonynak köszönhetően a nagyvilág ezekről mit sem tud. Ne hagyjuk hát, hogy gyermekeink, véreink úgy nőjenek fel, hogy ne tudjanak paleokontinensünk virágzó magyar ősiességéről, igaz hun történelméről! A Magyarok Tritoni Kusita Mag-Istene félje minden mozdulatotokat, hű sumer-akkád testvéreim!

csak vakard le a kérget, tesó
sütőben?

Where or what do You originate from?

this is the only legit one: notice how it is different from the other the other two retards' repies

...

eszem egy kis mákos nudlit

hello hun bros have a nice day

HELLO MOHÁCS

NEVER FORGET NEVER FORGIVE

EXPECTO PATRONUM

but it seems to contain the word gypsy repeatedly

don't listen to , mine is the only proper one, i just replaced the location names with Hungarian ones.

We use that word for other things also, for example for Dublin, Train station, etc. Dont let the others make you go off from the right path, my Friend

Meghonosítom a fonálban a bustaposztolást.

mijazisten

I can confirm this It is one of the most common hommonym in the Hungarian language. It is also used for Romanian gentlemen, to make an additional example

the sirius system

>igen ez egy férfi kabát te fasz

Can you translate this? I'm saving it to my "my feet hurt" folder.

youtube.com/watch?v=wYoq6sovr8Y

The TV Series is about the hungarian ancient history, must watch for a Polish gentleman like you

Úgy szeretem a barátnőmet mint a whiskymet. 8 éves a pincéből.

Spooky, although the choir sounded nice.

Ancient Hungarian choirwerk, Our unique intergalactic Folk music. I really appreciate, that you appreciate true art.

We have prepared futher educational material for these occasions. Please consume them slowly

Whilist I appreceate You and Your appreceation.
Woah there, enlightenment is no easy job.

...

még

WE WUZ ZRINSKI AND SHIET

*Zrínyi

és MENY INEN

Tolmácsot szeretnék kérni.

na megjöttem
jó volt a Zsivány Egyes™
az első húsz perc elég unalmas de utána beindul
a végén van egy kurva jó darálás
nézzétek meg! :x