Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fizetes__8256264-miert-van-ennyi-megkeseredett-ember-magyarorszagon-aki-csak-a-munkaban-latja-eg
youtube.com/watch?v=cktx5NnBVwU
youtube.com/watch?v=tsfnuyyjaB0
twitter.com/NSFWRedditImage

A nap kérdése:
Ánon részt szokott venni ilyen "titkos mikulás" típusú játékban a munkahelyén/osztályában?

Szeretnék egy jó keményet kakilni.

>ha jól sejtem balázshoz van szerencsém
gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fizetes__8256264-miert-van-ennyi-megkeseredett-ember-magyarorszagon-aki-csak-a-munkaban-latja-eg

Ezt már komolyan nem hiszem el. Ekkora sztár lennék. Sup Forums-en kívül is tudják ki vagyok.

Kéne posztolni.
Nem igaz hogy egy darab poszt sincs!

Én itt vagyok! Vegyél észre!!

Hidd el, hogy a pénztàrcád üresebb, mint a fonál

no igen, a bankkártya kevés helyet foglal

Minek van bankkártyád, ha nincs pénzed?

Kéne posztolni

Hideg van gecc

Kell menni a gyárba dobozokat hajtogatni.

Anonnal előfordult már az, hogy kapott fizetést?

Amikor kicsi voltam és hallottam valahol hogy agyalágyult, azt hittem azt mondják, hogy agy-alá-nyúlt

Történésekben gazdag jó reggelt a pajtiknak! Ma dolgozom utoljára az évben. Jó érzés. De természetesen viszem haza a laptopot, ha valami lenne.
Reggel munkába menet láttam egy olyan gyönyörű szarvast. Az út közepén állt, aztán mikor megálltam rám nézett, és elszaladt.
/blog

Te is agyalányúlt vagy

>olvasom a Vörös szoba álmát
>családi és politikai drámából hirtelen átvált gimis meleg szerelmi drámába
Mi fasz történt nem értem.
A másik meg az hogy mivel a karakterek mind 2-3 családból vannak,ezért egy csomószor majdnem ugyan az a nevük.(Csin Jung,Csin Csung)

a helyeske kitalálta, hogy legyen céges karácsony
nem tudom, kell-e nekem ez

Meghúztam tegnap bicepszezés közben a derekam és fáj D:

>FUCK ALL POLITICAL CORRECTS
>ISLAM IS LIKE A FASCISM

t. bölcsészkar wc

felébredtem, tesik
jön ma Tea szállítmány

Heló ratyik!
Na mi a kotta?

Hol? Én is meg akarom nézni :D

Ez

Nekem is az anglisztikás ismerőseim beszélnek a legszarabbul angolul. Ez miért lehet?

Ez a himnusz vagy a nemzeti dal?

Az első vizsga szerintem pipa

Ez a marseiles te retard

>ma megérkezik a csomagom csütörtök helyett

>bicepszezés közben a derekam
Azt hogy kell, ánon?

Úgy hogy túl sok ismétlést csináltam és a vége fele csaltam hől.

Az ilyen az meg is érdemli.

Az agyalányúltság egy újabb példája.

Az a csípőszélesség.

igen, hogy nézne már ki, hogy minden kollégám húz egy nevet a kalapból, csak én nem?
nekem a cég ügyvezető igazgatója jutott, 3,000 forintban lett megszabva az ajándék értéke, eddig vettem neki 100 gramms gumibogyószörp izű teafüvet és egy szép gyertyatartót, de még valamit kéne mellé... vagy valami csokiválogatást, vagy egy ezoterikus lakásdíszt, mert úgy tudom nagy hívője az ilyen "százmilliószoros nap" és társai szintű faszságoknak

A Koran tltja a vallasi alapon valo gyilkolast, plane a mas vallasuak gyilkolasat.Szoval ez az robbangatosdi olyan, mint nalunk a nemzethy keresztenyseg - kurvara nincs koze az aproponak a tettekhez.

jó posta

>százmilliószoros nap és társai szintú faszságoknak
Kekkentettem

A merénylők kb annyira képzettek ideológiailag mint az átlag templomban kornyikálós néni vagy kdnp-s. Agymosott beszélő szerszámok, semmi több, ép pszichéjű ember nem tesz ilyet.

mizu tesneveléseim

>If you encounter the disbelievers in a battle, strike-off their heads. Take them as captives when they are defeated.
most akkor mi van nem értem miért kellett Mohammednek hazudnia o.O

persze hogy nem, engedjünk be minél többet

„Az, hogy valaki megöl egy lelket (embert) – nem emberölésért vagy a Földön való pusztításért (büntetésként) – olyan, mintha minden embert megölne, és az, hogy valaki életben tartja, olyan mintha minden embert életben tartana! Bizony, eljöttek hozzátok a mi küldötteink a világos bizonyítékokkal, ám sokan közülük ezek után a Földön túlkapásra vetemednek.” (Korán 5: 32)

kár, hogy a rögtön ezután következő vers hatálytalanítja az idézett részt, amúgy a Korán összes későbbi fejezetéhez hasonlóan
>Bizony, azoknak a büntetése, akik háborút viselnek Allah és a Küldötte ellen, és romlást terjesztenek a földön, az, hogy megölik őket, megfeszítik, vagy levágják a kezüket és a lábukat az ellentétes oldalon, vagy kiűzik őket az országukból. Ez a megszégyenítésük ebben a világban, és a Túlvilágon hatalmas büntetés várja őket.” (Korán 5:33.

Szeged Petőfi második emelet D:

Büfészakon ilyen hamar véget ért a vizsgaidőszak?

Nem tudom, ki hogy van vele, nekem nagyjából elegem van a világból. Nagyon rossz irányba haladunk.

Kicist jó lenne tisztában tenni ilyenkor a következőt. Mi a terrorizmus lényege? Félelem és gyűlöletkeltés. Nem az hogy direkt legyőzzék az arabok Európát. És nem, nem áll minden arab , vagy mohamedán a terrorizmus mögött.
De a terror célja, hogy a két világ között fokozza a gyűlöletet, mert terrorista vezetők hatalma csak addig marad meg amíg a két világ közötti gyűlölet erős.

Azt pedig marha könnyű mondani , miért ilyen prmitív szarok ezek ,hogy bedőlnek ennek a hülyeségnek és terroristának áll a hülye szar mohamedán, de emlékezhetnék holmi IRA-ra, ETA-ra, Baader-meinhof csoportra...a civilizált nyugatra.

Meg aztán , ezek az mohamedán országok nem maguktól lettek ilyenek, a nyugati világ kihasználta, szarban hagyta, és teszi most is. A nyugati világnak akkor lesz problémás egy őrült diktátor, ha már velük nem kereskedik. Egy terrorista akkor lesz terrorista, amikor náluk is robbant, amíg a másik tábort öli szabadságharcos. Persze ez nem XX-XXI századi dolog, a nagyhatalmi játszma ilyen. Több száz évvel ezelőtt a legkatolikusabb francia király puszi pajtása lett a oszmánokkal a legkatolikusabb Habsburgok ellen...

De aki kicsit is értelmes, az tudja ezt. és nem kezd el még jobban gyűlölködni, amivel épp a terroristák kezére játszik, épp azt éri el amit a terroristák akarnak. A többiek számára meg : ja. Védem a mocsok arab terroristákat. Engem is erőszakoljanak meg, tudom tudom stb, stb, hülye migrisimogató ballipsi, Nógrádi is megmondta blablabla. Tudom.

Honnan van ez a szar csali? Gondolom nem te írtad

jó csali tes

>széljobb erősödik
>rossz irány

Ne erőlködj Mehmet, itt a kebabos standnál többet nem fogtok elérni

>IRA, ETA, Baader-Meinhoff
egyik csoport sem random robbantgatásokkal és civilek lekaszabolásával próbálta meg elérni a célját (hanem a rendőrség, a katonaság és bizonyos politikusok ritkításával), ellenben a muszlim terroristákkal, akiknek valódi követeléseik nincsenek is, úgy mint az íreknél és a baszkoknál az autonómia volt: a nyugati civilizációt szeretnék romokban látni, és az iszlám zászlaját lobogni látni minden hitetetlen ország felett

>Meg aztán , ezek az mohamedán országok nem maguktól lettek ilyenek, a nyugati világ kihasználta, szarban hagyta, és teszi most is
te miről beszélsz? a 19. század második fele előtt mikor használta ki a nyugati világ a drága mohamedán országaidat? az Ibériai félsziget meghódítása, Anatólia és a Balkán keresztény népességének rabszolgasorsba döntése és a legősibb keresztény államok erőszakos áttérítése is mind a nyugati agresszióra adott válaszok voltak? a többi, nem-mohamedán, de a nyugat által szintúgy kizsákmányolt ország miért nem küldi a terroristáit nyugatra, politikusaik miért nem ágállnak állandóan a nyugati értékek ellen?

takarodj a /kurva anyátok/ból

>ánon bedőlt a csalinak

én a pasztőrözött tejre kb 12éves koromig azthittem hogy pásztorőrzött

Volt néger a villamoson a félvér gyerekével.
Meg ázsiai lányok :D
Budapest bleibt bunt!

És?
Szoktak lenni

Még sose láttam :D
t.Budaörs

nyilván csalizol, de azért csak nem bírom ki, hogy írjak valamit
megnéztem, hogy az iszlám államosok a videóikban két slo-mo kivégzés között milyen idézeteket vágnak be, és az alapján teljesen jól képzetteknek tűnnek teológiailag.
ráadásul nem is ilyen peremvidékre szorult no name geciktől idézgetnek, mint ibn 3bd al-wahháb, hanem az iszlám mainstreamjéhez tartozó, elismert klasszikus szerzőket

>t. vidéki paraszt aki még mindig be akarja mocskolni Budapeste ezért írt valami multikulti szart

már szép fehér Békásmegyeremre is beköltözött pár fekália ;_;

Még csak nem is vidéki.

Budapest színes marad!

gázkamrát a niggereknek
fajháború most

Kéne somogyi bn

nekem is

a budapesti négerek meg csinkek még mindíg jobbak mint az átlag vidéki ember

Azért ezt remélem te sem gondoltad komolyan.

ismerek is egy somogyi helyeskét
kéne

pedig de, a csinkek megszedik magukat valami adócsalásból a négerek meg magyar szülőkkel mgayarok között nőnek fel, vidéken meg fogatlan sárbandagonyázó csövesaktimelivó söpredék él

najó azért ez nem igaz, pedig nem tartom emberszámba a vidékieket

...

ez kérem egy hülyeség lehet akármilyen civilizált a nigger, attól még nigger marad. A csinkek pedig ahogy mondtad adót csalnak és úgy szaporodnak mint a sáskák.

>négerek meg magyar szülőkkel mgayarok között nőnek fel
mi a fasz?

Én vasárnap az aréna moziban láttam fehér/nigger párt :DDD

>Muh villamos
Kekkentettem

kéne lapos MAGyar bn

>vidéki """ember"""

kurva anyátok

unalmas

MENY INEN

>pesti tahók élvezettel szopják a niggerfaszt
Epikus

a legtöbb néger itthon örökbefogadott te suttyó, az meg végtelen nagy faszság hogy egy nigger nigger arad ha normális körülmények között nő fel, egy vidéki nagyobb nigger mint a pesti négerek

>a legtöbb néger itthon örökbefogadott te suttyó
ilyen geci hülye nem lehetsz. A legtöbb nigger valami mém szakon tanul egy mém etyetemen.

EzEgész életemben egy négerrel találkoztam, aki magyarul beszélt, magyar neve is volt
Viszont láttam sokat akik franciául hablatyoltak
Vagy aki angoluk beszélt más diákokkal, altalában ilyen török abrázatúakkal

gecire EZ
jobboldali puncikáját nagyon szétszedném

én a magyarul beszélő négerekről beszéltem, a túristákkal meg mibajod volt annyi pénze a szüleinek hogy idejöjjön akkor már civilizáltabb mint egy átlag vidéki

eddig az összes magyar néger akivel találkoztam valami szarfaszú apától és magyar anyától származik, apuka meg a születése után lelépett rögtön
erre varjál gombot te belsőpesti lipsiürülék!

ki beszélt itt turistákról te faszkalap? Ostobább vagy mint egy vidéki

>nem utálom zsigerből a niggereket
>libsi

lol ez a szélsőséges seggfájásroham ami tönkrebassza a világot éppen, ugyanez a másik oldalról is van persze

ja eggyel se találkoztál mert a semmi közepén élsz egy lyukban

aki csak egyetemre jön ide az nem több mint egy túrista, asszociálni nem tanítanak meg a vidéki sulikban?

budai vagyok és egy menő multinál dolgozom, hől

>fogyatékos pestieket iskolában tanítják asszociálni

jaboccs akk egyetlenegy nignoggal beszéltél, de persze a család téma nem jött fel csak a segedből húztad ki

>aki csak egyetemre jön ide az nem több mint egy túrista
Na jó Bélukám azért járd már ki a 8 általánost

>unirónikusan niggerfaszt szop
még a Dávidot is sikerült alul alulmúlnod gratulálok

>/kurva anyátok/ - Bevándorlás és Urbanizáció

Na jó gecc kezdem utálni Budapestet az ilyen liberó férgek miatt mint Ez, pedig én is pesti vagyok

bocs hogy nem a szarganyézás közben mesélte a mangalicavágó nagymamám az élet tövábbi nagy kérdéseit vitatva, meg persze manyinéni új kerítésfestésé anyagi hátterének megvitatása mellett

>lol ez a szélsőséges seggfájásroham ami tönkrebassza a világot éppen, ugyanez a másik oldalról is van persze
ez
nem azzal van a baj, hogy valakinek fekete a bőre, hanem ha niggerként viselkedik

...

FONÁL TÉMÁJA
youtube.com/watch?v=cktx5NnBVwU

youtube.com/watch?v=tsfnuyyjaB0
ez jobb zene