Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=O2iT14BcXxI
youtube.com/watch?v=oIeCQJu3mTQ
en.wikipedia.org/wiki/Shadow_(psychology)
youtube.com/watch?v=cktx5NnBVwU
youtube.com/watch?v=HRmhSZuHjYQ
twitter.com/AnonBabble

belefutottam egy ilyen etyetemi gólyabálos videóba
tudtam, hogy nem kellett volna megnéznem, de mégis megnéztem :(

első a mesterért

youtube.com/watch?v=O2iT14BcXxI

na végre

youtube.com/watch?v=oIeCQJu3mTQ
a baloldalival szeksz?

megtörtént eset, unokatesó

>"kisfiam, mérnök szakra kellene menned hogy legyen munkád"

>"de anya, már itt is kettes vagyok matekból, mi a faszom lesz ott?"

>"nem érdekel, én nem foglak eltartani egyetem után, vagy mérnöknek mész vagy dolgozni"

>"oké"

>srác elvégzi a gépészmérnökit, természetesen nem túl szívderítő eredményekkel

>adhatom_nagyobb_menüben.png

Miért mi a baj vele?

én nem láttam csak hallottam, de gusztustalanok az ilyen gólyabálok

What did he mean by this?

>lö etyetem életed legjobb időszaka mert bulik, barátok, új kapcsolatok XD
én őszíntén bedőltem ennek a mímnek
de sajnos az autistákra ez egyáltalán nem igaz

>megtörtént eset, unokatesó

Vajon miért hazudna valaki az interneten, egy userím thai transzvesztitakereskedő oldalon?

Jó mém
Sajnos akkora hányszakma, hogy még a legalja """egyetemek""" """gépészmérnöki""" diplomájával is el lehet helyezkedni és kontárkodni

>autistákra nem igaz
Hát ezt nem lett volna olyan nehéz kisakkozni

a gépészmérnökit annak is nehéz megcsinálni akinek van hozzá affinitása - kb 2-3 év csúszással szoktak végenzi

akinek meg nincs hozzá érdekeltsége az a büdös életbe nem fogja letenni

t. 4 gépészmérnök szobatársam volt

ezért is nem értem, hogy miért feltételezed

shit translator, it means "you sons of bitches"

valamiért én mégis reménykedtem :(
olyan naív vagyok

Mert kibaszott egyértelmű hogy hazudsz te faszparaszt. Amúgy ki a fasz ne hazudna az interneten ha tudja hogy nem lesz semmi következménye?

olyan szülőkkel sok választása nem volt

persze, ő is csúszott le mint a lösz zuhatagkor, de összeszorított seggel kiszenvedte

>Amúgy ki a fasz ne hazudna az interneten ha tudja hogy nem lesz semmi következménye?

>/kurva anyátok/ - Etika és moralitás

nemtom én aktívan próbálom elkerülni az emberi kapcsolatokat és így folyamatosan mondják nekem hogy mennyek buliba, piálni, pókerezni, koncertre meg mittomén még miket ki nem találnak évfolyamtársak
én csak otthon akarok ülni és animét nézni

>aktívan próbálom elkerülni az emberi kapcsolatokat és így folyamatosan mondják nekem hogy mennyek buliba, piálni, pókerezni, koncertre
de miért? mit csinálsz, hogy nézel ki?
nekem kb a létezésemről se vesz tudomást senki

az agyalányúltság újabb esete

>nemtom én aktívan próbálom elkerülni az emberi kapcsolatokat és így folyamatosan mondják nekem hogy mennyek buliba, piálni, pókerezni, koncertre meg mittomén még miket ki nem találnak évfolyamtársak
>én csak otthon akarok ülni és gamelni orrvérzésig*

Kijavíttottam

persze bazmeg mert ha az elején nem ismerkedsz össze senkivel akkor nem fog senki se hívni

hát a külsőmet úgy írnám le mint egy kopaszodó mátyás király aki most jött ki a barlangokból 10 éve először, de mindig beszélek másokkal, kb mindenki nevét tudom, kezdeményezek beszélgetéseket, mosolygok, tartok szemkontaktust, kb ennyi
mér, nem szeretek inni, vagy cigizni, vagy bulizni, én elvagyok így
amúgy az lesz most van 2 hetem a köv vizsgáig ayyy lmao
á, akkor ismerkedsz amikor akarsz

>á, akkor ismerkedsz amikor akarsz
Ez objektíven igaz. Nekem minden évben adott volt egy új baráti kör szerzésének lehetősége. Egy random szobatárs koliba - mindig kijöttem velük. Eggyel mai napig naponta beszélek, pedig 6 éve nem élünk együtt. Egybe belezúgtam ami irtó kínos,de már a múlt zenéje. A többi is jó fej volt

Plusz mivel csúsztam pár tárggyal, volt minden évben egy új csoport akivel össze lehetett haverkodni.

ive got to say hungarian is the weirdest laguage out there

hehe buzi gyerek, ja mondjuk nálunk a fb csoportba is folyton írják hogy héj srácok gyertek ide meg oda talizni meg minden, de azokat alapból ignorálom, igazából csak 1-2 ember van aki folyamatosan unszol hogy mennyek velük

ha nem tetszik el lehet tolni a biciklit hől

Én a félévben olyan keveset beszéltem bárkivel is, hogy mostanra komoly nehézségeim lettek a beszélt magyarral. Elfelejtettem artikulálni és komoly erőfeszítést igényel a gondolataim szavakba öntése D:

én már 6 éve így vagyok

ez

nemtom, én igazából úgy vagyok vele hogy ha uncsizom akkor odamegyek valakihez és beszélek velük, ha nem tetszik nekik akkor hűha le van szarva, de az emberek 99%-a szeret dumcsizni

t. [nyelv]isztikás

RETTENETES BUZIFASZ!

nekem valamilyen szinten bejött az egyetemi élet
második félévben még bn is volt, aki kibukott ezért 4 hónap után búcsút mondtunk egymásnak (azóta is bánom főleg hogy 2 évre rá én is kibuktam :DDD)
>bentmielőtt béka

hát mindenki azt hozza ki belőle amit akar, ha valami ismerkedni akar ismerkedjen, aki tanulni az tanuljon, ha valaki ismerkedni akar és nem ismerkedik az nemtom mit vár

Hát ha nem akarsz menni ne menj. Keress olyat aki hozzád hasonló. Én gamer voltam, gamer haverokat találtam. Nem zargattak hogy menjek kocsmába meg ide oda, hanem max meccset akartak tolni amit meg amúgyis szívesen csináltam.

Egy barátságnak erőfeszítéstől mentesnek kell lennie mert különben nem lesz tartós.

Ami viszont kínos hogy már nem vagyok akkora gamer, ők viszont kockulnak 24/7 és úgy érzem eltávolodtunk. Meg dolgozok és ha hazavánszorgok kurvára nincs kedvem letolni semmit, max bevágódni az ágyba egy zuhany után

utálok nem NEET lenni

én nem akarok haverokat, elvagyok a suliban velük meg az király hogy tudunk egymásnak segíteni tanulásban meg beadandókban meg ilyenek csak jobb szeretek remete üzemmódban élni
csak a többieknek mondom hogy nemtom miért sírnak arról hogy nem tudnak haverkodni az egyetemen, még ha nem akarod akkor is jön

Ez hől.

ja meg hívtak egy LoL csapatba is játszani mert gyémántban voltam, de mikor kérdezték addigra már letöröltem a LoLt a gépemről ayyyy

Hogy vele ismerkedjenek meg. Én például nagyon szívesen barátkoznék emberekkel, de mindig úgy érzem a beszélgetésnél, hogy kurva unalmas vagyok, meg egy csomó alap dologhoz nem értek, amiről beszélnek és mindig elszégyellem magam.

>csúszött le mint a lösz zuhatagkor
ezért megérte felkelni

>még ha nem akarod akkor is jön
Mondom hogy ez nincs így, fejezd be a vetítést

csekkoljátok

> elszégyellem magam
minek, ha nem tudok valamit akkor megmondom hogy tudja a faszom, mit érdekel az engem, valamelyik nap is bementem ott volt 3 évfolyamtársam és kérdezték hogy mit gondolok arról hogy a fiúk kezet fognak köszöntéskor de a lányoknak nincsen hasonlóan laza köszönésük, mondtam h én leszarom, csevegni egyetemi dolgokról mindig lehet, megkérdezni hogy a városban laknak-e ha nem akkor hol, ha barátnővel akkor a barátnő is ide jár-e, miért erre a szakra jöttél, ha tudod valaki hobbiját akkor kérdezel róla blablabla nem olyan bonyolult csevegni emberekkel

nem akarsz már elkussolni a faszomba?

ha feleannyit pofáznál másokkal is mint itt akkor már lennének spanjaid

miért kérdeznék ilyeneket?

nem én vagyok az akinek válaszolgatsz, én leszarom csak már kurvára idegesít az ostoba normi szófosásod

>elszégyellem magam.
Az önbecsüléshiány jele. Az egyén úgy érzi, nem elég jó valamihez vagy valakihez és ezért mindig önmagát teszi felelőssé. Az önelfogadás szintje alacsony, jellemző magatartásforma a folytonos önmarcangolás.
t. holnap pszichóvizsgázom

ehhez se kell sok pszichótudás hől

és az jelent valamit hogy idegesít ha valaki valami pozitívat mond rólam?
de nem kicsit hanem nagyon

mert úgy nem fogsz ismerkedni hogy kussban ülsz a sarokban, ha találsz jobb beszédtémát akkor rajta de hobbikkal traktálni másokat csak idegesítő, az emberek 99%-a teljesen boldog vele hogy csevegjen mindennapi témákról
>ha beszélsz másokkal normi vagy
ok

hi turks :D:D:D:D:D

na ne basszál már ki velem, sose jöttem volna rá
az mindig kicsit kínos, én csak olyan viccelődően szoktam mondani hogy "köszönöm köszönöm" válaszul

hi insect, now go away

>hányszakma
jól írod petya

pls turkbro be nice

Mivel az önbecsülés hiánya miatt önmagadat nem tekinted valódi értéknek, ezért azt sem tudod elfogadni, hogy valaki más értékesnek tartson. Ilyen helyzetben megkérdőjelezed az érintett szándékainak tisztaságát, hátsószándékot vagy támadást feltételezel, ezért zavar hől.

>önmagadat nem tekinted valódi értéknek

>minek, ha nem tudok valamit akkor megmondom hogy tudja a faszom, mit érdekel az engem,
Hát már nem azért de te geci tirpák lehetsz akkor.

>mit gondolok arról hogy a fiúk kezet fognak köszöntéskor de a lányoknak nincsen hasonlóan laza köszönésük

Ha erre nem tudsz válaszolni te erősen IQ negatív lehetsz

miért csináljak úgy mintha érdekelne valami ami nem érdekel, mindenki tudja hogy a napom nagy részében anime lányokra rejszolok, senki nem lepődik meg ha nem tudok valami normi dologról

mért mit válaszolnék, kit érdekel

Értékfogalom: minden olyan produktum értéknek tekinthető, amely a társadalom és az egyén fejlődését közvetlen vagy közvetett módon elősegíti.

ez >megkérdőjelezed az érintett szándékainak tisztaságát, hátsószándékot vagy támadást feltételezel

nekem az egyik legnagyobb irracionális félelmem, hogy ha egy lány érdeklődést mutatna irántam, az csak azért lenne, hogy egy idő után amikor kezdem beleélni magam, például amikor már félmeztelenek vagyunk, elkiálthassa magát hogy háhá csak vicc volt, előugranak a barátnői és mind elkezdenek röhögni rajtam, hogy hogy tudtam egyáltalán azt képzelni hogy itt lesz valami

csuhaj az ám a paranoia tesa

t. permaszűz

kéne szopni faszt

dákómra cicafiú

Az önbecsüléshiány korrigálható a reálisan pozitív énkép-struktúrákon nyugvó önelfogadással és az ebből táplálkozó önbizalommal. Mérd fel a pozitív és negatív tulajdonságaidat és fogadd el őket, tedd magadévá ezeket, hogy az önazonosságod megerősödhessen. A negatív tulajdonságok javításán ezzel egyidejűleg tudatosan dolgozz. Ha az önismeretre épített önelfogadás megvan, akkor az önbizalom felépítése jön.

(ez a rész nekem már túl normi)

én bírom jung psychologiájában a shadow ötletet hől

zsebembe kicsi alma van

Az mi az?

meg akarod nézni az én zsebemben mi van? ;)

en.wikipedia.org/wiki/Shadow_(psychology)

csak jungot olvasok hől, freud meg adler annyira nem érdekel

@?

>implikálja hogy budapesten kívül van más város az országban

napi emlékeztető
youtube.com/watch?v=cktx5NnBVwU

youtube.com/watch?v=HRmhSZuHjYQ

...

a Mester hozzájárul

a seggedben sok homokinéger fasz lesz ha tovább csalogatod őket

...

Te vagy az a csicska aki állandóan leugat mindenkit igaz? Örülök hogy legalább egy konzisztensen irritáló szarkupac vagy, nem csak az interneten de a való életben is, gratulálok hozzád sokra vitted

Hi Kev

Ezt miből szűrted le? Őszintén érdekel, mert én azt próbáltam implikálni, hogy kukac van a zsebedben.

...

minőségi posta

nem hiszem, kb csak tegnap este meg most voltam fent az elmúlt 2-3 hónapban, és szerintem nem ugattam le senkit, nem értem miért zavar annyira ha valaki tisztán megmondja ha nem tud valamit valamiről mert nem érdekli, miért fossam össze magam mert nem tudom hol van a morrisons, kit érdekel
jah, @ az "at" angolban, ami annyit tesz ilyen esetben hogy "hol/merre/hol vagy", és hol máshol lennék mint pesten :^)

>nem elég, hogy butapesti, még inglisbuzi is

Áttétes rák hek (ha engem kérdezel)

Akkor mindegy, van egy hasonló stílusban irogató ordasparaszt is a közösségben, megszegyenitoen hasonló stílusban nyomattad itt az eszmefuttatásaidat

szűrve

nem kérdezett senki, menjél vissza disznószart lapátolni

okéka

Nem úgy, mint az ivóvizetek. Biztos jó íze van a húslevesnek úgy is, ha az esztergomiak szara még érződik rajta

fogd be a mocskos pofád te retekfejű nyamvadt buzi, inkább azzal foglalkozz, hogy a ronygosrakúrt seggedből patakzik kifele a szaros baromgeci

>nem ismeri a szász jeleket förcsánon
sose mondtam hogy valaki paraszt vagy rossz ember mert mást szeret, csak hogy nincs ok rá hogy szégyeld magad ha nem tudsz valamit, ha nem érdekel nem érdekel, ez van az emberek is megértik, én is megértem hogy őket nem érdekli mikor jön az új konosuba

Nem unjatok ezt a vidéki pesti faszságot? Ritka primitív mindkét részről és semmi értelme

>csak csengettyűhangú tiszta foráss patakvizét iszom

az esztergomiak meg a győriek meg a szlovákok szarát isszák, jobb az talán?

csak banter tesa

anyád nem unja még, hogy minden nap az országút szélén strichel?