Polska tutaj halo anony

polska tutaj halo anony

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .

>szanuję

Halo halo

co kurwa

Pomożecie mojej stronie na FB zdobyć trochę wyswietlen? Wejdźcie i komentujcie/lajkujcie :)

>>FB
>>mlodzi.pwsz

chuj ci w dupe szpagaciarzu

Polaczki-cebulaczki, będziecie smażyć się w piekle :)

Jak tam chuju

trzeba się szanować

A pierdol sie zlamasie, piec cie jebal i twoja stara

Pewnie byscie tylko jakies glupie gowno pisali, cwele z polandii

Wiedz śmieciu, że skończyłem studia oficerskie z najwyższymi ocenami i od razu po nich przyjęli mnie do GROMu, brałem udział w misjach w Kosowie, Nikaragui, Portoryko, Iraku, Afganistanie i Pakistanie i mam ponad 300 zabitych terrorystów na koncie. Jestem doskonale przeszkolony w walce partyzanckiej i jako snajper - dostałem odznaczenie dla najlepszego strzelca wyborowego Wojska Polskiego. Jestes dla mnie po prostu kolejnym celem, któremu mogę niespodziewanie rozjebać łeb z 800 metrów. Zmiote cie smieciu z powierzchni ziemii z precyzja dotad nieznana na tej planecie, slyszysz chujku? Myslisz psie, ze mozesz sobie pisac w internecie co tylko zechcesz nie poniesiesz za to konsekwencji? Blad skurwysynu, gdy to czytasz moi kumple z Agencji Bezpieczenstwa Wewnetrzego we wspolpracy z CIA namierzaja twoj adres IP, wiec szykuj swoja dupe na jesien sreniowiecza. Jestes juz kurewsko martwy, szczeniaku. Moge w tej chwili byc gdziekolwiek, ale i tak gdy tylko najdzie mnie ochota moge cie rozjebac na jeden z siedmiuset sposobow a i to tylko golymi rekoma. Poza doskonałym przeszkoleniu we wschodnich sztukach walki (znam kung-fu, karate - czarny pas, krav maga i zloty medal w jiu-jitsu) znam sie rewelacyjnie na broni, a tej mam caly arsenal i uwierz mi, uzyje jej tyle, aby z twojego marnego zycia nie zostal nawet najdrobniejszy atom . Gdybys wiedzial gowniarzu co sciagasz na siebie swoim "madralinskim" hejtem pewnie zesralbys sie cztery razy w gacie i pisal gdzie sie da, ze zalujesz chocby samego pomyslenia o tym. Ale nie mogles tego wiedziec i teraz suko zaplacisz za to najwyzsza cene. Jestes pierdolonym trupem.

głupie gówno to twój stary spłodził

...

Wincyj papieży!!!

Possij parowe trepie, prawdziwi wojskowi nie wala konia do hinskich bajek i nie siedza na czanac. biedny cebulaczek z krainy fantazji

Jebie mie wasze zdanie frajerzy, prawiczki co biora w dupe od starszych kolegow za faki

Sugerowanie ze wale konia do mongolskich bajek kurwa, smieciu jebany pierdolony

jebie to cię stary nocami

Biedne dziecko z ojcem-pedofilem.....zglos to gdzies biedaczku, bo ci dupsko rozwali do 18

Pedał liże jaja księdzu

rozwaliło to gumę twojemu staremu jak cię robił

...

Coś ty kurwa powiedział?

Hej anonki, niezłe cenzo postujecie ;-P

just an English comment passing through

Polaczki, na kasie w biedrze bedziecie pracowac

I love Poland kurwa mac

...