/balt + ausnz/

summer edm festival prep edition
shit websites sub-edition

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=C1mRO8aqjz8
youtube.com/watch?v=vE_W18umcZs
twitter.com/AnonBabble

2D geresnė nei 3D

more moo moo girls

*yra geriau

For (You) NZ

seal ei ole mingit illegaalset tussi
põhiline alamfoorum on n-ö litsimajade jms kohtade arvustused

h...hot

We need some anime here.

Jep. Ma tegin pisut kildu, illegaalne tuss on pidudel persse saamas mitte netifoorumites. Illegaalset munni vb leidub

Thread theme song
youtube.com/watch?v=C1mRO8aqjz8

kill yourselves, weebs

The real thread theme song
youtube.com/watch?v=vE_W18umcZs

kellegil teist kiimas rottidest pole siis 500 välja taguda unustamatu niku eest?

piskit iš čia su savo šūdina kalba

But why?

I AM not AWOKEN

mine tee kasutaja ja vaata mis seal on. praegu on sul päris vale arusaam
95% postitustest on "teenusepakkujate" arvustused ja kontaktide jagamine

Of course

Anime kills the productivity of men and creates a weird alter universe for them from which they do not get out.

no türa näita pilti, ma ei hakka siga kotis ostma...

The milking shall commence

meeldetuletus et animasõber jaan on siin lõngas

> (or herself)
H-herself?

is that the average estonian in the pic?

Does it upset you that much that there is a something even someone like me can enjoy?

5240987. Helista ja küsi kui pilti tahad. Mina ei jaga selliseid asju. Kui nalja tuled kohapeale tegema lõikame noksi pikuti pooleks sul.

> someone like me
what do you mean?

average weeb

Yup, can confirm.

>ansambel paharet
kupeldamine on mingi kõrvaläri?

A shut-in autist.

No, that doesn't upset me. What upsets me is that every anime fan I've met irl is a massive waste of oxygen that is a momma's boy who can't face his problems and uses anime as something to hide behind instead of working on improving themselves.

bit sad tbн

No, it's the estonian who makes 99% of hentai traffic all by himself.

Nice thumbnail

that's what i told ur mum, shame about the rest of her though

You think getting rid of anime would magically fix them?

Such is life.

mida sa ajad? türa kui ei meeldi võid nahhui tõmmata. Pole sul vaja uurida raisk, kui keppi tahad siis ütle, lepime aja ja koha kokku, teed oma otsa ära ja lähed õnnelikuna koju.

No, but it would be a start.

What does it take for a traditional eesti girl to find a nice bf..?

Kena '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''talv''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' meil kurat

pane põlema ennast. edastasin kkp-le info et mingi paharet aasia multikafoorumist tegeleb naiste müügiga

So an Estonian, a communist, and a weeb walks into a bar and he orders a beer.

Degenerantne pederast mine müü oma teenuseid mujal. Umbkeelne tibla selline.

If only I could live somewhere in the warm countryside, provided with food, basic needs and internet to watch animes

Türa te hälvikud mu aega üldse raiskasite? Vittu tänage õnne et ma ei tea kes te olete

kahma lutti pedekas. ma taoks sul luugid kinni nii et silm ka ei pilgu

kahtlen selles libu

>ma olen nii kõva vend, et kupeldan oma ema internetilõngas
>solvun kiirelt
>kas keegi minu eest suitsu saab osta w mul pole dokumenti kaasas

Then they'd still be awkward weirdos but they would not have anime to cheer them up.

this to be honest
there would be more suicides if not for anime and games

lenna on nii kole juba. tra naised vananevad nagu piim. 25st alates on juba väga selge degeneratsioon

türa ausat äri ajasin, pederastid. Pole minu süü et teie piidorid olite ja näkku nikkuma hakkasite

Bursting with milk

I guess most normies would want that.
I hope I'm overestimating how much people hate anyone lesser than them but I doubt it.

Tõsi.

Anime mergaitės visą laiką išliks tyros skirtingai nuo trečiosios dimensijos visais įmanomais atžvilgiais anime mergaitės yra pranašesnės.

W-what do you mean by 'lesser'?

Animehälvikud võiksid ennast maha lasta knao

Jõuksist visati välja. Elu läbi

mis tegid?

See

Less social skills/lower social status.

Tegin Pendlay row'e, lasin kangil liiga kõvasti maha kukkuda. Triggeris mingeid vanu munne

I don't want to do that yet.

Kuulge mehed, keegi teist ajateenistuses on käinud? Mul vaja vist järgmine aasta minna ja enne pean komisjoni ka minema, aga kardan, et seal tehakse kuseproove.

Oh, I've thought "lesser of importance/inferior"

tehakse küll jah. mingit dopinguproovilaadset kontrolli pole tho. võid sõbra kuse taskus kaasa võtta ja purki valada

Kuseproovid tehakse kohe kindlasti. Kunni vaadatakse ka võibolla. Mul igatahes vaadati

Saada vittu nad, mis seal ikka

*munni

animu

mida sa kuseproovist kardad? Narksi teed v?

Kuule jah igast huvitavat olen viimase kuue kuu jooksul sisse söönud. Viimased 2 nädalat puhas, aga kardan, et sellest veel ei piisa.

Well, that too.
I know very well that I'm worth absolutely nothing.

When does the suffering end

jaanuarikutse? Siis on putsis, las mõni mittehälvar kuseb sulle minigrippi, võtad kaasa ja peldikus kallad ümber. Muidu lähed kinni

No use acting all innocent now, you slut
You shouldn't be saying such things about yourself

Ah ei, mingisugust jaanuarikutsed pole, aga plaan on minna jaanuaris arstlikku komisjoni.

Näpp pistetakse perse ja mingi vana kiilakas känd kompab su munni läbi.

>selfhate
whew
Tsunako a cute

vat kui tore

How was everyones christmas~

>Tsunako (つなこ?, born 28 January 1986) is a Japanese videogame creator and illustrator from Okayama Prefecture, who works for Idea Factory
So, she probably took part in making Nep games.
Cute undeed

sellest on varem juttu olnud. ma arvan et sind lihtsalt vägistati. mind ei käppinud ükski vanamees. kui oleks proovinud, siis oleks kohe lõuksi kütnud ka

Once you deal with what's making you suffer/accepting it or just wait for your death.
Great
I meant Tokisaki fuck..

THICC

Kuule käi vittu oma jõuludega
2 kuud kõik lõugavad mingi pasa pärast, siis üks päev pead kuskil sitaaugus kükitama ja kena nägu tegema, siis järgmised pool kuud ei jäeta ikka asja rahule, peab küsima mis kingiks said ja mida kuradit veel eks ju

>anime
I miss the big booby bitches not this shit

anglo girl for kiwi

Minule ei tehtud midagi, hirmutamiseks kirjutasin XD

I don't speak esti :(

He said he loves christmas and received lots of presents.

Strong chin

I just have no reason to think otherwise.
Since I'm a person who's got a bit weak mental health, the shitposting on internet eventually gets to me.
Luckily in real life people just avoid me or pretend I don't exist.

Ah nice to hear, I got mega drunk and ended up sending Lewds to this cute twink who flirts with me

better?

Skin too black teeth too white
I appreciate your service

> a bit weak mental health
why?
> Luckily in real life people just avoid me or pretend I don't exist.
They usually notice you, but discuss you behind your back. Hm, back in highschool when they regrouped our classes new people tried to talk with me at first, but then stopped...

>tfw no cute daughter to raise and take care of