Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

pastebin.com/raw/01sEXDDB
imagefap.com/pictures/5241075/Camwhore-Evelyn
twitter.com/SFWRedditVideos

A nap kérdése:
Ánon megy bevásárolni,most hogy nyitva vannak a boltok?

első

Dehiszen nem is.

Kéne posztolni

...

Ma két álmot is sikerült leírnom.
Hihetetlen.

posztolni

kéne

>Hobbiorientalizmus

Milyen jó hogy ilyen egyedi a fonál nyelvezete

...

Ha a bal kezemet teljesen kinyújtom és utána behajlítom a könyököm akkor geci nagyot roppan. Minden egyes alkalommal. Ez mitől van tesik??

Még meg volt nyitva a tegnapi fonál a telómon, milyen jót beszélgettetek

Tesik úgy látszik ma csak én postázok. Dani te legalább itt vagy?

Kéne gyönyörűséges zsidó bn

ez

user hallot már a holdomorról?

Kéne kipakolni az előszobából.
Kurva életbe

Nem.
Holodomorról talán,de holdomorról nem.

hogyhogy?

Mert tele van egy csomó szarral és vendéget vár a húgom.
Ezért természetesen a muter engem küld ki a frontra.
Kettőig viszont még van időm.

De azért jó a családdal karácsonyozni.

Aranyos volt tegnap éjjel az az ánon aki elment inni a haverjaival és kakukká tették :3

ja :D

>Torrent megint megállt
>98.92%

Látod gój, ilyen az ha nem fizetsz érte!

Legközelebb Gőzön vagy az Elektronikus Művészetek Eredetjén vedd meg, jó sok sékelért gój!

Persze,majd fizetni fogok egy húsz éves sorozatért!
Vajon ki állhat az oszlop mögött?

Lauren Southernnek van egy nagyon cuki sünikéje :D

Szúrós a csunyája?


Tisztelettel beszéljen a hölgyről vagy nem állok jót magamért, uram!

Sikerült tesik, összejöttem a helyeskével

szűrve

szűrve

Mesélj

tegnap néztem pár részt a terápiából és azóta ellenállhatatlan késztetést érzek arra hogy megszekszeljem a Péterfy Borit pedig egy idős az anyámmal....

...

Indulj az útra és vissza se nézz. Múltad a fájó, bús 2x év.

inkább az aranyéletet nézd tesi :D

tudom hogy csalizol amúgy
tegnap már beszopattál minket

>magyar sorozatokat nézek

Ne, inkább az édes életet :D

iligyek

a nagy ünnepi hangulatban szimplán csak elmondtam neki, hogy kedvelem és szeretnék kettőnk komolyabbat a barátságnál, mondta, hogy annak ő is örülne
a folytatás meg már nem rátok tartozik ;)

>minden szar ami magyar
mért nem költözöl el akkor te geci?

...

Nem minden szar ami magyar.
Mondtam én ilyet?
A magyar TV?
Na az szar.

Akkor hisszük el ha postázol képet a béniszedről a baginában :DDD

az én voltam :D :D látszik kedvet kapott ez is felbuzdúlva a nagy sikeremen

Nem tudok, túl nagy és nem fér be a helyeskének, már sírt is annyira fájt neki...Nem tudom mit tegyek, bárcsak én is aprófaszú lennék, tesi :(

pastebin.com/raw/01sEXDDB
értékeljétek az 5letemet tesik

*felbuzizsidúlva

amúgy meg ez
már többször bebizonyosodott hogy beteges hazudozók járnak ide
személyi igazolvány + lakcímkártya (hogy nem vagytok rokonok) + időbélyeges fotó
különben hazudsz

Az én voltam heló

igazából nem, tegnap még banolva voltam és itthon se voltam, hogy a fonalat olvassam

megdugták a barátnődet vagy mi?

ennek smemi értelme

faszért vagy fent ilyen korán?

de
lehetne vele plaintext-searchable DHT hálózatot készíteni

>És még nem is a legjobb lányt postázza
Szégyellheted magadat

dehiszen Lalatina Konosuba legjobb lánya

ami egy hashcash-algoritmussal / public-key cryptopgraphyvel / admin teammel akik kiszűrik a fake torrenteket együtt tökételetesen decentralizált módon helyettesíthetné a jelenlegi torrent tracker oldalakat

...

Heló
Aranyos voltál tegnap éjjel :S
Velem is történt hasonló: a mori 2-ben voltunk két szuper alfa cságecivel. Azok meg hozták oda a helyeskéket a táncparkettre, én meg nagyon szarul éreztem magam mert egyrészt rottyon voltam, másrészt nagyon fájt hogy elképzeltem mi lenne a csajok reakciója ha én közeltettem volna meg őket úgy ahogy a cságecik.
Nagy bánatomban el is mentem tőlük, össze vissza járkáltam, odahánytam valami ajtóhoz, leesett a szemüvegem, eltévedtem párszor majd találtam egy full üres termet ahol lefeküdtem a kanapén. A cságecik meg engem keresgéltek 1-2 órán át kek.

>el is hiszi amit mond

ja de lusta vagyok megírni sajna :$

én is programozok :D

milyen vicces lenne ha valóban találna a statisztikai véletlen folytán egy mély animeimádó egy barátnőt, aztán az első hetekben kiderülnének a perverziók, számítógép háttérképét meglátná a lány, a "love" mappában az asztalon a pucér vajfúkat, a több terrabájtnyi mocskosságot, a """sorozatokat""" stb. Vajon mit gondolna erről egy normi lány? hmmmmmmmmmmmm

IT IS NOT TO LATE TO CHANGE YOUR HIKIKOMORI WAYS

Mennyire kell tudni programozni, hogy egy szórakoztatóipari játékszoftver fejlesztésén dolgozhasson valaki? Ti miért nem azt csináljátok?

>engedni hogy más használja a gépedet

>olyan ostoba, hogy még bugyit se hord
inkább hiszek bármiben, mint egy ilyen """"""istennőben"""""

gondolj csak a spaghettiben turkáló cseh animenyomorékra :DDD
már nincs meg az a kép

>Ti miért nem azt csináljátok?
mert itt magyarországon semmi értelme
gagyi mobil játékokon kívül lófaszt nem fejlesztenél

nagyon
de amúgy leginkább sok időt igényel
meg olyan embereket akik normális modelleket / asseteket képesek összehozni

arról lemaradtam szerintem :D vmi greentext story?

kéne bé-en

hát volt valami cseh animenyomorék a /v4/-ben
aki leírta hogy összejött valami csajjal és amikor felnyúlt neki akkor úgy érezte mintha spaghettiben turkálna
ettől pedig összement a kukaca és nem lett semmi
és a végén még hozzáfűzte hogy "why can't be real life like anime"

>Hurr durr nem kell páncél
>Hütyürüm pütyürüm úgy se találok el semmit
>Mazochista

>a víz az ostoba

Ánon kérlek

>a Masaryk-ivadékok nem szaporodnak

Nagyon jó!

>úgy érezte mintha spaghettiben turkálna
Milyen érzés amúgy?

hát szerintem mintha spaghettiben turkálna

...

mellékelt ábrát tanulmányozd, illetve olvasd vissza a tegnapi fonalat, ha érdekel
rövidentömören odajött egy csaj hozzánk, mellettem ülő srác meg a testtartásával kizárt a beszélgetésből
2kor itthon voltam már, kialudtam magam
kek, ez akár velem is megtörténhetett volna

faszom, kép lemaradt
A fenti ábra a társaság elhelyezkedése, az alsó az a pozíció amit a mellettem ülő srác felvett

Nyugi,csak ironikusan csinálom.
A másik ánon nevében nem igazán tudok nyilatkozni.

gamma forradalom mikor?

Mi volt a tumblr-je ennek a lánynak?

aranyos ábra :3

nyúlj bele a szádba és a pofád belsején húzd végig az ujjaid

köszi :3
én csináltam :3

é-én is

imagefap.com/pictures/5241075/Camwhore-Evelyn

Szólnod kellett volna a köcsögnek hogy most zsa bosnyák lebokszolni. Akkor felhívtad volna magadra a lány figyelmét hől

Nem tűnik valami őszintének.
Lehet hogy richtig víb vagy.

Nagyon cuki

van pár ezer anime kép a gépemen az biztos, de nem szoktam megpróbálni mások torkán lenyomni a szarom vagy a szobám négy falán kívül foglalkozni a dologgal
képek nagyrésze is csak mint reakció képek vannak

ja csak rostos a puncija mondjuk
de ameddig azt nem látom addig feláll azért

he?

akkor rendben.
Én is így vagyok vele.
A "pár ezer kép" részt leszámítva

Fogd be a pofád. Elegem van belőle hogy mindenki ilyen tiszteletlen velem ezen az istenverte weboldalon. Csak a véleményemet akartam kinyilvánítani. Semmi mást. AZ ÉN VÉLEMÉNYEM. De nem, ti fattyak azt hiszitek, hogy vicces basztatni azokat, kiknek jó a véleményük. Az én véleményem, bár nem abszolút igazság, mindenféleképpen megérdemel annyi tiszteletet, hogy megfogalmazz EGY KIBASZOTT VÁLASZT ÉS NEM CSAK EGY RÖVID MÉMVÁLASZT. 4 éve járok erre a weboldalra. 4!!! És még soha nem éreztem magam ennyire megsértettnek. Felhúz, hogy míg én hosszú időt és gondolkodást fektetek a dolgokba ti csak kigúnyoljátok e világ értelmiségeit. Untattalak? Kurvajó. Kibaszottul szószerint senkit sem érdekel, hogy a kis agyad annyira fejletlen és rohadt hogy felfogd a gondolatom. Ülhetnék és sírhatnék itt én egész nap, de nem teszem. Nem teszem, mert én nem vagyok NYAFOGÓS. Én egy realista vagyok és egy értelmiség. Tudom mikor kell kilépni és magukra hagyni a babaagyúakat. Tudom hogyan működtök. Azt hiszitek, hogy "epikus trollok" vagytok, de valójában nem. Azt hiszed, hogy ráharaptam a csalidra? Dehogy. Soha nem haraptam rá 1! csalira sem. Ez a 100%-os véleményem minden dühtől mentesen. Nyugodt vagyok, derült vagyok. NEVETEK, amikor azt sejtetik az emberek, hogy annyira buta vagyok hogy ráharaptam. Mindig csak azért válaszolok, hogy megalázzalak. Nyertem. Mindig is én nyertem. A vesztés nem az én szakmai tudáskészletem. Szóval valószínűleg annyi lesz a válaszod, hogy "lol epikusan csalizott", vagy "lol ideges vagy tesi", de ahogy megteszed csak azt mutatod azzal, hogy én nyertem. Átvertem a szélhámost és meghódítottam a mémelést. Minden nap azért élek, hogy erősebbé fejlődjek és hogy veletek plebejusokkal és kezdő trollokkal harcoljak kik valószínűleg 11 évesek. (apropó kispofám, 18 éves kell legyél ahhoz, hogy a 4chant böngészhesd. ) Mindegy leszarom, elkalandoztam. Mindenesetre kurvaidegesítő hogy soha senki sem fog komolyan venni ezen az oldalon, az Isten verje meg.

Túl gyakran postázod hől.

tesik a tegnapi volt a legrosszabb estém valaha
>dec. 26. Budapest
>hazavisz egy helyeske
>levetkőzünk
>smárolunk
>orálisan kielégítem
>kis szünetet tartunk
>nem tudom felállítani
>rosszul leszek
>belehányok az ágyába
>10 percet a retyón töltök, aztán továbbpróbálkozunk
>mégegyszer kinyalom
>kicsit még smárolunk
>kidob

ezt is rég láttam már