/polska/

edycja Jacka

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=siMWyB2y-SI
youtube.com/watch?v=4t2r2pCna18
twitter.com/NSFWRedditImage

zdeh

>I dosko się czuję.
>I wszystko kapuję.
>Na lekkiej fazie.
>Wciąż trybię i jarzę.
dobra edycja

any chat room full of poles?
It was really fun to watch a movie with Poles 10 hours ago

>live in Poland
>don't eat polish food
you are retarded. Polish restaurant are like 5% in Warsaw. It's full of Japanese, vietnamese, kebabs and Indian restaurants. Or fucking burgeres EVERYWHERE. Polish restayrants were fucking expensive, I don't want to pay100$ for a potato dish

>whats a bar mleczny

Maybe because poles have polish food on their own?
Also this And most of hotels' restaurants serves polish food

it's not funny, places for gypsies, hipsters and homeless. I wanted to eat like a normal dude

I think we just cook polish dishes in our houses.

normal people eat at bary mleczne, not at restaurants

stop being an elitist cunt Polish cuisine isn't Michelin tier it's cheap and filling

But it isn't

lol no. A piece of pig meat with potatoes, tomato soup and spaghetti bolognese is not polish food. And this is what you guys eat all the time. You go to Italy and streets are full of Italian restaurants. In Japan you eat japanese food, in China you eat Chinese. In poland you eat Italian, Japanese, Vietnamese and kebab food.
>WHY?
Polish food is not fucking cheap. You know what france is? They it fucking onion soup and snails.

yes I'm sure you're the expert and I've nothing to say in the matter of my national cuisine

please proceed I will gladly read your next posts

>people eat food only in restaurants
No
Name me 4 polish cuisins

>Polish food is not fucking cheap.
polish food is the cheapest in eu. polish restaurants are fucking expensive. deal with it

czy łaszczok to /naszgość/ ?

Kongou jest płaska

usuń to

Za anime wyjebują teraz. Wczoraj dostałem ostrzeżenie.

Co to sie porobilo

ej ej dostałem robotę w korpo jako "inz. oprogramowania" czyli jeżeli dobrze rozumiem jako małpa koderska
co się tam niby robi, wiem że ma być w cpp i ze sprzętem praca ale to wszystko. co zrobić albo czego nie robić żeby nie wylecieć w ciągu miesiąca ????

to kurwa nie wiesz na co aplikowałes debilu?
masz sie zachowywac, sluchac i byc aktywny. nikt nie oczekuje jakies wiedzy skoro cie wzieli w takim stanie

no elo nie wstaje

Są leki na to.

>Sup Forums jest bardziej totalitarna niż Sup Forums

>implikado ze Sup Forums to nie jest board ciepła i przytulania

CO KURWA

CO HIRO ZROBIŁ USUNĄŁ (You) ODDAWAJ MOJE (You) TY KITAJCU JEBANY

JAK SIĘ (You) Z POWROTEM WŁĄCZA?

cały mój folder z (You) gifami/webmami idzie do śmieci

dzięki Hiro ty kurwo

w settingu wybierz custom css i wpisz
a.quotelink.ql-tracked:after{
content:" (You)";
}

O czym pierdolisz, żaboposterze? Są normalnie przecież.

no user debil tu ale mama zawsze mówiła że mam ładna buzie

masz jeszcze ogloszenie? podaj co wskazali. tak czy inaczej musisz byc po prostu aktywny. nikt nie wymaga ze wszystko zrobisz samemu. dostaniesz jakies zadanie to po prostu pytaj kolegow albo przelozonych

dzięki zuchu

ale likwidacja (You) oznacza że nowocioty już nie widzą go

>Młodzi Polacy wciąż popierają PiS i nie widzą zagrożenia dla demokracji. Sondaż IBRiS dla "Rzeczpospolitej"
Wy kurwy

Postuj
(Ty) będą w naszych sercach

no jest cos o rozwoju istniejacego jak i tworzeniu nowego oprogramowania na potrzeby firmy, ale malo mi to mowi, lurowalem trochę /dpg/ na Sup Forums, przerobilem z dwie ksiazki itp i się zglosilem i sie udalo. no i w cv i na rozmowie troche naklamalem

>młodzi polacy

tj kto, pewnie ci sami ludzie co są "internautami"

le ikonka została i jakies dziwne kropeczki, ktore tylko ja mam

jak to (you) nie ma, co wy bez 4chanx?

To żbsz

uwazaj zebys nie przedobrzyl, bo klamac trzema umić. ale tak jak mówiłem skoro cie wzieli znaczy ze są zdesperowani. jak czegos nie wiesz i nie chcesz sie przyznac to powiedz ze musisz odswiezyc sobei czyms pamiec i w domu pocwicz

>Poglądy te podziela część Polaków. Z badania przeprowadzonego przez IBRiS wynika,że 38 proc. z nich uważa, iż stan demokracji w Polsce nie zmienił się. Natomiast zdaniem 27 proc. zdecydowanie się pogorszył, a 16 proc. uważa, iż raczej się pogorszył. W sumie daje to 43 proc. ankietowanych krytycznie oceniających demokrację w naszym kraju. Z kolei tylko 15 proc. sądzi, iż w Polsce jest pod tym względem lepiej (według 10 proc. ten stan raczej się poprawił, a 5 proc. widzi zdecydowaną poprawę).

>Sondaż dla "Rz" pokazuje jednak także, iż najwięcej wyrozumiałości dla działań PiS mają ludzie młodzi. W przedziale 18-24 lata aż 75 proc. ankietowanych twierdzi, że stan demokracji pozostał bez zmian, a w grupie 25-34 lata ten odsetek wynosi 61 proc. W wyższych przedziałach wiekowych widać większy niepokój. Przykładowo w przedziale 45-54 tylko 22 proc. osób uważa, że stan demokracji się nie zmienił, a po 65. roku życia takich osób jest tylko 8 proc. Z wiekiem rośnie też odsetek tych, którzy wskazują na pogorszenie stanu demokracji.

>rozszerzenia dla kurcze spi*rdonków

to, a raczej rozszerzenie, ktore niczego nie rozszerza

>hehe gupie rozszerzenia
>ablublu gdzie (you)

>>ablublu gdzie (you)

no nie wiem ty masz z tym problem

>Z wiekiem rośnie też odsetek tych, którzy wskazują na pogorszenie stanu demokracji.

jak w zegarku, ubeki pierdolone

>nakłamałem
hahahahah DEBIL

ajurat kazdy kłamie,a pracodawcy najwięcej

a-a-ale jak to

>demokracja
>stan demokracji
>pogorszenie się demokracji
rozmowy o gównie, najgorszym systemie politycznym. Jak się może demokracja pogorszyć? Rządy ludu, chodzisz i głosujesz, wybierasz zjebów i zjeby mówią co masz robić, kurwa czego ten kod nie rozumie

hmmmmm
Czy ktoś powiedział ANIBE?

ANICE

nie

dzień dobry zajmowujemy się programowaniem, zna się pan na tym?
>(ni chuja się nie zna) Tak znam się
ok zarudniamy pana

>Rządy ludu, chodzisz i głosujesz, wybierasz zjebów i zjeby mówią co masz robić, kurwa czego ten kod nie rozumie
zeby tylko , akurat przeciez z taką demokracja walczą. Teraz to sie nazywa demokracja liberalna - czyli twoi wygrywaja i nie mogą nic zrobić bo muh prawa mniejszosci i wartosci europejskie

pierdolisz. nie ma czegos takiego jak znac sie na programowaniu. nie ma kogos to sie zna całkowicie nawet na jednym jezyku. on zna C++, ale moze nie znac konkretnych bibliotek, ktorych uzywaja lub miec mniejsze doswiaadczenie.

Hey Poles, do you have fried cheese in your restaurants like in Czechia and Slovakia?

no ale costam umiem, rozmowa nie byla tylko o moich oczach. z tym ze tylko jakies gowienka robilem sobie uczac sie takiego raspberry pi czy co tam oni uwazaja za sprzet to nie widzialem na oczy

fried in what way. like nuggets - no, like just fried - yes

i to wystarczy jak masz wole nauki. doswiadczenie to mem. wystarczy znac podstawy i chciec sie uczyc. wszystkiego da sie nauczyc

googluj to co ci będą kazać robić aż się nauczysz albo stracisz pracę

Opinie o stateczkach dla dzieci?

nie bądź korab

dzięki
taki jest plan ale i tak sie cykam

ANIDE

ANIE

ANIFE

sa tu jacys inni schizole co sie wstydza w domu sami tanczyc albo spiewac albo nawet sam do siebie przed lustrem cwiczyc mówic?

ANIGE

>wstydzą
>sami w domu
>spiewać i tańczyć
nie
>przed lustrem cwiczyc mówic
Po co?

>tug dziś spaghetti

no ja, ale nowe leki dostałem i już trochę mniej

Jeśli duble to usuwam swoje konto na (((fejsie)))

usuńcie to na boga

>Boga z małej

no elo też wstałem

>badz mna
>wpadnij na genialny pomysl
>wyrywaj dziewczyny na gitare
>kup gitare
>kup wzmacniacz
>naucz sie grac
>umiej zagrac kilka solowek i rifow
>siedz w domu i graj dla siebie
>zadna dziewczyna z pracy nawet nie wie ze umiesz
>tug nigdy nie dadza

usuń to, rozumiesz?

s'il vous plait

co za niepokorna nitka

TO JA
TYP NIEPOKORNYY

POLAND IS _________

complete the sentence

SARMATIAN

na ognisku zagraj kilka fajnych kawałków i bądź przystojny. Reszta przyjdzie sama

dziękuję pięknie

masz Yousa

ANISE

Opinie o operze?
youtube.com/watch?v=siMWyB2y-SI

>badz przystojny
Z tym to moze byc spory problem
>na ognisku
Ostatni raz na ognidku bylem w podstawowce. To nie USA stanlej, nikt na biwaki nie jezdzi.

>badz moi
>bądz prusakiem (mazurzaninem dla niewtajemniczonych)
>badz spierdonem
>wszyscy zapraszają cię na biwak nad jeziorko :3

po jakim czasie to wgl ma znaczenie czy zwymiotuje jedzenie? odrazu po zjedzeniu tylko?
bo teraz palec w gardlo no i wygladalo mi juz na strawione

ale ładna edycja anonku

byłem z loszką i bardzo fajnie

Mazury. Przynajmniej masz gdzie ten biwak organizowac. A moi znajomi to by w wolnej chwili wodke tylko pili (no tak polowa) a ja sie do picia nie nadaje.

A na czym?

po miesiącu ciężko chyba że masz umowę na miesiąc, raczej po prostu umowy nie przedłużą
nie przychodź wyraźnie pijany do pracy, nie śpij za długo w social roomie i nie deklaruj ze w miesiąc twój team zrobi więcej niż faktycznie może
i tak pewnie będziecie działać w sprintach bo wszystko teraz działa """"zwinnie"""" to przynajmniej wyrabiać się z zadaniami jako tako wypada

Władysław Żeleński jeśli dobrze pamiętam

na pcp elo
youtube.com/watch?v=4t2r2pCna18

debiluuu

robi się ogniska, nawet w mieście da się dobrą miejscówkę znaleźć