/tr/ - ş*hİT geldi tebrik ettik edition

youtube.com/watch?v=kMLvy01-UUA

ş*hİTler öldü
vatan bölündü
burası türkiye(KÜRDİSTAN)
anası da sikildi

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=9OGFkL-tYLk
youtube.com/watch?v=Cm2W13Y0Ofw
youtube.com/watch?v=_T9mK9pWOm4
youtube.com/watch?v=2n2_Q2Uy1Ts&t
youtube.com/watch?v=_bRWxyod9ms
youtube.com/watch?v=dnivfGxV35k
en.wikipedia.org/wiki/Developing_country
washingtonpost.com/news/innovations/wp/2016/10/03/google-translate-is-getting-really-really-accurate/
twitter.com/AnonBabble

yaw kalksanıza t*rko piçleri saat kaç oldu post atın

Birdi ikidi üçdü dörddü,
OP götdü

bokistanda yaşamak istemiyorum

mOrUq halepte bile elektrik var ama ishalli bokistanda yoq aqqq

Hala elektrikler kesikmis vay fakir picleri

elektrik ne göt yaktı beeeeee

ELEKTRİK ALFA OLDU MORUQ

İnsanı gerçekten düşündürüyor
youtube.com/watch?v=9OGFkL-tYLk

...

Adam doğru söylüyör.

Buraya gel ;)

H*YIRLI CUMALAR GARDAŞIM

İNANMA SİKECEK

OĞLANAMININ LAFI OLMAZ GARDAŞIM

Ne sikik tirad yine.

abdülhamiti savunanlar BTFO!!

Efso

Güzel mimledin

...

youtube.com/watch?v=Cm2W13Y0Ofw
youtube.com/watch?v=_T9mK9pWOm4
youtube.com/watch?v=2n2_Q2Uy1Ts&t
youtube.com/watch?v=_bRWxyod9ms
youtube.com/watch?v=dnivfGxV35k

yeni joey

Anani sikerim faruk cumaya gitmedin mi oc kafir

YANIYOOOOOOOOOOM

sehitlerimizle dalga gecmeyin anasini bacisini siktiklerim

Adres ver murted inshAllah kafani kesecegiz

Plz don't be rude if you post in /mena/
much love to turkiye

...

Hello k*rd

>Deny human are monkies
>Live in Turkey

Wtf, he has an empirical proof.

uyanin

en.wikipedia.org/wiki/Developing_country

godum soyux usaxlar amena goyem

nasil ganmiyorsun

wörld is a turan amk oç

anele bene giz bulmadi anq amena goyem usaxlar

t*rks are the sub-human barbarians whose only contribution to history is fucking kebab. (Fucking sheep was taken already.)
kebab is Greek

Modern linguistic and anthropological evidence has shown that the original t*rks were actually remnant Homo erectus, specifically Wushan Man, who survived in isolated populations in the Central Asian hills. They lived a happy, peaceful life hunting with sharpened sticks and clubs, living in caves or crude yurt-like huts and wearing the untanned skins of their prey. However, around roughly 800 BC, contact with wandering Indo-Aryan nomads gave t*rks the idea to ride horses and use bows. In the next three thousand years that it took them to learn how to sit on a horse and move it forward, the t*rks bred like rats until there were enough of them to Zerg Rush the civilized nations of Persia, Anatolia and eastern Europe. And, giving themselves short guttural barbarian names like the 'Huns,' 'Khazars,' and 'Oghuz,' that is exactly what they did. Then, in order to mask their sub-human origins, they proceeded to rape everything they could lay their paws on, creating the most mongrelized excuse for an ethnic group in existence. The original t*rkic people looked like a bunch of filthy Asian bums on horseback who lived in tents. By the time they reached t*rkey, after centuries of fucking Arabs and Europeans, they looked like a mix of white people and Arabs, but some today still have that authentic Asian look.

FÜÇK ÖFF
TÜRKŞ FAÇKED YÖÜR MATHER

Anasını siktiğim alamancılarından bir tane aklı yerinde olanı yok mu?

t.

ben varim ya oglim

...

...

Ohh en sevdixim usaxım gelmiş
azcıx bullyleyelim :DDD
Götüsünü gıllarını daa gesmedin mi amana goyem :D

daha odamini toplamadim amena goyem usaxlar

...

şeriat gelicek amına koduğum çan sıçanları herşeye yasak gelecek tuvalette bile 31 çekemiyeceksiniz çekerseniz şeriat mahkemesinde yargılanıp eliniz kolunuz kesilecek ulan allahu hümma salli alalhü tekbir1!!!!!

burda is yox deutschler cox pis millet amena goyem gendimi oldercem

Hayirli cumalar

TR KET MORUQ
AN*DOLU AR*PLARIN VATANI

bu usax öldü

türkiyede öldü
amerika kimin düsecex

annesi ve halası aynı olan kişi nedir? :DDdd bir bulamadım yauvv

Lan ne diyon hic kimse bi bok anlamiyir /deutsch/'a siktir git artik.

berlin cox godu yer deutschler beni hep ezeyor is yox oxul yox amena goyem usaxlar

uyanin

Chances are most people would claim that their culture is the superior one, otherwise they would’ve adopted a better one. Besides, most people live within their bubble.

More self-aware people may concede of superior cultures outside of theirs (either by observing the outcome or studying the practices) but are unable to adopt it without the support of their immediate circle, or it’s outside of their capability to take the lead.

Chances are most people would claim that their culture is the superior one

More self-aware people may concede of superior cultures outside of theirs

uyanin

2000+17
uyanin

More self-aware people may concede of superior cultures outside of theirs

Chances are most people would claim that their culture is the superior one

uyanin

bu dili deşifre etmek istiyorum desu

gizlar bene hix baxmiyor amq usaxlar

d*nerci OLDUĞUN İÇİN MORUQ

Besides, most people live within their bubble.

>but are unable to adopt it without the support of their immediate circle, or it’s outside of their capability to take the lead.

pic very related

uyanin

you said you was a greek. how can you speak turkish?

garnim agriyor
gotum gillari cox buyux
gizler bene baxmiyor

amena goyem

washingtonpost.com/news/innovations/wp/2016/10/03/google-translate-is-getting-really-really-accurate/

>really accurate
there is no word such as uyanin

nerdesiniz lan gelmisken bullyleyin sunu

...

you're turkish

ben cixiyorum
2017de görüsürüs

As a child I took the blue pill. Then I grew up.

abdullah çatlı bu ülke için ne yaptıysa para için yapmıştır ve ülkücü bir eşkiyadır

*serçe parmağını kaldırıp ayran içmeye başlar*

HAV HAV HAV IRKÇI T*RKİYE HAV HAV

Bu harita eski qnq Bokistanın şimdiki IQsu 86 :Ddd:Dd:DdD

moruq almancı haklı t*rkiye elektriği bile olmayan sikik yer param olsada ŞANLI YUNANİSTAN'ıma taşınsam mOrUq

YUNANİSTAN'DA S*RİYE AQ

bokmanın bri fotomla tirad açmış ne göt yakmış be

Bu işe ne diyorsun moruQ?

does he get to fug all those caked up qts?

Keşke yanımda bokman bir ""erkek"" olsaydı da ALFAlığımı gösterseydim amına koduğumun bokman piçine

>"bokistan çok güzel hacum avrupa bok gibi hacum bokistan gibi bir yer yok valla hacum cennet gibi yer moruQ"
>tam entera basacakken elektrik gider

NATO'da olmayı kes

ırak'ta ölen 1 milyon müslüman, almanya'da gaz odalarında ölen 6 milyon yahudi, darfur'da ölen onbinlerce hristiyan.

hepsi dua etti, kimi namaz kıldı, kimi kiliseye sığındı, kimi komünlerinde ritüeller yaptılar, olmayan bir tanrıya yalvardılar. şimdi yakınlarının mezarlarında göz yaşı döküyorlar.

kendimden örnek vereyim. 13 yaşımda lenf kanseri teşhisi konulduğunda, marmara üniversitesi çocuk onkolojosi bölümünde, karadenizli bir ailenin çocuğu olan ferit , yobaz ve cahil bir ailenin kızı rabia, istanbul'lu bir ailenin, sanırım çiğdem idi adı, bebeği ile aynı koğuşta kalıyorduk. yoksullardı, özel ilaçları alacak paraları yoktu bir çoğunun.

aileleri dualar ettiler, allah'tan dır dediler, kimisi isyan etti, kimisi metanet gösterdi.

ben ise savaştım, kemoterapiden yediğimi kustum, ağzımda yaralar çıktı kustuktan 5 dakika sonra yine yedim, ilaçlar zarar verse de, hepsini kullandım. ailem de mücadeleme yardımcı oldu elbette ve daha önemlisi gerekli finansı sağladılar.

netekim işin kısası ben yaşadım, o çocuklar da öldü

beyler, bayanlar;

dua sizi kurtarmaz, sizi rahatlatıyor ise tabii ki edebilirsiniz, neticede teknik olarak bir zarar söz konusu değil.

ama bunun psikolojik bir sübvanse mekanizması olduğunu ve realitede bir işe yaramadığını da bilin.

DAHA İLK KELİMEDEN BOK KOKUYOR AQ :DDDDDDDDDDDDD
OKUMADIM.

>YANIYOMMMMMMMMMMMMMMMMMM

>bunun gibi ömründe dışarı çıkıp 30 dakika kalabalık bir caddede yürümemiş sanrılı orospu çocuklarıyla aynı tiradda postluyorsun

...

sanrili ne demek xocam zihinsel ozurlu donerciyim de bilmiyorum

Deluded

eyvtengri hocam

ya ne olması gerekiyodu yarram adam doğru demiş işte

Önemli değil
Sen niye telegramımıza gelmiyorsun

ekşiciler haklıymış mOrUq bokistan bok gibi ülke
ishalli sıçmıkistan vel bokistan(t*rk*y*)=yolsuz 3.dünya war-torn orta doğu ülkesi

OP her zaman göt

AMINA KODUĞUMUN GAVATI HAYATINDA 10 HANELİ KOYUN SİKEN KÖYÜNDEN ÇIKIP DOLAŞTIN MI HİÇ

burdan cikmanin ne anlami var

>almanya'da gaz odalarında ölen 6 milyon yahudi

ölmediler deme, anti-semit piç
hepinizi onun için sikiyoruz, pis goyimler