/polska/

edycja jebania herezji
poprzedni

zostawcie moją femke ja ją zarezerwowałem

/SRALT/

>polska bez /polska/
znakomicie

kurwa siedze jak ten baran na ieszkaniu i gierkuje bo nie mam kasy zeby wyjsc ani nie chce mi sie poznawac przyjaciol bo mam dp. ale tera dp nie ma i jest chujowo bo nie mam sie do kogo odezwać. ja pierdole.

zergi>ludzie>tosy

No elo
właśnie wstałem

Nie traktuj ludzi jak przedmioty

nie dadzo mi takiej

w sensie takiej

Slanesh > Nurgle > Tzeench > Khorne

bane?

jakiej

>3d

nurgle=shit>tzeench>>>knorne>slanesh

maybe

>anoni nabierają się na włoski
Kekłem srogo

...

widać, że jesteś facetem

a, oki
no nie dadzo, ale czy kogokolwiek nam dadzo

Ale to nie moje zdjęcie debilu.

nie wyglądają na meskie w sensie zatłuszczony metal ale jakos super damsko też nie bo matowe troche

>nabierają
chyba tylko ten jeden pierwszy łyknął, reszta, w tym ja robiła sobie jajca

hehe nie wierzcie sobie będzie mniejsza konkurencja jak sie okaże ze jest prawdziwą śliczną femką

mam nadzieje ze ta laska będzie pod UW w niedziele

>dawanie jebania o 3D
Trochę wami gardzę żbsz.

dalej masz konkurenta

kurwa prestancie co

stajecie sie posmiewiskiem a przez dawanie atencji tylko tu przychodza. no ja pierdole. wczoraj to samo.

będę :3

czy ktos powiedział 3D?

hehe, to ja tu ciągle siedzę od wczoraj

>dp
double penetration?

animka nie da mi dzieci

już dawno rozstrzygnięte że najlepsze to
134
87
74

Co na sylwestra robi /polska/ ?

dzieci śmierdzą

nikt
wypierdalaj

inba na plugu

za to zdychanie samemu bez pozostawienia po sobie żadnego dziedzictwa, zaburzenie całej ciągłosci rodu ładnie pachnie cnie?

inba na plugu koreczki krabowe melanżyk z pikolo kurrwaa

super. czyli nawet tu juz jest facebook. brawo yeti

napewno znajdziecie miłosc na jebanym forum chinskim forum obrazkowym debile, ale sie dajecie naciagać. pamietam polske jescze sprzed roku. normiki prosze wyjsc

ech, w sumie racja...

miski miseczki pujde sobie na konkurs mis nałożom mi 3 kilo tapety na ryj i rozbioro do półnaga ale fajnie

chyba skończę tak samo, anonku

Jaki facebook

bk z dwuwymiarowego plebsu

plug to taki IIRC czy co?

ale wary to ty sklej co

dajcie mi konkurs mis dajcie mi korone i szarfe ze jestem mis polski tego roku dajcie mi to potrzebuje bardzo dla mnei ważne to jest

spierdalaj stanlej

poznań rynek
a wczesniej szoty w czupito

ide pac o 11.

bo co, dawaj tez się spotkamy w niedziele to ci ten niewyparzony ryj obije przed randką

Ehh, czemu nie mogę znaleźć dobrego chłopaka? Dziś są moje 19 urodziny i jeszcze nigdy nie miałam chłopaka. Wszyscy chłopcy w mojej byłej klasie liceum to gbury zainteresowane tylko piłką nożną, samochodami i seksem.

Chciałabym czułego, rozsądnego chłopca z którym mogłabym miło spędzać czas, oglądać anime (moje ulubione to Naruto i One Piece) i grać w gry komputerowe (Overwatch i lubię też LEGO Star Wars ale pierwszą część bo oryginalne epizody są straasznie nudne.)

Mam nadzieję że kiedyś w moim życiu pojawi się taki chłopiec i będziemy mogli wziąć ślub i kochać się po chrześcijańsku...

To moje zdjęcie jeżeli ktoś chcę się poznać.

mój ty bohaterze!

przyjde z bratem

ale nózie o Jezusku

dobra, zaraz smigam na lotnisko, niedługo będę w kraju, bez odbioru

już nie mogę się doczekać

jak duble samolot wyląduje w wieżowcu

a teraz zuchy pomyślcie sobie co taki user musi mieć we łbie żeby na mandżurskim forum o technice poklatkowej animacji udawać dziewczynę

będzie patrzył jak dostajesz łomot, a potem się bok niego obudzisz w szpitalu, po co wam to

ciekawe czy kolezanka wie ze zdjecia postujesz

co za gównogust

nózie?

ale on raczej wie, że nikt się nie nabierze. Żartuje pewnie sobie.

allah z tobą i z resztą pasażerów tego samolotu bracie

N Ó Z I E
Ó
Z
I
E

biedna

jeśli to jest ty to wiedz że bym ci chętnie skończył w usta

o kurwa cho tu

On nie udaje dziewczyny, ale lepiej mi powiedz, co trzeba mieć w głowie, żeby takie teksty wymyślać.

...

ładne quadsy

Jak duble to samolot się rozpierdoli

dajcie mi to drugo na lewo dajcie mi jom burom suke dajcie mi seks aaaaaaa

nie chodziło mi konkretnie o tego do którego odpisywałem, miałem na myśli tego pierwszego co kawałek kudłów wstawił

> ale jakos super damsko też nie bo matowe troche
W takim razie sporo dziewczyn z niezbyt damskimi włosami widuję na ulicach czy w autobusach.

roll?

to ja debilu

o chuj

nie liczy sie

jak triple to sie liczy tylko

dobra robota

no to triple, sprawdź

roll

rerolle się nie liczą jak duble teraz to stanlej bezpiecznie doleci ale spadnie ze schodków na lotnisku i się połamie i stanie się warzywem

zabiłes stenleja kurwa

pff, nie boje się przesądów, jak dolecę to zapostuje elo

zabiliscie mi chłopaka

*jeśli

pewnie sylwester na szonie, bo nie chce mi się wychodzić

jak zabijecie mi stanleja to was wystalkuje i będę torturował w piwnicy przez lat tyle na ile 2 ostatnie cyfry wskażą

Z OSTATNIEJ CHWILI

SAMOLOT PASAŻERSKI PILOTOWANY PRZEZ NIEZWYKLE OTYŁEGO MĘŻCZYZNĘ ROZBIŁ SIĘ O PKiN W W-WIE

wasz chleb chrzczony jest lizardeczka

odpisz "kochana lizardzeczko zawsze badz szczesliwa" na ten post a nigdy nie trafi cie nieszczęście i znajdziesz gf

jak

potem skasuje dwójke braci dałnów, a na koniec randka i fajna zabawa

wiem bo jednak trzeba sie mocno postarać żeby były takie sliczne mięciutkie błyszczące

to sie nazywa jaszczurka ty ośle

to słodkie

straty wyceniono na 2 złote i 13 groszy

ja ją nazywam lizardeczka

debilu