Kurvább anyátok

kurvább anyátok

Other urls found in this thread:

knowyourmeme.com/memes/increasingly-verbose-memes
tankonyvtar.hu/hu/tartalom/tamop425/2011_0001_521_Szolotermesztes/ch02s04.html
twitter.com/NSFWRedditGif

csokifasz

szar op

YEAH BABY kurvább anyátok előre YEAH MAN PEACE LOVE FOR ALL

Éljenek az új mémek hől

koorva anyád

mondjj egyet

Te vagy a szar op

anime!

>nem tudom mi az az op

kurvább anyátok, ami körtébb, mint az alma anyátok

...

...

szar
Minek kell megváltoztatni?
Továbbá,miért nem "körte.gif" a fájlnév?
TE GYÖKÉR

>nem tudom mi az az ironikus szarposztolás

...

anime

mangát olvasok :D

Ezen nevettem hől

ezjü csak tovább kéne bontani

miért torzul egyre inkább a pákó?

Miért nem tartod magad szinten az új memékből?

elolvadt

mi az eredeti?

>A radikalizálódás folyamatáról olyan esetekben beszélünk, amikor az egyén korábban nem volt hajlandó erőszakot alkalmazni politikai-ideológiai célok elérése érdekében, ám egy ponton túl nemcsak támogatni és dicsőíteni, hanem alkalmazni is hajlandók azt. A radikalizálódás velejárója a leszűkülő, fekete-fehér világkép.
>Az élet bonyolult kérdéseire a végtelenül leegyszerűsített válaszok elfogadása, az ellenségnek kinevezett csoport folyamatos dehumanizálása és támadása, a társadalmi elszigeteltség, valamint szakítás a korábbi élettel és barátokkal: mindazokkal, akik esetleg megkérdőjelezhetnék az újonnan felvett ideológiát, vallást és/vagy világképet.
jó tudni hogy a faszkönyv jó gójnak tart

Ánon bácsi ma jóságos hozzád

művelődj

knowyourmeme.com/memes/increasingly-verbose-memes

De amúgy ez egy elég szar mém nem? Hogy lehet ezt szeretni?

Ezt most nem értem, papesz

reddit, 9gag, facebook

hát 4csenen nem is fellelhető. én hiddenlol meg hugelol-on szoktam látni amúgy, az az egyetlen amit még hajlando vagyok megnézni

Konfuciusz.

>hiddenlol/hugelol
Na az még egy pöcegödör.
Nem egy oldal a kettő.Inkább ikercsillagnak mondanám őket.

kurva anyatok

Kell egy pofon?

...

>pöcegödör
persze hogy az, 2 hét alatt ha 1 jó faszságot találni rajta, de már azért meg szokta érni rámenni 2 percre (legalább is szerintem)

Az egy jó kép
Kekkentettem

Márkó amúgy miért csinket vett el?
Komolyan azt hitte hogy így majd könnyebb lesz betörni a Középső Királyságba vagy mi?

Nekem unirónikusan tetszik a spongyabobos mímí ami példaként szerepel az oldalon.

ilyen reklámokat nyomnak

>hiddenlol meg hugelo
sejtettem, hogy szar emberek járnak ide, de azért ez egy olyan szint amit nem gondoltam, hogy megütünk

Halandó gój nem ismerheti ki az örök zsidó gondolkodását

A hiddenlol amikor elkészítették még "Sup Forums akarok lenni" szindrómában szenvedett.
Azóta nem tudom mi van.
Visszafejlődött valami szar vicceskép oldal színvonalra?
Annyira sose érdekelt.

>azt hiszi a zsidó legyőzheti a sínót

azér van egy hajszál különbség aközött hogy heti 1x felmész átpörgetni megszokásból mer mikor elkezdted nézni még lehetett jópofaságokat találni meg aközött hogy unirónikusan iszod minden szarjukat meg még akkot is csinálsz nyálatverni meg mittom még milyen krindzs folyik itt. ne ítélkezz ilyen elhamarkodottan

amúgy meg ez

amikor a haverom küldözgetett képeket onnan, akkor nagyon Sup Forums ylyl akart lenni, de nagyon túltolták, posztirónikusan talán vot pár vicces, de kurva sok konkrét szemét kép volt

fingtam
büdös

...

Azt hiszem úgy volt hogy egy kicsit ment a hugelolon a "lol hitler nézd" posztolgatás aztán a modok letoltak mindenkit hogy nem kéne.Természetesen Sup Forums módra "ha azt mondták nem szabad,akkor megteszem!" elkezdett hitlert posztolni.
Eből lett kurva nagy balhé és ezért csinálták a hidden-t ilyen Sup Forums szerű karanténnak.
Szerintem úgy indult hogy lolhitler>tiltás>teljes erővel lolhitler>megjelennek az igazi fotelnácik>szakadás

Vicces mert igaz

a másodiknál a kleptománia kimaradt xD

én is vmi ilyesmit tudok. mondjuk a hiddenlol-on gyakrabban találok olyat ami eléri a humor inderküszöbömet hől

XDDXxdDXdxDXddXDXX

buzizsidó

már több posztod láttam, mindig jókat nyomatsz, miért nem jársz ide gyakrabban? :D

...

Persze mert az csinálták "szabadnak"
A rendes tartja el a hidden-t,mert a hidden nem hírdetésbarát a tartalma miatt.(Ez volt a probléma a hitlerposztokkal eredetileg is és ezért lett a szakadás)

NA MIVAN

Ez egy jó mém

Gec románia jó vhaskoss volt
Kéne román bn

ha már vhaskoss

Ki ismeri fel az a alábbi szerkezetet?

Hogyan lehet bnőm, ha úgy vélekednek rólam, hogy túl szigorú és "félelmetes" vagyok?

Jó, az hogy félelmetes talán, egy 189 cm magas mély hangú tót-palóc vagyok aki kopasz és stallman nyakszakálla van, de szigorú, a büdös életben nem voltam. Nem tudom hogyan terjedt el ez az állítás, csoporttársakkal is gyakran megyünk inni, nem tudom mi van. Tudtommal nőkkel sem vagyok autista.
Úgy kezelnek, mintha valami apjuk lennék.

>Methysergide (1-methyl-D-lysergic acid butanolamide or UML-491) is a prescription drug formerly used for prophylaxis of cluster headaches/migraine headaches, but is no longer recommended due to retroperitoneal/retropulmonary fibrosis.

Ön ma tanult valamit!

Ez valami elcseszett szteroid.

Napi emlékeztető:
>A kémia szakosok bedőltek a szanitéczsidónak.

Próbálkozz a 40+-os helyeskéknél, te koravén melák

>szteroid
neked se a biológia meg a kémia volt a kedvenced gimiben igaz főnök?

A kémikus nem mérnök

a szakállat tüntesd el, kezdj el gyúrni, mosolyogj többet de ne legyél autista, öltözködjél jobban, és ne apáskodj a társak fölött

hála isten gyógyszerész volnék

...

Yo my nigga where is my favourite FINNISH MAN?????

HERE YOU ARE NIGA

ey

wat du yu rekommnd fer dinnar?

pepraka? alam?

A történetekben a világ a tenger,a karakterek a hajók és az előadásmód az időjárás.
-Ánon gondolatai,11.oldal,XXVII bejegyzés

Heló teso
Hadd kérdezzem már meg hogy minden emlősnek olyan a gecyje mint az emberé? Vannak színes gecyjű állatok?

már megint bazdmeg:DDDDDD

Mit írsz báttya?

Hát ez élég pszeudo volt

>mämmi

A szakál marad. Edzett vagyok.

A mosolygással mondasz valamit, ahogy így belegondolok, nem nagyon szoktam mosolyogni.

Napi emlékeztető:
>A gyógyszerzsidó is zsidó.

A gondolataimat.
Rövid 4-5 soros szösszeneteket megdátumozva.
Ha valamit érdekesnek mondható pattan ki a fejemből,lejegyzem.

Kicsit lehet.
Bár a XXVI bejegyzésben bővebben kifejtettem az egészet,még akkor is ha személyesen egy kicsit.
Ez csak amolyan összegzés akart lenni.

rengeteget számít a jó testbeszéd. Az ember megítélésében és karakterében kurva sokat tud dobni ha megtanulja a testbeszédét jól használni. Ez lesz nálad szerintem a kulcs

A bizonyíték hiánya, nem a hiány bizonyítéka.
~Vona Gábor, Magyar Gárda kisokos, 666. oldal, 14/88

Jó éjt mindenkinek.
Holnap reggel fél hatkor ugyanitt.

Csak az az igazi zsidó!
Emlékeztető hogy magyar embernek a táltos gyógyfüvein és ráolvasásán kívül másra nincs szüksége a gyógyuláshoz.

Ez.
Lásd: Mussolini(Róma, 1922), Hitler(Berlin, 1933)

t. medikális zsidó

A régi magyarok kutyákat temettek el, hogy meggyógyuljanak, mivel azt hitték, hogy ők alvilági gonosz lények.

[Wikipédia, ősmagyar hitvallás]

3000 egység D-vitamin
Minden nap

3 napja tanulok és nem jegyeztem meg semmit

Mit tanulsz, lyukas agyú barát?

gyakorlatilag ezt kéne tudnom
tankonyvtar.hu/hu/tartalom/tamop425/2011_0001_521_Szolotermesztes/ch02s04.html
de nem is akarok szőlőt termeszteni ...
remélem a tanár még szilveszteri mámorban lesz és ha elég faszságot mondok akkor átenged

> ő nem OOP design pattern-ökből készül
t. jobbágy

>3 napja tanulok és nem jegyeztem meg semmit
látod, én három napja csak mondogatom, hogy tanulni fogok, és ugyan ott tartunk. Konlkulzió: nem éri meg tanulni

mi a probléma a szkíta festmény sorozattal?

oké
van még 3 napom vizsgáig, talán lesz valami

ez

mi az a szanitéczsidó?

>apple
>pear
>berries
hmmm

magyar greatest ally

Heló Bánk bán