Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

en.wikipedia.org/wiki/Pomodoro_Technique
play.typeracer.com/?rt=1vxfr432auail
twitter.com/NSFWRedditGif

Én otthon maradok szilveszterkor és GTA onlineozni fogok.

Picsába megint elaludtam.
Vagyis nem elaludtam,hanem vissza.

szopás hől

De nem is az hogy elaludtam,három perccel megelőztem az ébresztőt.
Aztán valahogy a szoba másik végéből visszakódorogtam az ágyba.
Fene se gondolta volna hogy alszom még két órát ha már megvolt a nyolc.

>vénégyet már nem is a "helyiek" csinálják
>csillagerő fonalat csinált belőle egy német csicska
Milyen jó hogy nekünk szinte sose volt külföldi ópénk

ÁTOK

A vénéty egy szar, dögöljön meg aki kitalálta.

hol a nap kérdése

Ma a nap vallomása van, vallj meg te is valamit

betettem anyádnak

nem akarok

én is beraktam anyádnak

szemet akaork mosni geec
az egy dolog, hogy nem ihatok, nem dohányozhatok és még a látásom sem elég jó ahhoz egyelőre, hogy videójátékozhassak
de hogy a kurva csipát nem tudom kimosni a szememből, az egy kicsit sok

egyszer kivertem az erdőben
ja, nem, kétszer

A nap kérdése:
Ánon tesz valamilyen újévi fogadalmat?

egy helyeske el fogja venni a szüzességemet
ha akarja ha nem

nem tudom, mit kéne

>csillagerő
>starcraft
Ezt, hogyan szülted?


Ilyet én is csináltam, van egy kis természetben baszós fétisem, hől

Nem hiszek bennük, de van jópár dolog amin változtatni kéne

elolvasom a Bibliát

Megverték Rondát D:

jó szar mesekönyvet választottál

Én párszor kivertem buszon hől :DDDDD

soha nem teszek, ha megszületik bennem a felismerés hogy valamin változtatni kell akkor mindig meg is teszem, nem várok 1 teljes évet hogy megfogadjam és majd akkor júj mostantól más lesz juj

*borravalót ad a kalapnak*

Én meg egyszer fodrásznál mikor vágta a hajam :DD

az szép

miért?

előre kakukk előre

Hát unatkoztam és épp kanos voltam, behunytam a szemem, szabadjára engedtem a képzeletem és már sínen is voltam.

Jizzus :DDD

jut eszembe idén karácsonykor is volt Jizzus Sup Forums-n? már nagyon nem nézem azt a táblát

t.Kisnyilas Sup Forumspistike

menthetetlen köcsögkakukk

fogadjunk templomba is jársz te ostoba csöves:D:D:D

imádkozz minden este gój, attól jobb lesz a nyomorúságos életed ha a képzeletbeli barátaidtól kérsz segitséget : :DD:D DDD :-------DDDDD

Rendben van,felsőbbrendű úriember.
Otthon ne felejtsd a katanát,ha elmész harcolni a degeneráltság ellen.

Kéne gyűjteni a gecymet

én már 2 és fél hete gyűjtöm

Muti

jah hogy te üvegbe gondolod
fúj

Ez komoly?
Én azért mert éppen olyanom volt. Hátul ültem, kevesen voltak rajtam kívül, azok is elöl, sötét volt. Gondoltam miért ne?

Jah hát nyilván nem magadban. Abból úgy nem lehet kortyolgatni.

mármint hogy a golyótokban vagy befőttes üvegbe vagy hogy?

én a heréimben gyűjtöm
fúj

Én a múltkor két hétig bírtam. Utána nagyon sok jött és igazán spriccelős volt.

Üveg vagy flakon

nálam is ez

Én volt hogy másfél-két napig bírtam egy párszor

Na tesik, akkor mit fogunk ma este játszani?

Én írni fogom a kurva lovecraftos cuccot.

Bebaszósat

kek

>arcom amikor rájövök, hogy visszacsinálták a (Te)-ket

>észrevett hogy eltűntek
A plebeiusok (lat. plebs, erasmida helyesírással plebejus) az ókori Rómában a korlátozott jogú polgárságot alkották, megkülönböztetve a kiváltságos patriciusi osztálytól. Szabad emberek voltak, ők is rendelkeztek polgárjoggal, de nem rendelkeztek az előkelő születési arisztokrácia, a patriciusok kiváltságaival. Speciálisan római réteg volt, nem etruszk találmány, mint sok egyéb minden a római társadalomban. Az etruszkok ugyanis az előkelőkön kívül a másik oldalon csak a clienseket, szolgálókat és rabszolgákat ismerték. A plebeiusok eleinte nem viselhettek semmilyen hivatalt, gazdasági függetlenségüket azonban meg tudták őrizni a korai korban. Főleg kisbirtokos paraszti réteget alkottak, de városi kézművesek és kereskedők is tartoztak közéjük. Eleinte nem részesedhettek állami földekből (ager publicus), nem lehettek vallási kollégiumok tagjai, nem házasodhattak patriciusokkal, de később megszerezték ezeket a jogokat. A patriciusok mintájára idővel ők is nemzetségekbe (gens) tömörültek, s sok nemzetségnek volt patricius és plebeius ága is, de voltak tisztán plebeius nemzetségek is.

>észrevett
A magyar nyelv az uráli nyelvcsalád tagja, a finnugor nyelvek közé tartozó ugor nyelvek egyike. A legnagyobb finnugor (és egyben uráli) nyelv. Legközelebbi rokonai a manysi és a hanti nyelv, majd utánuk az udmurt, a komi, a mari és a mordvin nyelvek. Vannak olyan vélemények, melyek szerint a moldvai csángó önálló nyelv - különösen annak északi, középkori változata -, így ez volna a magyar legközelebbi rokonnyelve.[1]

Noha a magyar és nemzetközi nyelvtudomány (így a Magyar Tudományos Akadémia is) bizonyított ténynek tekinti a magyar nyelv uráli (azon belül: finnugor) eredetét,[2] ezt többen vitatják, és álláspontjukat a legkülönfélébb elméletekkel próbálják alátámasztani (Alternatív elméletek a magyar nyelv rokonságáról).

A magyar nyelv legtöbb beszélője Magyarországon él. Magyarországon kívül főleg a Kárpát-medence többi országában beszélik: Románia (főként Erdély), Szlovákia, Szerbia (a Vajdaság), Ukrajna (Kárpátalja), Horvátország, Szlovénia és Ausztria területén.

A magyar nyelv 1836 óta (az 1836. évi III. törvénycikk alapján) hivatalos nyelv Magyarországon, 1844 óta pedig (az 1844. évi II. törvénycikk alapján) az ország kizárólagos hivatalos nyelve. Az Európai Unió hivatalos nyelveinek egyike. Ezenkívül a magyar az egyik hivatalos nyelv a Vajdaságban, valamint Szlovénia három községében (Dobronak, Őrihodos és Lendva). A kisebbségi nyelvek jogait legutóbb 2011-ben szabályozták.[3] A magyar jelnyelvet 2009 novemberében tették hivatalossá,[4] ami 2010 júliusától érvényes.

A magyar nyelvet a világ nyelveinek sorában a 62. helyre teszik az anyanyelvi beszélők száma szerint. Európában a 14. legbeszéltebb nyelv,[5] valamint a legbeszéltebb olyan nyelv, amely nem az indoeurópai nyelvcsaládhoz tartozik.

A magyar agglutináló, azaz ragozó nyelv. A magyar írásrendszer a latin ábécé bővített változata.

>beszól egy elírás miatt
Az anya az utód szülőpárjának biológiai és/vagy szociális, jogi nőtagja. A székely rovásban az anya az A képjele (az élet kezdete).
Különféle társadalmi, kulturális, vallási, jogi, genealógiai szerepe létezik. Van édesanya, mostohaanya, biológiai anya, béranya stb. Biológiai értelemben a gyermekek világra hozója, génállományuk felének átadója. Jogi értelemben az a biológiai vagy a családba házasság útján bekerült nőnemű szülő, aki nagykorúságukig a gyermekeket apával közösen neveli és testi-lelki egészségükért felelősséggel tartozik.

A prostitúció általánosan a személyi szabadság kiszolgáltatása fizetségért vagy befolyásért. Prostitúciónak nevezik a fizetség ellenében nyújtott szexuális szolgáltatást is. A prostituált szó a latin „prostere” igéből származik, jelentése: kiáll, árul, árulja magát. Nem különíthető el az általában vett prostitúciótól a kitartott szerető esete, aki elsősorban az anyagi támogatásért cserébe enged támogatója szexuális kívánságainak. A legfőbb különbség az, hogy a prostituált a szexuális szolgáltatásait több vásárlónak ajánlja fel.

Mennyit kell írni?

5 oldal,csak kurva lusta vagyok.
Mondjuk 2 már megvan.

Mi ez, a lovecraftos dolog? Szerintem amikor először postáztad azt nem láttam, azóta meg csak lovecraftos dolognak mondod mindig.

Azt hittem kaksizni kell úgyhogy ráültem a wc-re, de aztán kiderült hogy csak egy hatalmas, hangos, reccsenős fing volt
Még szerencse, hogy más nem volt az emeleten

Megírom neked ha akarod. A másik ánon taxonos munkájával is jól haladok.

Egy összegzés munkásságáról és életéről.
Nem nehéz,csak mint említettem,elkaptam a lustakórt.

hallo where are da asylums :D:D:D:D:D

In Britain friendo :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

használj paradicsomot :D
en.wikipedia.org/wiki/Pomodoro_Technique

>java programozók

Körülbelül így csinálom nagyjából ha ráveszem magamat.

Nem engedi a lelkiismeretem
t.Pinokió

xdxdxdx

éhes vagyok

play.typeracer.com/?rt=1vxfr432auail

eszembe jutott hogy nem működik a w meg a q és bezártam :D

...

Az előbb szállt fel a hévre a Margit hídnál egy fehér nő, vele egy raszta hajú mélyfekete afrikai, és a csaj tesója, hátán cipelve a szénégető riherongy nővére félvér ivadékát.
>aéa már a budaiak is bedőlnek az NNF memének

kéne posztolni
meg elszégyellni magunkat, hogy délben nem postázunk fél óráig

Mi az, hogy NNF?

én készülődök a szilveszterezésre :D

nekem is van a távoli rokonságban egy :D
mondjuk ott az apuci már lelépett és már van helyette egy kakukk (mondjuk mentségére legyen szólva már felcsinálta ő is a csajt)

én épp reggelizek

Megyek Gárdonyba.

Mint végül kiderült, kurvára senki nem tudta betartani a harmincegyedikei határidőt a projekten.
Sok értelme volt sietnem megint. Baszhattam volna a rezet szüleimnél az egész karácsony előtti héten, és akkor lennék kábé lemaradva a többiekhez képest.

>nem vagyok lemaradva és ez baj

>programozók

igazából azért baj, mert megint én voltam az egyetlen, aki ki merte mondani, hogy a koordinátornak kinevezett némber faszságot talált ki, ezért én lettem renitensnek kikiáltva
fasznak nincs kedve piti szarságokon vitatkozni

Lesz ma este bebaszós lájv?

ánon szokta használni a normibookot?
én minden nap felnézek rá 1-2x hátha írt nekem a helyeske vagy hátha keresett valami barát, hogy mi van velem, de mindig csalódnom kell

remélem
én sietek majd haza hogy le ne maradjak

csak az etyetemi csoportok miatt

Én 1-2 naponta szoktam általában felnézni fél perc erejéig. Idővonalat nem figyeltem már egy éve szerintem.

szoktam, de soha nem posztolok semmit és a hírfolyamot sem nézem
csak a chat és az egyetemi csoportok miatt használom

múltkor válaszoltam etyetemi csoportban egy lány kérdésére de nem köszönte meg :(

férfiak vagyunk vagy patkányok?

én patkány

kételyeim vannak efelől a fonál egyes tagjait illetően.

hogyhogy?

sok a szomorú béta

én egy férfi patkány

kb ez

a szomorú béták is férfiak

Én szomorú alfa vagyok. Az jó vagy rossz?

hitler vagyok

olyan nem létezik